11 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

11 Aralık Hangi Burç

11 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 11 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

11 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay; bugün para, vergi, ödemeler, ameliyat, okültizm konularıyla ilgilenebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Ev ve ailenizle ilgili ise güzel, kalıcı, harika gelişmeler gerçekleşebilir. Hayallerinizin evine sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Son zamanlarda çok fazla değişiklik yaşadığınız hissine kapılabilirsiniz. Bir çeşit kişisel dönüşüm geçiriyor olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız farklı bir hal alıyor ve arkadaş çevreniz de hızla değişiyor olabilir. Muhtemelen artık kim olduğunuzdan çok da emin değilsiniz. Rahatlayın! Kendini gelişimin kollarına bırakmak hiçbir zaman kolay olmamıştır. Bugün her zaman olduğunuz kişiyle an itibariyla olmaya başladığınız kişiyi karşılaştırıyor olmanız muhtemel.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

İstemeden bir tartışma başlatmış veya karşınızdaki kişiyi incitmiş olabilirsiniz. Bu durum hiç yaşanmamış gibi davranmak çözüm getirmez. Bunun yerine duygularınızı açıkça ifade etmeli ve yaşanan durumdan duyduğunuz rahatsızlığı açık yüreklilikle paylaşmalısınız. 

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Güçlü ilişkiler kurmanın tam zamanı. Kariyerinde zirve yapacağın adımlar atacaksın. Temeli sağlam kariyerler yapmak için sağlıklı iletişimin önemini bugün daha iyi anlıyorsun. İş arayışında olan bir Yay burcuysan, önemli bir iş görüşmesi yapabilirsin. Hayatını daha güçlü bir hale getirme isteğin, hırslarını açığa çıkarabilir. Pişman olacağın davranışlarda bulunman an meselesi. O yüzden bugünü iyi yönetmelisin. Davranışların bugünden itibaren hayatında dönüm noktaları yaratacak. İlişkisi olmayan bir Yay burcuysan, hoşlandığın kişi ile konuşmalarında yanlış anlaşılman olası, sözlerini söylemeden önce bin defa düşünmen gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 34' 01" R
Ay
Yay
16° 08' 20" R
Merkür
Başak
10° 45' 08" R
Venüs
Aslan
17° 36' 02" R
Mars
Terazi
16° 25' 08" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 09" R
Satürn
Balık
02° 00' 44"
Uranüs
Boğa
22° 50' 40"
Neptün
Balık
26° 12' 24"
Plüton
Oğlak
27° 58' 42"
Chiron
Koç
18° 32' 27"
Lilith
Aslan
28° 41' 28"
True Node
Koç
25° 07' 23"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:40

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>