11 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

11 Ocak Hangi Burç

11 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 11 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

11 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Daha çok geçmiş zamanlardan bu zamana kadar gelen kalbindeki yorgun anlara etki eder. Sen insanlardan sürekli bir darbe aldığın ve en son da ilişkinin bu duruma gelmiş olmasının hayatında ne kadar derin izler bıraktığının haberini verir. Ve sen de gelecek için odaklanmak yerine daha çok geçmiş zamanları düşünerek hayatı kendine zehir eden bir halde olduğunuzun da haberini verir. Yeniden bir şeyleri toplamak adına aslında içinde olan gücün farkına varmayı ve bundan sonra daha rahat bir şekilde hayatı toparlamayı başarman gerekiyor. Tam her şey bitti dediğin an bir anda gelen güzel bir habere etki eder. Öyle bir haber gelecek ki bu durum hem maddi hem kariyer hem de aşk hayatında birçok şeyin güzel bir şekilde yer almasına yardım eder. Eğer gücün ile hareket eder ve rahat olan günler için emek vermeyi başarırsan istediğin kadar özel olan anlar hayatında yer alacak. Bu süreçler için daha çok dikkatli olmayı tercih etmeli ve bunun ardından hareket etmeyi başarmalısın. Her yeni gelen kadına karşı ne kadar dikkatli hareket etmeyi başarırsan o kadar olumlu anların sahibi olacaksın. Bu yüzden kalbin ve mantığını bir araya getirmeli ve bunun sonucunda karar vermeyi daha çok başarmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Dedikodular yüzünden özel hayatınızda birtakım fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda dikkatli davranmanız gerekiyor. İşlerinize verdiğiniz önemi sevdiğinizede verin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili hareketli bir gün. Romantik zamanlar yaşayıp hayatın tadını çıkaracaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün, bu konuda kendinizi savunmanız gereken noktada planlarınızı kendinize saklamalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İlişkinizin veya ortaklığınızın güven duygusunu yineleyebilecek ortamlar yaratıp, küçük jestlerle ne kadar uyumlu ve huzurlu olduğunuzu hissettirebilirsiniz. İletişim ağınız ve sosyalleştiğiniz kalabalıklar içinde huzuru deneyimleyeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. İçi bir, dışı bir biri oluşu sizde saygı uyandırıyor. Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz. Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 09' 43" R
Ay
Boğa
03° 41' 21" R
Merkür
Aslan
06° 31' 25" R
Venüs
Başak
10° 55' 35" R
Mars
Başak
00° 48' 35" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 42" R
Satürn
Kova
10° 20' 30"
Uranüs
Boğa
14° 37' 46"
Neptün
Balık
22° 52' 35"
Plüton
Oğlak
25° 14' 47"
Chiron
Koç
12° 49' 41"
Lilith
İkizler
01° 25' 01"
True Node
İkizler
08° 53' 05"
Son Güncelleme : 31/07/2021 06:30

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>