21 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

21 Ocak Hangi Burç

21 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 21 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

21 Ocak 2023 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, bugün sosyal anlamda sevindirici haberler alacağınız bir gün olacak. Sevdiğiniz bir kişiden gelen iletişim isteğini geri çevirmeyecek ve aranıza giren mesafeleri çözerek buzları eriteceksiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz bir yakınızdan gelen yardım isteği tüm günün planlarının değişmesine neden olacak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2022 Kova Burcu Yorumu

Aniden eski bir arkadaşa mı düştün? Bu, bu kişiyi daha önce hiç böyle görmediğiniz için kafanız karışmış ve biraz korkmuş olabilir. Bununla birlikte, bu kişi muhtemelen cazibeye karşılık veriyor, bu yüzden tamamen yazmayın. Bunu düşünün: bu kişi geleceğinizin güçlü bir parçası olabilir mi? Birbirini ne kadar iyi tanıyorsun? Bu kişiye, gerektiği gibi saygı duyuyor musunuz? Bu soruların cevapları olumlu ise, deneyin!

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin. Dayanışma ve yardımlaşma gibi konular sayesinde işlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün görünüyor. Tavır ve davranışlarınızla sempati kazanacaksınız. Bir borç alacak meseleniz çözüme ulaşacak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Güçlü hissedeceğiniz ve etrafınızdakilerle de uyum içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Duygusal ilişkilerde ise partnerinize üstünlük kurmaya çalışmamalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün konusu işiniz olacaktır. Ortaklarınızla iletişiminizi artırabilir, bazı maddi konularda görüşmeler yapabilirsiniz. Detaylara dikkat etmelisiniz. İnsanlar sizden göreviniz dışında işler bekleyebilirler, beklentileri karşılamak için neye söz verdiğinize dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Araştırdığınız konular ile ilgili çok önemli bilgilere ulaşabilir ve bu bilgilerden yola çıkarak bir karara varabilirsiniz. Seyahat etmeniz gereken bazı önemli durumlar oluşabilir önemli satış ve proje bazlı işlerinizi hızlıca gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için gereken enerjiyi bir an önce toplamanız faydalı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 59' 53" R
Ay
Oğlak
24° 16' 53" R
Merkür
Boğa
23° 17' 58"
Venüs
Aslan
01° 19' 17"
Mars
Aslan
10° 00' 26"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 42"
Satürn
Balık
07° 06' 55"
Uranüs
Boğa
20° 31' 34"
Neptün
Balık
27° 31' 57"
Plüton
Kova
00° 04' 18"
Chiron
Koç
19° 03' 27"
Lilith
Aslan
16° 44' 24"
True Node
Boğa
03° 13' 54"
Son Güncelleme : 07/06/2023 02:20

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>