19 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

19 Ocak Hangi Burç

19 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 19 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

19 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Hayatınızda attığınız güçlü ve büyük adımlarla ilgili başkalarının sorularına maruz kalabilirsiniz. Bazen bu büyük adımlarla ilgili şüphelerimiz olduğunda, gelen sorular daha da can sıkıcı olabilir. Ancak kendinize olan inancınızı korumaya devam edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Tüm bire bir ilişkilerinizde derin değişiklikler bekleniyor. Eşiniz veya partneriniz sizin göz ardı ettiğiniz sorunları ortaya çıkarabilir. Hayata bakış açınızı önemli ölçüde değiştirecek biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemden sonra başkalarına farklı şekilde davranacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Canını acıtan insanlara ikinci bir şans vermek, senin lügatinde yok, bunu iyi biliyorsun. Paranı paylaştığın insanlarla anlaşmazlık yaşayabilir, ortaklarınla ise ciddi konuşmalar yapabilirsin. Baskılardan kaçmak yerine, üstüne gitmeyi tercih edersen; sonuçlarına sen değil karşı taraf katlanacak. İnsanların sürekli ?ben, ben, ben? demesinden sıkıldıysan eğer; bazı bitişlerin yeni başlangıçlar doğurduğunu sana tekrar hatırlatmak isterim.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Önümüzdeki günler içersinde gelişecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlıklar yaşayacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Bununla ilgili belirgin kararsızlığınız, bu yolculuğu engelleyemeyecek. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanabilir. Bununla ilgili bilgilendirileceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Ay'ın tüm gün Kova burcundaki seyahati size beklenmedik kazanç kapıları açar. Müşteri portföyünüzde artış meydana gelir. Dijital dünyanın tüm nimetlerinden faydalanıp network ağınızı genişletin. Partnerinizin duygusal beklentilerine cevap vermeniz yerinde olur. Her zaman mantıklı olmak doğru değil bazen duyarlılığınızın sesini dinleyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile kendi ruhunuza ve hayattan beklentilerinize odaklanmak, ilişkilerinizi ve hayatınızı güzelleştirmek için neler yapabileceğinizi değerlendirmek, kişisel gelişim, enerji çalışmalarından faydalanmak için ideal bir gündesiniz. Bugün yüksek beklentilere girmek yerine evrenin işleyişine güvenmek faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile evinizde huzuru bulabilir, değer verdiğiniz insanlarla kalabalık olmayan ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 56' 30" R
Ay
Kova
18° 37' 19" R
Merkür
Yay
18° 19' 02" R
Venüs
Yay
16° 15' 19" R
Mars
İkizler
19° 32' 36" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 48"
Satürn
Kova
19° 44' 26"
Uranüs
Boğa
16° 06' 39"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 24"
Chiron
Koç
12° 12' 03"
Lilith
Yengeç
25° 28' 44"
True Node
Boğa
13° 10' 30"
Son Güncelleme : 29/11/2022 08:00

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>