11 Ocak Hangi Burç

Ocak Ayının Burçları

11 Ocak Hangi Burç

11 Ocak doğumluların burcu Oğlak Burcudur. 11 Ocak'da doğan Hedef odaklılık deyince akla Oğlaklar gelir. Söz konusu hedefledikleri şeye ulaşmak olduğunda gözleri başka hiç bir şey görmez. Yaşamlarının her alanında analitik ve hedef odaklıdırlar. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemeyi severler. Özeleştiri yapmaktan çekinmezler ancak başkalarını eleştirirken oldukça dikkatli davranırlar. Planlı oluşları ve sebep-sonuç ilişkisi kurmadaki yetenekleri nedeniyle yönetici sıfatını iyi taşırlar.

11 Ocak 2021 Oğlak Burcu Yorumu

İş yerinizdeki bir meslektaşınızdan aşırı derecede hoşlanıyorsunuz ve ona açılmak için doğru zamanın gelmesini bekliyorsunuz. Geleceğiniz için birikim yapmaya başlamalısınız. Duygusal olarak, nihayet her şeyin yolunda gittiğini hissediyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2020 Oğlak Burcu Yorumu

Evinizin dağınık olması canınızı sıkıyorsa olsa da yerinizden kalkıp bu işlere el atmak da hiç içinizden gelmiyor belli ki. Önce en göze çarpan noktaları toplayarak başlayabilirsiniz. Ardından detaylı düzenlemelere geçersiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Günün ruh hali: İletişimin güçleniyor!Bugün otokontrolünü sağlaman biraz zor olabilir. Sabır, dayanıklılık bir test gibi olacak ancak başarılarını engelleyen insanlara karşı en güçlü silahın olacak. Herkesin gözünün üstünde olduğunu hissedebilirsin. Bu durum egonu okşarken varsa eğer partnerinin ufak çaplı kıskançlık krizleri geçirmesine neden olabilir. Merak etme, bu kıskançlıklar günün büyüsünü bozmayacak. Özel bir gün istiyorsan, bundan daha uygun bir gün olamaz? Yıldızların desteği üzerinde! Evliliğinde sorunları olan bir Oğlak burcuysan, eşine rahatsızlık duyduğun tüm konuları anlatacaksın. İyi bir dinleyici olursan, onun da haklı olduğunu anlayacaksın. Ailenle ilgili gelişmeler de yaşanacak. Özellikle gayrimenkul alım satımlarında ya da birikimler konusunda önerilerini sunmaktan geri kalmayacaksın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu

Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. İçi bir, dışı bir biri oluşu sizde saygı uyandırıyor. Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz. Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2017 Oğlak Burcu Yorumu

İlişkinizin veya ortaklığınızın güven duygusunu yineleyebilecek ortamlar yaratıp, küçük jestlerle ne kadar uyumlu ve huzurlu olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Küçük bir pasta veya bir şampanya ile bunu başarabilirsiniz.Ancak sosyal sorumluluklarınızı da ihmal edemeyeceğiniz etkilere sahipsiniz. Aile büyükleri ve bilhassa baba ile ilgili güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Akrabalar yahut kan bağınız olan otorite figürleriyle özgürleşmek, bağımsız hareket etmek üzerine isyankar çıkışlar deneyimleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Ocak 2016 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün hiç hesapta olmayan bazı harcamalar yapmanız gerekebilir. Bulunduğunuz sosyal çevrenin gerektirdikleri, bir arkadaşınızın ihtiyacını karşılama durumu gibi şeyler sizi ve bütçenizi yorabilir. Tedbirli olmakta fayda var.

Oğlak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
07° 40' 31" R
Ay
Aslan
21° 00' 54"
Merkür
Kova
12° 20' 01"
Venüs
Balık
00° 38' 60"
Mars
Boğa
26° 29' 44"
Jüpiter
Kova
15° 56' 28"
Satürn
Kova
08° 09' 04"
Uranüs
Boğa
07° 29' 43"
Neptün
Balık
20° 08' 41"
Plüton
Oğlak
25° 57' 11"
Chiron
Koç
07° 05' 03"
Lilith
Boğa
14° 13' 09"
True Node
İkizler
16° 19' 04"
Son Güncelleme : 26/02/2021 04:40

Astroloji Gündemi

25 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 25 Şubat 2021, Perşembe 25 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 25 Şubat 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>