4 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

4 Şubat Hangi Burç

4 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 4 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

4 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Güne uykusuz bir şekilde başlamak temponu artıracak. Hızlı hareket etmek zorunda kalabilirsin. Çevrenin sana ihtiyaç duyduğu konular gündeme gelebilir. Onlar için çaba sarf etmekten çekinmeyeceksin. Eğer kardeşi olan bir Kova burcuysan, maddi konularda kardeşine destek olmak isteyebilirsin. Son dönemde aldığın kiloları vermek için diyete başlamak isteyeceksin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Yakın çevrenle küçük bir kutlama yapabilirsin. Bu kutlama yemeğine gelecek olan kişilerin içlerinde gözünü sene dikmiş seni kıskanan akrabaların var, senin daima evinle alakalı olmana alışmış olan bu insanların söylediklerini ciddiye almaman gerekiyor. Ciddiye aldığın takdirde yanlış kararlar alacağını ve tekrar evine bağlı bir yaşam süreceğini görüyorum. Senin için evde olmak çok şikayet edilebilir bir durum değil fakat hanene maddi kazanç sağlamaktan da keyif alıyorsun.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Ek kazançlarla ilgili yeni girişimler içinde olabilirsiniz. Bir şeylere adım atarak yeni bir plan-proje oluşturmak isteyebilirsiniz. Planlarınızı iyi yapın ve harekete geçin. Sağlık konularına dikkat etmeli ve kendinizi bu kadar ihmal etmemelisiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Bugün maddi konularda aradığınızı tam olarak bulamayabilir, ilişkilerinizde bastırılmış öfkenin yarattığı gerilim ve gizlenmiş duyguların açığa çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, daha güçlü, moralli ve kuralları koyan taraf olabileceksiniz. Ani tavırlar göstermek yerine, ilişkilerinizde anlatmak istediklerinizi sakince paylaşmanız faydalı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Gökyüzü maddi manevi şanslı bir günü müjdeliyor sizlere. Yaşamın sunmuş olduğu şansları en iyi şekilde değerlendirmeli ve yüreğinizin sizi götürdüğü yere gitmelisiniz. Özel yaşamınızda ise  eşinizin yakınları ile tartışmalar yaşanabilir bu durum eşinizle de fikir ayrılıklarına neden olabilir dikkatli davranın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Yakın çevre iletişimleri gündemdeyken aynı zamanda hoş bir seyahat fırsatı oluşabilir. Programlarınızda gelen davetlere yer açın ve günün tadını çıkarın. Ekonomik çözümler ile karşılaşabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 33' 03" R
Ay
Kova
00° 46' 40" R
Merkür
İkizler
01° 24' 47" R
Venüs
Koç
20° 38' 04"
Mars
Balık
26° 43' 42"
Jüpiter
Koç
01° 48' 11"
Satürn
Kova
25° 03' 38"
Uranüs
Boğa
15° 40' 19"
Neptün
Balık
25° 02' 30"
Plüton
Oğlak
28° 29' 55"
Chiron
Koç
14° 58' 35"
Lilith
Yengeç
03° 58' 04"
True Node
Boğa
22° 29' 35"
Son Güncelleme : 20/05/2022 17:10

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>