11 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

11 Aralık Hangi Burç

11 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 11 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

11 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

GÖRDÜĞÜNÜZ ilgiye göstereceğiniz tepkide sezgilerinizi dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Sevgi ve ilgi konusunda çokta bekletici olmamaya özen göstermelisiniz...

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Sürekli aynı ortamda bulunduğunuz biriniz dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz. İlerleyen günlerde iş yoğunluğunuzun artacağını göz önünde bulundurmalı ve yeni bir şeylere başlamak ne kadar mantıklı düşünmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Keyifli ve kararlı bir çalışma temposu içinde bulunuyorsunuz. Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. Ancak, bu durum çabuk geçecek ve siz fazla aldırış etmeyeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Aşk hayatınızı ihmal etmeyin. Sevdiklerinizin size ihtiyacı var. Özel hayatınızda kendinize ait bir alan oluşturmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz. Romantik randevular ilişkileri tazeleyebilir. Günün Atmosferi:Pozitif diyaloglar, görüş alışverişleri

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları