16 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

16 Aralık Hangi Burç

16 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 16 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

16 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Evden uzaklaşacağınız bir seyahate mi çıkmak istiyorsunuz? Avrupa ya da Asya\'da mı yaşamak isterdiniz? Vizyonunuzu geliştirirken aklınızdan geçen bazı istekleriniz olabilir. Bu tip bir seyahate gerçekten çıkıp çıkamayacağınızı bir değerlendirin. Çevrenizdekiler şu an size güveniyor bu yüzden her tür ihtimal emrinize amade.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Sizlerle sağlıklı iletişim kurmak isteyen yakın çevreniz ile diyalog kurmaktan kaçıyorsunuz. Düşüncelerinizi kimsenin şekillendirmesine izin vermeyeceksiniz. Özgür ve bireysel karar almak sizi bu noktada tatmin eden taraf olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün finansal konularda geleceğe yönelik hareket etme, geleceği göz önünde bulundurma zamanı. Finansal konularda şartlar sizin elinizde olabilir. Harcama ve yatırımlarla ilgili özgür iradenizle hareket edebilirsiniz. Borç alma-verme gibi konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde şansınızı fazlaca zorlamaktan kaçının.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün sizin için önemli kararlar almayı ertelemelisiniz. Şansınız sizden yana olmayabilir. Dikkatli olmalısınız.YAY Aşk ve İlişkiler : Eş ya da sevgilinize karşı hassas duygular besleyebilirsiniz ve bu duyguları ilişkinize yansıtabilirsiniz.YAY Finans: Gün içinde beklenmedik harcamalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Borç almak zorunda kalmamak için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.YAY Sağlık: Enerjik ve zindesiniz. Formunuzu korumaya devam etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Mesafeli davranacaksın! Bugün bir arada olduğun insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsin. Temkinli ve tedbirli olmanda yarar var. Her zamanki sıcakkanlı halin yerine biraz daha mesafeli bir izlenim bırakman daha doğru olabilir. Gün içerisinde meditasyon yapabilir, zihnini rahatlatabilirsin. Duygularını daha sakin yaşama taraftarısın. Bu anlamda keskin çıkışlarını törpüleme kararı alacaksın. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Yay burcuysan, ilişkini bir adım ileriye taşımayı düşünebilirsin. Hatta sevgilini aile bireylerinle tanıştırmak için organizasyon yapabilirsin. Bugün aynı zamanda evinde büyük tadilatlara sakin girişme. Bazı şeyler maalesef elinde kalabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 24' 30" R
Ay
Yay
00° 09' 46" R
Merkür
Boğa
18° 23' 52"
Venüs
Yengeç
27° 44' 39"
Mars
Aslan
07° 49' 15"
Jüpiter
Boğa
03° 52' 17"
Satürn
Balık
07° 02' 14"
Uranüs
Boğa
20° 19' 23"
Neptün
Balık
27° 28' 50"
Plüton
Kova
00° 07' 36"
Chiron
Koç
18° 54' 48"
Lilith
Aslan
16° 19' 11"
True Node
Boğa
03° 34' 21"
Son Güncelleme : 03/06/2023 08:20

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>