23 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

23 Ocak Hangi Burç

23 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 23 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

23 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Geçmiş seneyi yeniden gözden geçirin ve yaklaşan yıl için hedeflerinizi belirleyin. Şimdi belirlenen hedefler kişisel gücünüzü taşıyacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Genel olarak pozitif etkili bir günde olsanız da, alım satım işlerinizi, maddi girişimlerinizi bugün gerçekleştirmemeniz sizin için faydalı olacaktır. Özellikle uzun taksitli ve yüklü borçların altına girmemeniz gereken, para konusunda kandırılmaya açık bir gündesiniz. Özel hayatınızda bazı belirsizlikler varsa bunları eşinizle bugün paylaşmak yerine enerjisi uygun bir başka günü tercih etmenizi önermekteyim.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız küçük, küçük sorunlar konuları abartmamanız halinde çözülebilecek. İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Kalbinizde derin bir iz bırakan geçmişi artık güzellikleri ile anıyor olabilirsiniz. Bugün size geçmişi hatırlatan kişilerle önemli bir bağlantı oluşturabilir onlardan gelecek güzel haberlerle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Haberleşme trafiğiniz bu anlamda sizi hem duygusallığa hem de güzel dostluklar kurmuş olmanın verdiği vicdani rahatlamaya götürebilir. Geçmişe dönüp baktığınızda sevgi ve dostluk anlamında ne kadar yol katettiğinizi görecek, kendinize olan öz saygı ve güveninizi tekrardan yenileyeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Yeni başlayan ilişkiler konusunda aceleci kararlar almamalısınız. Sürekli değişim yaşıyorsunuz. Uranüs’ün etkileri yüzünden kafanız bir hayli karışabilir. Merkür ‘ün Oğlak burcunda ilerlemesiyle, baskıcı bir ruh hali içinde olmanıza neden olabilir. Enerjinizi doğru kullanmanız gerektiği konusunda kendinizi disipline etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar saat 08:21-21:21 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, çevrenizdeki insanlarla olan ilişkinizde daha ılımlı, olgun ve hoşgörülü olmanız yararlıdır. Stresten, aşırı hassasiyetten uzak duralım. Bu zaman diliminde, yeni bir iş girişimi veya farklı bir yöntemi denemek, verdiğiniz bir kararla ilgili değişimlere gitmek, etrafınızdaki kişilerin sizin gibi düşünmelerini beklemek yanlış olur. Saat 11:10 Ay-Kuzey düğümü, başkalarına muhtaç olmadan yaşamak için geleceğimizi garanti altına almamızı sağlayan analizin göstergesidir. Şuna gereksinim var, bunları elde etmeliyim tarzında düşünmek güven duygunuzu yükseltir ve sizi azimli kılar. Saat 21:21 itibariyle Ay-Aslan burcunda geçişine başlıyor ve ilişki meselelerinde partnerinizin size, sizin de ona olan bakış açınıza göre şekilleniyor. Kovalar, eşlerinin ilgili davranmasını beklerler. Yalnız Kovalar sosyal ilişkilere önem vererek, kafalarına uygun bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler. 23 Ocak saat 22:31-17 Şubat saat 06:17 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Dış seslere, kurallara kulaklarınızı kapatıp, yüreğinizle baş başa kalmak vaktidir. Geleceğinizle alakalı konularda, güven olgusunun önemi kendini hissettirir. Sadakat kıymetlidir. Kendinizi emniyette hissetmek istersiniz. Siz talep etmedikçe, bana gerekli demedikçe, birilerinin  akıl vermesini istemezsiniz.  Siz, yaşadığınızı, şu andaki mevcut durumunuzu en iyi bilen kişisiniz. Gönlünüzle, tüm ruhunuzla, aklınızla, olan biteni gözden geçirirseniz sorunlara çözüm yolu bulabilirsiniz. Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 07' 37" R
Ay
Koç
18° 55' 25"
Merkür
Koç
14° 22' 46"
Venüs
Koç
26° 20' 48"
Mars
İkizler
22° 56' 20"
Jüpiter
Kova
25° 15' 31"
Satürn
Kova
12° 08' 33"
Uranüs
Boğa
09° 35' 52"
Neptün
Balık
21° 47' 46"
Plüton
Oğlak
26° 44' 46"
Chiron
Koç
09° 38' 36"
Lilith
Boğa
19° 11' 13"
True Node
İkizler
11° 45' 45"
Son Güncelleme : 11/04/2021 22:33

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>