21 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

21 Ocak Hangi Burç

21 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 21 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

21 Ocak 2022 Kova Burcu Yorumu

Ay Başak burcunda ilerlerken maddi ve parasal konularda disiplinli, kararlı bir tutum içinde sergilemek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Hayatınızı daha ciddi bir şekilde ele almaya başladınız. Birçok şeyi tamamlama dönemlerindesiniz, yeni farkındalıklar, bundan sonrası için planlamalar zamanı.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Güçlü hissedeceğiniz ve etrafınızdakilerle de uyum içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Duygusal ilişkilerde ise partnerinize üstünlük kurmaya çalışmamalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Güne boşlukta ilerleyerek seyreden Ay, 06:54 itibariyle Aslan burcuna geçiyor. Yaklaşık 90 dakika sonra kanlı Ay tutulması meydana gelmiş olacak. Sizlerin özellikle ilişki ve evlilik konularında sakin olmanız gereken bir gün. Partnerinizden beklemediğiniz tutumlar görebilirsiniz. Sıkıntınızı dile getirirken daha yapıcı bir davranış sergileyin. Yoksa işleri çözmek yerine daha da karmaşık hale getirebilirsiniz. Ortak iş açmış Kova burçları varsa bugün ortağınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Size sormadan işinizle ilgili kararlar vermiş olabilir. Kanlı Ay tutulmasının ayrıntılı yazısını okumak için tıklayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Araştırdığınız konular ile ilgili çok önemli bilgilere ulaşabilir ve bu bilgilerden yola çıkarak bir karara varabilirsiniz. Seyahat etmeniz gereken bazı önemli durumlar oluşabilir önemli satış ve proje bazlı işlerinizi hızlıca gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için gereken enerjiyi bir an önce toplamanız faydalı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar, Saat 12:43 Ay-Pluto olumlu görünümü, günün ilk etkin enerjisi olup, bizi derinlikli düşünmeye sevk eder. Bir yandan kimse bizi hafife almasın istiyoruz diğer yandan var gücümüzle mücadele etmemiz gerektiğinin farkındayız. Peki, biz ne istiyoruz? Çaresiz kaldığımız zamanlarda en yakınımızdan başlayarak, tüm tanıdıklarımızdan destek bekliyoruz. En çok ihtiyacını hissettiğimiz de manevi telkinleri. Haklı mücadelemizde çevremizden tepki çekmek yerine onaylanmak arzusundayız. Çünkü bu onaylanma sayesinde çok mesafe alacağımızın bilincindeyiz. Saat 14:23 Ay-Venüs olumlu görünümü, dışarıda yaşanan zorlukların, baskıların, engellemelerin aşılmasında yardımcı oluyor. Değerlerinizin önemini, sevginin gücünü, ekmeğinizi kazanmanın mutluluğunu yaşamak istiyorsunuz. Koşuşturmalar sizin ruhunuzu bazen nasıl da yoruyor. Gün boyunca her işinizde olumlu gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 56' 05" R
Ay
Kova
18° 31' 21" R
Merkür
Yay
18° 18' 24" R
Venüs
Yay
16° 14' 48" R
Mars
İkizler
19° 32' 45" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 47"
Satürn
Kova
19° 44' 24"
Uranüs
Boğa
16° 06' 40"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 23"
Chiron
Koç
12° 12' 04"
Lilith
Yengeç
25° 28' 41"
True Node
Boğa
13° 10' 31"
Son Güncelleme : 29/11/2022 07:50

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>