11 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

11 Ocak Hangi Burç

11 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 11 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

11 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Kendiniz hakkında muhtemelen bilmedikleri utanç verici şeyleri bildiğiniz için, başkalarının sizin hakkınızda sahip olduğu olumlu görüşlerin doğru olduğuna inanmakta zorluk çekebilirsiniz. Geçmiş sizi kendini düşünmeye çağırdığından, kendinizi şimdiki zamanda yaşamaya zorlamak pek kolay olmayabilir. Sizi yeni tanıyan insanlar tarafından farklı yargılanabilirsiniz fakat nereden nereye geldiğinizi siz biliyorsunuz ve başka kimsenin takdirine ihtiyacınız yok.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Aşk konusunda iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle evli olan Oğlak'lar aşk problemlerini hızlı bir şekilde çözebilirler. Evliliklerine dirlik ve huzur getirebilirler.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Geçmişten getirdiğiniz korkular ve yanlış yargıları değiştirmek için kendinizle büyük bir mücadele verebilir ve kendinizi hiç olmadığınız kadar duyusal hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

1 Şubat'a kadar burcunuza yerleşen Merkür bu dönemde sizi bol bol konuşturacak. Yeni iş alternatiflerine açık bir süreçtesiniz. İkili ilişkilerinizin sözcülüğünü üstlenebilirsiniz. Tarihe, geleneksel kültürlere olan merakınız bu dönemde artacaktır. Parasal konulara hakkında kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İlişkinizin veya ortaklığınızın güven duygusunu yineleyebilecek ortamlar yaratıp, küçük jestlerle ne kadar uyumlu ve huzurlu olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Küçük bir pasta veya bir şampanya ile bunu başarabilirsiniz.Ancak sosyal sorumluluklarınızı da ihmal edemeyeceğiniz etkilere sahipsiniz. Aile büyükleri ve bilhassa baba ile ilgili güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Akrabalar yahut kan bağınız olan otorite figürleriyle özgürleşmek, bağımsız hareket etmek üzerine isyankar çıkışlar deneyimleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 57' 21" R
Ay
Kova
18° 49' 14" R
Merkür
Yay
18° 20' 18" R
Venüs
Yay
16° 16' 22" R
Mars
İkizler
19° 32' 17" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 48"
Satürn
Kova
19° 44' 29"
Uranüs
Boğa
16° 06' 37"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 25"
Chiron
Koç
12° 12' 02"
Lilith
Yengeç
25° 28' 50"
True Node
Boğa
13° 10' 29"
Son Güncelleme : 29/11/2022 08:20

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>