25 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

25 Şubat Hangi Burç

25 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 25 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

25 Şubat 2024 Balık Burcu Yorumu

Bugün bir ilişki sorununu veya duygularınızı gün ışığına çıkarabilir. İçinizde mayalanan bir şey artık yüzeye çıkıyor ve kişisel bir aydınlanmaya yol açıyor. Bu, hayatınızı güçlendirici şekillerde şekillendirecek değişiklikler yapmanın zamanıdır. Bu, sizi geride tutan duygusal bir yükü serbest bırakmak, birini affetmek veya ilerlemenizi engelleyen bir durumu aşmak için önemli bir zaman olabilir. Şimdi bir şeye çok hızlı başlama baskısına boyun eğmemek en iyisidir. Harekete geçme konusunda büyük bir coşkunuz olabilir ancak bir miktar disiplin eksikliğiniz de vardır. Bu geçicidir ancak o zamana kadar işleri ılımlı tutmak da akıllıca olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Her ne kadar alışkanlıklarını bozmak istemesen de içerisinde bulunduğun durumlar düzenini değiştirmene yol açabilir. Bugün daha çok kendi isteklerin önemli olacak. Hafta başından beri seni etkisi altına alan karmaşık duyguların ve kararsızlığının üzerine bir çizgi çekiyorsun. Bir gün de olsa sevgilinin üzerinde yarattığı baskıdan kurtulmak için başka şeylere odaklanabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Çalışma hayatınız da oldukça stratejik ilerlemeye çalışsanız da duygusal yönünüzü baskılayamıyor olabilirsiniz. Kendinizi rahatça hissettiğiniz şekilde çalışmaya odaklanmalısınız. Partner ilişkilerinizde şüpheci yaklaşımlarda bulunmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Uzun ve sağlıklı bir hayat yaşamak hepimizin istediği bir şeydir. Şimdi vücudunuza iyi bakmaya başlayın yoksa daha ileriki yaşlarda bugünkü beslenme ve yaşam tarzınızdan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Gün içinde partnerinize ve sevdiklerinize sevgi dolu yönlerinizi, güzelliğinizi ve duygularınızı daha belirgin şekilde ifade edebilirken, sizin bu tavrınız onların size daha fazla hayran olup, saygı duymasına sebep olacak. Sosyal çevreniz ve partnerinizle keyifli, eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz, sevildiğinizi daha yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Dedikodulardan uzak durmaya çalışacaksın!İş yerinde ortaklıklar ve yeni projeler üzerinde fikirlerin önem kazanabilir. Arkadaşların arasında geçen dedikodulardan uzak kalmak istesen de bugün kendini tam ortasında bulabilirsin. Sinirlenmek yerine politik davranarak rahatlıkla eleştirileri savuşturabilirsin. Bugün evinle ilgili bazı düzenlemeler yapman gerekebilir. İlişkisi olan bir Balık burcuysan, senin için çok önemli konularda sevgilinle fikir ayrılığı yaşayabilirsin. Bu nedenle ilişkinin geleceğine ilişkin kaygılar duyabilirsin. Evli bir Balık burcuysan eşinin yapacağı sürpriz seni oldukça mutlu edecek. Akşam saatlerinde, ihmal ettiğin ailenle vakit geçirebilirsin. Hep birlikte önemli konular konuşurken, eğlenceli dakikalar da geçireceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 48' 20" R
Ay
Oğlak
26° 43' 01" R
Merkür
Boğa
17° 40' 01"
Venüs
İkizler
04° 38' 08"
Mars
Koç
20° 35' 20"
Jüpiter
İkizler
00° 23' 22"
Satürn
Balık
18° 31' 44"
Uranüs
Boğa
23° 55' 32"
Neptün
Balık
29° 35' 17"
Plüton
Kova
01° 57' 47"
Chiron
Koç
22° 04' 07"
Lilith
Başak
26° 22' 07"
True Node
Koç
14° 10' 42"
Son Güncelleme : 27/05/2024 18:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>