19 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

19 Ocak Hangi Burç

19 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 19 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

19 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Rutin işler ve bunların detaylarıyla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda hiçbir şeyi atlamamaya çalışın. Sizden güçlü bir kişi sizi, gizli yollardan bir mücadele içine çekmeye çalışabilir; hiçbir konuda açık vermemek için uğraşın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sınırlar aşılmış olabilir. Yeniden kurmak zor olacaktır ama kurmalısınız. Çünkü siz alanınıza girilmesinden hoşlanmazsınız. Maddi anlamda zorlanmalar var. Ama sebepleri de var. Kendinize çeki düzen vermeniz, kendi hatalarınızı kontrol etmeniz gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Mesai arkadaşlarınız arasında ya da günlük hayatınızda karşınıza çıkan gergin durumlar, hafta sonunda hala kafanızı karıştırabilir. Her kafadan çıkan fikirler sizin gibi disiplini ve düzeni seven birini oldukça yorabilir. Bitmeyen yazışmalar ve görüşmelerle uğraşabilir, herkesin derdini dinlemek zorunda kalabilirsiniz. En iyisi günün yorgunluğunu kafanızı dağıtacak bir sosyal faaliyetle tamamlayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Ay'ın tüm gün Kova burcundaki seyahati size beklenmedik kazanç kapıları açar. Müşteri portföyünüzde artış meydana gelir. Dijital dünyanın tüm nimetlerinden faydalanıp network ağınızı genişletin. Partnerinizin duygusal beklentilerine cevap vermeniz yerinde olur. Her zaman mantıklı olmak doğru değil bazen duyarlılığınızın sesini dinleyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile kendi ruhunuza ve hayattan beklentilerinize odaklanmak, ilişkilerinizi ve hayatınızı güzelleştirmek için neler yapabileceğinizi değerlendirmek, kişisel gelişim, enerji çalışmalarından faydalanmak için ideal bir gündesiniz. Bugün yüksek beklentilere girmek yerine evrenin işleyişine güvenmek faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile evinizde huzuru bulabilir, değer verdiğiniz insanlarla kalabalık olmayan ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sosyal aktiviteler sırasında ya da sosyal ortamlarda katkılarınız ve yardımlarınızla dikkat çekebilir, çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
15° 59' 03" R
Ay
Balık
15° 15' 34" R
Merkür
İkizler
03° 48' 25"
Venüs
Boğa
26° 34' 23"
Mars
Yengeç
07° 46' 54"
Jüpiter
Kova
29° 04' 33"
Satürn
Kova
13° 16' 44"
Uranüs
Boğa
10° 59' 46"
Neptün
Balık
22° 31' 47"
Plüton
Oğlak
26° 47' 28"
Chiron
Koç
10° 58' 37"
Lilith
Boğa
21° 54' 11"
True Node
İkizler
11° 01' 13"
Son Güncelleme : 06/05/2021 10:10

Astroloji Gündemi

6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 6 Mayıs 2021, Perşembe 6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 6 Mayıs 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>