26 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

26 Şubat Hangi Burç

26 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 26 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

26 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Bugün için rahat edecek. Hem keyifli hem de rahat bir gün geçirebileceksin. Haftanın yorgunluğunu atmak için sevdiğin insanlarla enerjini yükseltebilirsin. Güzel aktivitelere dahil olman olası.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Sosyal bir güne giriyorsunuz. Sinema ya da tiyatro gibi bir etkinliğe katılmak için de oldukça uygun bir gün. Maddi konularda şans kısmet sizden...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Partnerinizin bazı davranışlarından hoşlanmıyorsunuz. İhtiyacınız olmayan şeylere para harcamayın ve geleceğiniz için birikim yapmaya başlayın. Bugün aile bireyleriniz ile vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Bu akşam bir derse mi katılıyorsunuz? Eğer öyleyse, akşama kadar anlamsız şeylerle uğraşın, kendinizi çok yormayın. Mesela edebiyat yerine aşk veya gizem romanları okuyun. Aksi takdirde, sınıfa girdiğiniz anda zaten aşırı bir entelektüelliğe maruz kalacaksınız ve duyduğunuz şeylerin çok azı aklınızda kalacak. Gidene kadar kendinizi bilgiye aç olarak hazırlayın! Bu sayede hem hızlı öğrenecek hem de çok şey kapabileceksiniz. Keyfini çıkarın!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Kendinden emin davranıyorsun!Ay, tüm gün ateş burcu etkisinde olacak. Bugün senin için hedeflerin çok önemli olacak. Çevrende endişeyle koşuşturan ya da sert ve disiplin içerisinde hareket etmek isteyen insanlara inat, olumlu, rahat ve kendinden emin tavrınla ön plana çıkabileceğin bir gün. Gezegenlerin konumu ile insanları rahatlatma görevi bugün sana düşüyor demek yanlış olmaz. Onlara endişelendikleri ya da çok inatçı bir tutum sergiledikleri noktada yardımcı olabilirsin. Eğitimini ilgilendiren maddi konular bugün gündeme gelebilir. Evli bir Balık burcuysan, eşinle ailen arasında denge kurmakta zorlanabilirsin. Akşamüzeri bir araya geldiğin ailenle sohbet ederken, akrabalarınla ilgili duyacaklarına inanamayacaksın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Her şeyi kafanıza takıyorsunuz. Rutin işlerinizi de aksatmaya başladınız. Bu durumdan bir çıkış yolu bulmalısınız. Aksi halde aile içindeki mutluluğunuz bozulabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
16° 00' 17" R
Ay
Oğlak
24° 22' 59" R
Merkür
Boğa
23° 18' 33"
Venüs
Aslan
01° 19' 41"
Mars
Aslan
10° 00' 41"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 48"
Satürn
Balık
07° 06' 56"
Uranüs
Boğa
20° 31' 36"
Neptün
Balık
27° 31' 57"
Plüton
Kova
00° 04' 18"
Chiron
Koç
19° 03' 28"
Lilith
Aslan
16° 44' 27"
True Node
Boğa
03° 13' 51"
Son Güncelleme : 07/06/2023 02:30

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>