4 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

4 Ocak Hangi Burç

4 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 4 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

4 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kendinle daha çok baş başa kalabilirsin. Yanındaki arkadaşlarının bir işinin olması bir süreliğine tek başına zaman geçirmene sebep olacak. Kendini geliştirmek için yeni fırsatlar yaratmakta fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Ne zamandır düşünüp durduğunuz planları artık uygulamaya koyma ve yeni bir şeye başlama vakti geldi. Kendinize güveniniz ve motivasyonunuz, planlarınıza yardımcı olabilecek başka kişileri de yanınıza çekiyor. Aldığınız yardımlara içtenlikle teşekkür etmeyi unutmayın – kimse size yardımcı olmak zorunda değil.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün etrafınızdaki insanlar size normalde olduğundan çok daha ciddi görünebilir. Bir günlüğüne de olsa onlardan uzaklaşmaya karar verebilir, saklanabilirsiniz. Mesela öğle saatinde bir filme gidebilirsiniz. Ama izlemek istediğiniz filmi bulamayacaksınız… Durumların ciddiyetinden kaçmaya çalışmayın, belki siz kaçmaya çalıştığınız insanlardan çok daha ciddi olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Keskin zekanız sayesinde yeni bilgileri hemen kavrıyor ve kolay kolay unutmuyorsunuz. Fakat bugün beyninizin limitlerini fazla zorlamak zihinsel yorgunluğa yol açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Geçmişi tamamen kabullenip kabuğunuzdan çıkmanın zamanı geldi. Hiçbir şey belki de eskisi gibi olmayacak yeni hayatınıza dair kararlar vermekten korkmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Geçmiş sorunlar artık geçmişte kaldı. Bırakın artık korkularınızı beslemeyi. Hafızanızda kıtlık bilinci oluşturduğunuz sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Geçmişe bir daha asla dönemeyeceğinize göre yapılan hatalardan ders çıkartıp geleceğe güvenle bakmayı öğrenmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 29' 46" R
Ay
Oğlak
01° 18' 21" R
Merkür
Boğa
21° 09' 55"
Venüs
Yengeç
29° 50' 14"
Mars
Aslan
09° 05' 27"
Jüpiter
Boğa
04° 19' 58"
Satürn
Balık
07° 05' 08"
Uranüs
Boğa
20° 26' 30"
Neptün
Balık
27° 30' 42"
Plüton
Kova
00° 05' 43"
Chiron
Koç
18° 59' 54"
Lilith
Aslan
16° 33' 51"
True Node
Boğa
03° 23' 40"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:40

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>