10 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

10 Ocak Hangi Burç

10 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 10 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

10 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Harcamalar ve alışverişleriniz gündeme gelebilir. Almak, sahip olmak istediğiniz eşyalar, giysiler konusunda oldukça cömert davranabilirsiniz. Hesabınızı iyi ve detaylı şekilde yaptığınızdan emin olmalı, duygusallıktan kaçınmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Öğle öncesinde sağlığınıza, beslenmenize, ihmal ve rahatsızlıklara daha çok dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra ise ikili ilişkilerde daha hassas ve özenli bir tutum içinde olmanız gerekebilir, eşiniz veya sevgilinizle daha çok ilgilenirken, duygusallığı da kontrol etmeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Son derece güçlü istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Enerjinizi kontrol etmeniz zor olabilir. Alkollü içeceklere ve ağır yağlı yemeklere düşkünlük göstermekten kaçının. İçinizden yükselen zorlayıcı istekler sizi yönlendirebilir, fakat, dikkatli ve akıllıca kararlar almayı başaracaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Venüs ile Plüton bugün birlikte hareket edecekler. İkili ilişkilerde tutku ve ihtirasa yelken açarsınız. Güçlü ve söz sahibi kişilerle yapacağınız görüşmeler sizin için önemli olacaktır. Gücünüzü ve iradenizi ortaya koyma zamanı. Sorumluluklarınızın hakkını verirsiniz. Yoğun ve sizi derinden etkileyen bir duygu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Ev ve aile hayatınızdaki sürpriz değişiklikler veya geçmişe ait bir konunun ani veya beklenmedik bir şekilde ortaya çıkması kendinize olan güveninizi etkilese de veya yürekten hafif de olsa sarssa da bunun geçici bir durum olduğunu unutmamalısınız. Gücünüzü kısa sürede yeniden toplayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Son günlerde içine düştüğünüz çekingenlik, sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, hangi nedenlerle bu kadar çekingenlik yaşadığınızı düşünecek, kendinize kızacaksınız. Bir problemin üstüne, sonucuna yalnız katlanacağınız endişesiyle gitmiyorsunuz. Problemin içindeki diğer kişilerin, buna hazır olduklarından kuşku duymamanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları