6 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

6 Ocak Hangi Burç

6 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 6 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

6 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Sevgilinizle olan iletişiminizde sivri dil kullanmamaya ve onu eleştirmemeye dikkat edin. Bunları aşabilecek güç sizde var. Bu işyerinden de sıkıldınız. Başvurduğunuz işlerden gelecek olumlu bir haber yüzünüzü güldürebilir. Taksitli alışverişlerin cazibesine kapılıyorsunuz, harcamaları biraz daha kısmanız faydalı olacak. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Bir aile dostunuzun sağlık sorunu sizi üzebilir. Elinizden gelen desteği yapmaktan kaçınmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

İş hayatınız ve kariyeriniz açısından muazzam etkiler sunan bugün, etkili iş görüşmeleri yapabilir, kariyeriniz ve çalışma hayatınızda destek görebilir, daha fazla insana ulaşabilir ve hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Bugün ayrıca yeni insanlarla tanışma ve ilişkilerinizde etkili görüşmeler yapma fırsatınız da olacak.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: Şüpheye düşüyorsun!Bugün burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Canını acıtan insanlara ikinci bir şans vermek, senin lügatinde yok, bunu iyi biliyorsun. Ancak özünde iyi olduğunu düşündüğün insanlarla arandaki kırgınlıklara son verebilirsin. Bugün gerçekleşen Güneş Tutulması paranı paylaştığın insanlarla anlaşmazlık yaşayabileceğine, ortaklarınla ise ciddi konuşmalar yapabileceğine işaret ediyor. Egolu baskılardan kaçmak yerine, üstüne gitmeyi tercih edersen; sonuçlarına sen değil karşı taraf katlanacak. İnsanların sürekli ?ben, ben, ben? demesinden sıkıldıysan eğer; bazı bitişlerin yeni başlangıçlar doğurduğunu sana tekrar hatırlatmak isterim. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, sevgilinin sürekli maddi konulardan konuşması seni şüpheye düşürebilir. Hayat sadece paradan ibaret değil imajı çizeceksin. Kilo problemin varsa, abur cubur tüketimine dikkat etmende fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Gün içinde uğraşacağınız bir işiniz yoksa, kısa seyahatlere çıkma ve yeni yerler görme arzunuz yüksek olacak. İş alanlarınızdaki güzel ve kalıcı adımlarınız sizi mutlu edecek.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün duygusal alanda oluşan durumlardan dolayı kararsızlık hissedebilirsiniz. Bilemediğiniz konular nedeniyle yönünüzü algılamakta zorlanabilirsiniz. Önemli konularda kesin kararlar vermemelisiniz. Etrafınızdaki kişilere karşı fedakarlık içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmalar meydana gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 40' 56" R
Ay
Aslan
22° 53' 04" R
Merkür
İkizler
17° 58' 30" R
Venüs
Yengeç
15° 53' 19" R
Mars
Aslan
02° 28' 23"
Jüpiter
Balık
02° 08' 37"
Satürn
Kova
13° 05' 28"
Uranüs
Boğa
13° 08' 43"
Neptün
Balık
23° 10' 19"
Plüton
Oğlak
26° 17' 21"
Chiron
Koç
12° 32' 32"
Lilith
Boğa
26° 22' 06"
True Node
İkizler
10° 40' 08"
Son Güncelleme : 15/06/2021 16:50

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>