2 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

2 Aralık Hangi Burç

2 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 2 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

2 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Bugün tembellik yapma hakkını kullanabilirsin. Eğer gerçekten bir şey yapmak istemiyorsan yapma. Başka insanları da harekete geçirmek zor olabilir. İstediğin kadar onları kışkırtabilirsin fakat eğer gitmek istemiyorlarsa gitmeyeceklerdir. Esnek yapın sınanabilir. Muhtemelen, diğerlerinin durumuna uyum sağlamak zorunda olduğunu göreceksin; tersini değil.Bu sene bana olumlu neler getirecek?

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Şu anda normalden daha mütevazi olmayı tercih edebilirsiniz. Varlığınız talep görse bile, kendinizi ev içi zevklere adamak dışarı çıkmaktan daha tatmin edici olabilir. Kendinize lezzetli yemeklerin teslim edilmesine izin verin ve bir film maratonunun tadını çıkarın! Kendi başınıza zaman geçirmek zihninizi gevşetebilir ve harika bir yeni plan veya yeni bir fikir için ilham verebilir hatta daha fazla para kazanmak için çok yararlı bir yol tasarlayabilirsiniz. Bu konsepti düşünmek ve geliştirmek size dört gözle bekleyeceğiniz heyecan verici bir şey verebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

İşle meşgul olmanın pekçok yolu var, ancak canınızı sıkmayacak fikirler bulmalısınız. Üzerinde çalışırken zevk alacağınız bir şeyler düşünün.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Geçmişte üzüldüğünüz bir konu bugün tekrar gündeminize gelebilir. Bu konuyla ilgili geçmişin telafisini yaparak küslükleri sonlandırabilirsiniz.Dostlarınızla yapacağınız bir plan sizleri bugün ruhsal anlamda daha güçlü hissettirecektir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Dikkatli ve kararlı davranmaya başlayacaksınız. Düşüncelerinizi ve isteklerinizi açık bir biçimde ifade etmeniz zor olabilir. Ya da sizi yanlış anlayabilirler. Fakat, bunların üzerinde fazla durmayıp çalışmanızı hızlandıracaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Paraya dayalı işlerinizde birtakım sorunlara hazırlıklı olmalısınız. Önemli iş ve görüşmelerinizi başka bir gün yapmakta fayda olabilir. Bugün, göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 48' 01" R
Ay
İkizler
25° 14' 07" R
Merkür
Oğlak
02° 59' 00" R
Venüs
Yay
28° 27' 16" R
Mars
İkizler
15° 49' 50"
Jüpiter
Balık
29° 11' 06"
Satürn
Kova
20° 23' 45"
Uranüs
Boğa
15° 45' 42"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 54"
Chiron
Koç
12° 01' 55"
Lilith
Yengeç
26° 34' 03"
True Node
Boğa
13° 05' 29"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:20

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>