22 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

22 Ocak Hangi Burç

22 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 22 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

22 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Ay tüm gün sosyal çevre alanınızda seyahat etmeye devam edecek. Ay ile Neptün arasındaki kare açının etkisiyle beklediğiniz ödemelerde gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.Bugün öngörülemeyen bir harcama yapabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Dikkatli ve kararlı davranmanız mümkün. Tabii bu arada gereken sabrı göstermeyi başaracaksınız. Kendinize olan güveniniz ve dikkatli davranışlarınızla çevrenizi etkileyecek, dostlarınızın desteğini alacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Haftanın ilk gün iletişim açısından oldukça hareketli geçebilir. Yakın çevrenizde, kardeşlerinizle, komşularınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Merak duygunuz sizi harekete geçirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Günün ilk yarısında yapmanız gereken işler olabilir. Öğle sonrasında arkadaşlıklar ve keyif veren gelişmeler var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Arkadaş çevrenizdeki bazı sorunlu ilişkiler size artık biraz itici geliyor gibi. Bir akraba ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz yeni umutlara açık olabilir. Sizi mutlu görmeye çalışan birisinin niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz. Bununla ilgili kısa bir kararsızlık yaşayacaksınız. Alacağınız duyumlara duyduğunuz güvensizlikler, yanılgılar getirebiliyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları