21 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

21 Ocak Hangi Burç

21 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 21 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

21 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Hayatınızı daha ciddi bir şekilde ele almaya başladınız. Birçok şeyi tamamlama dönemlerindesiniz, yeni farkındalıklar, bundan sonrası için planlamalar zamanı.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Güçlü hissedeceğiniz ve etrafınızdakilerle de uyum içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Duygusal ilişkilerde ise partnerinize üstünlük kurmaya çalışmamalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Güne boşlukta ilerleyerek seyreden Ay, 06:54 itibariyle Aslan burcuna geçiyor. Yaklaşık 90 dakika sonra kanlı Ay tutulması meydana gelmiş olacak. Sizlerin özellikle ilişki ve evlilik konularında sakin olmanız gereken bir gün. Partnerinizden beklemediğiniz tutumlar görebilirsiniz. Sıkıntınızı dile getirirken daha yapıcı bir davranış sergileyin. Yoksa işleri çözmek yerine daha da karmaşık hale getirebilirsiniz. Ortak iş açmış Kova burçları varsa bugün ortağınızla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Size sormadan işinizle ilgili kararlar vermiş olabilir. Kanlı Ay tutulmasının ayrıntılı yazısını okumak için tıklayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Kendinizi bazen boş yere üzüyorsunuz. Adeta bunun koşullarını oluşturmak ister gibi bir çabanız oluyor. Daha sabırlı olabilirsiniz. Haklı olarak inada bindirdiğiniz konu, bugünlerde bir müdahaleye değebilir. Ama hayal kırıklığına da hazırlıklı olmanız gerekiyor. Bu size, insanlara daha güvenli olma konusunda bir ders verebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Görev ve sorumluluklarınızı özellikle de duygusal boyutta yoğun bir şekilde hissedebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Mücadeleci yönünüz, güçlü sezgileriniz size yol gösterirken yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları