21 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

21 Ocak Hangi Burç

21 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 21 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

21 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Partnerinizden ayrılma kararı almadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir günün tadını çıkarın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Doğum günlerinizi kutlamaya başladık. Artık evren bütün ışıklarını üstünüze yakıyor. Güzel gözükmeye, yeteneklerinize zaman harcamaya ve bu dönemi olabilecek en iyi şekilde geçirmeye çalışın. Unutmayın ki içinde bulunduğunuz dönemlerdeki tüm aksiyonlarınız, bir yılınızın potansiyelini belirleyecek.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Maddi anlamda şanslı bir haftaya merhaba diyorsunuz. Hem aksiyon alma hem de aksiyonlarınız ile durumlarınızı iyileştirme fırsatınız var. Gönül işlerinizde birden fazla seçenek, birden fazla insan arasında kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili konuları duygusal anlamda fazla büyütmemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde Pazar gününe başlıyoruz. Bu enerjiden yararlanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kendinize olan güven duygunuzu kesinlikle kaybetmeden, elinizde olmayan bazı konuların yarattığı sıkıntıların etkisi altında kalmadan ileriye bakabilmenizdir. İlişkinizle veya genel olarak duygusal konularda bugün size güven verebilecek, yeri geldiğinde her konuda destekleyecek bir kişiye olan özleminiz artabilir. Tek ihtiyacınız sizi şu anki kuruntu veya karamsarlıklarınızdan kurtarabilecek, elini uzatarak beraberce aydınlığa doğru çıkabileceğiniz güçlü bir kişidir. Yaşadığınız ilişkide de arzularınız bu yöndedir. Partnerinizin bugün egonuzu okşaması ve size kendinizi farklı hissetmenizi sağlaması gerekmektedir. Böylece artık tedirgin olmanıza ve boş yere kendinizi üzmenize gerek kalmaz. Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Görev ve sorumluluklarınızı özellikle de duygusal boyutta yoğun bir şekilde hissedebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Mücadeleci yönünüz, güçlü sezgileriniz size yol gösterirken yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni kararlar almak yerine, süreci gözlemlemeniz ve olayları zamana bırakmanız sizin için faydalı olacaktır. İlişkiler alanında durağanlık yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 06' 41" R
Ay
Koç
18° 43' 52"
Merkür
Koç
14° 20' 53"
Venüs
Koç
26° 19' 37"
Mars
İkizler
22° 55' 45"
Jüpiter
Kova
25° 15' 20"
Satürn
Kova
12° 08' 29"
Uranüs
Boğa
09° 35' 48"
Neptün
Balık
21° 47' 44"
Plüton
Oğlak
26° 44' 46"
Chiron
Koç
09° 38' 33"
Lilith
Boğa
19° 11' 06"
True Node
İkizler
11° 45' 54"
Son Güncelleme : 11/04/2021 22:10

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>