13 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

13 Ocak Hangi Burç

13 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 13 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

13 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün, hiç düşünmediğin bir şey için bir yeteneğin olduğunu keşfedebilirsin. Eğer her zaman bildiğin şeye takılı kalırsan, nasıl yeni bir şey deneyimleyeceksin? Keşfedilmemiş bir alanda şansınızı denemek, derhal bunu başarmanız gerektiği anlamına gelmez. Bunu yaparken keyif aldığınız sürece, ne kadar başarılı olursanız olun, olumlu bir deneyim olacaktır. Utanmayın, akışa bırakın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak burçlarının bugün de canı biraz sıkkın olabilir. Aslında çok net de bir sebebi yok. Kendinizi pek iyi hissetmiyorsunuz hepsi bu. Kendinize neyin iyi geleceğini düşüyorsanız onu yapın. Özellikle partneriniz ile zaman geçirin. Sizi anlamasına yardımcı olun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar gün boyu Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Değerlerinize öyle bir sahip çıkışınız vardır ki, bundan asla geri adım atmazsınız. Saat 10:03 Merkür-Satürn kavuşumu burcunuzda gerçekleşecek. 29 yıl sonra yöneticiniz Satürn çabalarınızın ödüllerini almanızı sağlayıcıdır. Ciddi düşünmenin işaretçisidir. Hiçbir şey hafife alınmaz. Kime nasıl davranacağınızı iyi bilirsiniz. Açık vermezsiniz. Sırlarınızı iyi korursunuz. İş hayatında başarıyı önemsersiniz. Bu görünüm, iş-eğitim-sağlıkla ilgili konularda doğru verilecek kararların, tedavi ve başarılı sonuçların işaretçisidir. Gerekli olduğunda bazı kişilerle aranıza koyduğunuz mesafenin göstergesidir. Sizi oyalayacak, hoşunuza gidecek el işleriyle uğraşabilirsiniz. Üretken düşünürsünüz. İş takibi, belge edinme, dosyalama, araştırma, sağlamlaştırma gibi işlerde üstünüze yoktur. Plan ve projelerde aranan kişi olursunuz. Önemli bir konuma getirebilirsiniz. Yönetici olursunuz. Başkalarına yol gösterir, akıl verirsiniz. Bu kavuşum sizlerin zorluklara karşı akıllıca, sabırlı, dikkatli şekilde davranmanızdır. Sonuç tabii ki olumludur. Saat 10:38 Ay-Neptün görünümü, doğru bildiğimiz bir çok yanlışı tespit etmemizi sağlıyor. Hatta ne kadar çok zaman kaybetmişim diye içimizden geçiriyoruz. Ancak yok mu şu sorumluluk, vicdan duygumuz, ister istemez bizi bağımlı kılmış birçok insana. İşte bütün bunları hatırlıyoruz. Yakınlarımızı, işimizi gücümüzü her şeyi gözden geçiriyoruz. Artık akıllanmalıyım diye içimizden geçiriyoruz. Saat 18:45 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sizi zorlayan şartlara karşı bir isyanın veya bir başkaldırışın işaretçisidir. Bu saatlerde kimseye bağlı kalmak, zorlanmak istemezsiniz. İçinizde bir yerlerde saklı duran özgür olma arzunuz büyür. Saat 22:08 Venüs-Uranüs görünümü, eviniz, ailenizle ilgili konular üzerinde denetimi elinizde tutmak isteğinizi gösteriyor. Ayrıca Venüsün burcunuzdaki geçişi, zaten dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlamıştı. Şimdi de hayatınızda değişiklikler istemektesiniz. Gönlünüzce bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İleriye yönelik planlamalarınız bugünün doğru seçimlerinden çıkabilir. Yaşam alanınızda yapacağınız köklü değişikler hem standartlarınızı yükseltecek hem de size daha fazla moral verecek.Günün Atmosferi:Aslan burcuna geçen Ay ne kadar paraya ihtiyacımız olduğu, bütçemiz ve finansal gelişmeler ve alışverişler üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor. Dolunayın haftabaşında dile getirdiğimiz etkileri sürse de, olumlu ya da keyif alacağımız şeylerle ilgilenmek istiyoruz. Daha net ve özgüvenli olabiliriz. Yardımlaşma, fedakarlık yapma ve karşılıklı anlayış temaları gündemde. Duygusal alışverişler ve empati artabilir. Paranormal olaylar, spritüel çalışmalar, yüksek yaratıcılık ve romantizm de öne çıkan başlıklar arasında.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Dikkatinizi yönelttiğiniz konuyla ilgili çok çeşitli düşünceler içine girebilirsiniz. Tabii bunun sonucunda karar vermeniz ve harekete geçmeniz zor olacak. Ayrıca, gerilimin yaratacağı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 17' 27" R
Ay
Boğa
27° 15' 44"
Merkür
Koç
20° 51' 09"
Venüs
Boğa
00° 20' 32"
Mars
İkizler
24° 53' 09"
Jüpiter
Kova
25° 49' 39"
Satürn
Kova
12° 20' 32"
Uranüs
Boğa
09° 46' 41"
Neptün
Balık
21° 54' 14"
Plüton
Oğlak
26° 46' 07"
Chiron
Koç
09° 49' 42"
Lilith
Boğa
19° 32' 42"
True Node
İkizler
11° 27' 22"
Son Güncelleme : 15/04/2021 04:00

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>