4 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

4 Ocak Hangi Burç

4 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 4 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

4 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Sevdiğin kişilere karşı fedakâr davranmayı ihmal etmiyorsun. Ama bazı vurdumduymaz kişiler, seni önemli kararlar almaya itebilir. Bugün Güneş Mars 45’liği gerçekleşecek. Uzun süredir görüşmediğin bir akrabandan gelen mesaj seni şüphelendirebilir. Farklı şehirlerle iletişimi olan bir Oğlak burcuysan, iletişimin seni yorduğunu fark edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Maddi konularda iş birliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Amacınıza uygun hareket ettiğiniz zaman çalışmalarınız ses getirecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak; yerleşime veya aileye ait konuların getirdiği sorumluluklar artabilir. Bu durum bir miktar seni gerginliğe sürükleyebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinden itibaren değişen ruh halinle keyiflere ve aşka yönelebilirsin. Huzur ve güven beklentini karşılayacak gelişmeler yaşaman mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Yaşam felsefesini başkalarına aktarabilen, önemli insanlarla tanışabilirsiniz. Gün boyu sıkılmaya tahammülünüz yok. Eski arkadaşlarınızla temas edip, geçmişi anabilirsiniz. Akşam saatlerine önemli işleri bırakmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Geçmiş sorunlar artık geçmişte kaldı. Bırakın artık korkularınızı beslemeyi. Hafızanızda kıtlık bilinci oluşturduğunuz sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Geçmişe bir daha asla dönemeyeceğinize göre yapılan hatalardan ders çıkartıp geleceğe güvenle bakmayı öğrenmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gün içinde iletişimden kaynaklanan yoğunluk olabilir. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yoğun bir çaba içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerini ailenizle geçirmek iyi fikir olabilir. Ev hayatınızdaki koşulları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Evdeki işlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
06° 50' 41" R
Ay
Akrep
23° 15' 24" R
Merkür
Oğlak
29° 10' 32"
Venüs
Oğlak
11° 12' 28"
Mars
Oğlak
01° 40' 22"
Jüpiter
Balık
06° 01' 58"
Satürn
Kova
14° 52' 03"
Uranüs
Boğa
10° 50' 52"
Neptün
Balık
21° 16' 34"
Plüton
Oğlak
26° 46' 56"
Chiron
Koç
09° 05' 16"
Lilith
İkizler
21° 19' 37"
True Node
Boğa
29° 12' 30"
Son Güncelleme : 26/01/2022 23:10

Astroloji Gündemi

26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 26 Ocak 2022, Çarşamba 26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün başlayan gerilimli hava bugünde devam ediyor. Özellikle sabah erken saatlerde ulaşımda ve iletişimde sıkıntılar olabilir,... Devamını Oku >>