2 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

2 Aralık Hangi Burç

2 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 2 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

2 Aralık 2023 Yay Burcu Yorumu

Birçok kişi size yeni fikirler verecek. Gelen bu yardımları kabul edin ve önünüzde açılacak yeni kapılardan yararlanın. Bu sayede beklenmedik ilerlemeler kaydedebilecek ve uzun süredir hayal ettiğiniz bir şeye çok yaklaşacaksınız. Ama riskleri iyi dengelemeye bakın, yoksa şimdiye dek elde ettiğiniz her şeyi birden kaybedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Bugün tembellik yapma hakkını kullanabilirsin. Eğer gerçekten bir şey yapmak istemiyorsan yapma. Başka insanları da harekete geçirmek zor olabilir. İstediğin kadar onları kışkırtabilirsin fakat eğer gitmek istemiyorlarsa gitmeyeceklerdir. Esnek yapın sınanabilir. Muhtemelen, diğerlerinin durumuna uyum sağlamak zorunda olduğunu göreceksin; tersini değil.Bu sene bana olumlu neler getirecek?

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Şu anda normalden daha mütevazi olmayı tercih edebilirsiniz. Varlığınız talep görse bile, kendinizi ev içi zevklere adamak dışarı çıkmaktan daha tatmin edici olabilir. Kendinize lezzetli yemeklerin teslim edilmesine izin verin ve bir film maratonunun tadını çıkarın! Kendi başınıza zaman geçirmek zihninizi gevşetebilir ve harika bir yeni plan veya yeni bir fikir için ilham verebilir hatta daha fazla para kazanmak için çok yararlı bir yol tasarlayabilirsiniz. Bu konsepti düşünmek ve geliştirmek size dört gözle bekleyeceğiniz heyecan verici bir şey verebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partnerinize çok aşıksınız. Bugün yakın bir arkadaşınız, sizden borç para isteyebilir. Negatif ruh halinden kurtulmaya çalışın ve etrafınızı neşeli insanlar ile kuşatın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün siyasi meselelerin peşine düşebilir; bu konularla haşır neşir olabilirsin. Bir topluluk dahilinde, aktif işler yürütebilirsin. Uzun zamandır seni üzerinde büyük bir zevkle düşünmeye iten sosyal bir mesele olabilir. Bu konuda bir karara varıp; bu meseleye olan desteğini veya muhalifliğini ilan edebilirsin. Toplum için bir şeyler yapıyor olmak sana iyi gelecektir. Tutku ve adaleti içinde hissedeceksin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 20' 55" R
Ay
Yengeç
14° 03' 59" R
Merkür
Koç
20° 23' 38"
Venüs
Koç
11° 55' 51"
Mars
Balık
17° 45' 38"
Jüpiter
Boğa
20° 24' 06"
Satürn
Balık
15° 05' 38"
Uranüs
Boğa
21° 29' 20"
Neptün
Balık
28° 24' 15"
Plüton
Kova
02° 01' 41"
Chiron
Koç
19° 45' 49"
Lilith
Başak
21° 37' 20"
True Node
Koç
15° 33' 53"
Son Güncelleme : 14/04/2024 22:50

Astroloji Gündemi

25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri 30 Mart 2024, Cumartesi 25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulması ile bazı defterleri yeniden ama son ke... Devamını Oku >>