11 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

11 Ocak Hangi Burç

11 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 11 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

11 Ocak 2024 Oğlak Burcu Yorumu

Şimdi başlayacağınız işler, hayatınızı uzunca bir süre olumlu yönde etkileyebilir. Bu yüzden yeni başlangıçlar için en uygun zamandasınız. Çevrenizdeki insanlar üzerinde her zamankinden daha etkili olduğunuzu hissediyorsunuz. Hayallerinizi yakınlarınızla daha kolay paylaşabileceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2023 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün şartlar senin için yeniden belirlenebilir, olaylar senin kontrolünde gelişmeyebilir. Fanatik tarzda konuşmalar artık seni yoruyor. Bu tarz ya da karakterdeki insanlar ile arana mesafe koyuyorsun. Gereksiz yere insanlarla inatlaşmanın bir fayda getirmediğini görebilirsin. Annene karşı bugün biraz daha anlayışlı olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2022 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün ilişkinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha yapıcı ve affedici olabilir ya da karşı taraftan aynı yaklaşımı görebilirsiniz. Duygularınızla mantığınızı dengelemenizde fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

Daha çok geçmiş zamanlardan bu zamana kadar gelen kalbindeki yorgun anlara etki eder. Sen insanlardan sürekli bir darbe aldığın ve en son da ilişkinin bu duruma gelmiş olmasının hayatında ne kadar derin izler bıraktığının haberini verir. Ve sen de gelecek için odaklanmak yerine daha çok geçmiş zamanları düşünerek hayatı kendine zehir eden bir halde olduğunuzun da haberini verir. Yeniden bir şeyleri toplamak adına aslında içinde olan gücün farkına varmayı ve bundan sonra daha rahat bir şekilde hayatı toparlamayı başarman gerekiyor. Tam her şey bitti dediğin an bir anda gelen güzel bir habere etki eder. Öyle bir haber gelecek ki bu durum hem maddi hem kariyer hem de aşk hayatında birçok şeyin güzel bir şekilde yer almasına yardım eder. Eğer gücün ile hareket eder ve rahat olan günler için emek vermeyi başarırsan istediğin kadar özel olan anlar hayatında yer alacak. Bu süreçler için daha çok dikkatli olmayı tercih etmeli ve bunun ardından hareket etmeyi başarmalısın. Her yeni gelen kadına karşı ne kadar dikkatli hareket etmeyi başarırsan o kadar olumlu anların sahibi olacaksın. Bu yüzden kalbin ve mantığını bir araya getirmeli ve bunun sonucunda karar vermeyi daha çok başarmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Uzak bir yer ile iletişim kurma konuları hakkında yaşanacak aksaklık bugünü sinir bozucu yapabilir. Çok ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz tatilinizi dört gözle bekliyor olabilirsiniz ama, ailesi ya da işle ilgili bir takım görevler ve sorumluluklar aniden ortaya çıkabilir ve bu seyahatinizi ertelemeniz gerekliliği oluşabilir. Büyük ihtimalle böyle bir şeye gerek kalmayacak ama hem istediklerinizi yapmak hem de sorumluluklarınızı yerine getirmek için dikkatli planlamalar yapmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırıyorsunuz. Dedikodular yüzünden özel hayatınızda birtakım fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. İşinizle ilgili karar verirken iş arkadaşlarınız konusunda dikkatli davranmanız gerekiyor. İşlerinize verdiğiniz önemi sevdiğinizede verin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
29° 44' 09" R
Ay
Başak
08° 32' 26"
Merkür
Koç
17° 34' 24"
Venüs
Koç
17° 27' 58"
Mars
Balık
21° 14' 21"
Jüpiter
Boğa
21° 25' 14"
Satürn
Balık
15° 32' 48"
Uranüs
Boğa
21° 43' 55"
Neptün
Balık
28° 33' 26"
Plüton
Kova
02° 03' 40"
Chiron
Koç
20° 01' 37"
Lilith
Başak
22° 07' 12"
True Node
Koç
15° 36' 31"
Son Güncelleme : 19/04/2024 10:30

Astroloji Gündemi

19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri 18 Nisan 2024, Perşembe 19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 19 Nisan'da Güneş burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde durulmanın ve çalışm... Devamını Oku >>