13 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

13 Ocak Hangi Burç

13 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 13 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

13 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Ay, çevresel ilişkilerinizde sabit değerlerin ortaya çıkmasını sağlıyor; yapıcı beraberlikler içindesiniz. Enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Hem aşk hayatınızda ne kadar karışık dönemlerde olduğunuzu hem de bir türlü çıkar yolu bulamadığınıza işaret eder. Aklınızda olan karışıklıklardan kurtulmak için biraz daha sabır göstermeniz gerekiyor. Çünkü hayatınızda olan kişi ile sorunlar olduğunu ve bu sorunların daha çok farklı kişilerden kaynaklı bir şekilde yer aldığını da hissediyorum. Bu noktalarda hayatınız için bir şeyler yapmalı ve rahatsız olduğunuz noktaları konuşmak için harekete geçmeniz gerektiğini görmeniz mümkün. Eğer aranıza üçüncü kişilerin girmesine engel olmayı başarabilir ve daha ilerilerde rahat etmeyi başarabilirseniz sorunsuz bir şekilde hayatınıza devam edebileceksiniz. Aslında kısa süre içerisinde bir yola çıkacağınıza ve yolun sonunda çok karlı olacağınıza işaret eder. Ne kadar sabırlı ve sakin bir hayat istiyorsanız o kadar mantıklı kararlar almak için hareket etmeniz gerekiyor. Son zamanlarda karmaşık şekilde yer alan ilişkiniz de artık bir düzene giriyor. Bu düzen sayesinde hayatınızdaki tüm sorunları bir anda geride bırakacak ve sorunsuz olarak karlı günlerde yer alacaksınız. Biraz daha sabırlı olmanızda fayda var. Güzel günler için bir haber alacağınızı ve bu haber ile çok mutlu bir hayat elde edeceğinizi de görmeniz mümkün. O günler çok yakında yanınızda yer alacak. Korkularınız olduğunu ve bunlar ile yakın zamanda yüzleşmek zorunda kalacağınızı da görmeniz mümkün. Aslında bunların biteceğini habercisi oluyor. O kadar hızlı bir şekilde her şeyin üzerinden geleceksiniz ki hem aşk hayatının hem kariyer hayatının hem de maddi hayatın nasıl bu kadar güzel sonuçlandığına hayret edeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Duygularınızın yoğunluğu, derin düşünceler bugün kişi ve olayları basit algılamanızı, yüzeysel değerlendirmeler yapmanızı zorlaştırabilir. Stres ve gerilimden uzak kalmaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi daha serbest, özgür hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde gergin bir zaman dilimindeyiz. Özellikle aile içinde ufak tartışmalar yaşanabilir. Bugün kendinizle ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Gerçekten nasıl bir gelecek istiyorsunuz bunu düşünebilirsiniz. Akşam gerçekleşecek olan Jüpiter-Neptün sert kontağı düş kırıklığı yaratabilir. Duygusal tarafınız hiç olmadığı kadar ağır basabilir. Geçmişteki yaşadığınız negatif olaylara takılabilirsiniz. Ama en önemlisi sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Sevgiler, Astromeri

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Dikkatinizi yönelttiğiniz konuyla ilgili çok çeşitli düşünceler içine girebilirsiniz. Tabii bunun sonucunda karar vermeniz ve harekete geçmeniz zor olacak. Ayrıca, gerilimin yaratacağı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 02' 28" R
Ay
Terazi
15° 46' 08" R
Merkür
Yengeç
03° 45' 22" R
Venüs
İkizler
16° 52' 47"
Mars
Boğa
01° 19' 43"
Jüpiter
Koç
07° 57' 28"
Satürn
Kova
24° 26' 21"
Uranüs
Boğa
17° 59' 01"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 42"
Chiron
Koç
16° 21' 57"
Lilith
Yengeç
09° 16' 04"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 06:40

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>