17 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

17 Aralık Hangi Burç

17 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 17 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

17 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Derin rüyalar bugün geçmişinizle barışmanıza yardımcı olabilir. Uyandığınızda, ne kadar ilerlediğiniz için minnettar hissetmek için bir dakikanızı ayırarak, kendinize bu huzurlu hislerin tadını çıkarma izni verin. Yeni projeler veya iş fırsatları ortaya çıkabilir, bu yüzden kollarınızı sıvamak için hazır olduğunuzdan emin olun. Bugün özellikle kişisel finans söz konusu olduğunda ve parasal hedeflere ulaşma konusunda sizden gelecek için plan yapmanızı ister.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Kişisel alanınızda hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlamaya çalışan ikili ilişkileriniz geçmişten ders çıkarmıyorlar. Bu noktada gözünüz kara olabilir ve sizi kısıtlamaya çalışan insanlarla iletişiminizi hızlıca koparabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi yüksek enerjide ve pozitif hissedeceğiniz, düşündüğünüz her şeyin daha kolay gerçekleştiği, işlerinizi tanıtmak, aşk hayatınızda mutluluğu daha yoğun hissetmek partnerinizle tatil planı yapmak ve eğlenceli ortamlarda bulunmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu aşk hayatınızda uyumu, romantizmi ve sevgi ile paylaşımları arttırıyor.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Bugün 00:08 - 09:15 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket ediyor. Telaşlı bir şekilde koşuşturmanın nedeni yetiştirmek zorunda olduğun işler… Gün içinde destek beklediğin insanlar seni hayal kırıklığına uğratabilir, kendi işini kendin yap deyimi ile iş başa düştüğünü görüyorsun. Olası yalnızlık senaryoları seni korkutmamalı. Arkadaş olarak yanında bulundurduğun kişiler seni hayal kırıklığına uğratabilir. Yoğun bir tempoda çalışmanın hakkını alamadığını düşünüyor olabilirsin. İş arayışında olan bir Yay burcuysan aceleci tavrın şartlarından memnun kalmayacağın bir işi seçmene dahi sebep olabilir. Eşleri yurtdışında olan Yay burçları bugün iletişimde sıkıntılar yaşanabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Gün içinde duygularınız dalganacak ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Geniş çevrelerde olmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 22' 31" R
Ay
Akrep
29° 40' 44" R
Merkür
Boğa
18° 21' 20"
Venüs
Yengeç
27° 42' 37"
Mars
Aslan
07° 48' 03"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 51"
Satürn
Balık
07° 02' 11"
Uranüs
Boğa
20° 19' 16"
Neptün
Balık
27° 28' 48"
Plüton
Kova
00° 07' 38"
Chiron
Koç
18° 54' 43"
Lilith
Aslan
16° 18' 57"
True Node
Boğa
03° 34' 28"
Son Güncelleme : 03/06/2023 07:30

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>