24 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

24 Ocak Hangi Burç

24 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 24 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

24 Ocak 2023 Kova Burcu Yorumu

Uzaklardan bir arkadaşınız sizinle telefon yoluyla veya hatta şahsen iletişime geçebilir. Bu kişi, hayatınızı aniden yeni bir yöne çeviren harika haberler getirebilir. Bu, yeni bir entelektüel çalışma veya muhtemelen yeni bir arkadaş çevresi içerebilir. Her halükarda, arkadaşınızın söyleyeceklerini yakalamaktan ve dinlemekten kesinlikle keyif alacaksınız. Bu fırsatı iyi değerlendirin!

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2022 Kova Burcu Yorumu

Statü konusunda çok ısrarcı davranıyor, önünüze çıkan fırsatları görmüyorsunuz. Eski alışkanlıklarınızı artık atmalısınız. Yeni işle birlikte gelen, yeni imkanları sonradan siz de beğeneceksiniz. Çekimserliği bırakın artık.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Bugün sosyal gruplarınızı değiştiriyor olabilirsiniz. Belki de an itibariyla bazı arkadaşlardan vazgeçiyorsunuzdur. Bu dostluklardan bazılarını bırakmak üzücü olabilir ancak yaşamınıza devam etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Farklı bir çevrede takılmaya çalışın. Eğer her zaman aynı bara, kitapçıya ya da kafeye gidiyorsanız, yeni bir yerler deneyin. Sizi birkaç ilginç insanla tanıştıracak bir çeşit maceraya atılmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Borç, kredi, sigorta gibi parasal konularla ilgileneceğiniz ve bu konularda atacağınız adımların da çevreniz tarafından etkilenmesine izin verebileceğiniz bir gündesiniz. Kendi kararınızı vermeye çalışmalı, bu maddi konuların çevrenizdekileri değil, sizi ilgilendirdiğini unutmayın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Bugün kendinizi bazı konularda gergin hissedebilirsiniz. Zevk duymayacağınız ve zorunlu olarak bazı ortamlarda bulunabilirsiniz. Yine de ikili ilişkiler açısından olumlu bir gündesiniz. Yeni insanlarla tanışma olanağı bulacak ve bunlarla güzel ve hoş diyaloglar kurabileceksiniz. Gergin bazı anlar geçirseniz de, kendinize güven duyacağınız bir gün olacak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Merak duygunuzun derinliği sizi spiritüel, mistik, manevi konulara daha fazla çekebilir. Tanışacağınız, görüşeceğiniz insanlardan, hatta tanımadığınız kişilerden fikirsel anlamda etkilenebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 14' 60" R
Ay
Kova
28° 33' 57" R
Merkür
Boğa
26° 43' 08"
Venüs
Aslan
03° 30' 36"
Mars
Aslan
11° 23' 06"
Jüpiter
Boğa
05° 08' 59"
Satürn
Balık
07° 09' 09"
Uranüs
Boğa
20° 39' 06"
Neptün
Balık
27° 33' 41"
Plüton
Kova
00° 02' 04"
Chiron
Koç
19° 08' 35"
Lilith
Aslan
17° 00' 13"
True Node
Boğa
03° 03' 22"
Son Güncelleme : 09/06/2023 10:50

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>