4 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

4 Şubat Hangi Burç

4 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 4 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

4 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Bugün karşı cinsten birinin etkisi altında fazlasıyla kalabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için en uygun zamandasınız. Çevrenizdeki insanlar üzerinde her zamankinden daha etkili olduğunuzu hissediyorsunuz. Hayatınızda en çok neyi sevdiğinizi düşünün ve başka birine aynı şeyi vermeye çalışın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Kendi kendinize zarar verdiğinizi hissettiğiniz konular varsa hemen önleminizi alın. Şu dönemler sizin için çok önemli. Geçen senelerdeki tüm tutulmalar burcunuz ve karşıt burcunuzda gerçekleşti. Hayat size gerçekten önemli kapılar açtı. Biliyorum; bunu çok sevimli bir şekilde yapmadı. Hala neden bazı şeylerin başınıza geldiğini bile sorguluyor olabilirsiniz. Ama her ne olduysa bitti ve hayranız için oldu.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

İnsanlarla ilişkilerinizde hiçbir hesap yok. Elinizi tüm doğallığınızla uzatıyorsunuz. Büyük kırgınlıklarınızda büyük tepkiler gösterip bir anda ilişki bitirdiğiniz de oluyor. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır olmadığı kadar kendinizle barışık olacaksınız ve bu, yaşamınızı her alanda olumlu biçimde etkileyecek. Neşeniz ve canlılığınız nedeniyle olumlu tepkiler alacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde hayatınızdaki kadın figürlerle anlaşmakta zorlanabilir, dedikodu ve yanlış iletişimden yana sıkıntı yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında içsel gücünüzü geri kazandığınız, motive ve ilişkilerde beklentilerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün vereceğiniz en isabetli kararlar, işlerinizi gizlice halletmek ve projelerinize son halini vermeden kimseye bir şey söylememektir. Yürütmekte olduğunuz işlerle ilgili kişilerle görüşebilir, kapalı kapılar ardında çeşitli değişiklikler veya ihtiyaçlar hakkında konuşabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları