4 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

4 Ocak Hangi Burç

4 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 4 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

4 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Ne zamandır düşünüp durduğunuz planları artık uygulamaya koyma ve yeni bir şeye başlama vakti geldi. Kendinize güveniniz ve motivasyonunuz, planlarınıza yardımcı olabilecek başka kişileri de yanınıza çekiyor. Aldığınız yardımlara içtenlikle teşekkür etmeyi unutmayın – kimse size yardımcı olmak zorunda değil.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Başkaları ile ilgilenmek şimdi ön planda bulunmaktadır. Gerçek hayat ilişkilerinizi test edecektir. Ortaklıklar yeni, muhtemel ve zıt talepleri karşı karşıya kalacak, iyi ilişkiler devam edecek, diğerleriyse zayıflayacaktır. Yükselen tanınma ve sorumluluk talepleri için kendinizi hazırlayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün etrafta, senin kararsız ve rahat doğana pek uymayan bir şekilde tutucu bir hava var. Biraz daha disiplinli olman için bazı şeyler birden zihninin içinde belirebilir. Düşüncelerin ve duyguların normale göre biraz daha kontrol altında, bu yüzden gerçekleri geliştirmek ve bulmak için bu durumu avantajına kullan. Bugün odaklanman için iyi bir gün!

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Ortaklı konulara dikkat etmekte fayda var, harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. Finansal konularda iki kere düşünmek isteyebilirsiniz. Duygusal yönden sizi etkileyen konular üzerinde bugün vakit harcayabilirsiniz. Kişisel anlamda yaratıcılığınız yüksek olabilir, maddi konularda dikkatli olmakta ve destek almakta fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 48' 52" R
Ay
İkizler
25° 24' 12" R
Merkür
Oğlak
03° 00' 14" R
Venüs
Yay
28° 28' 19" R
Mars
İkizler
15° 49' 31"
Jüpiter
Balık
29° 11' 09"
Satürn
Kova
20° 23' 49"
Uranüs
Boğa
15° 45' 40"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 55"
Chiron
Koç
12° 01' 54"
Lilith
Yengeç
26° 34' 09"
True Node
Boğa
13° 05' 24"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:40

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>