2 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

2 Aralık Hangi Burç

2 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 2 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

2 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Yanındaki insanların olumlu havasından faydalanmayı bilmelisin. Onların heyecanını hissetmeye çalışıp ortak olmak senin için önemli olacak. İhtiyaç duyduğun motivasyonu bu sayede bulman mümkün olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Şu anda normalden daha mütevazi olmayı tercih edebilirsiniz. Varlığınız talep görse bile, kendinizi ev içi zevklere adamak dışarı çıkmaktan daha tatmin edici olabilir. Kendinize lezzetli yemeklerin teslim edilmesine izin verin ve bir film maratonunun tadını çıkarın! Kendi başınıza zaman geçirmek zihninizi gevşetebilir ve harika bir yeni plan veya yeni bir fikir için ilham verebilir hatta daha fazla para kazanmak için çok yararlı bir yol tasarlayabilirsiniz. Bu konsepti düşünmek ve geliştirmek size dört gözle bekleyeceğiniz heyecan verici bir şey verebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partnerinize çok aşıksınız. Bugün yakın bir arkadaşınız, sizden borç para isteyebilir. Negatif ruh halinden kurtulmaya çalışın ve etrafınızı neşeli insanlar ile kuşatın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Yakın çevrede hareketlilik ve sohbetler söz konusu. Arkadaşlarla bir arada olmak, yeni şeyler keşfetmek mümkün.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

BUGÜN karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirecek ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Çocukluk günlerinizi ve eski davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Eski dostlarınızla aranızdaki ilişkilerin değiştiğini düşünüp iş arkadaşlarınızın ve büyüklerinizin sizi ciddiye almalarını isteyeceksiniz. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 20' 55" R
Ay
Akrep
29° 17' 31" R
Merkür
Boğa
18° 19' 19"
Venüs
Yengeç
27° 41' 01"
Mars
Aslan
07° 47' 05"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 29"
Satürn
Balık
07° 02' 09"
Uranüs
Boğa
20° 19' 10"
Neptün
Balık
27° 28' 46"
Plüton
Kova
00° 07' 39"
Chiron
Koç
18° 54' 39"
Lilith
Aslan
16° 18' 46"
True Node
Boğa
03° 34' 34"
Son Güncelleme : 03/06/2023 06:50

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>