26 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

26 Ocak Hangi Burç

26 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 26 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

26 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Aşk hayatınızı daha iyi bir konuma getirebilmek için çabalamaya devam edin. İş yerinizde çalışmalarınıza odaklanın ve çevrenizdeki insanların tavsiyelerini dinleyin. Gün içinde kendinize vakit ayırmaya çalışın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Maddi konuların ön planda olacağı bugün gereğinden fazla harcamalar yaparak bütçe dengenizi aşabilirsiniz. Bugün özellikle birilerini tenkit ederken ölçüyü kaçırmamalısınız. Aynı hatayı işleyebileceğin ihtimalini göz ardı etmeyin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Bugün sosyal ilişkiler ve iş hayatınızda başarı sağlayabileceğiniz, bilginiz, tecrübeniz ve ışığınızla diğer insanlar kolayca etkileyebileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde aile ilişkileri ve özel hayatınızda gerginliklere açık bir enerji olacağı için, ılımlı ve esnek tavırlar geliştirmeniz fayda sağlayacaktır

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Mars bugün özgürlükçü, iyimser, fanatik, bildiği doğrulardan ödün vermeyen Yay burcuna geçiş yapıyor.Sosyal gruplar içinde heyecanlı fikir paylaşımlarında bulunuşunuz. Aktivist örgütler ve konular ilginizi çeker. Arkadaşlarınızla uzak seyahatlere çıkmak ruhunuzu besler.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Finansal anlamda gelirlerinizi artırabileceğiniz fırsatlar oluşabilir. Alacak verecek dengesini güçlü bir şekilde oluşturup, planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Gelirlerinizi artırırken harcamalarda aşırıya kaçmamanız gerekir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Hafta başında yapacağınız derin sohbetler veya sizin için şans olarak nitelenebilecek kişilerle yapacağınız konuşmalar önemli bağlantılar kurmanıza vesile olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay bütün gün boşlukta iki yönlü durumlara, kararsızlıklara veya belirsizliklere neden olabilir. Önemli kararlar almak veya yeni başlangıçlar için güzel bir gün değil. Yarım kalan işleri tamamlamak daha doğru olacaktır. Merkür geri hareketini bugün sonlandırıyor. Üç haftadır yaşanılan iletişim sorunları ve yanlış anlaşılmalar, elektrik elektronikle bağlantılı sorunlar son üç gününde. Üç gün sonra aksaklık yaşanılan işlerimizde ilerleme sağlayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 34' 58" R
Ay
İkizler
17° 14' 05" R
Merkür
Terazi
13° 17' 40" R
Venüs
Yay
18° 26' 35"
Mars
Terazi
26° 06' 51"
Jüpiter
Kova
22° 24' 06"
Satürn
Kova
07° 02' 09"
Uranüs
Boğa
13° 14' 33"
Neptün
Balık
20° 47' 09"
Plüton
Oğlak
24° 23' 41"
Chiron
Koç
09° 43' 37"
Lilith
İkizler
10° 54' 06"
True Node
İkizler
01° 54' 50"
Son Güncelleme : 24/10/2021 22:00

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>