11 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

11 Ocak Hangi Burç

11 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 11 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

11 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Kendiniz hakkında muhtemelen bilmedikleri utanç verici şeyleri bildiğiniz için, başkalarının sizin hakkınızda sahip olduğu olumlu görüşlerin doğru olduğuna inanmakta zorluk çekebilirsiniz. Geçmiş sizi kendini düşünmeye çağırdığından, kendinizi şimdiki zamanda yaşamaya zorlamak pek kolay olmayabilir. Sizi yeni tanıyan insanlar tarafından farklı yargılanabilirsiniz fakat nereden nereye geldiğinizi siz biliyorsunuz ve başka kimsenin takdirine ihtiyacınız yok.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

İş yerinizdeki bir meslektaşınızdan aşırı derecede hoşlanıyorsunuz ve ona açılmak için doğru zamanın gelmesini bekliyorsunuz. Geleceğiniz için birikim yapmaya başlamalısınız. Duygusal olarak, nihayet her şeyin yolunda gittiğini hissediyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Ay bugün öğlen saatleri itibariyle Aslan burcunda seyahat etmeye başlıyor. Ay ve Uranüs karesinin etkisiyle bugün çocuklarınız veya partneriniz için yüklü bir harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz.Burcunuzda gerçekleşen Merkür ile Güneş kavuşumu, bugün düşüncelerinizi daha net ifade edebileceğinizi gösteriyor. Kendinize yeni hedefler koymak ve yeni stratejiler belirlemek için uygun bir gün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. İçi bir, dışı bir biri oluşu sizde saygı uyandırıyor. Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz. Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Sevdiğiniz kişi ile günlük rutin işlerinizi aksatmadan birlikte olmayı başarmanız harika. O da sizi ziyadesi ile taktir ediyor. Sağlık açısından kendinize...

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İşinize yaramayan işler ve sizi manipüle etmek isteyen kişiler konusunda temkinli davranmanız gerekiyor. Üzerinde çok emek verdiğiniz işleri sıkı tutmalı ve takip etmelisiniz. Yolunda gitmeyen durumları çözebilmek için etrafınızdan yardım almanızda yarar var. Günün Atmosferi:Duygusal anlamda hassasiyet içeren günlerdeyiz. Neptün'ün konumu karşılıklı anlayışı veya yardımlaşma duygularını körükleyebilir ya da bazı konular nedeniyle yardımlaşmak ve fedakarlıklar yapmak durumunda kalabiliriz. Aile, ev ve ülke konularında duygusal başlıklar ön planda. Eskiden gelen konularda yaraları sarma türünde gelişmeler yaşanabilir. Geçmişle bağlantılı iş ve projelerle meşgul olabiliriz. Kendi kendimizi sınayacağımız günlerde olacağız. Üzerinde yoğunlaştığımız konularda gelişmeler de olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 06' 27" R
Ay
Terazi
16° 40' 58" R
Merkür
Yengeç
03° 53' 49" R
Venüs
İkizler
16° 57' 47"
Mars
Boğa
01° 22' 37"
Jüpiter
Koç
07° 57' 45"
Satürn
Kova
24° 26' 08"
Uranüs
Boğa
17° 59' 10"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 36"
Chiron
Koç
16° 21' 60"
Lilith
Yengeç
09° 16' 32"
True Node
Boğa
20° 56' 07"
Son Güncelleme : 07/07/2022 08:20

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>