4 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

4 Şubat Hangi Burç

4 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 4 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

4 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Bugünlerde satın alma duygunuz ön planda olacak. Arkadaşlarınız, ev değiştirme sorunları konusunda sizden yardımcı olmanızı isteyebilirler. Yakın çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Kapasitenizi daha da arttırmalı ve başarınızı perçinlemelisiniz. İş yaşantınızda duygusal paylaşımların çok önemli olduğunu bildiğiniz için, bugün arkadaşlarınızın fikirlerine değer vereceksiniz. Çözüm bekleyen işleriniz var.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı geliştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. İş görüşmeleri ve ziyaretlerini artırabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Güne pozitif uyanarak başlıyorsunuz. Bugün kendinize güveniniz tam, istediklerinizi elde edebilecek güçtesiniz. Başkalarına değil tamamen kendinize zaman ayıracağınız bir gündesiniz. Sizi ne mutlu ediyorsa onu yapın. Sizi ilgilendiren her konuyla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Saat 01:29 olduğunda Venüs gezegeni, Oğlak burcuna geçiş yapıyor. 1 Mart'a kadar sağlığınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa yeni bir tedavi veya ilaç kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu yenilik sizi daha iyi hissettirebilir, şifa bulabilirsiniz. Hastalığınızla ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Psikolojik olarak da rahatlıyorsunuz. Olumsuza odaklanıp enerjinizi düşürmek yerine tam tersi artık pozitif düşünmeye başlıyorsunuz. Geçmişteki gönül ilişkinizle ilgili gelişme yaşayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

İnsanlarla ilişkilerinizde hiçbir hesap yok. Elinizi tüm doğallığınızla uzatıyorsunuz. Büyük kırgınlıklarınızda büyük tepkiler gösterip bir anda ilişki bitirdiğiniz de oluyor. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu, yaşamınızı her alanda olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Ailenizle ilgili bakış açınız daha merhametli, daha uzlaşmacı ve daha sevgi dolu olabilir. Bugün özellikle gayrimenkul yatırımı, ev dekorasyonu gibi konulara eğilebileceksiniz.Doğa içerisinde bedeninizi topraklayabileceğiniz ortamlar yaratmanız gerekmektedir. Köklerinize ve değerlerinize odaklanabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gerçekleşecek olaylara karşı hazırlıklısınız. Duygusal olarak her türlü olasılığa karşı kendinizi planlamış gözüküyorsunuz. Üstelik ortaklaşa maddi kazanımlarla ilgili esaslı fırsatlar da planlarınızı destekler durumdadır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 02' 43" R
Ay
Balık
17° 40' 36" R
Merkür
Yay
21° 29' 10" R
Venüs
Yay
18° 51' 40" R
Mars
İkizler
18° 46' 04"
Jüpiter
Balık
28° 53' 31"
Satürn
Kova
19° 52' 10"
Uranüs
Boğa
16° 01' 58"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 20"
Chiron
Koç
12° 09' 29"
Lilith
Yengeç
25° 42' 41"
True Node
Boğa
13° 09' 38"
Son Güncelleme : 01/12/2022 09:50

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>