19 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

19 Ocak Hangi Burç

19 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 19 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

19 Ocak 2024 Oğlak Burcu Yorumu

Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay\'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve içsel dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Karşınızdaki kişilerin farklı konuşmalarından yola çıkarak, birçok olayın iç yüzünü kısa süre içinde çözümleyebilmeniz, herkesin dikkatini çekiyor. İş ilişkilerinizde kendinizi rahatça ortaya koyabileceğiniz bir ortamdasınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrendeki insanların tavrı seni yorabilir bugün. Dediğim dedik davranıp cahilliği ile övünenlere karşı sinirlenebilirsin. En iyisi insanlarla iletişimini sınırlandırman olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Kendinizi çok baskılanmış ya da suçlanmış hissedebilirsiniz. Duygu ve mantığınızın desteğini alabileceğiniz bir gündesiniz. Alacağınız kararlarda doğru adımı yakalamanız mümkün. Hata yapmadığınız sürece günün kazananı siz olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün çevrenizdekiler normalden çok daha ciddi görünebilir. Hatta onlardan uzaklaşmaya çalışabilirsiniz. Bununla birlikte geleceğinizi güven altına almak isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Dinlenmeye ihtiyacın var!Kazançların artarken çevrendeki insanların tavırlarında değişiklikler gözlemleyebilirsin. Senin için gerçekten hayatında kimlerin yer tuttuğunu gözden geçirmelisin. Detaycı kişiliğin sayesinde kimin hangi durumlarda ne tavırlar verebileceğini önceden tahmin edebiliyorsun. Bazı korkularını dillendirmekten çekinmemelisin. Bugün yakınlarınla yapacağını sohbetlerde destekleyici tavırları seni cesaretlendirecektir. İlişkiler konusunda sınanan biri isen bugün duyacağın haberler ne kadar haklı olduğunu gösterebilir. Bu sefer gereken sözleri ifade etmek sana düşüyor. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişiyle günübirlik gezilere katılabilirsiniz. Akşamüzeri kendini ve zihnini dinlendirmeye ihtiyacın olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
08° 22' 40" R
Ay
Kova
19° 23' 10" R
Merkür
Boğa
20° 31' 51"
Venüs
İkizler
06° 38' 60"
Mars
Koç
21° 49' 25"
Jüpiter
İkizler
00° 46' 27"
Satürn
Balık
18° 36' 51"
Uranüs
Boğa
24° 01' 08"
Neptün
Balık
29° 37' 06"
Plüton
Kova
01° 56' 40"
Chiron
Koç
22° 08' 33"
Lilith
Başak
26° 33' 02"
True Node
Koç
14° 03' 30"
Son Güncelleme : 29/05/2024 09:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>