20 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

20 Aralık Hangi Burç

20 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 20 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

20 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

İstemediğiniz bir tartışma ortamında kendinizi bulacak olduğunuzu hissediyorum. Bu durumlarda kaçmak yerine insanlar ile yüzleşmeyi tercih edecek ve hayatınızda farklı evrelere giriş yapacaksınız. Bu ara içinizde oluşan ruhsal bunalım ile herkese bir anda patlayabilir ve kalp kırıklıklarına neden olabilirsiniz. Artık bu durumlara bir dur deme vaktiniz gelmeli. Üzerinizde olan negatif enerjileri atmak için bir ortama girebilir ve insanlar ile uygun iletişimleri kurabilirsiniz. Odanızda yalnız kalmak istediğiniz anlar olacaktır. Ve içe dönük yaşamak yerine içinizde olan sorunları çözmek için emek vermeniz daha uygun olur. Evinizde eskidiğine inandığınız eşyalar olabilir ve bunları değiştirme düşüncesine girebilirsiniz. Bu ara alışveriş yapmak için uygun zaman dilimlerinde olacaksınız. Kısa bir araştırma sonucu istediğiniz eşyalara kavuşacak olduğunuzu görüyorum. Hayatınızda sürekli git gelleri ile olan kişiler ile artık düzgün bir yola gireceksiniz. Bu süreçlerde baskıcı tavrınızı artık durdurmanız daha iyi olacaktır. Karşınızda olan kişinin ilgisiz hallerinden şikayetçiyseniz dile getirebilir ve birlikte çözüm yolları üretebilirsiniz. Biraz yalnız kalmak sizler için iyi gelen anları beraberinde getirecektir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Pazarlama, ticaret gibi işlerle uğraşan Yay'lar bugünlerde gelirlerini ikiye katlayabilirler. Yine primli işlerde çalışıyorsanız bereket ve başarı sizden yana olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Aileniz ve aidiyet hissettiğiniz kişilerle duygu bağınızı kuvvetlendirmek isteyebileceksiniz. Bağlanma korkusu veya geçmişte yaşadığınız korkularınızla yüzleşebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Her olayı farklı algılayarak, kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün, Ay'dan olumlu etkiler alıyor olmanız sayesinde, partnerinizle olan ilişkilerinize yeni bir enerji oluşturuyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 53' 10" R
Ay
Terazi
07° 18' 46" R
Merkür
Yay
08° 16' 58" R
Venüs
Oğlak
19° 49' 13"
Mars
Akrep
20° 37' 09"
Jüpiter
Kova
25° 14' 21"
Satürn
Kova
08° 53' 01"
Uranüs
Boğa
11° 48' 04"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 34"
Chiron
Koç
08° 36' 53"
Lilith
İkizler
14° 54' 09"
True Node
İkizler
01° 42' 31"
Son Güncelleme : 30/11/2021 00:40

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>