10 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

10 Şubat Hangi Burç

10 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 10 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

10 Şubat 2024 Kova Burcu Yorumu

Sevdiğin kişilerle ortak bir amaç için çalışmak sana çok daha iyi gelecek. Bunu karşındaki insandan destek almak olarak görmemelisin. Tarafların eşit şekilde ortaya bir emek koyması, elde edilen başarının keyfini de arttıracak.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2023 Kova Burcu Yorumu

Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Bu nedenle oluşan gerilimleri kaldırıp bir kenara koymalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2022 Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova burçları, gökyüzünde dolaşan bazı dengesiz enerjiler sayesinde güne başlarken kendinizi derin düşünceler içinde bulacaksınız. Bu titreşimler sizi aşağı çekebilir. Neyse ki, sizi benzersiz yapan şeyleri kabul etmeniz önemli olsa da öğle saatlerinde bu durumdan sıyrılacaksınız. Biraz yüzeysel gelse bile moda, yemek, müzik ve diğer tüm sevdiğiniz şeylerle moralinizi yükseltin. Gün sona ererken, en iyi dostlarınızdan biriyle akşam yemeği için bir araya gelmek için plan yapabilirsiniz. 

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Gün boyunca patronlarınız, aile büyükleriniz ve kurumlarla ilgili problemlere açık bir enerjiden geçerken, toplum içinde kendinizi nasıl ifade ettiğinize özen göstermelisiniz. Ruhunuzu dinlendirmek, ev ve aile ortamına zaman ayırmak için ideal bir zamandasınız.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Çalışma ortamınızdaki değişiklikler gelirinizde artışa neden olabilir. Bu konuda kendinizi geliştirmek için çok çalıştınız ve bunu süresiz olarak yapmaya devam etme olasılığınız yüksek. Doğal iletişim becerileriniz size iyi hizmet etmeye devam ediyor ve fiziksel enerjinizin uzun süredir olduğundan daha güçlü olması muhtemeldir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Bugün Ay Koç burcunda hareket ediyor. Dışa dönük olduğunuz bir gündesiniz. Sadece günün başlangıcındaki Ay-Satürn kontağının negatif etkilerine dikkat etmek gerekli. Hayatı sorgulayacağınız, gerçeklerle yüzleşmeniz gereken bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu sizin kendi içinde yaşadığınız bir durum da olabilir. Özellikle karşı taraftan bir etki gelmesi gerekmiyor. Günün devamında bu ruh halinizden eser kalmıyor. Ay'ın Jüpiter'le yaptığı olumlu açı gününüze neşe ve şans getiriyor. Kendinizi geliştireceğiniz eğitimler, kurslar araştırabilirsiniz. Saat 13:50'de Merkür Balık burcuna geçecek. 17 Nisan'a kadar maddi gelirinizi ilgilendiren konularda haberler alabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
27° 03' 42" R
Ay
Aslan
05° 50' 19"
Merkür
Koç
19° 10' 25"
Venüs
Koç
14° 05' 26"
Mars
Balık
19° 07' 06"
Jüpiter
Boğa
20° 47' 52"
Satürn
Balık
15° 16' 21"
Uranüs
Boğa
21° 34' 59"
Neptün
Balık
28° 27' 52"
Plüton
Kova
02° 02' 31"
Chiron
Koç
19° 51' 60"
Lilith
Başak
21° 48' 59"
True Node
Koç
15° 33' 49"
Son Güncelleme : 16/04/2024 16:50

Astroloji Gündemi

25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri 30 Mart 2024, Cumartesi 25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulması ile bazı defterleri yeniden ama son ke... Devamını Oku >>