18 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

18 Ocak Hangi Burç

18 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 18 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

18 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün gerilim ve agresyona dikkat. Enerjiniz ve motivasyonunuz gündüz saatlerinde daha düşük olabilir. Akşam saatleriyle daha sakin ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Sevdiklerinizle bir arada olmak ya da eve yönelik bir konu üzerinde düşünmek söz konusu. Arkadaşlarla bir arada olmak da güzel.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Özel bir hediye alıyorsun!Hayatını etkileyen kararları verme aşamasında olabilirsin. Kimseye danışmadan bildiğini okuyorsun. Bu durum yakınlarının sana karşı tepkilerinde değişiklik yaratabilir. İşinden memnun olmayan bir Oğlak burcuysan, kendi işini kurmak için hangi alanlara yönelip eğitim alacağını araştırabilirsin. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, ilişkini ihmal ettiğini artık kabul etmelisin. Sevgilinin söylediklerini duyumsamazlıktan gelmen telafisi olmayan durumlara gelmene sebep olacaktır. Evlilik hazırlığı içindeysen, hem yorgun hem de heyecan dolu bugünde, özel bir hediye alabilirsin. Dargın olduğun bir arkadaşınla yüzleşmen gerekebilir. Bugünlerde herkesin motivasyona ihtiyacı var. Hal böyleyken kafandaki düşünceleri süzgeçten geçirmeden paylaşman, kaç kalp kırıyor bir bilsen. Sen sen ol, kalbindeki iyiliği, olgun tavrını yitirme.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde kendinizi ifade ederken daha sakin ve anlayışlı tavırlara ihtiyacınızın olduğu bugün, ilişkide bulunduğunuz insanlar ve ailenizle geçici gerginlikler yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutmanız gereken bugün, enerjinizi daha yumuşak bir dille ifade etmeye ihtiyacınız var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İletişim halinde olacağınız insanlar arasında bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. İnsanlardan takdir toplamaya ihtiyacınız var. Kişisel zevkler ve iş programı bugün çatışabilir ve sizi zorlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Öğlen saatlerinde bir yolcunuzu uğurlayacaksınız. Bu kısa ayrılık, size aylarca uzunlukta gelebilir. Çünkü yolcunuz hayatınızda çok özel yeri olan biri. Aile büyüklerinizle onları mutlu edecek bir akşam geçirmeyi düşünecek, zaman ayırıp onlar için alışverişe çıkacaksınız. Sevecen, vefalı olmanıza karşılık biraz da ihmalkar olduğunuzu kabul ediyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 36' 57" R
Ay
Aslan
21° 59' 30" R
Merkür
İkizler
18° 00' 25" R
Venüs
Yengeç
15° 48' 14" R
Mars
Aslan
02° 25' 49"
Jüpiter
Balık
02° 08' 33"
Satürn
Kova
13° 05' 37"
Uranüs
Boğa
13° 08' 32"
Neptün
Balık
23° 10' 17"
Plüton
Oğlak
26° 17' 26"
Chiron
Koç
12° 32' 26"
Lilith
Boğa
26° 21' 38"
True Node
İkizler
10° 40' 15"
Son Güncelleme : 15/06/2021 15:10

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>