20 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

20 Aralık Hangi Burç

20 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 20 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

20 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay burçları, bugün atmosfer biraz bunaltıcı hissettirebilir. Yapmak istediğiniz şeyi yapmakta özgür olmayı seviyorsunuz ve çevrenizdeki insanların kendilerini sizin için müsait kılmamaları sizi rahatsız edebilir. Kendi işleriyle meşgul görünüyorlar. Bu, tamamen iyileşmemiş bazı eski yaraları ortaya çıkarabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız küçük sıkıntıları biriktiriyor, vaktinde çözmüyorsunuz. Sonradan da büyük bir sorun olarak karşınıza çıkıyor. İş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Sonradan üzebileceğiniz durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız, bazı insanlara tepkilerinizi doğrudan göstermelisiniz. Bir para alışveriş işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Zararınızı kapatmanız zor gibi! Abur cubura olan düşkünlüğünüz sağlıksız beslenmenize yol açıyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Çevrendeki insanların bazı sırları gün yüzüne çıkabilir. Şaşıracağın gelişmeler yaşanırken yakın arkadaşın ile yüzleşmen gerekebilir. Akşam zihnini dinlendirmek isteyebilirsin. Meditasyon yapıyorsun. Kendine sosyal medya detoksu yapabilirsin. Ayrıntılar ile dolan zihnin yorgun düşebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Çözüm üretiyorsun! Ay, bugün karşıt burcunda hareket ediyor. Seni hiç sakin bir gün beklemiyor! Sosyal yaşamında ön plana çıkmak isteyebilirsin. İddian ve cesaretinle birlikte bunu gerçekleştireceğine şüphe yok. Kendine olan inancın tam. Tüm kaygılarından ve endişelerinden sıyrılıyorsun. Gün içerisinde aldığın sorumluluklar, üstlendiğin görevler seni korkutmuyor. Bilakis özgüven kazanmana neden oluyor. Bu esneklik ile rahat bir şekilde hareket edebileceksin. Bu durum iş çevrenin dışında sosyal alanlarını da etkiliyor. İlişkisi olan ya da evli bir Yay burcuysan, değer verdiğin kişiyle kısa süreli inatlaşmalar yaşayabilirsin. Onun dediğim dedik tavrına sen de benzer karşılık vereceksin. Akşam saatlerinde ailenle vakit geçireceksin. Kardeşinin işiyle ilgili sorunlarına çözüm üreteceksin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 57' 13" R
Ay
Yay
08° 09' 32" R
Merkür
Boğa
19° 05' 53"
Venüs
Yengeç
28° 17' 39"
Mars
Aslan
08° 09' 08"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 33"
Satürn
Balık
07° 03' 02"
Uranüs
Boğa
20° 21' 15"
Neptün
Balık
27° 29' 20"
Plüton
Kova
00° 07' 07"
Chiron
Koç
18° 56' 09"
Lilith
Aslan
16° 23' 01"
True Node
Boğa
03° 32' 13"
Son Güncelleme : 03/06/2023 22:00

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>