6 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

6 Ocak Hangi Burç

6 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 6 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

6 Ocak 2024 Oğlak Burcu Yorumu

Fikirlerinizi ifade ederken sizinkinden daha farklı görüşler ile karşılaşma ihtimaliniz var. Stres altındasınız ve bu da karmaşık kararlar almanıza neden olabilir. Keyifsiz durumlardan olabildiğince uzak durmalı ve ona göre adımlar atmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Yeni ilgi alanları hakkında araştırmalar yapmak isteyebilir ve gelişim modunu açabilirsin. Senin için sıkıcı olan rutini bozup değişiklik yapmak için önündeki fırsatları değerlendirmen kolaylaşabilir. Farklılıklara öncelik verebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bir süredir aklınıza koymuş olduğunuz hedefler, en sonunda yakalayabileceğiniz kadar yakınınıza geliyor. Son birkaç adımı atmak için gereken enerjiyi içinizde hissediyor, farklı çevrelerden destek de görüyorsunuz. Ayağınızı yere sağlam basın ve sebatla çalışın; istediğiniz sonucu alacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Yaşam kaliteniz yükseliyor. Farklı fikirler üreterek, ilginç organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günlerdesiniz. Stresleri kaldırıp bir kenara koymalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak; hayattan daha fazla zevk almak, verimli olmak ve planlarını gerçekleştirmek için gerekli motivasyona sahipsin. Fakat bu durum ekonomik konularda risk almana neden olabilir. Maddi gelirlerini artırmak için sıra dışı yollar denemek isteyebilir, yatırımlarını güvence altına almak isterken yanlış adımlar atabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak. İkili ilişkiler artık mercek altında kalacaktır. Partnerinizle gelecek yaşantınız hakkında ciddi kararları masaya yatırma zamanı. Ebeveyn olmak için içinizde yüksek bir enerji hissedebilirsiniz. Ciddi sorumluluk gerektiren bir iş teklifiyle karşı karşıya kalacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
27° 27' 34" R
Ay
Oğlak
04° 19' 50" R
Merkür
Aslan
24° 13' 47" R
Venüs
Aslan
09° 48' 20" R
Mars
Boğa
29° 09' 55"
Jüpiter
İkizler
12° 04' 59"
Satürn
Balık
19° 06' 15"
Uranüs
Boğa
26° 28' 12"
Neptün
Balık
29° 51' 08"
Plüton
Kova
00° 57' 18"
Chiron
Koç
23° 30' 48"
Lilith
Terazi
02° 14' 45"
True Node
Koç
09° 31' 09"
Son Güncelleme : 19/07/2024 18:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>