5 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

5 Aralık Hangi Burç

5 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 5 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

5 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Mesleki konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Herhangi bir konuda mevcut limitinizi zorlamak size keyifli gelebilir ve hayatınızın yeni sınırlarını belirleyebilirsiniz...

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün 10:13 - 21:44 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket ediyor. Geçmişle hesapların hiç bitmemiş gibi görünse de yeni oluşumlar için çoktan adım attın. Yaşantının her döneminde, hep kendi duygularını hedef aldın. Ne de olsa bağımsızlık güdülerini önleyemiyorsun. İşinden memnun olmayan bir Yay burcuysan, hayatın için kolları sıvayabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Yay burcuysan, ilişkini bir adım ileriye taşıma kararı alacaksın. Bugün aynı zamanda yeni dostluklar için mükemmel bir gün olabilir. Tahmin edemediğin insanlar ile tanışmak hayata dair görüşlerini de etkileyecek. Ancak zaman zaman duygusallaşabilirsin. Bu durumdan dolayı eski dostlarına olan özlemin artacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Anlayışlı ve sakin davranacağınız bir gün. Zihinsel faaliyetleriniz biraz yavaş olabilir. Ya da anlayışsız bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Ancak, enerjiniz ve istekleriniz giderek yükselecek. Parasal konulara yönelik çok hoş gelişmeler meydana geliyor. Böylece moraliniz yükselecek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve yakın dostluklarınızda pozitif etkiler aldığınız bugün, sosyal etkinliklerde, toplantılarda yer alabilir, çalışmalarınızı en iyi şekilde sergileyebilir, görüşmelere katılabilir ve aşk hayatınızda pozitif görüşmeler gerçekleştirerek, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 57' 23" R
Ay
İkizler
21° 39' 00" R
Merkür
Terazi
13° 39' 39" R
Venüs
Yay
18° 49' 40"
Mars
Terazi
26° 21' 52"
Jüpiter
Kova
22° 24' 36"
Satürn
Kova
07° 02' 41"
Uranüs
Boğa
13° 13' 39"
Neptün
Balık
20° 46' 43"
Plüton
Oğlak
24° 23' 53"
Chiron
Koç
09° 42' 42"
Lilith
İkizler
10° 56' 35"
True Node
İkizler
01° 55' 24"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:00

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>