30 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

30 Aralık Hangi Burç

30 Aralık doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 30 Aralık'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

30 Aralık 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, hayatın tek yönlü bir yol olmadığını unutmayın. Sadece kendiniz yoksunuz. Başkalarının size, size davranılmasını istediğiniz gibi davranmasını bekliyorsanız empati yeteneğinizi daha iyi bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Bugünün gündem maddesini ikili ilişkileriniz oluşturacak. Özellikle aşk hayatınıza dair attığınız adımlara dikkat etmeniz gereken bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Aralık 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün yapacağınız telefon görüşmeleri vaktinizin büyük bölümünü alabilir. Akşam evinize bir şeyler öğrenmek ya da ortak entelektüel konularda sohbet etmek için genç konuklar gelebilir. Hazırlıkları tamamlamak için bir süre didinebilirsiniz çünkü her şeyin mümkün olduğunca kusursuz olmasını istiyorsunuz. Bir kadın arkadaşınız size beğenebileceğinizi düşündüğü bir kitap getirebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Aralık 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Sevdiklerine karşı koruyucu ve sahiplenici olabilirsin. İnsanların dertleri ile dertlenmeyi bir kenara bırakarak kendi ailenin sorunlarına odaklanıyorsun. Maddi ve manevi olarak onlara destek olman sorunları çözebilir. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan karşı traf olgun davranışlarına hayran kalabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Aralık 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün istediğin her şeyin peşinden gidecek bir cesarete sahipsin. Bakışını değiştirdikten sonra, göreceksin ki şu anki hedeflerin bir öncekiler kadar karışık değil. Sadece mutlu bir insan olmak için yapman gerekenleri yapıp yapmadığından emin ol. Eğer emin değilsen, mutlu olmaktan korkup korkmadığını bir düşün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Aralık 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün gündeminizde hedefleriniz, görev ve sorumluluklarınız olabilir. Bir zaman programı yapmak için uygun bir günde olabilirsiniz. Organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 16' 12" R
Ay
Kova
28° 51' 54" R
Merkür
Boğa
26° 45' 01"
Venüs
Aslan
03° 31' 45"
Mars
Aslan
11° 23' 50"
Jüpiter
Boğa
05° 09' 14"
Satürn
Balık
07° 09' 10"
Uranüs
Boğa
20° 39' 10"
Neptün
Balık
27° 33' 42"
Plüton
Kova
00° 02' 03"
Chiron
Koç
19° 08' 38"
Lilith
Aslan
17° 00' 21"
True Node
Boğa
03° 03' 19"
Son Güncelleme : 09/06/2023 11:20

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>