22 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

22 Ocak Hangi Burç

22 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 22 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

22 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

İyi bir dönemdesiniz. Sorunlarınızın kendi içinde çözüldüğünü göreceksiniz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak.  Yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün birçok fiziksel ve zihinsel enerji bir tür sanatsal projeye yönlenmenizi sağlayabilir. Sezginiz oldukça yüksek. Bu yüzden size söylemeden önce arkadaşlarınızın, sevgilinizin ve çocukların neler hissettiğini içgüdüsel olarak biliyor olabilirsiniz. Onların kaygılarının birçoğunu da alabilirsiniz. Biraz rahatlamanız gerekecek. Bir antrenmana gidin ve ardından bir konsere veya spor etkinliğine katılın. Biraz eğlenmeyi hak ediyorsunuz!

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Kendini güvende hissediyorsun!İşyerinde dedikoduların fazla olması sebebiyle söylenen şeyleri kafana takmamaya çalışmalısın. Bazı kötü niyetli kişiler, seni taraf olmaya zorluyor olabilirler. Aile şirketinde çalışıyorsan, yeni ortaklıklar ya da hisse, devir gibi konular gündeme gelebilir. Aldığın finansal riskler sayesinde kendini güvende hissediyorsun. Bugün bazı düzenlemeler yapmak için oldukça kararlı olabilirsin. Sevgiline düşmemen ilgisizlik olarak anlaşılabilir. Duygularına ve ilişkinize yönelik yapacağınız konuşmayla ufak pürüzleri ortadan kaldıracaksın. Evliliğinde uzun zamandır sorunlar yaşıyorsan, artık bu durum bir son bulsun isteyeceksin. Aklıselim düşünen yakınından ya da arkadaşından nasıl hareket etmen gerektiği konusunda yardım isteyebilirsin. Akşam saatlerinde sinemaya ya da tiyatroya gidebilirsin. Günün sonunda ani baş ağrısıyla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgi ilişkiniz günün ana konusu olacaktır. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda güzel bir uyum doğacaktır. Duygusal konuları da, sorunları da son derece sakin bir biçimde tartışabilir ve gerekiyorsa çözümler üretebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

AİLENİZE yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Görüşlerinizi nazik bir şekilde ifade etmeye çalışın..

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Arkadaş çevrenizdeki bazı sorunlu ilişkiler size artık biraz itici geliyor gibi. Bir akraba ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz yeni umutlara açık olabilir. Sizi mutlu görmeye çalışan birisinin niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Bununla ilgili kısa bir kararsızlık yaşayacaksınız. Alacağınız duyumlara duyduğunuz güvensizlikler, yanılgılar getirebiliyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 56' 14" R
Ay
Boğa
23° 00' 29"
Merkür
Koç
20° 07' 00"
Venüs
Koç
29° 53' 43"
Mars
İkizler
24° 40' 04"
Jüpiter
Kova
25° 45' 53"
Satürn
Kova
12° 19' 14"
Uranüs
Boğa
09° 45' 28"
Neptün
Balık
21° 53' 31"
Plüton
Oğlak
26° 45' 59"
Chiron
Koç
09° 48' 28"
Lilith
Boğa
19° 30' 17"
True Node
İkizler
11° 28' 19"
Son Güncelleme : 14/04/2021 19:20

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>