20 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

20 Aralık Hangi Burç

20 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 20 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

20 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

İstemediğiniz bir tartışma ortamında kendinizi bulacak olduğunuzu hissediyorum. Bu durumlarda kaçmak yerine insanlar ile yüzleşmeyi tercih edecek ve hayatınızda farklı evrelere giriş yapacaksınız. Bu ara içinizde oluşan ruhsal bunalım ile herkese bir anda patlayabilir ve kalp kırıklıklarına neden olabilirsiniz. Artık bu durumlara bir dur deme vaktiniz gelmeli. Üzerinizde olan negatif enerjileri atmak için bir ortama girebilir ve insanlar ile uygun iletişimleri kurabilirsiniz. Odanızda yalnız kalmak istediğiniz anlar olacaktır. Ve içe dönük yaşamak yerine içinizde olan sorunları çözmek için emek vermeniz daha uygun olur. Evinizde eskidiğine inandığınız eşyalar olabilir ve bunları değiştirme düşüncesine girebilirsiniz. Bu ara alışveriş yapmak için uygun zaman dilimlerinde olacaksınız. Kısa bir araştırma sonucu istediğiniz eşyalara kavuşacak olduğunuzu görüyorum. Hayatınızda sürekli git gelleri ile olan kişiler ile artık düzgün bir yola gireceksiniz. Bu süreçlerde baskıcı tavrınızı artık durdurmanız daha iyi olacaktır. Karşınızda olan kişinin ilgisiz hallerinden şikayetçiyseniz dile getirebilir ve birlikte çözüm yolları üretebilirsiniz. Biraz yalnız kalmak sizler için iyi gelen anları beraberinde getirecektir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Ay'ın Terazi burcunda ilerlediği bir güne adım atıyorsunuz. Venüs Kova burcuna bugün geçiyor. 13 Ocak 2020'ye kadar çevrenizde iletişim halinde olduğunuz kişilerden fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kardeşinizle veya bir akrabanızla ilgili hayırlı bir haber alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ışıldayacağınız bir dönemde olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Son derece hareketli, bir o kadar da huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün, zamanı durdurmak isteyeceğiniz saatler olabilir. Geçirdiğiniz zor günlerinizde arkadaş canlılığınızın sonuçlarını aldınız. Bu dostluklar size bugünlerde mutlu sürprizler yaşatabilir. Ummadığınız bir kişiden göreceğiniz tuhaf bir davranış, kafanızı biraz karıştırabilir. Buna dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün parasal konularda daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Beklemediğiniz harcamalar gündeme gelebilir. Göz önünde olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Finansal konularda değişim içinde olabilirsiniz. Hızlı kararlar almamaya çalışın. Aşk hayatınızda bilemediğiniz nedenlerden dolayı krize sokacak durumlar yaşanabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Gün içerisinde aniden dahil olabileceğin sorunların üstesinden kolaylıkla gelebilirsin. Fakat senin için kolay bir gün olmayabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 59' 30" R
Ay
Boğa
23° 39' 46"
Merkür
Koç
20° 13' 47"
Venüs
Koç
29° 57' 51"
Mars
İkizler
24° 42' 05"
Jüpiter
Kova
25° 46' 28"
Satürn
Kova
12° 19' 26"
Uranüs
Boğa
09° 45' 39"
Neptün
Balık
21° 53' 37"
Plüton
Oğlak
26° 46' 00"
Chiron
Koç
09° 48' 39"
Lilith
Boğa
19° 30' 40"
True Node
İkizler
11° 28' 09"
Son Güncelleme : 14/04/2021 20:40

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>