24 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

24 Ocak Hangi Burç

24 Ocak doğumluların burcu Kova Burcudur. 24 Ocak'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

24 Ocak 2021 Kova Burcu Yorumu

Sanata karşı olan yeteneğini fark edebilirsin. Kendi kendine yaptığın karalamalar, çevrendekilerin çok hoşuna gidebilir. Onların desteği ile birlikte hayatında yeni bir sayfa açabilirsin. Konu yenilik ve kendini geliştirme olduğunda çekincelerin yok. Akşamüzeri ailen ile birlikte sinema gecesi planlamak isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün Yeniay gerçekleşiyor. Şaşırtıcı gelişmelerle dolu bir gün seni bekliyor. Öğrenci yurdunda kalan bir Kova burcuysan ya da ev arkadaşların varsa ortak harcamalar yapmak yerine, kendini onlardan soyutlayabilirsin. Sürekli birileriyle iç içe olmak bir zaman sonra seni boğuyor. Şu günlerde, odaklanmak istediğin tek şey kendin? Evli bir Kova burcuysan, günlük sorumluluklarını bir kenara bırakıp, eski arkadaşlarınla buluşabilirsin. Hayatlarıyla ilgili anlattıkları hikâyeler, sana ilginç gelebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin!Ödemelerinden dolayı bu günlerde canın sıkkın olabilir. Kazançlarının giderlerine denk olması seni oldukça zorlasa da alacağın haberler seni rahatlatacaktır. Özellikle proje bazlı bir işte çalışıyorsan, prim ya da terfi alman an meselesi. Aile şirketinde çalışıyorsan, yurt dışı bağlantılı alanlara yönelebilirsin. İlişkisi olan bir Kova burcuysan, ilişkinle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsin. Tepkilerini kontrol etmende fayda var. Sen de biliyorsun ki bazen yaptıkların için sonradan çok pişmanlık duyuyorsun. Evli ve çocukları olan bir Kova burcuysan, ailecek yakınlarınızı ziyaret edebilirsiniz. Manevi duyguların aranızdaki iletişimin güç kazandırdığını göreceksin. Akşam saatlerinde arkadaşlarınla yapacağın sohbette duyacakların büyük bir şaşkınlık yaratacak. Etrafında yaşanan onca olayın gözünden nasıl kaçtığına inanamayacaksın. Mide ya da baş ağrılarında artış gözlemliyorsan, profesyonel destek almanda fayda var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2018 Kova Burcu Yorumu

Geçmişte yaptıklarınız kafanıza takılabilir. Kendinizi değiştirecek ve dönüştürecek önemli bir güce sahipsiniz ama korkularınızla baş etmek pek kolay olmayabilir

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2017 Kova Burcu Yorumu

Bugün kendinizi bazı konularda gergin hissedebilirsiniz. Zevk duymayacağınız ve zorunlu olarak bazı ortamlarda bulunabilirsiniz. Yine de ikili ilişkiler açısından olumlu bir gündesiniz. Yeni insanlarla tanışma olanağı bulacak ve bunlarla güzel ve hoş diyaloglar kurabileceksiniz. Gergin bazı anlar geçirseniz de, kendinize güven duyacağınız bir gün olacak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ocak 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
02° 16' 35" R
Ay
Kova
13° 54' 19" R
Merkür
Yengeç
23° 35' 26" R
Venüs
Başak
03° 33' 11" R
Mars
Aslan
26° 56' 54" R
Jüpiter
Balık
00° 22' 06" R
Satürn
Kova
10° 47' 47"
Uranüs
Boğa
14° 30' 50"
Neptün
Balık
22° 58' 34"
Plüton
Oğlak
25° 23' 30"
Chiron
Koç
12° 53' 35"
Lilith
İkizler
00° 44' 05"
True Node
İkizler
09° 28' 53"
Son Güncelleme : 25/07/2021 02:40

Astroloji Gündemi

24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Temmuz 2021, Cumartesi 24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Temmuz 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>