8 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

8 Şubat Hangi Burç

8 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 8 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

8 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün mali durumunuzu düşünmek için biraz zaman harcayabilirsiniz. Gerçekten ihtiyaçlarınız için mi harcama yapıyorsunuz ya da biraz savurgan mısınız? Bunları düşünün. Gelecekte zorlanmamak için harcama alışkanlıklarınıza iyi bakın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Ay tüm gün Koç burcunda seyahat ederken, gündelik işlerinizi halletmek için oradan oraya koşturacaksınız. Kardeş ve yakın akrabalarla hızlı bir konu gündeme gelir. Herkes sizden çözüm bulmanızı bekleyecektir. Arabanızı tamire götürmek için uygun bir gün. Mahalledeki esnafla sohbet etmek size hayatın akışı ile ilgili fikir verir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Uzunca bir zamandır üzerinizde oluşan baskı ve manipülasyonlara karşı kendinizi biraz daha toparlamak ve özgürce sınırlarınızı çizmek isteyeceğiniz bir gün geneli olabilir. Özel hayatınızda güç dengelerini değiştirmek isteyebilir, bu konuda tatlı bir zorlama içine girebilirsiniz. Fakat bu sorunun asıl kaynağına inmeli ve nedenleri araştırılmalıdır. Herkes kendine ait konularda nerede duracağını bilirse aslında sorun kendiliğinden çözüme kavuşacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Bugün her zaman olduğundan daha yoğun duygular içine girebilirsiniz. Çok büyük istekler ve büyük beklentiler içinde bulunabilirsiniz. Duygusal geriliminizi çevrenize yansıtmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bu hafta sonu, kendi kendinize kalıp özel hayatınızı veya genel anlamda yaşamınızı veya bazı konulardaki hislerinizi sorgulayabilirsiniz. Önemli fikirleriniz olabilir veya aklınıza parlak fikirler gelebilir. Bunların arasından en işe yararlarını seçip uygulamanız yararınıza olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları