10 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

10 Şubat Hangi Burç

10 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 10 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

10 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Hayatınızdaki son değişikliklere alışmanız zor oldu, ancak bugün sonunda kendinizi daha mutlu hissetmeye başlamalısınız. Bu iyi bir duygu ve günün sonunda sizi gülümsetmeli.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Aldığınız önemli bir kararı ailenize açıklamadan önce onların nasıl tepki vereceğini ölçecek ufak testler uygulayın ve ona göre neler söyleyeceğinizi planlayın.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Kararsızlıklara son vermek isteyeceksin!İletişim ve zekâ gezegeni Merkür, bugün burç değiştiriyor. Aşk ise aşk, eğlence ise eğlence dibine kadar dediğin bir güne uyanman hem kendini hem de etrafındakileri mutlu etmene neden olacak. Çocukların ile yaptığın planın bozulması onların canını sıksa bile hemen alternatif bir plan üzerine çalışmaya başlayabilirsin. İlişkisi olan bir Kova burcuysan, sevgilinin kararsızlığına bir dur demek isteyeceksin. Gezegenlerin seyri bugün her şeye hâkim olma ihtiyacı doğuracak. Gireceğin çevre sana yeni fırsatlar da getirecek. Kendini tam anlamıyla ortaya koyabilmek adına, gelen tekliflere sıcak bakabilirsin. Günün stresi, baş ağrısı olarak dönebilir. Ruhsal olarak kendini yıpratmamaya özen göstermelisin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Güneş ile Jüpiter arasında meydana gelecek zorlu etkileşim aile içi ilişkilerde sizi inatçılarla uğraştırır.Çocuklarınızın olduğu kadar eşinizin de bitmek bilmeyen talepleri yorucu olacaktır. Herkes üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmeli.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca toplum içinde kendinizi ve kurallarınızı daha rahat ifade ederken, maddi konularda istediklerinizi daha rahat elde edebilir, yeteneklerinize yönelerek çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün aileniz, patronlarınız ve kurumlarla yapacağınız olası görüşmeler olumlu geçecektir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Çok eskilerde kalmış olan ilişkilerinizi tekrar canlandırmak ve kopan bağları tekrar kurmak için çeşitli araştırmalarda ve girişimlerde bulunabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Unutulmaya yüz tutmuş dostluklar, bugün aniden tekrar canlanabilir ve sizi de geçmişte bir yolculuğa çıkarabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 56' 58" R
Ay
İkizler
21° 34' 06" R
Merkür
Terazi
13° 39' 14" R
Venüs
Yay
18° 49' 14"
Mars
Terazi
26° 21' 35"
Jüpiter
Kova
22° 24' 36"
Satürn
Kova
07° 02' 40"
Uranüs
Boğa
13° 13' 40"
Neptün
Balık
20° 46' 43"
Plüton
Oğlak
24° 23' 52"
Chiron
Koç
09° 42' 43"
Lilith
İkizler
10° 56' 32"
True Node
İkizler
01° 55' 24"
Son Güncelleme : 25/10/2021 06:50

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>