19 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

19 Ocak Hangi Burç

19 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 19 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

19 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde ev hayatınızla ilgili sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi güven arayışına itebilir. Geçmişe ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Gün içinde duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. Yakın ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Ay tüm gün Akrep burcundaki seyahatine devam edecek. Bugünü sosyalleşmek ve kalabalık gruplara dahil olmak için değerlendirebilirsiniz.Arkadaş çevrenizde dikkat çekebilirsiniz. Yeni kararlar almak ve yeni hedefler belirlemek için uygun bir gün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Hayata dair fikirleriniz çeşitleniyor. Kendinizi daha pozitif hissedeceksiniz. Değişime açılmaya başlıyorsunuz. Birçok Oğlak burcu yıllardır değiştirmedikleri tarzlarını, saç modellerini, görüntülerini değiştirebilirler. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir. Paranın akış yönü değişebilir. Hayallerinizdeki miktar sürpriz bir şekilde elinize geçebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Hem aklınız hem de içgüdüleriniz tüm gücüyle size yardım ederken sizin de buna iradeniz ve inancınızla destek vermeniz sizi bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. Hedefinizi belirleyip harekete geçerseniz ileriye yönelik planlarınıza dair bir adım atmış olacak ve bu sayede kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 06:41 Ay-Uranüs karşıtlığı, iş hayatımızla ilgili konularda kimlerle irtibat halindeysek, bu kişilerle ilişkilerimize dikkat etmemiz gerekir. Dengeyi korumakta yarar var. Tartışmalardan kaçınmak gerekiyor. Yenilikleri, değişimleri akıllıca ele almak, ev içi-dışarısı arasındaki uyuma dikkat etmek gerekiyor. Saat 09:11 Merkür-Kuzey düğüm görünümüyle adım atarken sizler için en önemli konu geleceğinizdir. Boşa kürek sallamaktan yana değilsiniz. Emek verdiğiniz alanda söz sahibi olmak sizin için gayet önemli. Belki fazla irdeliyorsunuz. Bunun nedeni başarılı olmak ve kazanmak içindir. Alıştığınız çevrenin dışına çıkarak, bilgi ve tecrübenizi başka iş ve alanlarda ispat etmek, göstermek isteyebilirsiniz. Saat 10:26 Ay-Jüpiter kavuşumu huzura olan ihtiyacınız daha fazladır. Sizin yükünüzü üzerinizden alan ve yorgunluğunuzu bilen kişilerin anlayışına ihtiyaç duyarsınız. Kimseyle çatışmaktan hoşlanmazsınız. Saat 11:54-20 Ocak saat 01:09 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte, kimileri ilişkisi, bazıları evinizle alakalı durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Saat 12:16 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, meseleleri gözümüzde çok fazla büyütmemize, endişeli, öfkeli tepkilerde bulunmamıza yol açabilir. Oysaki güven duygumuzu asla kaybetmeden, bütünlüğümüzü bozmadan duruma bakmak gerekiyor. Mücadeleden yılmış gibi, sanki hiç bir şey bizim istediğimiz gibi olmayacak gibi hareket edersek, sorumlulukların yükünü daha fazla üzerimizde hissederiz. Bu görünüm, bazı ufak tefek rahatsızlıklara neden olabilir. Ancak bunların sebebi, biraz da psikolojiktir. Bu görünüm bazı kişilerde ufak tefek rahatsızlıklara neden olabilir. Ancak bunların sebebi, biraz da psikolojiktir. Hatırlayın, Satürn-Yay burcu süreci biraz da yetersizlik duygumuzu test edici değil miydi. O zaman bizim çok sakin, aklı başında, su misali sakince akıp gitmemiz gerekiyor. Hiç kimseyi değiştiremeyiz. Bizim insanları, olayları kafaya takarak huzur bulmamız kolay olmaz. İç dünyamızda arınma, olumlamalara, yaşadığımız anın kıymetini bilmeye, bizi bir şeyler yoruyorsa belli bir mesafe koyarak kendimizi sakinleştirmeye özen göstermemiz lazım. Günümüz, güzelliklerin başlangıcı olsun. Mutlu bir gün geçirmemiz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Keyfinizi yerine getirecek kişi ve uğraşlar bol olacak günün ilk yarısında. Çocuklarla bir arada zaman geçirmek de eğlenceli olacak. İlerleyen saatlerde zihinsel olarak odaklanmanız gereken ciddi işlere yoğunlaşacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 08' 31" R
Ay
Boğa
03° 26' 22" R
Merkür
Aslan
06° 28' 48" R
Venüs
Başak
10° 54' 05" R
Mars
Başak
00° 47' 48" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 51" R
Satürn
Kova
10° 20' 36"
Uranüs
Boğa
14° 37' 45"
Neptün
Balık
22° 52' 36"
Plüton
Oğlak
25° 14' 48"
Chiron
Koç
12° 49' 42"
Lilith
İkizler
01° 24' 53"
True Node
İkizler
08° 53' 06"
Son Güncelleme : 31/07/2021 06:00

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>