31 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

31 Ocak Hangi Burç

31 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 31 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

31 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Merak duygunuzun tavan yaptığı bir günde etrafınızla sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz. Komşu ve kardeşlerinizle görüşebilirsiniz. Ticari konular, anlaşmalar, sözleşmelerle ilgili tedbirli davranmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Çalışma hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda destek alabilirsiniz. İşlerinizi düzenlemek için fırsat bulabileceksiniz. İlerleyen saatlerde akşam için keyifli programlar yapabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konularda daha güçlü davranmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde dengede kalmaya çalışın. Duygusal konularda kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamanız gerekebilir. İleriye götürmek istediğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar tartışmalara neden olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Çok hareketli, hızlı, temposu yüksek bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde irili ufaklı birçok yeni kararlar alacaksınız. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olanlarını iyi ayıklamanız gerekiyor. Onlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz, ileriye erteleme şansınız olmayacak. Yapmayı düşündüğünüz bazı ikili görüşmeleri bu sıralar yapabilir, bir şeyleri düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün oldukça kararlı ve mücadelecisiniz. Hafta sonu olmasına karşın çok meşgul olabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları