25 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

25 Şubat Hangi Burç

25 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 25 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

25 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Ailenizin geçmişini araştırmak, mevcut bir çatışmayı açıklığa kavuşturabilir. Yaşadığınız olaylar muhtemelen başka birinin sinir bozucu davranışının anlaşılır bir arka planı olduğunu öne sürer. Bunun farkına varmanız ve hatta belki onlar için üzülmeniz, size kötü davranmalarına izin vermeniz gerektiği anlamına gelmez ancak soruna cezalandırıcı bir yaklaşım yerine şefkatle yaklaşmanıza yardımcı olabilir. Diğer kişi için empatinizi kendi öz değerinize saygı ile dengelemeye çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

İş yerinizde söylediklerinize odaklanın ve söylediklerinizin düşünce gücünüzün bir parçası olduğunu hatırlayın. Hedefleriniz ve önceliğinizin kendiniz...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Hayal dünyasından çıkacak olsanız da, hayalgücünüzün destekleyeceği yaratıcı yönünüz güçlü kalmaya devam edecektir. Kalıpları ve geleneksel olan şeyleri bırakıp yeniliklere, değişikliklere, yeni plan ve programlara odaklanabilirsianiz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Geleceğiniz için alternatif fikirler üretip, bunları proje haline getirebilirsiniz. Hassasiyet gösterdiğiniz konulara daha fazla eğilmek isteyeceğiniz zamanlar var. Beden sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Duygularınızın etkisinde kalabilirsiniz. Bu durum olaylara verdiğiniz tepkileri sertleştirebilir. Kendinizi yıpranmış hissettiğiniz zamanlar olabilir. Bütünü görebildiğinizde işleri daha kolay halledebileceksiniz. Gün içinde oluşabilecek kazalara karşı da dikkatli olmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü yeni başlangıçlar yaşamanız yönünde sizleri destekliyor. Gün içinde karşılaşacağınız en ufak bir yenilik bile sizi var olan sıkıntılarınızdan uzaklaştırarak yeni adımlar atmanız için cesaretlendirecektir. Yaşamınızdaki her konuyla ilgili ayrıntılara önem vererek hedeflerinizi belirleyin. Bugün yaşanacak bir olay özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksız davranışlar için çok önemli bir ipucu olabilir sizler için. Eski sevgiliniz ya da ayrılmış olduğunuz eşinizin size karşı planlı bir saldırısının önüne geçebilirsiniz bu sayede. Parasal gelirlerinizde artış söz konusu olabilir bu geçişten en yüksek seviyede faydalanmak için hızlı hareket etmeniz ve her günü iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Ancak her zamanki gibi temkinli davranmayı elden bırakmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 13' 00" R
Ay
Kova
28° 03' 60" R
Merkür
Boğa
26° 39' 59"
Venüs
Aslan
03° 28' 41"
Mars
Aslan
11° 21' 53"
Jüpiter
Boğa
05° 08' 33"
Satürn
Balık
07° 09' 07"
Uranüs
Boğa
20° 38' 59"
Neptün
Balık
27° 33' 40"
Plüton
Kova
00° 02' 06"
Chiron
Koç
19° 08' 31"
Lilith
Aslan
16° 59' 59"
True Node
Boğa
03° 03' 27"
Son Güncelleme : 09/06/2023 10:00

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>