6 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

6 Ocak Hangi Burç

6 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 6 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

6 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bir süredir aklınıza koymuş olduğunuz hedefler, en sonunda yakalayabileceğiniz kadar yakınınıza geliyor. Son birkaç adımı atmak için gereken enerjiyi içinizde hissediyor, farklı çevrelerden destek de görüyorsunuz. Ayağınızı yere sağlam basın ve sebatla çalışın; istediğiniz sonucu alacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Tavrınızı yeniden değerlendirme zamanı çünkü hayat size daha çekici bir insan olma şansı veriyor. Kıskançlıktan vazgeçmenin zamanı gelmedi mi artık?

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

14.06'dan yarın 04.10'a kadar Ay Boşlukta hareket edecek. Uyandığın andan itibaren içindeki başarı hissi bugün olmadık bir şekilde yanında olabilir. Alacağın iş teklifi kafanı karıştırsa bile düzenini bozmaya değmeyeceğini düşünebilirsin. Bir doğum günü sürpriziyle karşılaşabilirsin, aldığın bu güzel kartla birlikte gelen çiçek odanın en güzel köşesinde yerini alıyor. Eğitim alanında kendini geliştirmenin getirilerini almaya az kaldığını daha iyi anlıyorsun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Öğlen saatlerinde verimli bir sohbet yapabilirsiniz. İşyerinizle ilgili bir hareketliliğiniz var. Çevrenizde tanık olduğunuz kişilik erozyonları sizi, kendi kişiliğinizi sağlam tutma adına yanlış savunmalara sokabiliyor. İlkelerinizi korumaya çalışırken, tutucu, sabit fikirli, değişime kapalı biri görünümü alabiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Gün içinde uğraşacağınız bir işiniz yoksa, kısa seyahatlere çıkma ve yeni yerler görme arzunuz yüksek olacak. İş alanlarınızdaki güzel ve kalıcı adımlarınız sizi mutlu edecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Ebeveyninizle şımarık bir çocuk edasıyla bezeli bir diyaloga girebilirsiniz. Çocuksu, aceleci ve atak tarafınızla eviniz veya mülk yatırımları üzerine kararlar almaya eğilimli olabilirsiniz. Akşam saatlerinde biraz içinize kapanmanız gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 06' 03" R
Ay
Terazi
16° 35' 29" R
Merkür
Yengeç
03° 52' 59" R
Venüs
İkizler
16° 57' 17"
Mars
Boğa
01° 22' 20"
Jüpiter
Koç
07° 57' 44"
Satürn
Kova
24° 26' 10"
Uranüs
Boğa
17° 59' 09"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 37"
Chiron
Koç
16° 21' 60"
Lilith
Yengeç
09° 16' 29"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 08:10

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>