18 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

18 Aralık Hangi Burç

18 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 18 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

18 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün kariyer değerlendirmek için iyi bir zaman olabilir. Eğer dinlerseniz insanlar yararlı tavsiyelerde bulunacaklar. Fikirlerinizin gerçeklerle bağdaşıp bağdaşmadığını test edin. Konuları sonuçlandırmaya bilirsiniz, ancak önemli bilgiler elde edeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

İnsanlar bugün hoşgörünü kaybettiğini düşünebilir. Bir arkadaşına yaptığın iyiliğin sonucunda iyi niyetinin kullanıldığını fark edebilir, çevrendeki insanlara karşı davranış ve tutumlarını değiştirmek isteyebilirsin. Gördüğün davranışlara ve sana söylenen sözlere daha temkinli yaklaşacaksın. Bugün iletişiminde güven duygusu eksikliği yaşaman gayet normal. Maddi konularda bugün yardım göremeyebilirsin. Alışverişlerinde daha dikkatli olduğun doğru. Evli bir Yay burcuysan eşinin bazı tavırları senin ona karşı olan düşüncelerini değiştirebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevdiğinize kapris yapmayın. Zira o bundan hiç hoşlanmıyor. Çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Çevrenizde inanamayacağınız bazı gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olmakta fayda var. Karamsarlığa kapılmayın. Çevrenizde tüm ilişkilerinizde aşama kaydedeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yön verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizin üzerine düşeceğiniz zamanlar var. İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Öğleden sonra maddi kazanımlarınız önem kazanabilir. Yetenekleriniz doğrultusunda gelişmeler olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Bugün bulunacağınız yabancı ortamlarda oldukça dikkat çekebilirsiniz. Bu sıralar kendinizi fazla sosyal hissetmemeniz, insanlarla derin temasınızı zorlaştırıyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları