23 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

23 Şubat Hangi Burç

23 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 23 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

23 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Bugünlerde aile içerisinde problem yaşayan Koç’lar bu sorunları çözmek için adım atacak. Korkusuzluk ve cesaretin güzel izlerini taşıyacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün keyifli bir gündesiniz. Zevk aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İlgilendiğiniz konularda daha fazla yaratıcılığınızı katmak isteyebilirsiniz. Rutin işlerinizde kopmalar yaşanabilir. Sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yenilenme içine girebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün burcunuzda yeniay size yaratıcılık ve daha büyük bir hassasiyet getirmekte. Duygusal açıdan önem verdiğiniz kişilere yönelebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Kusurlarınızı abartarak kendinize acıma eğiliminde olabilirsiniz. Kusurlar, dersler alarak giderilmek için vardır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 03:07 Ay-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Farklı özelliklerimizi göstermekten yanayız. Bir şeyler olmalı, bir şeyler artık değişmeli diyen iç sesimiz bize eşlik ediyor. Fikirlerimizi ifade edeceğiz. Saat 11:09 itibariyle İkizler burcunda oluşacak ilkdördün etkisinde, mesleki geleceğiniz ve kendinizi toplum içinde güçlü bir şekilde ifade edebilme arzunuz ön plandadır. Hünerlerinizi göstererek işinizde en yüksek konuma gelmeyi arzularsınız. Yeni iş alanları araştırarak geleceğinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Yapılması gereken öncelikle enine boyuna düşünmek ve alışkanlıklarınızın esiri olmamaktır. Eğer çalışmalarınız ve emeğinizin karşılığını almakta güçlük çekiyorsanız veya bulunduğunuz yerde bundan daha fazla gelişip büyümeyecekseniz, mantıklı düşünmeniz çok daha faydalıdır. Bazılarınız için bugünün anlamı, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek istediğiniz halde iş konularında yaşadığınız sorunlardır. Ya uzun zamandır işiniz yoktur veya ailenizin baskıları nedeniyle hiç de mutlu olmadığınız bir görevi sürdürüyorsunuzdur. Benim size tavsiyem ne olursa olsun kendi aklınıza güvenmeniz, dışarıdan hiç kimsenin sizin fikrinizi değiştirmesine izin vermemenizdir. Yani değişime açık olmak için öncelikle buna kendinizi hazır hissetmeniz önemlidir. Saat 20:51 Ay-Merkür görünümü, sabırsızlığı körükleyici ve hassasiyetin yükselmesini sağlayıcıdır. Bir yandan her türlü anlaşmazlıktan kaçıyoruz bazen de inanmak istediğimiz gibi durumları ele alıyoruz. Bizim sebep olmadığımız durumlarla uğraşabiliriz veya anlayamadığımız, anlamlandırmakta zorlandığımız lafla sözle uğraşmak zorunda kalabiliriz. Bunların doğrusunu eğrisini çok iyi araştırmamız lazım. Günün hayırlı gelişmelere işaret olması dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Sabahtan akşam saatlerine kadar Ay'ın Oğlak burcundaki boşluk süreci sizi de olumsuz etkileyecektir. Akışta kalmanız da ve akşam düzgün enerjilerin gelmesini beklemelisiniz. Akşamdan itibaren, bilinçaltı teknikleri veya alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizin özgürlükçü fikirlerinize destek vermeye çalışacaklardır. Öncelikli olarak zihinsel çalışmalar ve astroloji seansları için çok uygun bir gündesiniz. Bu enerjilerin aksine güvene dayalı başlangıçlar yapmaktan uzak durmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 52' 15" R
Ay
İkizler
26° 04' 29" R
Merkür
Oğlak
03° 05' 09" R
Venüs
Yay
28° 32' 30" R
Mars
İkizler
15° 48' 15"
Jüpiter
Balık
29° 11' 19"
Satürn
Kova
20° 24' 04"
Uranüs
Boğa
15° 45' 34"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 59' 00"
Chiron
Koç
12° 01' 52"
Lilith
Yengeç
26° 34' 31"
True Node
Boğa
13° 05' 05"
Son Güncelleme : 09/12/2022 03:00

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>