23 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

23 Ocak Hangi Burç

23 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 23 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

23 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Genel olarak yoğun bir hava hakim. Huzursuz ve değişim arzusunun yüksek olduğu bir ruh halindesiniz fakat herhangi bir ciddi girişimde bulunmaya da istekli değilsiniz. İç sesiniz, herhangi bir girişimde bulunmadan şikayet etmenin de faydasız olduğunu söylüyor. O zaman niçin bir şeylere hızlandırmıyorsunuz? Spiritüel bir danışmanla iletişim kurup aradığınız cevalara hemen ulaşın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Özgün bir karakterin var. Etrafındaki kalabalığın bir parçası olmaktan hiç hoşlanmıyorsun. Bugün kendini çok farklı yollardan ifade edebilir, enteresan fikirler ortaya koyabilirsin. Motive olmakta hiç zorlanmayacağın ama bir o kadar yoğunluğuyla kafanı kaldırmaya vakit bulamayacağın bir gün olabilir. Çalışma ortamında rekabete halinde olduğun insanların seni tartışmaya çekmelerine izin vermemelisin!

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Endişe duyduğunuz olaylar gündeme gelebilir. Sabah saatlerinde iletişimden kaynaklı krizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Banka veya finansal konularla ilgilenirken dikkatli olmanızda fayda var. Gözden kaçan şeyler olabilir. Gün içinde yenilenme ihtiyacı içine girebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha yaratıcılığınızı kullanacağınız konulara yönlenebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

İletişim konularında duygusal hassasiyet ve yaklaşımlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizdeki mantık ve akıl örüntüsü duygusal yaklaşımlardan zarar görebilir. Sakin düşünmeye çalışmalısınız. 

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

İşleriniz bugün yoğunlaşabilir ve ev ile sağlık konuları da önem taşımaya başlayabilirler. Bu yüzden hayallere dalıp gitmemeli, gerçek olanı gözden kaçırmamalısınız. Öncelik sıralaması konusunda sıkıntı yaşayabilir ve gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız küçük, küçük sorunlar konuları abartmamanız halinde çözülebilecek. İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 10' 37" R
Ay
İkizler
24° 22' 03" R
Merkür
Terazi
25° 25' 48" R
Venüs
Akrep
19° 35' 48" R
Mars
Terazi
08° 29' 34" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 01" R
Satürn
Kova
07° 01' 13" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 34"
Neptün
Balık
21° 24' 44"
Plüton
Oğlak
24° 19' 56"
Chiron
Koç
10° 54' 13"
Lilith
İkizler
07° 56' 40"
True Node
İkizler
03° 26' 07"
Son Güncelleme : 28/09/2021 05:10

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>