6 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

6 Ocak Hangi Burç

6 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 6 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

6 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Aile içinde senden destek bekleyen kişiler olabilir. Eğer bir aile büyüğünün sağlık konularıyla ilgili bir durum söz konusuysa bugün onunla ilgileneceksin. İnsanlarla ortak hareket ederek daha hızlı sonuç aldığın bir gün. Maddi konularla ilgili destek alacaksın. İş yerinde terfi ya da maaş artırımı söz konusu olabilir. Uzak mesafede yaşayan biriyle arkadaş olabilir, ilişkilerini geliştirebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bilgi ağınızı paylaşmayı sevmiyorsunuz fakat kişisel bir değişime giderek birikim ve tecrübelerinizden paylaşım yapacaksınız. Yapacağınız bu paylaşım bir çok insana yol gösterebilir ve onlardan aldığınız geri bildirimleri sizi bir şeyler paylaşmak konusunda daha cesur kılabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Yaşam kaliteniz yükseliyor. Farklı fikirler üreterek, ilginç organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günlerdesiniz. Stresleri kaldırıp bir kenara koymalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Etrafınızdaki en negatif insan bile bugün çok güzel bir enerji saçıyor. Bulunduğunuz ortamda çok rahatsınız ve bu iş kalitenizi de yükseltiyor. Güzel bir gün geçireceğiniz kesin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Yeni başlangıçlar ilginizi çekiyor fakat bir türlü cesur olamıyorsunuz. Artık ufkunuzu genişletmelisiniz. Bugün, partnerinizle birlikte ortak kararlar alabilirsiniz. Duygularınızı yeteneklerinizle birleştirmeyi amaçlıyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 34' 26" R
Ay
Yay
16° 13' 52" R
Merkür
Başak
10° 45' 31" R
Venüs
Aslan
17° 36' 16" R
Mars
Terazi
16° 25' 24" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 08" R
Satürn
Balık
02° 00' 42"
Uranüs
Boğa
22° 50' 39"
Neptün
Balık
26° 12' 23"
Plüton
Oğlak
27° 58' 42"
Chiron
Koç
18° 32' 26"
Lilith
Aslan
28° 41' 30"
True Node
Koç
25° 07' 23"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:50

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>