23 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

23 Ocak Hangi Burç

23 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 23 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

23 Ocak 2023 Kova Burcu Yorumu

Bugün elindekilerin kıymetini bileceksin. Sahip olduğun güzel şeyleri görmek sana iyi gelebilir. Bugüne kadar elde ettiğin şeyleri, başarıları göz ardı etmemelisin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2022 Kova Burcu Yorumu

Bugün çevrenizden alacağınız olumlu sinyaller kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayacak. Hayal gücünüzü kullanabileceğiniz projelere başlayın. Doğal otoriteniz sayesinde bu dönemde başkalarına yardım edebilme gücünüz her zamankinden daha yüksek. Ama üstünlük taslamaktan kaçının ve gereken yardımları tevazuyla verin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Daha çok aşk hayatında yer alan sorunlardan yorgun hale geldiğini gösterir. O kadar allak bullak olan bir durumdasın ki ne geldiği ne de gittiği belli olmayan bir isim ile yan yana olmak birçok konuda zorluk çekmene neden oluyor. Bu durumlardan yoruluyor ve bir türlü çözüm yolu bulamadığını göreceksiniz. Biraz sakin kalın ve aslında yapmak istediklerinin neler olduğuna karar vermeye odaklanın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Kariyerinizle ilgili gelişmeler oluyor ve şans yanınızda fakat bir türlü sizin istediğiniz gelişmeler olmuyor. Her defasında hevesiniz kursağınızda kalıyor. Sizinle ilgili güzel değişimler olacak merak etmeyin. Şubat ayının ortasına kadar kendinize zaman tanıyın. Köklendiğinizi, daha güçlü olduğunuzu hissedeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

İnsani yardım faaliyetleri, sosyal işlerde çabanızın karşılığını görebilirsiniz. İlişkilerde hoşgörülü olmak adına taviz vermemeye dikkat edin. Geçmişten gelen randevular, ertelenmiş işler çakışarak sorun yaratabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Göksel enerjiler bugün Hayata karşı daha cesur ve kararlı adımlar atmanız için destekliyor sizleri. Maddi alanlarda başarılı olma arzunuz yükselecek ve doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. Kimsenin etkisi altında kalmadan kendiniz için en faydalı olacak kazanımları değerlendirmeli ve elinizi çabuk tutmalısınız. Her şeyin en iyisine sahip olma arzunuz kuvvetleniyor ve sonunda kendinize hak ettiğiniz değeri vermeyi başarıyorsunuz. Aile ve yakınlarınızla ilgili konularda dikkatli ve hassas davranmanız gereken bir gündesiniz. Pire için yorganı yakmanın anlamı yok bu süreç ilişkiler açısından temkinli ve sağduyulu hareket etmeyi gerektiriyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 56' 49" R
Ay
Yay
08° 03' 38" R
Merkür
Boğa
19° 05' 22"
Venüs
Yengeç
28° 17' 15"
Mars
Aslan
08° 08' 54"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 28"
Satürn
Balık
07° 03' 02"
Uranüs
Boğa
20° 21' 13"
Neptün
Balık
27° 29' 19"
Plüton
Kova
00° 07' 08"
Chiron
Koç
18° 56' 08"
Lilith
Aslan
16° 22' 58"
True Node
Boğa
03° 32' 15"
Son Güncelleme : 03/06/2023 21:50

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>