5 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

5 Aralık Hangi Burç

5 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 5 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

5 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Duygusal konularda kendinizi ifade edemediğinizi hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerinizle dengede bir süreç benimsemek sizin açınızdan iyi olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar, Ay-Yengeç burcu geçişi Salı günü boyunca bizimle beraber. Ailemiz veya karşılaştığımız insanlarla olan bağlantımızda duyarlılık bir hayli ön planda olacak. Sevdiklerimizi korumak ve kollamak isteyeceğiz. Hayatın doğal döngüsü içindeki yanlış veya doğruların, varlık ve yokluğun, sevginin, bir arada yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu hissedeceğiz. Saat 17:51 Ay-Neptün görünümü etkisi altında, parayı nasıl finanse edebileceğinizi düşünebilirsiniz. Ailevi ve ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde hassasiyetle durabilirsiniz. Saat 18:39 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz, ailemiz ve ihtiyaçlarımızı dikkatli şekilde analiz edelim. Paramızı tutumlu şekilde kullanalım. Kredi kartı harcamaları, kredi çekimi, yatırımlarda gerçekçi olalım. Bizi üzen insanlarla aramızda belli bir mesafe koyabiliriz. Ancak derdimize koşanları, yardımcı olanları asla unutmayız. Yüzünüzü gülümsetecek güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Evinizde yapacağınız değişiklikler (evdeki fazlalıklardan kurtulabilir veya evde yapacağınız tadilat işleriyle evinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz v.b) kendinize konforlu alanlar yaratmanıza yardım edebilir veya sizi belli konularda özgürleştirebilir. Bu tür değişiklikler stresi azaltmanızı da sağlayacaktır. Günün Atmosferi:Bugünden itibaren, farklı şeyler deneme ve heyecan arayışımız artıyor, yaratıcılığımız veya hayatımızda değişiklikler yapma olasılığımız yükseliyor. İlişkiler açısından da destekleyici veya cesaret verici durumların ön plana çıkacağı bir haftaya giriş yapıyoruz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
07° 38' 25" R
Ay
Aslan
20° 32' 05"
Merkür
Kova
12° 18' 59"
Venüs
Balık
00° 36' 23"
Mars
Boğa
26° 28' 32"
Jüpiter
Kova
15° 55' 60"
Satürn
Kova
08° 08' 50"
Uranüs
Boğa
07° 29' 39"
Neptün
Balık
20° 08' 36"
Plüton
Oğlak
25° 57' 08"
Chiron
Koç
07° 04' 57"
Lilith
Boğa
14° 12' 55"
True Node
İkizler
16° 19' 27"
Son Güncelleme : 26/02/2021 03:50

Astroloji Gündemi

25 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 25 Şubat 2021, Perşembe 25 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 25 Şubat 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>