24 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

24 Şubat Hangi Burç

24 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 24 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

24 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Söz konusu romantizm olunca bazen biraz çekingen olabiliyorsunuz. Birisinden ciddi anlamda hoşlansanız da bu kişinin hiçbir zaman bundan haberi olmayabiliyor! Bugün daha cesur olmaya çalışmalısınız. Birisiyle ilgilendiğinizde bunu belli edin. Flörtöz olmaktan korkmayın ve kendinizi özgüvenli bir şekilde takdim edin. Ne kadar cesaret gösterisi yaparsanız, bu kişi sizi o kadar çekici bulacak! Bu yüzden utangaçlığı bir kenara bırakın!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; burcunda gerçekleşen Yeni Ay'ın ardından tam bir durum değerlendirmesi ve eylem planı yapma zamanı. Bugün hayalperest olmakla birlikte birikmiş sorun ve işleri de sonuca ulaştırabilir, bir türlü ifade edemediğin duygu ve düşüncelerini açığa çıkararak kendine bir yol belirleyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Konsantrasyon problemleri sizlerin baş sorunu. Dikkatinizi bir konuya odaklamak hususunda problemler yaşıyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 02:28 Ay-Neptün görünümü, sizi ve ailenizi, işinizi ilgilendiren durumları dikkatlice gözden geçirmekte yarar var. Yargılamadan önce iyice anlayıp dinlemelisiniz. Başka insanlardan duyduğunuz veya onların yönlendirmesiyle karar vermeyiniz. Saat 03:12 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş veya özel yaşantımızda insanlara destek oluruz. Rehberlik ederiz. Bilgimizi paylaşırız ve deneyimlerimizi başkalarına aktarırız. Saat 07:26 Ay-Venüs görünümü, hoşunuza gitmeyen durumları görmezden gelirsiniz. Amacınız sıkıntılarınızı hafife aldığınızı göstermek içindir. Hatta bunu yaparken iç sesiniz ne kadar yanıldığınızı söylese de duymazdan gelirsiniz. İçinizde kötü niyet yok ki. Saat 08:57 Ay-Mars karşıtlığı eviniz-aileniz-kariyer hayatınızla ilgili konularda sakin olmanın önemini gösteriyor. Her şeyi dikkatlice gözden geçiriniz. Ani kararlar vermeyiniz. Gerginlik veya abartılı hareket etmek yanlış olabilir. Saat 22:58-25 Şubat saat 06:06 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Sinirli ve düşünmeden karar vermeyiniz. Sakince olan bitene bakınız. Belki de gözünüzden kaçan bir şeyler vardır. Müzik, resim, el çalışmaları, kısa bir yürüyüş, kitap okumak, araştırma yapmak için uygundur. Hepimizin gönlünce geçecek bir Cumartesi dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Kendinizi dinamik hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Özgüveninizin pekişebileceği oluşumlara yönelebilirsiniz. Tercihlerinizde bazı kararsızlıklarınız olacak. Bugünlerde sizi sevindirecek bir haberiniz var. Haberin gerektirdiği çabukluğu göstermeniz gerekiyor. Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, imkanlarınızı çoğaltabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Gün içinde partnerinize ve sevdiklerinize sevgi dolu yönlerinizi, güzelliğinizi ve duygularınızı daha belirgin şekilde ifade edebilirken, sizin bu tavrınız onların size daha fazla hayran olup, saygı duymasına sebep olacak. Sosyal çevreniz ve partnerinizle keyifli, eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz, sevildiğinizi daha yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
02° 16' 35" R
Ay
Kova
13° 54' 19" R
Merkür
Yengeç
23° 35' 26" R
Venüs
Başak
03° 33' 11" R
Mars
Aslan
26° 56' 54" R
Jüpiter
Balık
00° 22' 06" R
Satürn
Kova
10° 47' 47"
Uranüs
Boğa
14° 30' 50"
Neptün
Balık
22° 58' 34"
Plüton
Oğlak
25° 23' 30"
Chiron
Koç
12° 53' 35"
Lilith
İkizler
00° 44' 05"
True Node
İkizler
09° 28' 53"
Son Güncelleme : 25/07/2021 02:40

Astroloji Gündemi

24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Temmuz 2021, Cumartesi 24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Temmuz 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>