6 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

6 Aralık Hangi Burç

6 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 6 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

6 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Sosyal medya çalışmalarınız için içerikler hazırlayabilirsiniz. Sizin istekleriniz ve sizden beklentiler olarak iki ayrı başlık sizi zorlayabilir. Ortak paydada buluşacağınız, hem gerçek hem de sanal hayatta aynı dili konuşabileceğiniz ortamlar ve konular bulmak omuzlarınızdaki yükü hafifletebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Artık kalbiniz yeni ve güzel bir aşka hazır. Akıllıca davranarak ve gönlünüzün gösterdiği yöne giderek, aşk dolu ve yaşam boyu sürecek bir ilişki kurabilirsiniz. Çalışma hayatının genel sorunları iş yerinizde bolca yaşanıyor. Bu durumdan memnun değilsiniz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek. Finansal konularda yaşanabilecek beklenmedik gelişmeler, motivasyonunuzu kaybetmenize neden olabilir. Sakın kendinizi bırakmayın. Uykunuza dikkat ederseniz kendinizi daha sağlıklı hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün daha keyifli ve enerjik hissedebilir, daha hızlı motive olabilir, daha huzurlu olduğunuz bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle ufak şeylerden büyük mutluluklar yakalayabilirsiniz. Paylaşımlar, cömertlik ve açıklık artabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün geçmişteki olaylara saplanıp kalmayın. Geleceğe bakmalısınız. Yataktan sanki bugün gezegendeki ilk gününüzmüş gibi fırlayın. Hayatta olduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzun, ayrıca ne kadar çok güçlü ve nüfuzlu olduğunuzun farkına varın. Bu gücü akıllı bir şekilde kullanın, zira bugün normalden daha fazla kendini gösterdiğini fark edeceksiniz. Kadınlarla olan ilişkilerin bugün gibi bir günde özellikle ümit verici olacağını aklınızdan çıkarmayın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar saat 01:22 Güneş-Neptün görünümü, sizin gayet dinamik ve sosyal anlamda girişken bir kişiliğe sahip olduğunuzu ancak iç dünyanızda kimsenin bilmediği hassasiyetler taşıdığınızı vurguluyor. Bilginizi, deneyimlerinizi insanlarla iyimser, bazen gereğinden abartılı bir şekilde paylaşıyor fakat aynı bugün olduğu gibi aslında kolayca insanların etkisi altında kalabiliyorsunuz. Dışarıdan kimse görmez, anlamaz belki ama siz gayet iyi biliyorsunuz ki, aslında yaşamak istediğiniz hayat ve şartlar bu olmamalı. Bu yüzden de derdinizi, sırlarınızı, acılarınızı kimseyle paylaşmıyorsunuz. Ruhani özelliklere, derin bir iç görüye, fantezilere sahipsiniz. Bunu duyarlı olmayan insanların anlaması mümkün değil. Bu da sizi yaşamda zorluyor. Boşluk etkisi altında, bugün bütün bunları düşüneceğiz. Saat 05:49 itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay, moraliniz yüksek bir şekilde güne uyanmanızı sağlayacak. Dış dünyadaki insanlarla olan ilişkiniz, kendinizi olumlu yönden ifade edişiniz, eğilimleriniz, tavırlarınız üzerinde destekleyici olan Ay etkisi altıda, fiziksel açıdan canlı, gayet aktif, güler yüzlü, nazik ve oldukça çekici hale gelebilirsiniz. Saat 17:31 Ay-Jüpiter kavuşumu burcunuzda oluşacak. Hani hayra alamet dedikleri duruma benzer. Güzellikler gelir, ruhu güçlendirir, insan kendini huzurlu hisseder. Olduğu gibi görünmek halidir bu. Farkındalık yaratır, gönül canlanır.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
01° 55' 02" R
Ay
Kova
03° 50' 09" R
Merkür
Başak
14° 30' 48" R
Venüs
Aslan
19° 38' 09" R
Mars
Terazi
18° 40' 52" R
Jüpiter
Boğa
14° 52' 21" R
Satürn
Balık
01° 48' 06" R
Uranüs
Boğa
22° 46' 29"
Neptün
Balık
26° 06' 45"
Plüton
Oğlak
27° 57' 02"
Chiron
Koç
18° 23' 43"
Lilith
Aslan
29° 04' 24"
True Node
Koç
25° 04' 41"
Son Güncelleme : 25/09/2023 08:50

Astroloji Gündemi

25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 25 Eylül 2023, Pazartesi 25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>