30 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

30 Aralık Hangi Burç

30 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 30 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

30 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konularda daha fazla hassasiyetiniz oluşabilir. İkili ilişkilerinizde dengeyi korumak isteyebilirsiniz. Sezgilerinizle hareket etmek isteyeceğiniz zamanlar var. Yaşanacak uyumsuzluklara karşı dikkatli olmalısınız. İş hayatınızdaki yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri korumak isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bütçenizle ilgili konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı arttırmak için farklı arayışlar içine girebilirsiniz. Sabah saatlerinde sıkıntılı süreçler meydana gelebilir. Akışta kalmaya çalışın. İlerleyen zamanlar da temposu yüksek işler sizi bekliyor. Yakın çevrenizdeki insanlar sizden yardım talep edebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bireysel sorumluluklar, çalışma arzunuz ve ailevi konulardan çıkıp, sosyalleşme arzunuza yoğunlaşın. Fikirlerin uygulamaya geçtiği bir gündesiniz. Günün ikinci yarısı beklentilerinizi karşılayacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Öğle saatlerinden itibaren hareketlenen gündeminizde bugün etrafınıza çeki düzen vermek, ince iş ve detaylarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yardımcılarınızdan destek alabilirsiniz. Sağlık, şifa, arınma konularına odaklanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Aralık 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Yeni bir yıla girerken kendiniz için küçük bir tatil veya eğlenceli ortamlar yaratarak keyifli planlar yaratabilir, sevdiklerinizle son derece eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bugün, geleceğe yönelik hayallerinizi yeniden düşünün. Mutlu seneler.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları