7 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

7 Aralık Hangi Burç

7 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 7 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

7 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Katılacağınız bir davette yeni tanışacağınız, aklınızı zorlayan kişi ile duygusal ilişkiye girebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız bazı haberler huzursuzluk yaratabilir, ama düşüncelerinizin karışmasına izin vermeyip üzerinde çalıştığınız projeyi sonuçlandıracaksınız. Uzun zamandır keyfinizi kaçıran maddi konulardaki sıkıntınız çözümleniyor. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeye bakın. Sürekli sırt ağrılarından şikayetçisiniz. Artık bir doktora gitmenin zamanı gelmedi mi?

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Zihniniz bol uyarılarla başa çıkmak için gece gündüz çalışmaktadır. Olağanüstü koşullarda bile, sakin düşünmeyi öğrenin. Bilgi toplayın ancak kararlarınızı erteleyin. Seyahat değerinden daha fazla sorun çıkara bilir. Gerektiğinden daha fazlasını yapmayın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Yeni ay başlangıçlar, farkındalık geliştiren olaylar, yaratıcı bir dönemi harekete geçiriyor. Davranışlarınızda kararlılık, yaşam amacının farkına vararak ilerleme imkanları gelişiyor. Özgüven eksikliği nedeniyle ertelediğiniz işlerde gelişme yaşanabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkma ve uzaklaşmak için iyi bir gün olabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Yabancılarla ve yurtdışıyla bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Yerinizde durmanın zor olduğu bir gün.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Aile ilgili merhametli ve yardımsever, evinizle ilgili ise yaratıcı dekorasyonlara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Yardım edip yardım görebilirsiniz. Merhamet hissiniz yükselecektir.Köklerinize ve aile bireylerinize karşı daha affedici ve empati duygusu besleyebilen bir tutum sergileyebilirsiniz. Bilhassa kendinizde yoksunluğunu hissettiğiniz duygular nedeniyle duygusal istismara müsait bir ruh yapısı içinde olabilirsiniz. Özel hayatınızdaki sıra dışı zevklerinizi karşılayacak sosyal imkanlara sahip bulunuyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
21° 16' 47" R
Ay
Koç
08° 28' 35"
Merkür
Koç
12° 41' 20"
Venüs
Koç
25° 16' 39"
Mars
İkizler
22° 25' 07"
Jüpiter
Kova
25° 06' 12"
Satürn
Kova
12° 05' 12"
Uranüs
Boğa
09° 32' 59"
Neptün
Balık
21° 46' 01"
Plüton
Oğlak
26° 44' 21"
Chiron
Koç
09° 35' 37"
Lilith
Boğa
19° 05' 28"
True Node
İkizler
11° 53' 46"
Son Güncelleme : 11/04/2021 01:50

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>