19 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

19 Ocak Hangi Burç

19 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 19 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

19 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Hayatınızda attığınız güçlü ve büyük adımlarla ilgili başkalarının sorularına maruz kalabilirsiniz. Bazen bu büyük adımlarla ilgili şüphelerimiz olduğunda, gelen sorular daha da can sıkıcı olabilir. Ancak kendinize olan inancınızı korumaya devam edin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Rutin işler ve bunların detaylarıyla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda hiçbir şeyi atlamamaya çalışın. Sizden güçlü bir kişi sizi, gizli yollardan bir mücadele içine çekmeye çalışabilir; hiçbir konuda açık vermemek için uğraşın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sınırlar aşılmış olabilir. Yeniden kurmak zor olacaktır ama kurmalısınız. Çünkü siz alanınıza girilmesinden hoşlanmazsınız. Maddi anlamda zorlanmalar var. Ama sebepleri de var. Kendinize çeki düzen vermeniz, kendi hatalarınızı kontrol etmeniz gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Hayata dair fikirleriniz çeşitleniyor. Kendinizi daha pozitif hissedeceksiniz. Değişime açılmaya başlıyorsunuz. Birçok Oğlak burcu yıllardır değiştirmedikleri tarzlarını, saç modellerini, görüntülerini değiştirebilirler. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir. Paranın akış yönü değişebilir. Hayallerinizdeki miktar sürpriz bir şekilde elinize geçebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Rutin işler ve bunların detaylarıyla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda hiçbir şeyi atlamamaya çalışın. Sizden güçlü bir kişi sizi, gizli yollardan bir mücadele içine çekmeye çalışabilir; hiçbir konuda açık vermemek için uğraşın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 06:41 Ay-Uranüs karşıtlığı, iş hayatımızla ilgili konularda kimlerle irtibat halindeysek, bu kişilerle ilişkilerimize dikkat etmemiz gerekir. Dengeyi korumakta yarar var. Tartışmalardan kaçınmak gerekiyor. Yenilikleri, değişimleri akıllıca ele almak, ev içi-dışarısı arasındaki uyuma dikkat etmek gerekiyor. Saat 09:11 Merkür-Kuzey düğüm görünümüyle adım atarken sizler için en önemli konu geleceğinizdir. Boşa kürek sallamaktan yana değilsiniz. Emek verdiğiniz alanda söz sahibi olmak sizin için gayet önemli. Belki fazla irdeliyorsunuz. Bunun nedeni başarılı olmak ve kazanmak içindir. Alıştığınız çevrenin dışına çıkarak, bilgi ve tecrübenizi başka iş ve alanlarda ispat etmek, göstermek isteyebilirsiniz. Saat 10:26 Ay-Jüpiter kavuşumu huzura olan ihtiyacınız daha fazladır. Sizin yükünüzü üzerinizden alan ve yorgunluğunuzu bilen kişilerin anlayışına ihtiyaç duyarsınız. Kimseyle çatışmaktan hoşlanmazsınız. Saat 11:54-20 Ocak saat 01:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, kimileri ilişkisi, bazıları evinizle alakalı durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Saat 12:16 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, meseleleri gözümüzde çok fazla büyütmemize, endişeli, öfkeli tepkilerde bulunmamıza yol açabilir. Oysaki güven duygumuzu asla kaybetmeden, bütünlüğümüzü bozmadan duruma bakmak gerekiyor. Mücadeleden yılmış gibi, sanki hiç bir şey bizim istediğimiz gibi olmayacak gibi hareket edersek, sorumlulukların yükünü daha fazla üzerimizde hissederiz. Bu görünüm, bazı ufak tefek rahatsızlıklara neden olabilir. Ancak bunların sebebi, biraz da psikolojiktir. Bu görünüm bazı kişilerde ufak tefek rahatsızlıklara neden olabilir. Ancak bunların sebebi, biraz da psikolojiktir. Hatırlayın, Satürn-Yay burcu süreci biraz da yetersizlik duygumuzu test edici değil miydi. O zaman bizim çok sakin, aklı başında, su misali sakince akıp gitmemiz gerekiyor. Hiç kimseyi değiştiremeyiz. Bizim insanları, olayları kafaya takarak huzur bulmamız kolay olmaz. İç dünyamızda arınma, olumlamalara, yaşadığımız anın kıymetini bilmeye, bizi bir şeyler yoruyorsa belli bir mesafe koyarak kendimizi sakinleştirmeye özen göstermemiz lazım. Günümüz, güzelliklerin başlangıcı olsun. Mutlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 05' 39" R
Ay
Terazi
16° 29' 60" R
Merkür
Yengeç
03° 52' 08" R
Venüs
İkizler
16° 56' 47"
Mars
Boğa
01° 22' 02"
Jüpiter
Koç
07° 57' 42"
Satürn
Kova
24° 26' 11"
Uranüs
Boğa
17° 59' 08"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 37"
Chiron
Koç
16° 21' 59"
Lilith
Yengeç
09° 16' 26"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 08:00

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>