10 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

10 Ocak Hangi Burç

10 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 10 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

10 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

İşyerinde gergin bir ortamı getiren durumlar olabilir. Bu gergin bir ortamın oluşma sebebinin zayıf bir kimse olduğunu görüyorum. Bu kimse son zamanlarında projelerinde başarısızlıklar yaşamış ve bunun kendisine kattığı negatif enerjiyle çevresindekilere zarar vermeye çalışıyor. Vermek istediği zarar tamamen psikolojik olarak görünüyor, kendisi başarısızlıklar yaşadığı için çevresindekilerin başarılı olmasını istemiyor ve bu kişilere sürekli başaramayacakları konusunda telkinler veriyor. Sen ise bütün bunlardan bir haber olarak çalışanlarının başarısızlıklarının sebebini anlamaya çalışıyor ama mantıklı bir açıklama bulamıyorsun. İşyerindeki sorunları öğrenmek adına atacağın bir adım her şeyi öğrenmene yardımcı olacaktır. Yakın zamanda sana gelmekte olan bir haberi gösteriyor. Gelecek olan bu haberle işyerinde sıkı bir çalışma ortamı olacağını ve herkesin işine dört elle sarılacağını söylemem mümkün. Bu yeni projede yer alması için sorun çıkaran çalışanına şans vereceksin. O kişinin bu şansı değerlendireceği çıkmış. Bu proje sayesinde işyerinde huzursuz ortamdan uzaklaşmış ve ortak bir projeye vermişler. Bu durumdan oldukça memnun olduğunuzu görüyorum. Yakın bir zamanda yeni bir yemek organize edebilirsin. Bu yemekte bütün işyerinin sorunlarının açıkça konuşulacağı gözüküyor. Konuşulacak olan sorunlara çözümler arayacak ve oldukça rahat bir iş ortamı sunmaya çalışacaksın. Sorunlarının dinlenmesini ve çözülmesini seven çalışanların sana minnetlerini aldıkları işleri hakkıyla yaparak gösterecekler. Bu durum senin firmanın diğer firmalara oranla daha başarılı bir firma olmasını sağlayacak. İşyerinde hem sevilen hem de oldukça saygı gören bir işverensin. Çevrendeki firmalarda da saygınlığınla biliniyorsun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Bu tutulma sizlerin biraz küçülme ve sadeleşme noktasında destekliyor. Daha sakin olmalısınız ve işleri bir plana koymalısınız. Ortaklık veya evlilik konusunda ciddi bazı yol ayrımları içinde olabilirsiniz. Bazı durumları ve konuları bırakmayı bilmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Gizli saklı konular açığa çıkıyor!Güçlü insanlar ile konuşmaların iş eğilimli olacak. Rakiplerin hırslı ve rekabetli tarafını kamçılayabilir. Çalışma hayatında fark edeceğin bazı detaylar seni bir adım öteye taşıyabilir. Bazı gizli saklı konular bugün ortaya çıkacak. Gün içinde ufak tefek aksiliklere dikkat etmelisin. Kolay kolay ikna olmadığın gibi böyle davranmanın haklı sebepleri olduğunu da herkese gösterebilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişiyle kısa bir tatil programı ayarlayabilirsiniz. Her şeyden uzak kalarak ilişkinizi tazelemek isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde ise evin temizliğiyle ilgilenebilirsin. Kullanmadığın eşyalarını ihtiyacı olanlara verebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili mücadele verebilirsiniz. Hayatınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi ifade etmek sizin için önemli olabilir. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizle ilgili etrafınızdaki insanlar tarafından desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Parasal konularda sorumluluk almanız gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Bazı konularda keyfi hareket etmenin olumsuz sonuçlarıyla karşı karşıya kalabilirsin. Detaylar ve karışık işler bugün seni yorabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınızda enerjinizi en iyi şekilde aktarmanızı, yeni tanışmaları ve görüşmelerinizi destekleyen görünümler sözkonusu iken, bugün her alandaki görüşmelerinizde yeteneklerinizle takdir görebilirsiniz, ancak arkadaş çevrenizle ilgili sorunların gündeme gelebileceği bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 00' 44" R
Ay
Aslan
13° 55' 36" R
Merkür
İkizler
18° 18' 28" R
Venüs
Yengeç
15° 02' 03" R
Mars
Aslan
02° 02' 25"
Jüpiter
Balık
02° 07' 53"
Satürn
Kova
13° 06' 58"
Uranüs
Boğa
13° 06' 46"
Neptün
Balık
23° 10' 04"
Plüton
Oğlak
26° 18' 10"
Chiron
Koç
12° 31' 28"
Lilith
Boğa
26° 17' 26"
True Node
İkizler
10° 41' 18"
Son Güncelleme : 15/06/2021 00:00

Astroloji Gündemi

14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Haziran 2021, Pazartesi 14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Haziran 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konular... Devamını Oku >>