23 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

23 Ocak Hangi Burç

23 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 23 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

23 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Aşk ilişkiniz günbegün çıkmaza gidiyor. Yapabileceğiniz bir şey kalmadı. Kangren olmuş bu ilişkiden uzaklaşın. Eğer yalnızsanız bir önceki ilişkinizin etkilerini hissetmeye devam edebilir, yeni bir ilişki için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyor, ama yenilikleri yeterince takip etmemeniz sizin aleyhinize olabilir. Sadece deneyimin yeterli olmadığının siz de farkına varın. Size borcu olan kişiyle konuşmanızda fayda var. Paraya ihtiyacınız olacak!

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Kariyerinizle ilgili gelişmeler oluyor ve şans yanınızda fakat bir türlü sizin istediğiniz gelişmeler olmuyor. Her defasında hevesiniz kursağınızda kalıyor. Sizinle ilgili güzel değişimler olacak merak etmeyin. Şubat ayının ortasına kadar kendinize zaman tanıyın. Köklendiğinizi, daha güçlü olduğunuzu hissedeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Yaşadıklarını gözden geçiriyorsun!Bugün işinde birçok detayla uğraşacağın için dikkatini kaybetmen sana sorun çıkarabilir. Düşüncelerini toplayarak dalgınlığa izin vermemelisin. Son günlerde hayatının, ilişkilerinin amacını sorgular bir hale geldin. Yaşadıklarını gözden geçirmek için biraz uzak durmak isteyebilirsin. Ailenin bazı arkadaşlarınla ilişkinden hoşlanmadıklarını dile getirmelerine hemen tepkiler vermek yerine, ailene nasıl yansıttığını bir düşün. Bazen bir konuya takılıp kalırsın, ne kadar tekrar etsen de aklında tutamazsın ya? İşte böyle bir durum yaşıyorsan, bugün takıldığın konuları tekrar ele almayı dene. Evliliğinde sorunları olan bir Kova burcuysan, haklılığından ödün vermek istemeyeceksin. Hal böyleyken durum daha da karmaşık hale gelebilir. Yelkenleri suya indirim, biraz kendini eleştirmeye ne dersin? Akşam saatlerinde enerjinin yükselmesiyle kendini daha iyi hissedeceksin. Kilo problemin varsa, beslenme alışkanlıklarını değiştirebilirsin. Kalorisi yüksek gıdaları hayatından uzaklaştırabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konularla ilgili eğitim almaya başlayabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. İlişkilerinizde zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Düşünsel olarak kendinizi daha çok geliştireceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinize zaman ayırın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

İşleriniz bugün yoğunlaşabilir ve ev ile sağlık konuları da önem taşımaya başlayabilirler. Bu yüzden hayallere dalıp gitmemeli, gerçek olanı gözden kaçırmamalısınız. Öncelik sıralaması konusunda sıkıntı yaşayabilir ve gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Başkalarına yardım etmek isterken kendi sağlığınıza zarar vermemelisiniz. Planlarınızı ve duygularınızı samimi şekilde dile getirmeniz durumunda sizi seven kişilerin yardımınıza koştuklarını göreceksiniz. Yalnız başınıza ilerlemeniz gerekmiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün genelinde boşlukta ilerleyen Ay, gün içerisinde, ne yapacağımıza karar vermekte zorlanacağımıza veya belirsizlik, isteksizlik ya da kararsızlık hislerinin hakim olabileceğine işaret ediyor. İlişkilerimizde sorumluluk sahibi olmamız ve gerektiği durumlarda sakinliği korumamız, mantıklı çözümler üretmemiz daha doğru olacaktır. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Venüs ise, birkaç hafta boyunca, aşk hayatımıza daha ciddi yaklaşma ihtiyacı duyacağımıza, eğlenceli ve uçarı değil, ayağı yere basan ilişkilerin ve ilişkilerde sorumlulukların ön plana çıkacağına işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları