6 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

6 Aralık Hangi Burç

6 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 6 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

6 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Gün içinde öyle bir enerji var ki, resmen geçmişi geride bırakıp yeni bir sayfa açıyorsunuz!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

En güzel günlerinizi bilinçaltınızdaki düşüncelerle doldurmayın. Doğum günlerinizi kutlamaya devam ediyoruz. Hadi dışarı! En çok sizi görmeliyiz eğlenirken. Siz bize ışık olmalısınız ay boyu. Sizin gibi pozitif insanların enerjisi de biterse yanarız. Aman verdiğiniz sözlere dikkat. Arkasında duramayacaksanız söz vermeyin. Bu ara başınıza bela olabilirler.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Merkür ile Satürn burcunuzda kavuşum yapıyor. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Karaciğer ve bacak eklemleriniz hassas olabilir. Zehirlenmelere karşı dikkatli olun. Ayrıca kendinizi aşırı sorumlulukların altında güçsüz hissedersiniz. İyimser bakış açınızı hiç kaybetmeden her olumsuzluğun bir çözümü olduğunu kabul edin. bacak

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Kendi işinizi kendiniz görmelisiniz Sevgili Yaylar. Somut adımlar atmak için diğerlerinin gündemi ve çalışmaları sizi ilgilendirmemeli. Sempatik tavırlarınız sayesinde etrafınızın ilgisini çekebilir ve beğeni toplayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da canlı bir süreç söz konusu.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları