9 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

9 Aralık Hangi Burç

9 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 9 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

9 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

İçinde bulunduğunuz ilişki sizi strese sokmuş. Bundan kurtulmak için, olumsuz düşüncelerinizden ve eski alışkanlıklarınızdan vazgeçip, eğlenmeye bakın. İşinizle ilgili kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberin gelmesiyle birlikte iş hayatınızdaki tüm sorunlar yoluna girecek. Beklemediğiniz bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu durum bütçenizi sarsmayacak. Ara sıra teraziye çıkıp, kilolarınızı kontrol etmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız. Bu bilgi uzun zaman kafanızda yer edecek. Aydınlanmak için birkaç kişiyi kırmayı göze alabileceksiniz. Sevinçli bir gününüzde, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Bu sevinci ve coşkuyu son kertesine kadar hissedebilmelisiniz. Bunu sizinle özellikle paylaşmak isteyenler olacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Maddi konuların gündemde olacağı bir gün. Sizi zor durumda bırakan bir maddi oluşumu halletmek adına adımlar atabilirsiniz. Çözüme kavuşturmak için bugün şartları zorlamamakta fayda var.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Aralık 2017 Yay Burcu Yorumu

Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi karşı tarafa sunacak ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Ailenizden veya üstlerinizden beklediğiniz davranışlar, sizi tatmin etmeyebilir. Onların sizi yargılamasına izin vermemelisiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Aralık 2016 Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yaylar Cuma günümüz, saat 02:43 Ay-Merkür etkisinde başlayacak. Bu görünüm, parayla alakalı konuların gözden geçirilirken, daha dikkatli düşünmemiz gerektiğini gösterir. Saat 16:53 Ay-Pluto görünümü, yapılan işlerden elde edilecek paraların göstergesidir. Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur. Saat 19:59 Ay-Güneş olumlu görünümü bizi bir hayli aktif kılıyor. Ne isek öyle davranmak, kimseye bir şeyleri inandırmak veya yaşamımızın kontrolünü birilerinin eline bırakmak gibi bir niyetimiz yok. Hayatımızı, kararlarımızı sırf bizi onaylasınlar diye geçirmemiz mümkün değil. Saat 20:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı, özgürce aşk yaşama arzumuz ve dilediğimiz gibi günü geçirme isteğimizdir. Hem paylaşımda bulunmak hem ortaklaşa bir şeyler yapmaktan keyif alırız. Canlıyız, hareketliyiz ve keyifliyiz. Saat 21:10 Ay-Satürn görünümü, tüm gücümüzle özgür yaşamak, hareket etmek, aşkla buluşmak ve üzerimizde kimsenin etkisi olmadan dilediğimizi yapmak arzumuzu işaret ediyor. Ancak sorumluluklarımızı da göz ardı etmeyelim olur mu? Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileği ve kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
08° 37' 52" R
Ay
Başak
04° 20' 38"
Merkür
Kova
12° 50' 19"
Venüs
Balık
01° 50' 20"
Mars
Boğa
27° 02' 31"
Jüpiter
Kova
16° 09' 33"
Satürn
Kova
08° 15' 16"
Uranüs
Boğa
07° 31' 44"
Neptün
Balık
20° 10' 48"
Plüton
Oğlak
25° 58' 41"
Chiron
Koç
07° 08' 04"
Lilith
Boğa
14° 19' 29"
True Node
İkizler
16° 07' 52"
Son Güncelleme : 27/02/2021 03:30

Astroloji Gündemi

26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Şubat 2021, Cuma 26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Şubat 2021 Cuma yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>