18 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

18 Ocak Hangi Burç

18 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 18 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

18 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Romantik hayatınızda ters giden şeyleri yakın zamanda ortaya dökmelisiniz, aksi takdirde var olan bir umudu söndürmüş olacaksınız. Şu anda başka bir yerde olmayı dileyebilirsiniz fakat olduğunuz yerdesiniz ve devam etmeden önce yapmanız gereken şeyler var. Sadece mantıklı yaklaşıldığında çözülebilecek meseleler hakkında duygusal olmayı reddedin. Bir süre dişinizi sıktığınızda her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Ailevi konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bazı işlerde acele karar veremeyin. Aldığınız kararları iyi düşünün, tutulmanın etkisi sizi eyleme geçiriyor. Geçmişle ilgili konularda daha fazla içinize dönebilirsiniz. Kendinizle kalmanız size daha iyi gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Zihnini ve kalbini yoran insanları hayatından çıkarmayı aklına koyduğunun farkındayım. Bazı sert kararların yumuşamanı sağlayabilir; karar aşamasını rötara alabilir. Öte yandan bugünden itibaren bulunduğun ortamlarda varlığınla dikkatleri üstüne çekeceğini söyleyebilirim. Aşk konularında sürprizler ile karşı karşıya kalabilirsin. Bugün daha duygusal hissedebilir, sevdiğin kişiye romantik cümleler kurabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyu iletişim içinde olduğunuz insanlarla ilgili kuruntular ve şüphe söz konusu. Yanlış anlaşılmalardan kaçınılması gereken bir gündeyiz. Ani kararlar gerektiren durumlar söz konusu.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Gezmeye ve teknolojiye daha fazla para harcamaya meyilli olacaksınız. Para bir taraftan gelebilir, bir taraftan bu dönemde harcamalarınız yüzünden gidebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar, Ay-Terazi burcu seyriyle güne merhaba demekteyiz. Günün en önemli konusu ilişkilerimiz. İster eşimizle ister beraber iş yaptığımız insanlarla veya yüz yüze temasta olduğumuz kişilerle olsun fark etmiyor. Kendimize dışarıdan bakmak durumundayız. Onlar bizim hakkımızda ne düşünüyor ve biz ortak bir noktada nasıl bulaşabiliriz. Durum böyle olunca, gün boyu içinde bulunduğunuz durum, kafamızın içini kurcalayan sorular veya genel olarak partnerinizle aranızda yaşanabilecek bir tatsızlıkta, barışçıl çözümler bulmak son derece önemli. Yani yangına körükle gitmemek gerekiyor. Bu sadece sizinle alakalı değil, karşımızda bulunan kişilerin de dikkat etmesi gereken bir nokta. Ancak şunu belirtmeden geçemeyeceğim. Hani biraz önce sakin olmalı, tartışmalardan kaçınmalı, uyumlu olmaya çalışmalıyız demiştik. Bu, kendimizden ödün vermemiz, sırf karşımızdaki kişinin duymasını istediğimiz gibi konuşmamız, hareket etmemiz anlamına gelmiyor. Sadece ifade tarzımızı yumuşatmamız yeterli. Doğal olarak bize de böyle davranılmasını bekleyeceğiz. Özellikle yaşça büyük kişilerin gözü bugün üzerimizde olabilir. Beklentilerinize uygun bir gün geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
18° 13' 55" R
Ay
Yengeç
12° 10' 15" R
Merkür
Oğlak
05° 03' 10" R
Venüs
Oğlak
00° 13' 23" R
Mars
İkizler
15° 17' 40"
Jüpiter
Balık
29° 15' 37"
Satürn
Kova
20° 30' 06"
Uranüs
Boğa
15° 42' 53"
Neptün
Balık
22° 39' 24"
Plüton
Oğlak
27° 01' 09"
Chiron
Koç
12° 00' 51"
Lilith
Yengeç
26° 43' 32"
True Node
Boğa
12° 56' 33"
Son Güncelleme : 10/12/2022 11:10

Astroloji Gündemi

10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 10 Aralık 2022, Cumartesi 10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Hem kafamızın hem de duygularımızın karmakarışık olduğu bir güne uyanabilir, sabah saatlerinde ne istediğimizi kendimiz bile... Devamını Oku >>