5 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

5 Aralık Hangi Burç

5 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 5 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

5 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Sevgiliniz her günü sizinle paylaşmak istiyor. Bugün size bir sürprizi var. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermenizi bekleyebilir. Disiplininiz ve uzun vadeli çalışmanızın karşılığını alacağınız bir dönem. Ektiklerinizi biçmenin zamanı geldi. Uzun zamandır uğraştığınız bir projenin sonu geldi. Bugün bu çalışmanızla ilgili olumlu bir gelişme yaşanabilir. Ciddi para sıkıntılarınız olmasa da, ödemelerin fazlalığı sizi bunaltıyor. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var, uzmana başvurun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Bugün saat 14.30\'a kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar enerjiniz dağınık olabilir, odaklanmanızı gerektiren işlerde bir dağınıklık yaşayabilirsiniz. Bu saat sonrasında iş hayatına dair planlarınız ön planda olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Mesleki konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Herhangi bir konuda mevcut limitinizi zorlamak size keyifli gelebilir ve hayatınızın yeni sınırlarını belirleyebilirsiniz...

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Duygusal dönüşümler söz konusu olabilir. Duygularınızın, duygusal zaaflarınızın sürekli suistimal ediliyor olması sizi biraz öfkelendirebilir. Dikkati kendinize çekmek isteyebilirsiniz. Gökyüzünde sizin burcunuz yükseliyor. Bu zaman dilimini güzel işler yaparak değerlendirin. Rehavetten ve tembellikten uzak durun.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar tüm gün etkili olacak Ay-Akrep burcu geçişinde, duygularınızı gizlersiniz. Hani ser verip sır vermezsiniz. Bilinçaltınızda birikmiş kızgınlıklar kendini hatırlatır, etkilidir. Hastane veya kapalı mekanlarda çalışan kişiler için uygundur, işlerini daha fazla titizlikle yerine getirmelerini sağlayabilir. Meditasyon için uygun zamandır. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, tutkulu bir aşkın peşindeyiz. Arzu doluyuz. Hatta bizi tutsak eden ne varsa garip bir şekilde ona yönelebiliriz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 31' 59" R
Ay
Yay
15° 40' 38" R
Merkür
Başak
10° 43' 17" R
Venüs
Aslan
17° 34' 53" R
Mars
Terazi
16° 23' 45" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 16" R
Satürn
Balık
02° 00' 52"
Uranüs
Boğa
22° 50' 42"
Neptün
Balık
26° 12' 27"
Plüton
Oğlak
27° 58' 43"
Chiron
Koç
18° 32' 32"
Lilith
Aslan
28° 41' 14"
True Node
Koç
25° 07' 20"
Son Güncelleme : 21/09/2023 21:50

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>