20 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

20 Aralık Hangi Burç

20 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 20 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

20 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün doğa anayla bir olmak için mükemmel bir gün bu yüzden açık havada etkinlikler planlayın. Güzel bir parkta ya da koruda koşuya çıkmak, kırsalda bisiklet sürmek ya da evinizin yakınlarında kısa bir yürüyüşe çıkmak düşünmek istediğiniz tek şey olabilir. Derin bir nefes alın ve meditasyon yaparken doğayla olan bağlantınızı tazeleyin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Sürekli kuruntulu halini ve insanlara güvensizliğini fark edebilirsin. Kendi iç dünyanda senaryo kurduğunu fark edeceksin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Son derece hareketli, bir o kadar da huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün, zamanı durdurmak isteyeceğiniz saatler olabilir. Geçirdiğiniz zor günlerinizde arkadaş canlılığınızın sonuçlarını aldınız. Bu dostluklar size bugünlerde mutlu sürprizler yaşatabilir. Ummadığınız bir kişiden göreceğiniz tuhaf bir davranış, kafanızı biraz karıştırabilir. Buna dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Özel ilişkilerinizde değişik heyecanlar sizi canlandırabilir. Ortak adımlara daha fazla önem vereceksiniz. Aile hayatınız keyifli olacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Mesleki araştırmalar yapabileceğiniz bir günde bulunuyorsunuz. Sorumluluklar yüzünden uzaklaştığınız bir zevk kaynağı hobinizi tekrar işler hale getirebilirsiniz. Ancak her türlü elektronik para transferine dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları