3 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

3 Ocak Hangi Burç

3 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 3 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

3 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün güne erken başlayabilir, uyku düzensizliklerinin etkisinde kalabilirsiniz. Gün içinde konu ve durumları daha materyalist ele alabilirsiniz. Ayaklarınızı yere basmak, güvende olmak isteyebilirsiniz. Güvende olma isteği abartılı kaygılara ve karamsarlıklara sürüklememeli.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmeden önce iyi düşünmelisiniz. Sosyal olarak kendinizi daha iyi ifade etmeli ve özgüvenli girişkenliğe sahip olabilmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Öğlene doğru duygularınız yoğunlaşmaya başlayacak. Gelişen olaylar üzerine yepyeni istekler içine girebilir, hoş planlar yapabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla karşılaşacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi konularda biraz daha dikkatli davranmanız gerekebilir bugün. Zira sizi kolayca akışa kaptırabilecek enerjiler söz konusu. Kendinizi pek çok imkana ve olasılığa açık hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Belli konuları yeni yöntemler kullanarak çözmeye çalışmalısınız. Daha farklı fikirler üreterek, nereye ulaşmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Eski dostlar size yeni bakış açıları kazandırabilir. Günün Atmosferi:Baskılara rağmen, gerçeklerden uzaklaşılmamalı

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 56' 57" R
Ay
Boğa
15° 52' 40" R
Merkür
Terazi
11° 12' 53" R
Venüs
Yay
15° 42' 32" R
Mars
Terazi
24° 21' 01"
Jüpiter
Kova
22° 21' 18"
Satürn
Kova
06° 58' 52"
Uranüs
Boğa
13° 20' 53"
Neptün
Balık
20° 50' 16"
Plüton
Oğlak
24° 22' 22"
Chiron
Koç
09° 50' 13"
Lilith
İkizler
10° 36' 31"
True Node
İkizler
01° 55' 12"
Son Güncelleme : 22/10/2021 06:30

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>