26 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

26 Şubat Hangi Burç

26 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 26 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

26 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Biraz daha tedbirli olmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Sabah erkenden kalkmak bugün daha zor geliyor. Sorumluluklarını hatırlamak sana ayağa kalkma ve mücadele etme gücü verecektir. Kendini iyi hissetmediğini düşünüyorsan, aileni arayabilir kafanı dağıtabilirsin. Bugün beklenmedik harcamalar yapabilirsin. Bu sebeple maddi anlamda gücün azalabilir. İşyerindeki bazı durumlar bugün daha fazla yorulmana sebep oluyor. Evli bir Balık burcuysan, akşama sürpriz bir misafir sizi neşelendirebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Günün hemen başında boşlukta olan Ay, saat 00:19 itibariyle Yay burcuna geçiyor. Sizler bugün kariyer hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yöneticinizle görüşme yapmak gibi bir düşünceniz varsa sabah saatlerini tercih edebilirsiniz. Çalışmıyorsanız sizi mutlu edecek hedefleriniz nelerdi bunları düşünüp eyleme geçme vakti olduğunu görebilirsiniz. Öğlene geldiğimizde etkisi uzun sürmeyecek bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu durum çalışma hayatınızdaki konularla ilgili olabilir. Sonrasında ise yine pozitif bir güne devam edeceksiniz. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 04:50 Ay-Neptün görünümü, sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan rahatlatıcı ve sakinleştirici bir enerjidir. İlişkide her iki taraf da birbirine karşı duyarlı düşünür. Saat 07:49 Ay-Merkür görünümü, ılımlı, hoş duyguların akışını kolaylaştırıyor. Güzel bir şeyler duyabiliriz, bunlar bizi etkileyebilir. Bu saatlerde zihnimiz huzurludur. Güven ve sevgi bizim için başımızın tacıdır. Saat 14:15 Ay-Venüs görünümü, mucizevi güzelliklere ne kadar ihtiyaç duyduğunuzun göstergesidir. Amacınız eskinin üzerine bir sünger çekmek, yeni olana kucak açmaksa, bu enerji size inanç ve güven duygusu verecektir. Saat 16:11 Ay-Pluto karşıtlık etkisi, bir yanıyla evimiz, ailemiz, sevdiklerimizle alakalı konulardaki hassasiyetimizi vurguluyor diğer yanıyla aşk hayatımızla ilgili konulardaki duygusallığımızı baskın kılıyor. Saat 20:17 Ay-Jüpiter görünümü, finansal konulardaki hassasiyetinizi yükselticidir. Rahat bir yaşam arzularsınız. Güvende olmak istersiniz. İhtiyaçlarınızı satın alırken dikkatli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Çocuklarınız, ailenize, sevdiklerinize düşkünlüğünüz bir hayli fazlalaşır. Maddi yatırım, miras, nafaka, hukukla ilgili işlerinizi iyi takip ediniz. Gönlünüz huzurlu, yüreğiniz sevgiyle dolu olsun. Yeni haftamız her birimizi güzelliklerle buluştursun. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Bugün burcunuzda bir Güneş tutulması meydana geliyor. Tutulma kendiniz ve yaşantınızla ilgili önemli farkındalıklara neden olabilir. Geçmişinizi, geleceğinizi değerlendirme fırsatı olabilir. Yeni başlangıç ve değişimlerin kapısını açabilir ancak bunlar için daha çok çaba göstermeniz gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugün tartışmalardan kaçının. Sizin bir konuda taraf olduğunuzu düşünen ve sizinle tartışmaya çok hazır birileri var. Öğle saatlerinde küçük, mutlu sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bir yakınınızın kendisiyle ilgili yapmak istediği değişiklik sizi endişelendiriyor. Oysa onun yeniliğe ihtiyacı var ve bu yeniliğin getireceği sorunlarla baş edebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 58' 41" R
Ay
Boğa
23° 29' 57"
Merkür
Koç
20° 12' 05"
Venüs
Koç
29° 56' 49"
Mars
İkizler
24° 41' 35"
Jüpiter
Kova
25° 46' 19"
Satürn
Kova
12° 19' 23"
Uranüs
Boğa
09° 45' 37"
Neptün
Balık
21° 53' 36"
Plüton
Oğlak
26° 45' 60"
Chiron
Koç
09° 48' 36"
Lilith
Boğa
19° 30' 34"
True Node
İkizler
11° 28' 11"
Son Güncelleme : 14/04/2021 20:20

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>