18 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

18 Aralık Hangi Burç

18 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 18 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

18 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün kardeşlerinizle ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Ticari konularla ilgili bir karar verme durumundaysanız beklemeler yaşanabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Karar vermeden önce dikkatli olmakta fayda var. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde ilerlemek ve planları uygulamak çok da kolay olamayabilir. Ayrıca çalıştığın alanlarda ağzından çıkabilecek sözlere dikkat etmen gerektiği gibi, memnuniyetsizliğin yanlış anlaşılabilir. Yaratıcılığa dayalı işlerini, düşünce ve fikirlerini destekleyen insanlarla birlikte yolunu netleştirebilir, kazanımlarını artırabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Etrafındaki kaygılarla yüzleşiyorsun! Bugün kalabalıklara karışma günü! Girdiğin ortamlarda dikkatleri hemen üzerine çekebilirsin. Çalışma ortamında oldukça güzel işler çıkarabilirsin. Otoriter figürleriyle yapmayı planladığın bir konuşma varsa, bugünü mutlaka değerlendirmelisin. Gün içinde hiç beklemediğin bir anda iş değişimi yaşayan insanların kaygıları ile yüzleşmek durumunda olabilirsin. Onlara vereceğin destek, senin karakterini de ortaya koyacak. Evliliğinde sorunları olan bir Yay burcuysan, eşinle bir araya gelerek sorunlar üzerine konuşabilirsin. Evliliğini kurtarmak istiyorsan, yapıcı davranmalı, sorunları büyütmemelisiniz. Akşam saatlerinde yakın arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Bazı arkadaşlarına dair kafan karışabilir. Yine de acele kararlar almaktan kaçınmaya özen göstermelisin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün burcunuzda sabah saatlerinde bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ayla birlikte yaşamınızda yeni başlangıçlara hazır olabilirsiniz. Görünümüzde, tarzınızda, duruşunuzda değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni bir liderlik, yöneticilik tarzı benimseyebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar saat 03:57 Ay-Uranüs olumlu etkisiyle, Pazar gününü karşılıyoruz. Bu enerji size her meseleye hakim olmanızı, yenilikçi düşünmenizi sağlar. Bir sorun olsa dahi, hani kafanızı kurcalayan, -Hayat devam ediyor ve gün gelir yaralar sarılır diyerek umutlu ve kendinize güvenli bir şekilde düşünebilirsiniz. Saat 15:26 Ay-Güneş görünümü, her birimizi farklı bir alanda parlaması için teşvik ediyor. Yay kişisi için, bilgi dünyanın en ucunda bile olsa oraya varma arzusu yoğundur. İster mistik bir alanda eğitici olsun isterse yüksek okulda öğrenci hiç fark etmez. Yay insanı dağılmadıkça her şeyin üstesinden gelebilir. İşte bu görünüm, belli bir konu üzerinde başarılı çalışmalarda bulunmanız, kendinizi ifade etmeniz için sizi teşvik edicidir. Saat 19:55-20:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. İletişim, ulaşım, haberleşme, yakın çevrenizle alakalı konular öne çıkıyor. Bütçenizi aşmayan alışverişlerde bulunabilirsiniz. Saat 20:52 Ay-Başak burcu geçişinde, kendi içimizde huzuru sağlamak için neler yapabiliriz. Gereksiz endişelerden uzak durup, hayatla bağımızı güçlü tutmalıyız. Evimiz, ailemizle ilgili konularda düzenlemelerde bulunabiliriz. Ailemize yardımcı olabiliriz. Analiz ve gözlem gücümüzün yüksek olduğu bugün, neye ihtiyacımız var, neler eksik bunları gözden geçirerek elde etmeye çalışabiliriz. Huzura erişebileceğimiz bir gün geçirmemiz dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 11' 01" R
Ay
İkizler
24° 26' 59" R
Merkür
Terazi
25° 25' 46" R
Venüs
Akrep
19° 36' 16" R
Mars
Terazi
08° 29' 50" R
Jüpiter
Kova
22° 59' 59" R
Satürn
Kova
07° 01' 12" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 33"
Neptün
Balık
21° 24' 43"
Plüton
Oğlak
24° 19' 56"
Chiron
Koç
10° 54' 12"
Lilith
İkizler
07° 56' 43"
True Node
İkizler
03° 26' 07"
Son Güncelleme : 28/09/2021 05:20

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>