9 Aralık Hangi Burç

Aralık Ayının Burçları

9 Aralık Hangi Burç

9 Aralık doğumluların burcu Yay Burcudur. 9 Aralık'da doğan Yay burçlarının en belirgin özelliği, hayata karşı fazlasıyla pozitif bir bakış açısı geliştirmiş olmalarıdır. Değişim, hayatlarının olmazsa olmazıdır. Her durumda ve koşulda farklılık ararlar. Yaylar ahlaki değerlere çok önem verirler ve bu değerleri kendi yaşamlarında uygulamaya çalışırlar. Prensiplerinden asla ödün vermezler. Güvenilir ve açık fikirlidirler. Bu nedenle iletişim kurmakta hiç zorluk çekmezler. Bir çok farklı konuda yetenekli olabilirler, bu nedenle de farklı işlerde başarı elde edebilirler.

9 Aralık 2022 Yay Burcu Yorumu

Merkür’ün burç değiştirmesiyle maddi ve parasal konular zihninizi daha çok meşgul edebilir. İş, kazanç ve harcamalara odaklanabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Aralık 2021 Yay Burcu Yorumu

Bugün saat 12.59 ile 17.53 arasında Ay boşlukta ilerliyor. Günün ilk yarısında iş seyahati, iş hayatında beklenmedik iyileşme ve fırsatlar, işleri büyütmeye dair projeler gündeme gelebilir. İş görüşmeleriniz verimli geçebilir. Beklediğiniz iyi haberi alabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Aralık 2020 Yay Burcu Yorumu

Kemerleri sıkmanın vakti geldi. Gökten para yağmayacağına göre mantıklı harcamalar yapmanızda fayda var. Zor duruma düşmek istemezsiniz!

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Aralık 2019 Yay Burcu Yorumu

Beklentilerin ve hayal kırıklıklarının arasındaki çizginin daha çok belirginleştiği bir gün, öyle değil mi? Son günleri bir düşün. Yeni fırsatlar giriyor hayatına. Belki şuan bu fırsatı anlamasan da ilerleyen günlerde kendini gösterecek gelişmelere hazır ol. Kendini daha iyi tanıdığını ve ne istediğini bildiğini düşünüyorsun. İş arayışında olan bir Yay burcuysan, kendi alanının dışında bir iş teklifi alabilirsin. Maddi konuda kendini bir düzene sokacaksın. Sanatla ilgilenen bir Yay burcuysan, bugün bir ilham ile güzel eserler ortaya koyabilirsin. İlişkisi olan bir Yay burcuysan, sevdiğin kişi ile gelecek planlarını daha net konuşabilirsiniz. Birçok konuya açıklık getirebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Aralık 2018 Yay Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Araştırmalar yapacaksın! Bugünlerde ailenin ya da büyüklerinin bunaltıcı sorumluluğunun stresini taşıyorsun. Atacağın adımlara karar verirken, bu durumun ne kadar süreceğini göz önünde bulundurman gerekecek. Eğer hala eğitimi devam eden bir Yay burcuysan farklı donanımlar kazanmak için araştırmalar yapabilirsin. Öğle saatlerinde kendini daha iyi ifade edeceğin ortamlarda bulunacaksın. Tanışacağın kişilerle yeniden görüşmek için sözleşebilirsin. Aşktan gözünün kararması arkadaşların tarafından eleştirilmene neden oluyor. Sürekli ilişkinden bahsediyor olman, arkadaşlarını bunaltmış olabilir. Gün içinde daha iyi görünmek için bazı harcamalar yapabilirsin. Evine ve düzenine dair yapmak istediğin değişiklikleri abartılı bulan kişiler olacak.

Yay Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
01° 21' 49" R
Ay
Koç
08° 37' 58"
Merkür
Koç
06° 10' 03"
Venüs
Boğa
06° 24' 06"
Mars
İkizler
28° 27' 15"
Jüpiter
Koç
16° 47' 32"
Satürn
Balık
01° 40' 55"
Uranüs
Boğa
16° 20' 22"
Neptün
Balık
25° 21' 15"
Plüton
Oğlak
29° 58' 38"
Chiron
Koç
15° 00' 31"
Lilith
Aslan
08° 08' 45"
True Node
Boğa
04° 17' 50"
Son Güncelleme : 22/03/2023 09:20

Astroloji Gündemi

22 Mart 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 22 Mart 2023, Çarşamba 22 Mart 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün gerçekleşen yeniayın ardından hız kesmeden girişimlere devam edeceğimiz bir gündeyiz. Gün boyunca kendimizi ifade edebili... Devamını Oku >>