23 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

23 Ocak Hangi Burç

23 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 23 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

23 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Duygularınızı açıklamak isteyebilirsiniz. Hislerinizin gerçek olduğunu anladığınızda karşınızdaki kişi ile konuşma zamanı gelmiş demektir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova; genel olarak huzur ve ahengin hâkim olduğu bir gündesin. İçine dönük ve sükûnet içinde olabilirsin. Fakat hiçbir saatini boşa harcamayacağın bir gün olabilir. Gizliden kendin yürüttüğün işler için plan ve projeler tasarlayabilir, hazırlıklar yapabilirsin. Yalnızca bugün altından kalkamayacağını düşündüğün konulardan uzak durmalısın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız küçük, küçük sorunlar konuları abartmamanız halinde çözülebilecek. İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Göksel enerjiler bugün Hayata karşı daha cesur ve kararlı adımlar atmanız için destekliyor sizleri. Maddi alanlarda başarılı olma arzunuz yükselecek ve doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Kimsenin etkisi altında kalmadan kendiniz için en faydalı olacak kazanımları değerlendirmeli ve elinizi çabuk tutmalısınız. Her şeyin en iyisine sahip olma arzunuz kuvvetleniyor ve sonunda kendinize hak ettiğiniz değeri vermeyi başarıyorsunuz. Aile ve yakınlarınızla ilgili konularda dikkatli ve hassas davranmanız gereken bir gündesiniz. Pire için yorganı yakmanın anlamı yok bu süreç ilişkiler açısından temkinli ve sağduyulu hareket etmeyi gerektiriyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Arkadaşlıklar ve sosyal birlikteliklerin canlı geçeceği bir gündesiniz. Ait olduğunuz gruplara kendi fikir ve keşiflerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz. Samimiyetin değerini kavrayacaksınız.Arkadaşlık ilişkilerinizde özgürlük, affetme, empati ve yardımlaşma temaları önem kazanacaktır. İşinizden gelebilecek kazançlarınızla ilgili fikirler üretebilirsiniz. Bilinçaltınızdaki tutarlı fikirleri, değerli sezgilerinizi maddi ve manevi değer alanlarınızdaki ideal süreçlerde kullanabilme potansiyeline sahipsiniz. Bu özel etkiyi yararınıza kullanabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün finansal durumunuzu ilgilendiren konularda şanslı olduğunuz, elinize para geçebilecek, alım satım işlerinizde başarı vaad eden bir enerji sözkonusu iken ilişkilerinizde son derece romantik ve ruhsal etkiler alarak, partnerinizle mutluluk veren bir zaman geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
03° 14' 15" R
Ay
Yay
29° 57' 07" R
Merkür
İkizler
16° 13' 46" R
Venüs
Yengeç
26° 47' 29" R
Mars
Aslan
08° 00' 36"
Jüpiter
Balık
02° 09' 36"
Satürn
Kova
12° 42' 47"
Uranüs
Boğa
13° 32' 26"
Neptün
Balık
23° 11' 58"
Plüton
Oğlak
26° 06' 15"
Chiron
Koç
12° 44' 11"
Lilith
Boğa
27° 21' 43"
True Node
İkizler
10° 41' 09"
Son Güncelleme : 24/06/2021 16:00

Astroloji Gündemi

24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Haziran 2021, Perşembe 24 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>