20 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

20 Aralık Hangi Burç

20 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 20 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

20 Aralık 2023 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay, bugün ev ve ailenizle veya kişisel meselelerinizle ilgilenmek için harika bir formdasınız. Kendinizi merkeze almak veya tempoyu ayarlamak sizi tekrar yolunuza sokar ve evdeki işlere özel olarak özen göstermek, uzun vadede daha iyi beklentilere yol açar. İşinizi ve mali durumunuzu iyileştirme fırsatlarını arayın ancak şu anda en iyi sonuçları elde etmek için kendinizi zorlamayın. Gün ilerledikçe bazı hoşnutsuzluklar yaşanabilir. Neyi arzuladığınızı veya bir planla ilerleyip ilerlemeyeceğinizi ayırt etmek zor olabilir. Bir konu hakkındaki hislerinizle mantıklı olan seçenek örtüşmeyebilir. İşleri halletmeye çalışırken kendinizi biraz rahatsız hissedebilir veya dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Bugün, arkanıza yaslanıp hayatınızın önemli bir alanında kaydettiğiniz gelişmeleri gözden geçirebileceğiniz bir vaktiniz olacak. Fakat kendinizden tarafsız bir gözlem yeteneği beklemeyin. Tam aksine, çevrenizdeki insanlar üzerinde de etkisi olan önemli bir karar söz konusu olduğunda, emin olamamaktan mustarip olacaksınız. Seçim yapmadan önce iyi düşünün.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Kendi kabuğunda yaşama istediğin bugün iş hayatında seni biraz zorlayabilir. Rutin ilerleyen işlerini ve iletişim kopuklarını düzenlemek isteyebilirsin. Yalnız yaşayan bir Yay burcuysan, bütçeni aşmamak adına bazı harcamalarında kısıtlamaya gitme kararı alabilirsin. Duygularının karmaşıklığı için profesyonel bir yardım almaya karar verebilirsin. Sana kötü geldiğini düşündüğün kişilerle arana mesafe koyarken ikinci kez düşünmüyorsun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Ay'ın Terazi burcunda ilerlediği bir güne adım atıyorsunuz. Venüs Kova burcuna bugün geçiyor. 13 Ocak 2020'ye kadar çevrenizde iletişim halinde olduğunuz kişilerden fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kardeşinizle veya bir akrabanızla ilgili hayırlı bir haber alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ışıldayacağınız bir dönemde olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 27' 24" R
Ay
Başak
21° 12' 24" R
Merkür
İkizler
22° 36' 58"
Venüs
İkizler
26° 00' 25"
Mars
Boğa
03° 34' 23"
Jüpiter
İkizler
04° 25' 41"
Satürn
Balık
19° 13' 17"
Uranüs
Boğa
24° 53' 01"
Neptün
Balık
29° 50' 24"
Plüton
Kova
01° 42' 50"
Chiron
Koç
22° 46' 08"
Lilith
Başak
28° 17' 46"
True Node
Koç
12° 51' 32"
Son Güncelleme : 14/06/2024 03:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>