11 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

11 Ocak Hangi Burç

11 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 11 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

11 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Bir hayli taktir edilebilirsiniz. Karakteristik olarak pozitif yönleriniz ortaya çıkabilir ayrıca dostlarınıza çeşitli ikramlar yapmak ve onları ağırlamak...

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Yanındaki insanlara yardımcı olmak onların senden sürekli bir şeyler istemesine sebep olabilir. Başkalarına yardım ederken kendini ihmal etmemelisin. İnsanların isteklerinin önceliğin olmamasına özen göstermekte yarar var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Daha çok geçmiş zamanlardan bu zamana kadar gelen kalbindeki yorgun anlara etki eder. Sen insanlardan sürekli bir darbe aldığın ve en son da ilişkinin bu duruma gelmiş olmasının hayatında ne kadar derin izler bıraktığının haberini verir. Ve sen de gelecek için odaklanmak yerine daha çok geçmiş zamanları düşünerek hayatı kendine zehir eden bir halde olduğunuzun da haberini verir. Yeniden bir şeyleri toplamak adına aslında içinde olan gücün farkına varmayı ve bundan sonra daha rahat bir şekilde hayatı toparlamayı başarman gerekiyor. Tam her şey bitti dediğin an bir anda gelen güzel bir habere etki eder. Öyle bir haber gelecek ki bu durum hem maddi hem kariyer hem de aşk hayatında birçok şeyin güzel bir şekilde yer almasına yardım eder. Eğer gücün ile hareket eder ve rahat olan günler için emek vermeyi başarırsan istediğin kadar özel olan anlar hayatında yer alacak. Bu süreçler için daha çok dikkatli olmayı tercih etmeli ve bunun ardından hareket etmeyi başarmalısın. Her yeni gelen kadına karşı ne kadar dikkatli hareket etmeyi başarırsan o kadar olumlu anların sahibi olacaksın. Bu yüzden kalbin ve mantığını bir araya getirmeli ve bunun sonucunda karar vermeyi daha çok başarmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Aşk konusunda iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle evli olan Oğlak'lar aşk problemlerini hızlı bir şekilde çözebilirler. Evliliklerine dirlik ve huzur getirebilirler.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Sağlık hassasiyetleri olabilir. Eş partner ilişkilerinde objektif davranın. Anlaşma beklediğiniz işler için koşulları gözden geçirmek gerekebilir. Gün boyu yazılı işleri kontrol etmek faydalı olur.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün, bu konuda kendinizi savunmanız gereken noktada planlarınızı kendinize saklamalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 32' 57" R
Ay
Oğlak
02° 06' 53" R
Merkür
Boğa
21° 14' 20"
Venüs
Yengeç
29° 53' 25"
Mars
Aslan
09° 07' 24"
Jüpiter
Boğa
04° 20' 41"
Satürn
Balık
07° 05' 12"
Uranüs
Boğa
20° 26' 41"
Neptün
Balık
27° 30' 45"
Plüton
Kova
00° 05' 40"
Chiron
Koç
19° 00' 01"
Lilith
Aslan
16° 34' 13"
True Node
Boğa
03° 23' 19"
Son Güncelleme : 05/06/2023 14:00

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>