3 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

3 Ocak Hangi Burç

3 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 3 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

3 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Burcunuzdaki Ay, size kararlılık ve güç veriyor. Ancak bu gücü, çevrenizdekiler üzerinde bir baskıya dönüştürmediğinizden emin olmalısınız. Bazen insan etrafındaki kişilere verdiği enerjinin fakında olmayabiliyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün güne erken başlayabilir, uyku düzensizliklerinin etkisinde kalabilirsiniz. Gün içinde konu ve durumları daha materyalist ele alabilirsiniz. Ayaklarınızı yere basmak, güvende olmak isteyebilirsiniz. Güvende olma isteği abartılı kaygılara ve karamsarlıklara sürüklememeli.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

İş hayatındaki huzursuzluğu ortadan kaldıracak şey, aşk hayatın olacak. Önemli bir sorun olarak gördüğün konunun zamanla senin sayende büyüdüğüne tanıklık edebilirsin. Ama bugün çözüm üretmekte üstüne yok! Akşamüstü alacağın davet günün tüm kasvetini dağıtmaya yetecek. Kendini üzmeyip yoluna devam etmelisin. Aklındaki sorunların çözümünde sevdiğin kişilerin desteklerini omuzlarında hissedebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Öğlene doğru duygularınız yoğunlaşmaya başlayacak. Gelişen olaylar üzerine yepyeni istekler içine girebilir, hoş planlar yapabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla karşılaşacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi konularda biraz daha dikkatli davranmanız gerekebilir bugün. Zira sizi kolayca akışa kaptırabilecek enerjiler söz konusu. Kendinizi pek çok imkana ve olasılığa açık hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

3 hafta boyunca yakın çevrenizle ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar ve bilişim sektörlerinde işiniz varsa olumlu bir dönem içinde olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 04' 51" R
Ay
Terazi
16° 19' 01" R
Merkür
Yengeç
03° 50' 26" R
Venüs
İkizler
16° 55' 47"
Mars
Boğa
01° 21' 27"
Jüpiter
Koç
07° 57' 38"
Satürn
Kova
24° 26' 13"
Uranüs
Boğa
17° 59' 06"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 38"
Chiron
Koç
16° 21' 59"
Lilith
Yengeç
09° 16' 20"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:40

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>