25 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

25 Şubat Hangi Burç

25 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 25 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

25 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Yaşadığınız ilişkiden ne kadar isteseniz de kurtulamıyorsunuz. Memnun değilsiniz, sürekli tartışma ve kavga dolu bir beraberlik bu. Bu durum sizi oldukça rahatsız ediyor. Maalesef mutlu günler geride kalmış. Yapacağınız en akıllıca iş bu ilişkiyi bir an önce bitirmek olacak. İş hayatınızla aranızda bir uzaklık, bir soğukluk gözleniyor. Bu isteksizliğin nedenlerini, keşfettiğinizden daha gerçekçi temellere oturtmalısınız. Bugün parasal konularda riske girmemenizde fayda var.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Partneriniz ile birlikte eğlenceli bir gün geçirmek isteyeceksiniz. Finansal durumunuzu olduğundan daha iyi bir konuma getirebilmek için çok çalışıyorsunuz. İçinizdeki sıkıntıları güvendiğiniz insanlarla paylaşın ve rahatlamayı deneyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

İsteksiz bir şekilde gireceğiniz bir işten hiç verim alamayacağınızı kısa sürede anlayacaksınız. En iyi bu işi uzmanlarına bırakmak olacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Ay tüm gün boyunca Akrep burcunda hareket edecek. Ay'ın hareketine devam ederken pozitif görünümler de yaratacak. Bu güzel etkiler sayesinde beklediğiniz olumlu haberleri alabilirsiniz. Akademik konularınızda, uluslararası işlerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mutlu olacağınız bir gündesiniz. Geleceğe dair seyahat planları yapabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlamak isteyebilirsiniz. Saat 15:13'te Ay boşluğa girecek. Yarının ilk saatlerine kadar da boşlukta kalacak. Önemli işleriniz varsa bu saate kadar halletmeniz iyi olacaktır. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Kalbiniz boşsa bir teklif alabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda tepkilerinizi iyi kontrol edin. Hayal kurmayı, yaratıcı adımları seveceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, Saat 10:46 Ay-Mars görünümünde riskten uzak duralım. Aklınıza eseni yapmak yerine bunun size ne gibi faydası olur bunu bir düşününüz. İnsanız, sırrımız olabilir, Fakat güvenmedikçe özel meselelerinizi konuşmayınız. Birileri sizden yardım isteyebilir veya bu türden olayların içinde yer alabilirsiniz. Tavsiyem ne olursa olsun önce bastığınız yeri görmenizdir. İyi niyetlilik özünüzde var biliyorum. Ancak bazı insanların ne kadar dost olduklarını iyice düşünmemiz gerekiyor. Saat 12:53 Ay-Uranüs olumlu görünümü, iç dünyanızı harekete geçirir, sizi aktif hale getirir Özgün davranışlarınızla, başkalarından ne kadar farklı bir kişi olduğunuzu gayet net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Saat 14:02 Ay-Jüpiter görünümü, hedefimizin bilincinde olarak, toplumsal ilişkilerimizi düzenlemek gerekiyor. Çünkü geleceğimizi düşünmeliyiz. Bu bir zorunluluk gibi dursa da, şunu unutmayalım ki, güçlü insanlarla kurulacak bağlantılar faydalı olabilir. Tabii ki zamanımızı kimlere verdiğimizi iyi bilmekte yarar var. Saat 21:11-26 Şubat saat 03:24 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Etrafınızdaki insanlara güvenmekte zorlanırsınız. Çünkü duyduğunuz bazı sözler canınızı sıkmıştır. Doğal olarak belli bir mesafe bırakırsınız. Parasal konularda ise dışarıdan destek bulmak ihtiyacınız yoğun olsa da, bunu tam anlamıyla karşılanması kolay olmaz. Boşluk süresince, yaratıcı anlamdaki çalışmalara ağırlık verilebilir. Gününüz güzel geçsin, huzurunuz her daim yerinde olsun. Mutluluklar dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
06° 24' 18" R
Ay
İkizler
25° 17' 37" R
Merkür
İkizler
17° 11' 09" R
Venüs
İkizler
06° 02' 48"
Mars
Koç
24° 56' 41"
Jüpiter
Koç
07° 13' 02"
Satürn
Kova
24° 49' 28"
Uranüs
Boğa
17° 37' 25"
Neptün
Balık
25° 26' 33"
Plüton
Oğlak
27° 51' 57"
Chiron
Koç
16° 14' 02"
Lilith
Yengeç
08° 15' 29"
True Node
Boğa
21° 51' 17"
Son Güncelleme : 28/06/2022 05:20

Astroloji Gündemi

27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 27 Haziran 2022, Pazartesi 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Hafta ortasında Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşeceğinden enerjilerin artık kapanış aşamasında olduğu bir haftaya giriş y... Devamını Oku >>