3 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

3 Ocak Hangi Burç

3 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 3 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

3 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün güne erken başlayabilir, uyku düzensizliklerinin etkisinde kalabilirsiniz. Gün içinde konu ve durumları daha materyalist ele alabilirsiniz. Ayaklarınızı yere basmak, güvende olmak isteyebilirsiniz. Güvende olma isteği abartılı kaygılara ve karamsarlıklara sürüklememeli.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak; evde, aile içinde beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Liderliği ele almak zorunda kalarak seni yoran konularla uğraşabilirsin. Cesur ve bireysel kararlar alman finansal konularda sorumluluk almanı gerektirebilir. Taleplerinde ısrarcı olman rekabetle karşılaşmana ve gerilime neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Öğlene doğru duygularınız yoğunlaşmaya başlayacak. Gelişen olaylar üzerine yepyeni istekler içine girebilir, hoş planlar yapabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşecek, uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla karşılaşacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Canlı ve neşeli bir gününüzdesiniz. İsteklerinizde bazı uçukluklar var. Kan bağı içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyor ve farklı bir duyguyla yaklaşıyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İmajınızı veya ait olduğunuz topluluklardaki duruşunuzu ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz, ama diğerleri sizinle uğraşmamaları gerektiğini anlayacaklar.  

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Aşırı sevginizden kaynaklanan kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Dağ dağa küsmüş, dağın haberi olmamış misali sadece kendinizi üzüyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları