2 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

2 Aralık Hangi Burç

2 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 2 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

2 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Sevgilinize karşı daha duyarlı bir davranış şekli geliştirmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bugün ilk denemelerinizi yapmak için çok uygun. İş ortamında bazı konularda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Adalet duygunuz ön plana çıkacak. Bazı yanlış anlaşmalar yüzünden yatırımlarınızın yönünü değiştirebilir, bambaşka sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Zinde olmaya ve güç toplamaya ihtiyacınız var. Açık havada yapacağınız yürüyüşler size iyi gelecek.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Bugün sizin için havada romantizm kokusu olacak, bu yüzden halihazırda görüştüğünüz birisi yoksa, yepyeni bir buluşma organize etseniz iyi olur. Çılgın bir müzik yapan bir grubu dinlemeye gitmek ya da alışılmadık ve farklı bir yere günübirlik bir gezi düzenlemek gibi delice bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Zaten birlikte olduğunuz özel bir kişi varsa, plan yaparken onu da dahil edin. Biraz değişiklik yapmaya ihtiyacınız var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Ay, seyrine bugün Kova burcunda devam ediyor. İletişim yönünüzün aktif olacağı bir gündesiniz. 21:20'de Ay boşluğa gireceğinden önemli görüşmelerinizi yapmalısınız. Bugün içerisinde Jüpiter Oğlak burcuna giriş yapıyor. 19 Aralık 2020'ye kadar maddi konularda hayal edemeyeceğiniz bir şans elde edebilirsiniz. Bir sene boyunca artan gelir düzeyiniz hayalinizdekileri gerçekleştirmek için fırsat verecektir. Çalıştığınız işteki maaşınız artabilir. Gayrimenkul yatırımlarınız çok iyi getiriler getirebilir. Finansal olarak derin bir nefes alacaksınız. Yalnız, Jüpiter abartıları sever. Siz de bunu alışverişlerinizde yaparsanız ekonominiz zora düşebilir. Jüpiter yazısını okumak için tıklayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

İletişimsel konularda yaşayacağınız karmaşa günü biraz sorunlu bir hale getirebilir. Vereceğiniz kararlar birilerinin çıkarları ile uyumlu olmayabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Seni yaralayan duyguları aşmak için en güzel gün. Doğal halinle arkadaş çevrene gövde gösterisi yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
07° 37' 26" R
Ay
Yengeç
10° 24' 07" R
Merkür
İkizler
19° 16' 45" R
Venüs
İkizler
07° 34' 20" R
Mars
Koç
25° 51' 12"
Jüpiter
Koç
07° 20' 09"
Satürn
Kova
24° 46' 37"
Uranüs
Boğa
17° 40' 38"
Neptün
Balık
25° 26' 32"
Plüton
Oğlak
27° 50' 17"
Chiron
Koç
16° 15' 24"
Lilith
Yengeç
08° 24' 02"
True Node
Boğa
21° 42' 54"
Son Güncelleme : 29/06/2022 12:00

Astroloji Gündemi

29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 29 Haziran 2022, Çarşamba 29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Bugün sabaha karşı 05:52’de Yengeç burcunun 7. derecesinde bir Yeniay gerçekleşiyor... Yeniay’lar her zaman başlangıç zamanla... Devamını Oku >>