24 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

24 Ocak Hangi Burç

24 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 24 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

24 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Elementlerle olan iletişiminiz, topraklanmanız size iyi gelecek. Mümkünü varsa bir miktar tuzlu suyu duşunuza eklerseniz negatif iyonlardan kurtulabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Aşk konusunda kendinize güveniniz artabilir ve partnerinize de güven verebilirsiniz. Aile ilişkilerine de ilginiz artabilir, sosyalleşmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Bugün finansal durumunuzu ilgilendiren konularda şanslı olduğunuz, elinize para geçebilecek, alım satım işlerinizde başarı vaad eden bir enerji sözkonusu iken ilişkilerinizde son derece romantik ve ruhsal etkiler alarak, partnerinizle mutluluk veren bir zaman geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Gökyüzü yakın çevrenizde yaşanacak nahoş durumların sizi bir hayli etkileyeceğine işaret etmekte. Bir arkadaşını ya da yakın bir akrabanız yaşadığı olaylardan sizi sorumlu tutmaya kalkabilir. Bu konu özellikle iki kişi arasında yaşanan aşk' la ilgili bir durumsa konunun dışında kalmalı bu tarz bir suçlamayla karşılaşmanıza sebep olacak davranışlardan uzak kalmalısınız. Başkalarına gösterdiğiniz merhameti biraz da kendinize göstermeli ve insanların kendi tercihlerinden dolayı yaşadığı olumsuz durumların sebebi olarak sizi göstermelerine izin vermemelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insandan duyacağınız sevgi sözleri ruhunuzu okşayacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Sosyal ortamlarda, ortak adımlarınızda veya parasal konuşmalarınızda kendinizi şanslı görebilirsiniz. Önünüze güzel fırsatlar gelebilir. İletişimsel işlerinizde daha rahat ve hızlı ilerleyeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Borç, kredi, sigorta gibi parasal konularla ilgileneceğiniz ve bu konularda atacağınız adımların da çevreniz tarafından etkilenmesine izin verebileceğiniz bir gündesiniz. Kendi kararınızı vermeye çalışmalı, bu maddi konuların çevrenizdekileri değil, sizi ilgilendirdiğini unutmayın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 37' 02" R
Ay
Balık
21° 54' 48" R
Merkür
Terazi
10° 11' 37" R
Venüs
Yay
11° 07' 46" R
Mars
Terazi
21° 27' 08" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 59"
Uranüs
Boğa
13° 31' 05"
Neptün
Balık
20° 55' 46"
Plüton
Oğlak
24° 20' 40"
Chiron
Koç
10° 01' 23"
Lilith
İkizler
10° 07' 32"
True Node
İkizler
02° 17' 38"
Son Güncelleme : 17/10/2021 21:50

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>