4 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

4 Ocak Hangi Burç

4 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 4 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

4 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün planlarınızda değişiklikler olabilir. Ani kararlar ve ani duygusal değişimler içinde olabilirsiniz. Seyahatler ve ulaşımda ise karışıklıklar olabilir. Beklediğiniz önemli bir haberi alabilir, başvurunuzdan yanıt alabilirsiniz. İş görüşmeleri yapılabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Saat 17.00?a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün bir Oğlak burcuna en iyi gelecek şey evde olmak, ev ile uğraşmak olacaktır. Ancak maalesef her Oğlak burcunun böyle bir imkanı yok. Eğer çalışmak zorunda olan bir Oğlak burcu iseniz, iş çıkışı bir program eklemeden evinize gitmeyi tercih edebilirsiniz. Gösterdiğiniz eforun yan etkisi olarak yorgunluk… Maddi anlamda geleceğe yönelik güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 09:34 Ay-Mars zorlu görünümü, hedef bilincimizin özellikle parasal kazanç elde etme yönünde etkili olduğunu gösteriyor. Menfaatlerimizi gözeteceğiz. Bu yönde istekli ve arzulu olacağız. Kazanmak adına işbirliğine açığız. Hani öyle duygusal anlamda değil, bilakis kimden ne elde edebiliriz, nasıl kazançlı çıkabiliriz, başkaları üzerinde nasıl daha etkin olabiliriz, bunları önemseyeceğiz. Hırslanabiliriz. Pek ılımlı düşünmeyiz. Başarılı ve güçlü bir kişi olduğumuzu kabul etmelerini bekleriz. Talepte bulunuruz. İsteklerimizi kabul etmelerini bekleriz. Saat 10:16 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, başkalarına değil, kendimize güvenerek ilerlemenin, mutluluğun sadece birilerine bağlı olmadığını bilerek cesaretle ilerlemenin işaretçisidir. Biz böyle gördüğümüz zaman, destekler de gelir, maddi açıdan rahatlatıcı gelişmeler de olur. Saat 11:34 Ay-Jüpiter görünümü, başkalarının kendi çıkarlarına düşkünlüğü sizi üzer. Siz dostça ve iyi niyetle yaklaşırken, onların tavırları rahatsız edicidir. Bu saatlerde fiziksel ve ruhsal anlamda sizi zorlayabilecek sorunlarla uğraşılmaz. Dinlenmek gerekir. Kısa bir mola iyi gelecektir. Sırlarınızı kimseye vermeyiniz. Saat 18:52 Ay-Merkür görünümü, ihtiyaçların alınmasında, uzun zamandır düşündüğünüz adımların atılmasında etkilidir. Ancak bütçenizi daha sonra zorlayabilecek satın almalara karşı yine de dikkatli olunuz. Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız Ay-Akrep burcu seyir etkinliğindedir. Bir yandan dünyevi değerlerin peşinden koşuyor insan, diğer taraftan hayatı derinlemesine gözden geçiriyor bugün. İlgi duyduğumuz konular, insanlarla olan temasımız, içinde yer aldığımız toplumun değerleri, meseleleri gündemimizi oluşturuyor. Derinlikli sohbetlerde bulunmak için yakın dostlarımızı arayabilir dertleşebiliriz. Yasal davalar, kredi, miras ve vergi işlerimizle uğraşabiliriz. Ruhumuzun hissedişlerini, bedenimizin arzularını önemseyebiliriz. Elimize geçebilecek mali gelirler üzerinde düşünebiliriz. Hedefimizi gerçekleştirme yolunda bize yardımcı olabilecek kişilerle temasa geçebiliriz veya kimler bize destek olabilir diye bir incelemede bulunabiliriz. Saat 12:56 Ay-Neptün olumlu görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir. Yeni haftanın sizlere şans, bereket, huzur, sağlık getirmesi dileğimle,

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
20° 55' 55" R
Ay
Koç
04° 09' 31"
Merkür
Koç
12° 00' 01"
Venüs
Koç
24° 50' 19"
Mars
İkizler
22° 12' 19"
Jüpiter
Kova
25° 02' 21"
Satürn
Kova
12° 03' 49"
Uranüs
Boğa
09° 31' 49"
Neptün
Balık
21° 45' 17"
Plüton
Oğlak
26° 44' 11"
Chiron
Koç
09° 34' 23"
Lilith
Boğa
19° 03' 07"
True Node
İkizler
11° 57' 14"
Son Güncelleme : 10/04/2021 17:20

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>