3 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

3 Ocak Hangi Burç

3 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 3 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

3 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Yapmak istediğiniz ve yapmak zorunda olduğunuz şey şu anda çok farklı iki şey olabilir. Bugün enerjiniz yükselerek sizi içten aydınlatırken, kendi ihtiyaçlarınız ön planda ve merkezdedir, ancak sorumluluklarınız yine de sizi çağıracaktır. Profesyonel bir konu veya başka meşguliyet dikkatinizi gerektirebilir. Herhangi bir plana katılmadan önce ev işlerinizi tamamlayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden emin ve güvenli bir duruş sergileyebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak bugün adımlarınızı atarken temkinli davranmayı ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Aldığın yeni kararlar ile kötü alışkanlıklarından sıyrılarak sağlığına özen gösteriyorsun. Evli bir Oğlak burcuysan, eşinin ailesi ile arandaki problemi çözüme kavuşturabilirsin. Yeteneklerinin üzerine gitmek istiyorsun. Kendine ek gelir oluşturarak maddi getirilerini iyileştirebilirsin. Koşuşturma ile geçen yorgunluğunu üzerinden atmak istiyorsun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Yılın bu ikinci gününde ailenizle ve evinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler dikkat çekici olurken geçmişe dair konular, anılar daha fazla gündeminize gelebilir. Duygusal hassasiyetler öne çıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Ay’ın Yay burcundaki seyahati yalnız vakit geçirme ihtiyacınızı artırır. Tüm günü kimseyle konuşmadan meditasyon yaparak geçirebilirsiniz. Aile dizimi yaptırmak ve spiritüel konulara eğilmek ilginizi çekebilir. Haberci rüyalarınızı not edebilirsiniz. Uzun zamandır bastırdığınız duygular su yüzüne çıkabilir. Özgürlüğünüzün kafese kapatıldığı hissine kapılabilirsiniz. Ayak ve bacak masajı yaptırmak size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Onaylanmak yönündeki ısrarcılığınız, barındırdığınız birtakım gizli kuşkulardan kaynaklanıyor olabilir. İnsan ilişkilerine biraz daha az beklentili bakabilirsiniz. Duygulu biri oluşunuz, abartılı üzüntüler yaşamanıza neden oluyor. Fakat uçlarda yaşadığınız duygularınız, sizde ayrı bir çekiciliğe de neden olabiliyor. Kimi durumlarda kendinizle barışık görüntünüze ters düşebiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 30' 58" R
Ay
Oğlak
01° 36' 33" R
Merkür
Boğa
21° 11' 34"
Venüs
Yengeç
29° 51' 26"
Mars
Aslan
09° 06' 11"
Jüpiter
Boğa
04° 20' 14"
Satürn
Balık
07° 05' 09"
Uranüs
Boğa
20° 26' 34"
Neptün
Balık
27° 30' 43"
Plüton
Kova
00° 05' 42"
Chiron
Koç
18° 59' 56"
Lilith
Aslan
16° 33' 59"
True Node
Boğa
03° 23' 32"
Son Güncelleme : 05/06/2023 13:10

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>