2 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

2 Aralık Hangi Burç

2 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 2 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

2 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün işinizle ilgili her konuda hızlı ve başarılı sonuçlar elde edeceğinizi müjdelemekte. Bugün enerjiniz öylesine kuvvetli ve etkileyicidir ki çevrenizde ki tüm insanların hayranlığını kazanacağınız kesin. İşinizle ilgili önemli bir projeniz varsa sunumu bugün gerçekleştirebilir yine toplantı ve görüşmelerinizi gün içerisinde yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır yüreğinizde biriktirdiğiniz konuları konuşmanın zamanı geldi. Duygularınızı bastırmaktan vazgeçmeli ve her şeyi tüm açıklığı ile birlikte olduğunuz insanla konuşmalısınız. Bekar Yay 'lar bugün karşılaşacağınız ya da tanıştırılacağınız biri sizi fazlası ile etkileyebilir ve ilerleyen günlerle birlikte birbirinizi daha yakından tanıyarak keyifli bir ilişkiye merhaba diyebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün beklenmedik haberler alabilirsin. Cesur kararlar alacaksın ve hedeflerine daha yakın olduğunu fark edeceksin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar 2 Aralık saat:20:01-7 Ocak 2019 saat:14:18 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs, ilişkilerin gizlilik üzerine kurulduğu ve mahremiyetin bir hayli önemsendiği, paylaşımın ve uyumun göz ardı edilebileceği süreçtir. Genelde ilişkide veya iş hayatında her şeyden emin olmak isteriz. Tedbirli davranırız. Kafamızı kurcalayan meseleler varsa bunları sorgularız, anlamaya çalışırız. Bu süreçte kendimize sorular soracağız. İş, ilişki, maddi konularda durumumuz nedir, tutarlı, dengeli davranıyor muyuz? Çünkü Venüs-Akrep geçişleri bir yüzleşme ve eskiyi geride bırakıp, yeniye yer açma vaktidir. Bunu yapanlar kazançlı çıkar, şüphelerinden arınır, ferahlar. Keyifli bir Pazar günü dileğimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Dikkatli ve kararlı davranmaya başlayacaksınız. Düşüncelerinizi ve isteklerinizi açık bir biçimde ifade etmeniz zor olabilir. Ya da sizi yanlış anlayabilirler. Fakat, bunların üzerinde fazla durmayıp çalışmanızı hızlandıracaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Maneviyatla ilgili oldukça net bir tutum içerisinde bulunabilir, yardımlaşma ve ihtiyacı olanların yardımına efektif bir biçimde yönelebilirsiniz. Duygulardan arınmış bir ciddiyetle ilerleme sağlayabileceksiniz.Finansal konularda yeni fikirler ve yöntemler geliştirebilirsiniz. Zihinsel düzeyde kavram kargaşaları meydana gelebilir. Fikirsel olarak zorlanabilirsiniz. Maddi anlamda olası huzursuzluklarınızı çevrenizdekilere yansıtıp duygusal baskı oluşturmak yerine spor hareketlerine ve hobilerinize yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 37' 21" R
Ay
Aslan
22° 04' 51" R
Merkür
İkizler
18° 00' 14" R
Venüs
Yengeç
15° 48' 45" R
Mars
Aslan
02° 26' 04"
Jüpiter
Balık
02° 08' 33"
Satürn
Kova
13° 05' 36"
Uranüs
Boğa
13° 08' 33"
Neptün
Balık
23° 10' 17"
Plüton
Oğlak
26° 17' 26"
Chiron
Koç
12° 32' 27"
Lilith
Boğa
26° 21' 41"
True Node
İkizler
10° 40' 14"
Son Güncelleme : 15/06/2021 15:20

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>