6 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

6 Aralık Hangi Burç

6 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 6 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

6 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

İş konusunda gerçekten düşündüğün kadar fırsatın olup olmadığını gözden geçirmen gerekebilir. Bazen içinde bulunduğun negatif durumlar dolayısıyla diğer fırsatlar insanın gözünde büyüyebilir. Bu konularda daha alıcı gözüyle hareket etmelisin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Bugün çevrenizden alacağınız olumlu sinyaller kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlayacak. Hayal gücünüzü kullanabileceğiniz projelere başlayın. Doğal otoriteniz sayesinde bu dönemde başkalarına yardım edebilme gücünüz her zamankinden daha yüksek. Ama üstünlük taslamaktan kaçının ve gereken yardımları tevazuyla verin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bir yerde büyük bir çatışma çıkıyorsa araştırmanızı yapmaya devam edin çünkü yakında vermeniz gereken büyük bir karar olacak. Bildiklerinizle kalbinizde hissettiklerinizi dengelemek için harika bir zaman.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

En güzel günlerinizi bilinçaltınızdaki düşüncelerle doldurmayın. Doğum günlerinizi kutlamaya devam ediyoruz. Hadi dışarı! En çok sizi görmeliyiz eğlenirken. Siz bize ışık olmalısınız ay boyu. Sizin gibi pozitif insanların enerjisi de biterse yanarız. Aman verdiğiniz sözlere dikkat. Arkasında duramayacaksanız söz vermeyin. Bu ara başınıza bela olabilirler.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

İlişkiler alanınızda meydana gelen olaylar nedeniyle, özel hayatınızda olan biteni tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. İki kişi arasında bocalama yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki karışıklığı gidermek için yalnız başınıza kalıp her detayı masaya yatırmadan önce temiz havada uzun bir yürüyüş yapın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 43' 49" R
Ay
Yengeç
27° 16' 18"
Merkür
Koç
22° 53' 59"
Venüs
Boğa
16° 28' 38"
Mars
Yengeç
02° 33' 28"
Jüpiter
Koç
18° 48' 38"
Satürn
Balık
02° 35' 29"
Uranüs
Boğa
16° 44' 04"
Neptün
Balık
25° 40' 15"
Plüton
Kova
00° 07' 11"
Chiron
Koç
15° 29' 59"
Lilith
Aslan
09° 05' 32"
True Node
Boğa
04° 19' 26"
Son Güncelleme : 30/03/2023 20:00

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>