4 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

4 Şubat Hangi Burç

4 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 4 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

4 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Duyguların konusunda inatçı davranabilirsin. İlişkisi olamayan bir Kova burcuysan, yakın bir arkadaşın ile arandaki iletişim farklı bir boyuta taşınabilir. Hayatına dair düzenini bozmak isteyen insanlara karşı gardını alıyorsun. Ailenin akrabaların ile sorunlarında arabuluculuk yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Üçüncü şahısların müdahalesi özel hayatınızı karıştırmaya başladı. Güvenli ve sağduyulu yaklaşımlar ilişkinin dışından gelen sorunların ilişkiyi yıpratmasını engelleyebilir. Kariyerinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerde birtakım değişiklikler olabilir. İş arkadaşlarınızla görüş ayrılıklarına düşebilirsiniz. Kendinizi ve sinirlerinizi fazla yıpratmamaya, olaylar karşısında sakin kalmaya çalışın. Sağlık ve eğitim ile ilgili bazı masraflarınız olabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Kendi kendinize zarar verdiğinizi hissettiğiniz konular varsa hemen önleminizi alın. Şu dönemler sizin için çok önemli. Geçen senelerdeki tüm tutulmalar burcunuz ve karşıt burcunuzda gerçekleşti. Hayat size gerçekten önemli kapılar açtı. Biliyorum; bunu çok sevimli bir şekilde yapmadı. Hala neden bazı şeylerin başınıza geldiğini bile sorguluyor olabilirsiniz. Ama her ne olduysa bitti ve hayranız için oldu.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Yakın çevrenizle aranızda gizli bir şekilde mevcut olan ve bir türlü anlaşamadığınız mülk konusunda, çok fazla söz sarf etmeyin. Yanlış anlaşılabilir. Eğer biraz göreceli düşünürseniz, sevdiğiniz insana hak vereceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Bugün yapabileceğiniz çok şey var ancak biraz daha esnek bir tutum içerisinde olmalısınız. Arkadaşlıklar ve gruplar da size canlılık getirebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün vereceğiniz en isabetli kararlar, işlerinizi gizlice halletmek ve projelerinize son halini vermeden kimseye bir şey söylememektir. Yürütmekte olduğunuz işlerle ilgili kişilerle görüşebilir, kapalı kapılar ardında çeşitli değişiklikler veya ihtiyaçlar hakkında konuşabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 56' 57" R
Ay
Boğa
15° 52' 40" R
Merkür
Terazi
11° 12' 53" R
Venüs
Yay
15° 42' 32" R
Mars
Terazi
24° 21' 01"
Jüpiter
Kova
22° 21' 18"
Satürn
Kova
06° 58' 52"
Uranüs
Boğa
13° 20' 53"
Neptün
Balık
20° 50' 16"
Plüton
Oğlak
24° 22' 22"
Chiron
Koç
09° 50' 13"
Lilith
İkizler
10° 36' 31"
True Node
İkizler
01° 55' 12"
Son Güncelleme : 22/10/2021 06:30

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>