24 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

24 Ocak Hangi Burç

24 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 24 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

24 Ocak 2022 Kova Burcu Yorumu

Bugün yeteneklerine güvenmek ve neler yapabileceğinden emin olmak sana çok daha iyi gelebilir. Hayatını nasıl yönlendireceğinden emin bir biçimde kararlarını alman ve başkalarını buna fazla dahil etmemen gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Borç, kredi, sigorta gibi parasal konularla ilgileneceğiniz ve bu konularda atacağınız adımların da çevreniz tarafından etkilenmesine izin verebileceğiniz bir gündesiniz. Kendi kararınızı vermeye çalışmalı, bu maddi konuların çevrenizdekileri değil, sizi ilgilendirdiğini unutmayın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugünlerde finansal koşullarınız için kadınlardan destek alabilir ama aynı zamanda sevdikleriniz için harcamaları arttırabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Bugün kendinizi bazı konularda gergin hissedebilirsiniz. Zevk duymayacağınız ve zorunlu olarak bazı ortamlarda bulunabilirsiniz. Yine de ikili ilişkiler açısından olumlu bir gündesiniz. Yeni insanlarla tanışma olanağı bulacak ve bunlarla güzel ve hoş diyaloglar kurabileceksiniz. Gergin bazı anlar geçirseniz de, kendinize güven duyacağınız bir gün olacak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kovalar saat 07:16-16:39 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde bildik işlerimizi yapabilir, sorun yaratan meseleleri gözlem altına alabilir, hayatı genel olarak kendi akışı içinde değerlendirebiliriz. Karşımıza bir fırsat çıktığında olur yanıtı vermeyeceğiz veya yeni bir plan yapıp uygulamaya dökmeyeceğiz. Çok önemli ve hayati anlam taşıyan konular üzerinde iyice düşüneceğiz. İşte bunlara özen gösterirsek, boşluk sürecini olumlu yönde değerlendiririz. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz. Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Saygınlık ve prestijin, para ve gücün farkında olarak hareket edeceğiz. Ailemiz nasıl bir arada tutabiliriz, nasıl güven içinde yaşayabiliriz, nasıl daha güçlü olabiliriz, evimizdeki huzuru sürekli kılabilmek için neler yapabiliriz sorularına cevap arayacağız. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, geçmişin gözden geçirilmesi anlamına geldiği gibi, aşk hayatınız, başkalarıyla maddi-manevi ortak paylaşımlarınız (eş-aile-iş v.b) gibi geniş bir alanda derinlemesine yapılacak gözden geçirmenin işaretidir. İnsan yaşadığı tecrübeler doğrultusunda olgunlaşır ve büyür. Bizlere düşen yaşanmış derslerin özünü kavramış biri olarak akıllı seçimlerde bulunmaktır. Bugünkü kavuşum, dünyevi hedeflerinizle ilgili mevzularda yeniye yer açmak maksadıyla zihinsel olarak eskiyi temizleme hareketidir. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü, yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların hissedilmesini sağlar. Hani insan kimi zaman içinde bulunduğu son durumu, geçmişe dönük tecrübeleri doğrultusunda ele alır ya, işte bu enerji bu türden hissedişlere yol açabilir. Biraz ciddiyet içerebilir. Kişi hangi konularda güvende olup olmadığını tespit etme gereği duyabilir. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Borç, kredi, sigorta gibi parasal konularla ilgileneceğiniz ve bu konularda atacağınız adımların da çevreniz tarafından etkilenmesine izin verebileceğiniz bir gündesiniz. Kendi kararınızı vermeye çalışmalı, bu maddi konuların çevrenizdekileri değil, sizi ilgilendirdiğini unutmayın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 49' 48" R
Ay
İkizler
25° 35' 17" R
Merkür
Oğlak
03° 01' 35" R
Venüs
Yay
28° 29' 28" R
Mars
İkizler
15° 49' 10"
Jüpiter
Balık
29° 11' 11"
Satürn
Kova
20° 23' 53"
Uranüs
Boğa
15° 45' 39"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 58' 56"
Chiron
Koç
12° 01' 53"
Lilith
Yengeç
26° 34' 15"
True Node
Boğa
13° 05' 19"
Son Güncelleme : 09/12/2022 02:02

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>