4 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

4 Ocak Hangi Burç

4 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 4 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

4 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Kendinize olan güveninizi yalnızlıkta bulduğunuzu düşünüyorsunuz. Kendinizi şartlamadan karar vermelisiniz. Parasal konularda bazı dengesizlikler ya da ödemeler sizi düşündürebilir. Gerekli görüşmeleri bugün tamamlamalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Her ne kadar aklınızdaki kişi her ne olur ise olsun bana gelmez ya da gelse de ben kabul etmem, edemem diyor olsanız bile öyle olmayacak. Aslında büyük konuşmamak her zaman sizlerin yararına olacak. Çünkü hem aklınızda hem de kalbinizde bu kadar derin izler taşıyan kişi yakın zamanda sizlerin kapısını çalmak için gelecek. Bu kadar geç kaldığı için farklı bahaneler üretebilir ve o temiz kalbinizde yeniden yer almak için emek verebilir. Hayatınızı soru işaretleri üzerine kurmak zorunda kalacaksınız. Bu noktada aklınızda en ufak bir soru işareti olmadan yola çıkmayı tercih etmeniz gerekebilir. Ardından sizler kadar kimse yıpranmaz. Bunu bilmeniz sizlerin yararına olacak. Maddi konularda beklediğiniz bir para olabilir. Bu para biraz gecikmeli bir şekilde gelebilir. Sizler o para elinize gelmeden ona göre planlar kurmayı bir kenara bırakmalısınız. Yoksa hala kırıklıkları olabilir ve yapmanız gereken ödemeler gecikebilir. Evinizde farklı yapıda problemler var gibi hissediyorum. Bu problemleri büyütmek yerine konuşarak halletmeyi tercih etmek sizler için iyi olabilir. İnsanlar ile farklı tartışmalar içerisine girebilirsiniz. Unutmayın ki herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil. İlla sizin ile ayı fikirde olmadılar diye tartışmaları geride bırakmalısınız. Aksi halde dostluk ve arkadaşlık kavramlarınızın zedelenmesi söz konusu olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün oldukça verimli ve hareketli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önemli bir adım ya da eve ait bir konu ile de ilgilenebilirsiniz.                                        

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Kendinizi huzurlu ve rahat hissedeceğiniz bir gün. Gelişmeler istediğiniz gibi oluyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanabilir. İsteklerinizin yaratacağı gerilim yüzünden biraz huzursuz olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

İlişkilerinizde sabırlı görünen yapınızı, ani ve fevri hareketlerinizle bir anda koparabilirsiniz. Yumuşak ve ılımlı yaklaştığınız bir konu üzerinde çalışırken, küçük duygusal bir takıntı bir anda değişime neden olabiliyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Gerçeklerden uzaklaşmadan, hayaller kurabilirsiniz. Bu aralar çok sık alışveriş yaptınız. Bütçeyi kontrol altına almalısınız. Aksi halde maddi darboğaza girme riskiniz var. Günün Atmosferi:MERKÜR YAY BURCUNA GERİ DÖNÜYOR

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
07° 38' 14" R
Ay
Yengeç
10° 33' 58" R
Merkür
İkizler
19° 18' 09" R
Venüs
İkizler
07° 35' 20" R
Mars
Koç
25° 51' 47"
Jüpiter
Koç
07° 20' 14"
Satürn
Kova
24° 46' 35"
Uranüs
Boğa
17° 40' 41"
Neptün
Balık
25° 26' 32"
Plüton
Oğlak
27° 50' 15"
Chiron
Koç
16° 15' 25"
Lilith
Yengeç
08° 24' 07"
True Node
Boğa
21° 42' 48"
Son Güncelleme : 29/06/2022 12:20

Astroloji Gündemi

29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 29 Haziran 2022, Çarşamba 29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Bugün sabaha karşı 05:52’de Yengeç burcunun 7. derecesinde bir Yeniay gerçekleşiyor... Yeniay’lar her zaman başlangıç zamanla... Devamını Oku >>