17 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

17 Aralık Hangi Burç

17 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 17 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

17 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Bugün bir grup içinde dedikodu dönüyor ya da kötü hisler deneyimleniyor olabilir. Siyasi tartışmalardan uzak dursanız iyi edersiniz. Bugün her şeyden şikayet eden insanlarla öğle yemeği yememek için elinizden geleni yapın. Duyduğunuz her şeye hemen inanmayın çünkü doğru olmayabilir. Fikirlerinizi kendinize saklayın. Açıklarsanız, yok yere tatsız olaylara dahil olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Sevgilinizden duyacağınız şeyler sizi ilk başta şaşırtabilir ama düşününce siz de ona hak vereceksiniz. Bugün kenara çekilip kararları sevgilinizin vermesine izin verin. Ekip çalışmalarında aldığınız başarılar sizi sevindirecek. Bugün yeni bir projenin sizin tarafınızdan yürütülmesi teklifine hazır olun. Şu günlerde paraya sıkışık olduğunuzdan, ödemesi gelen bir faturanız için yakınlarınızdan borç isteyebilirsiniz. Genel bir bedensel kırgınlığınız var, vitamin takviyesi yapın.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Kendi kararsızlıklarınız veya çevrenizdekilerin yanlış yönlendirmesi sebebi ile hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ani kararlar vermek için uygun bir zamanda değilsiniz. Daha çok kendinizi akışa bırakmanız gereken zamanlardasınız. Ve en önemlisi doğum günlerinizi kutlayın. Yeni yaşınıza yeni hedefler belirleyin.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Bugün uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetli durumlar söz konusu. Gün içindeki akıcı koşulları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Yeni ufuklara açılmak için yeni hedefler koyabilirsiniz. Planlarınızı paylaşmak için çevrenizdeki kişilerle organizasyon yapacağınız zamanlar var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Kişileri yargılamadan dinlemesini öğrenmeli ve çevrenizdeki kişilerin sizi anlamasına zaman bırakmalısınız. Merkür, geri giderken dikkatli olun... Bugün ortak dostlarınızla bir araya gelecek ve özel sorunlarınızı tartışacaksınız

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 40' 46" R
Ay
İkizler
11° 48' 27" R
Merkür
Oğlak
01° 20' 51" R
Venüs
Yay
27° 04' 09" R
Mars
İkizler
16° 15' 15"
Jüpiter
Balık
29° 07' 50"
Satürn
Kova
20° 18' 54"
Uranüs
Boğa
15° 47' 57"
Neptün
Balık
22° 38' 57"
Plüton
Oğlak
26° 57' 09"
Chiron
Koç
12° 02' 49"
Lilith
Yengeç
26° 26' 38"
True Node
Boğa
13° 10' 41"
Son Güncelleme : 07/12/2022 22:50

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>