5 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

5 Aralık Hangi Burç

5 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 5 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

5 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Ay sizin burcunuzda öğleden sonraya kadar kalıyor. Halen aklınızda işleriniz, projeleriniz olsa da artık biraz dinlenin. Aldığınız kararları, parlak fikirlerinizi bir deftere not edin. Yöneticiniz Jüpiter’den destek alıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Doğuştan bir yenilikçi olma özelliğiniz bugün ortadan yok olmuş gibi görünüyor. Aslında, otomatik olarak gerçekleştirebileceğiniz rutin görevlerin dışında bir şey yapmak istemeyebilirsin. Sadece düşük vücut ritminizden muzdaripsin, bu yüzden tembel bir serseriye dönüştüğünüzü hissetme tuzağına düşme. Bugün ve yarın dinlenirsen, yarın her zamanki enerjik ve yaratıcı kendin olacaksın. Bu akşam takip ettiğin dizileri izle ve bugünü unut.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün 10:13 - 21:44 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket ediyor. Geçmişle hesapların hiç bitmemiş gibi görünse de yeni oluşumlar için çoktan adım attın. Yaşantının her döneminde, hep kendi duygularını hedef aldın. Ne de olsa bağımsızlık güdülerini önleyemiyorsun. İşinden memnun olmayan bir Yay burcuysan, hayatın için kolları sıvayabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Yay burcuysan, ilişkini bir adım ileriye taşıma kararı alacaksın. Bugün aynı zamanda yeni dostluklar için mükemmel bir gün olabilir. Tahmin edemediğin insanlar ile tanışmak hayata dair görüşlerini de etkileyecek. Ancak zaman zaman duygusallaşabilirsin. Bu durumdan dolayı eski dostlarına olan özlemin artacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Huzursuzluğun artıyor! Potansiyelini doğru kullanabileceğin bir gündesin. O yüzden de aktif yapını ön plana çıkarabilecek işlerle uğraşmalısın. Kişiliğin gereği her şeye sabırla yaklaşıyor ve olayların gelişimini bekliyorsun. Bunun avantajlı taraflarını göreceksin. Farklı ortamlarda, huzursuz yapın ortaya çıkabilir. Rutinini bozacak düzensiz, plansız, kaos halinde ne varsa uzağında durmayı seçebilirsin. Sevgilisi olan bir Yay burcuysan konuşmalarda tansiyon yükselebilir, dikkat et derim! Evli ve çocukları olan bir Yay, ailecek kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca görünüşünle ve tavrınla bulunduğun ortamda farklı insanları etkileyebilirsin. Bu günleri sakın evde geçireyim deme! Kuracağın iletişimlerin, sana verimli ve somut getirileri mutlaka olacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 10' 42" R
Ay
Koç
06° 28' 33" R
Merkür
Boğa
28° 42' 09"
Venüs
Koç
26° 14' 36"
Mars
Koç
00° 19' 21"
Jüpiter
Koç
02° 38' 55"
Satürn
Kova
25° 09' 44"
Uranüs
Boğa
15° 56' 31"
Neptün
Balık
25° 08' 01"
Plüton
Oğlak
28° 26' 53"
Chiron
Koç
15° 11' 14"
Lilith
Yengeç
04° 30' 13"
True Node
Boğa
22° 30' 12"
Son Güncelleme : 25/05/2022 12:40

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>