23 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

23 Şubat Hangi Burç

23 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 23 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

23 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; bugün burcunda oluşan Yeni Ay; hayat dinamiklerinde güzel başlangıçlar yapabilme fırsatı sunarken, realiteye önem vermen ve menfaatlerini de koruman gerektiğini vurgulamakta. Dostlarının sürpriz teklifiyle hafta sonunu renkli ve hareketli kılabilirsin, ancak keyfi harcamaların abartılı olacağa benziyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Küçük mutlulukları son kırıntısına kadar değerlendirme becerisi geliştirmişsiniz. Yakın çevrenizde küçük sevinçlerin büyük mutluluklar gibi yaşanması genellikle sizden kaynaklanıyor. İçinizdeki yaşama coşkusu engel tanımıyor. Hayatınızdaki bazı tatminsizlikler ve onlarla ilgili beklentilerinizde umuda kapadığınız kapılar, size erdem kazandırmış gibi

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Ailenize ve onlarla geçireceğiniz zamana odaklanın. Gün içinde, aile hayatınızda bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız arasındaki gelgitleri dengeleyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Alacağınız keyifli haberler neşelenmenize neden olacak. Bekar Balıklar hırs yapıp sakın biten bir ilişkinize dair planlar yapmayın, üzülen siz olursunuz...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Mantığınızı bir kenara atıp tamamen sezgilerle hareket etmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu durumu, sadece işlerinizle kısıtlamalısınız. Özel ilişkilerdeki sezgileriniz, duygularınızdan etkilenecek ve yanlış sonuçlara varmanıza neden olacaklardır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları