24 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

24 Ocak Hangi Burç

24 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 24 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

24 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün sizin için duygusal açıdan yoğun bir gün olabilir. Bazen kendinizi çok fazla zorluyor ve hissiz bir robot gibi yaşamınızı sürdürebileceğinizi zannediyorsunuz. Bu çok da gerçekçi bir tutum değil çünkü siz Zodyak'ın en hassas burçlarından birisiniz. Dengeyi bulabilmek için uyum ve sevgiye ihtiyaç duyan birisiniz. Bugün biraz daha fazla dinlenip kendinize özen gösterin, olumlu tutumdaki kişilerle sohbet edin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Yakın çevrenin etkisiyle riskli harcamalarda bulunabilirsiniz. Bilincinizi günlük faaliyetlerin dışına taşıyacak, sizi dinlendirecek işlerle uğraşın. Akşamüstü duygusal krizler olası.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Gün içinde iletişimden kaynaklanan yoğunluk olabilir. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yoğun bir çaba içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerini ailenizle geçirmek iyi fikir olabilir. Ev hayatınızdaki koşulları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Evdeki işlerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Kendiniz her zamankinden farklı hissediyorsunuz. İçinizde özgürlük duyguları ve ayaklarınız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşamazken, hala kendinizi bir yerlere ait gibi hissetmeniz, sizin hatanız. Ay’ın bulunduğu konum, ruhunuzda fırtınalar yaratıyor ve dinginlik savaşları veriyorsunuz. Beklentilerinizi artık gündeme getirmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Uzun seyahatlere çıkabilir, şehirler arası hatta ülkeler arası yolculuklar yapabilirsiniz. Seyahat etme fikri bile size şu sıralarda iyi geliyor. Geriliminizi atmak için yolculuk yapamıyorsanız bile açık havaya çıkıp uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları