31 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

31 Ocak Hangi Burç

31 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 31 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

31 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Bu sabah insanların sadakatsizliği biraz moralinizi bozabilir. Her şey havada asıl kalmış gibi görünürken net bir yanıt bulmakta zorlanabilirsiniz. Ancak bir de iyi haberimiz var: Akşamdan itibaren her şey çok daha iyi gidecek. Özgüveniniz duygusal açıdan büyük bir patlama yapacak ve karanlıkta parlayacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün çalışma ortamınızda bir arkadaşınızın söylemi üzerine çıkan gerginlik olayları farklı bir duruma çekebilir. Farkında olmadan gerçeklerle yüz yüze geleceğiniz bugün de hiçbir şekilde olaylara müdahale etmeden akışta kalıp durumun gideceği yönü sakinlikle beklemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Kendine hayran bırakıyorsun!Güne hızlı bir giriş yapabilirsin. Vaktinden geç uyanman, seni biraz telaşlandırabilir. Çalışan bir Kova burcuysan, katılacağın eğitim ya da toplantılarda uzun konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsin. İletişim dilini ne kadar iyi kullanırsan, önemli teklifler alman da kaçınılmaz olacaktır. İlişkim çok monotonlaştı, her şey tekdüze ilerliyor diyorsan bugünü çok iyi değerlendirmeni öneririm! Özellikle evli bir Kova burcuysan, hayatına güzel sürprizler dâhil olabilir. Uzun süreli birlikteliği olan bir Kova burcuysan, birlikte olduğun kişiden beklentin daha çok artabilir. Evlenme düşüncesindeysen eğer, onunla bu konuyu konuşmak için oldukça olumlu bir gün. Bir arkadaşın senin zevkine güvendiği için birlikte alışverişe gitmek isteyebilir. Katılacağın akşam yemeğinde, nezaketinle çevrendekileri kendine hayran bırakacaksın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Çok hareketli, hızlı, temposu yüksek bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde irili ufaklı birçok yeni kararlar alacaksınız. Bu kararların sizin için yaşamsal önemi olanlarını iyi ayıklamanız gerekiyor. Onlar üzerinde daha çok düşünmelisiniz, ileriye erteleme şansınız olmayacak. Yapmayı düşündüğünüz bazı ikili görüşmeleri bu sıralar yapabilir, bir şeyleri düzeltme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

31 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün kendinden emin, azimli ve kararlı tavırlar size kazanç sağlayacak. Bir şeyi istiyorsanız bunu elde etmek için neye ihtiyaç olduğunu da görmeye çalışın. Emek verilmemiş bir şeyi sadece istemek onu size getirmeyebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 50' 38" R
Ay
Terazi
06° 44' 05" R
Merkür
Yay
08° 13' 02" R
Venüs
Oğlak
19° 47' 40"
Mars
Akrep
20° 35' 26"
Jüpiter
Kova
25° 14' 02"
Satürn
Kova
08° 52' 49"
Uranüs
Boğa
11° 48' 09"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 30"
Chiron
Koç
08° 36' 56"
Lilith
İkizler
14° 53' 52"
True Node
İkizler
01° 42' 30"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:40

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>