8 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

8 Şubat Hangi Burç

8 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 8 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

8 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

İletişim konularda bir takım yorgunluklar yaşadınız. Son dönemde sağlık sorunları sizi oldukça yıprattı. Şimdi bugünden itibaren yeniden ayağa kalkıyor ve yeni adımlar atıyorsunuz. Finansal konularda özlem duyduğunuz bazı özgürlüklere yeniden kavuşabilirsiniz. Ekstra beklediğiniz ödemelerinizi alabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Yöneticiniz Uranüs ile Mars arasında pozitif etkileşim var. Ev alım-satım ya da kiralama konularıyla ilgili bir süreçteyseniz adım atmak için uygun bir dönem. Parasal anlamda da kazançlı çıkabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Hayatta her şeyi başarıyor fakat bir şekilde kendinizi eksik veya tamamlanmamış hissediyordunuz. Duygusal anlamda da kendinizi iyi hissedeceğiniz ve birtakım eksikliklerinizin tamamlandığı bir gün olacaktır. Akarken doldurmanız gerekiyor. Bu dönem çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Maddi anlamda güzel gelişmeler olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Hayata dair belli sorunları konuşurken, alien de dinleyip onları sinirlerine dokunmadan konuşmak bugün yapacağın en doğru hareket olacak. Ne kadar haklı olsan da dinlemeden konuşmanın seni haklıyken haksız bir pozisyona sokacağını biliyorsun. Miras konularının çokça geçmesi, senin ve ailenin ekonomik anlamda yeniden planlama yapmasına sebebiyet verebilir. Ticaretle ilgilenen bir Kova burcuysan, bugün aklına yeni bir fikir gelebilir. Uzun süredir ilişkisi olan bir Kova burcuysan, sevgiline bu akşam sürpriz bir ziyaret yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Bugün her zaman olduğundan daha yoğun duygular içine girebilirsiniz. Çok büyük istekler ve büyük beklentiler içinde bulunabilirsiniz. Duygusal geriliminizi çevrenize yansıtmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Geçmişten gelen bazı konular gündeminizde bu aralar. Bilinçaltınızdaki endişelerinizin bile bu konulardan kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
13° 58' 39" R
Ay
Yay
23° 27' 05" R
Merkür
Boğa
20° 27' 22"
Venüs
Yengeç
29° 19' 14"
Mars
Aslan
08° 46' 30"
Jüpiter
Boğa
04° 13' 08"
Satürn
Balık
07° 04' 27"
Uranüs
Boğa
20° 24' 44"
Neptün
Balık
27° 30' 15"
Plüton
Kova
00° 06' 12"
Chiron
Koç
18° 58' 39"
Lilith
Aslan
16° 30' 12"
True Node
Boğa
03° 26' 52"
Son Güncelleme : 04/06/2023 23:40

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>