13 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

13 Ocak Hangi Burç

13 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 13 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

13 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün Yeni Ay gerçekleşiyor. Sağlıkla ilgili destekler, yaşamdaki hedefleriniz ve istekleriniz ön planda olabilir. Gün içinde tavrınız, düşünceleriniz ve tepkileriniz daha sabit ve ısrarcı olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Kendinizi bir maraton koşucusu olarak hayal edin. Koşmanız gereken çok uzun bir yol var ve güzel olan şey tahmin ettiğinizin aksine bitiş çizgisine erişmek değil de yol boyunca etrafınızdaki güzelliklerin farkına varabilmek. Yetiştirmeniz gereken işlerle boğuştuğunuz anlarda bu benzetmeyi kendinize hatırlatmanız iyi olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Hoşnutsuzluğunu belli edeceksin!Dışadönük ilgili tavrınla yakın çevrende hoşnutsuz olduğun konulara el atabilirsin. Özel hayatında olumlu tavrın sayesinde olumlu geri dönüşler alman mümkün. Bugün gündemi sarsacak başka olaylara kitlenmen de söz konusu. Çalışma temponun yoğunluğundan dolayı kendine vakit ayıramıyorsun. Biraz dinlemeyi planladığın bir anda yeni bir işin ortaya çıkmasıyla yorgunluğun daha da artabilir. Motivasyonunun düşmesiyle bazı detayları gözden kaçırabilirsin. Bugün eski sevgilinin tekrar seni aramasıyla geçmişte hissettiğin duygulara tekrar kapılabilirsin. Tekrar ilişkiye başlamak düşüncesi ağır basarken aceleci olmadan temkinli davranmaya çalışmalısın. Akşam saatlerini ailenle geçirerek dinlenmeyi tercih edeceksin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Yanıtını alamadığınız konu da, boşa geçen her an sinir katsayınızı arttırıyor. Çevrenizde yardımlarını esirgemeyecek dostlarınız var. İçinize kapanarak, kendinize zarar veriyorsunuz. Panik yapmadan gelecek tepkileri gözleyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Son günlerde oldukça yoğunsunuz. Kendinizi belli standartlara sokmak istiyorsunuz. Bu yüzden de çok çabalıyorsunuz. İstikrarlı olmaya çalışmalısınız. Sağlığınızı koruyun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 07' 43" R
Ay
Boğa
28° 03' 58" R
Merkür
Aslan
10° 48' 60" R
Venüs
Başak
13° 22' 53" R
Mars
Başak
02° 06' 04" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 35"
Satürn
Kova
10° 11' 20"
Uranüs
Boğa
14° 39' 41"
Neptün
Balık
22° 50' 23"
Plüton
Oğlak
25° 11' 55"
Chiron
Koç
12° 47' 58"
Lilith
İkizler
01° 38' 41"
True Node
İkizler
08° 53' 55"
Son Güncelleme : 02/08/2021 07:50

Astroloji Gündemi

Yükselen Yay Burcu Özellikleri 2 Ağustos 2021, Pazartesi Yükselen Yay Burcu Özellikleri İmajı : Ben iyiyim (ahlak ve kalite açısından). Hayata Yaklaşımı : Her şey yoluna girer (Tanrı'ya güven). Yükselen Yay... Devamını Oku >>