31 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

31 Ocak Hangi Burç

31 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 31 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

31 Ocak 2022 Kova Burcu Yorumu

Kendini ifade etme konusunda daha çok özen göstermek isteyebilirsin. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek senin için önemli olacak. Arkadaşlarından bu konuda yardım istemek işini kolaylaştırmanı sağlayabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Aradığınız partner adayını bulamadıysanız bile pozitif kalmaya çalışın. Finansal durumlar yüzünden kendinizi çok fazla strese sokuyorsunuz. Enerji seviyenizi yükseltecek aktivitelere yönelin ve hayatın tadını çıkarın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Koç burcunda seyahat etmeye devam eden Ay, Oğlak burcundaki Satürn ve Plüton ile sert etkileşim içinde olacak. Bugün çevrenizdeki kişilerle iletişimle ilgili problemler yaşayabilirsiniz.Kendinizi ifade ederken sert bir tavır takınmamalısınız. Kardeşlerinizin ve yakın çevrenizdeki kişilerin hayatlarındaki önemli gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Duygularınız ve sezgilerinizin güçlü olduğu bir dönemde bulunuyorsunuz. İçinizden gelen sese kulak verin. Enerjinizi olumlu yönde kullanmaya özen göstermelisiniz. Böylece olayları kontrol altına alabilirsiniz. Gün içinde bazı olaylardan gereğinden fazla etkilenmeniz mümkün.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Meslek hayatıyla ilgili bazı tatsız gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bir iş arkadaşınız, ortağınız veya üstünüz ile bir tartışma veya geçici ama sert bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu hoş olmayan durumu engellemenin elinizde olduğunu bilmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Maddi ve manevi kaynaklarınızı, değerlerinizi ve potansiyellerinizi sezgisel bir bakış açısıyla organize etme durumuna yönelebilirsiniz. Maddi yardım konuları daha ön plana çıkabilir. Toplumsal yardım konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Hem maddi hem de manevi olarak ihtiyacı olanların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Kendinizi başkaları için feda etme eğiliminde olabilirsiniz. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını beklemediğiniz bir ruh haline sahipsiniz. Kendinizi ve size olumsuz etkisi bulunmuş kişileri affetme potansiyeli mevcut.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 04' 04" R
Ay
Terazi
16° 08' 03" R
Merkür
Yengeç
03° 48' 45" R
Venüs
İkizler
16° 54' 47"
Mars
Boğa
01° 20' 53"
Jüpiter
Koç
07° 57' 35"
Satürn
Kova
24° 26' 16"
Uranüs
Boğa
17° 59' 04"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 39"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 15"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:20

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>