24 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

24 Şubat Hangi Burç

24 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 24 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

24 Şubat 2024 Balık Burcu Yorumu

Değişim gösteren koşullara uygunluk göstermekte pek zorlanmayacaksınız. Her türlü problemin üstesinden gelebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeleri zorlamadığınız takdirde her şey daha da iyiye gidebilir. Kişisel problemlerinizi çözüme kavuşturmanın tam zamanı. Harekete geçmek için doğru anı bekleyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; bugün sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız artabilir. Yakın çevre, eğitim, seyahat konularına şans sizinle olacak. Güzel bir gün dilerim.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Ait olduğunuz bir topluluğun enerjisi bu zamanda oldukça hareketli ve yoğun olabilir. Bu gruba dahil olmak sosyal statünüzü artırıyor gibi görünse de, orada gerçekten güvende hissedip hissetmediğiniz konusunda kendi sezgilerinizi dinleyin. Grubun bir üyesiyle endişeleriniz hakkında güvenle konuşabiliyorsanız, bu genellikle işlerin doğru yolda olduğunun bir işareti olabilir. Öte yandan, sorular hoş karşılanmıyorsa, sizi hak etmiyor olabilirler.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü iş ve eğitiminizle ilgili konularda  mücadele etmediğiniz sürece güzel günlerin gelmeyeceğine işaret etmekte. Kimsenin elinde sihirli bir değneği yok olumsuzlukları olumlu hale getirebilmek için. Acıda hayatın gerçeği tatlı da şimdi kendinize güvenmeli mücadele etmeli şikayet etmeyi bir yana bırakıp çözümlerinizle ben buradayım demelisiniz. Özel yaşamınızda ise yanlış anlaşılmalar tartışmalara neden olabilir. 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün evde kalmak zorunda olabilirsiniz. Beklediğiniz bir kargo ya da bir yakınınız ziyaretinize gelebilir. Eski aşk hikayeleri tekrar gündeminize gelebilir. Burada fedakarlıklarınızı gözden geçirmeli, geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamamalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Kendi kendinizi üzüyorsunuz. Bazen gereğinden fazla takıntı yapıyor, hali hazırda çözülmesi muhtemel konuları bile kendinize dert ediyorsunuz. Sorumluluk almak sizi yıpratıyorsa, sizi yıpratmayacak kadar, üstesinden gelebileceğiniz kadar sorumluluk alın ve kimseye söz vermeyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
27° 04' 55" R
Ay
Aslan
06° 05' 33"
Merkür
Koç
19° 09' 35"
Venüs
Koç
14° 06' 58"
Mars
Balık
19° 08' 04"
Jüpiter
Boğa
20° 48' 09"
Satürn
Balık
15° 16' 29"
Uranüs
Boğa
21° 35' 03"
Neptün
Balık
28° 27' 55"
Plüton
Kova
02° 02' 32"
Chiron
Koç
19° 52' 04"
Lilith
Başak
21° 49' 07"
True Node
Koç
15° 33' 49"
Son Güncelleme : 16/04/2024 17:20

Astroloji Gündemi

25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri 30 Mart 2024, Cumartesi 25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulması ile bazı defterleri yeniden ama son ke... Devamını Oku >>