26 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

26 Şubat Hangi Burç

26 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 26 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

26 Şubat 2024 Balık Burcu Yorumu

Yeni evli Balık burcuysan, sürekli gelen misafirler artık tahammül seviyeni zorluyor. Eşinle baş başa vakit geçirmek isteyebilirsin. İş yerinde soğuk kanlı olman bazı kişileri rahatsız edebilir. Başarını kıskanan kişiler olduğunu fark edeceksin. Gelen sürpriz bir telefonla akşam arkadaşlarında güzel bir yemeğe çıkıyorsun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2023 Balık Burcu Yorumu

Duygularınızı takip etmek, sizi son zamanlarda karşılaştığınız herhangi bir para sorununun kökenine götürebilir. Size pek hizmet etmeyen seçimlerdeki gizli mantığı ortaya çıkarabilirsiniz. Belki de elinizin altındaki gelişmelerden kendinizi uzak tutmak, değer verdiğiniz aile üyeleriyle bağlantıda kalmanın bir yolu gibi geliyor. Sizden gerçekten ne istediklerini çözmeye çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Sosyal ve arkadaşlık ilişkilerinizdeki değişime hazırlıklı olmalısınız. Arkadaş topluluklarınızda bazı yanlış anlaşılmalara ya da randevu iptallerine karşı daha anlayışlı davranmak doğru olabilir. Burada daha sakin ve objektif yaklaşımlarda bulunun. 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

İçinize kapanmak isteyebilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşündüğünüz konuları kaçarak çözemezsiniz. Artık kalıp mücadele etmeniz gerektiğinin farkına varın. İlişkinizde gerçek bir anlayış üzerinde ilerleyin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; bugün iş ve sosyal hayatında değişikliklere yol açacak girişimlerde bulunabilir, risk alarak cesaret gösterebilirsin. Ekonomik konularla ilgili ani gelişmeler yaşayabilir, beklenmedik kararlar alarak harekete geçebilirsin. Maddi konularda hırslı davranarak sosyal gruplarla ve arkadaşlarınla çatışmalar yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Beş duyunuz, çevreyi doğru şekilde algılamanız konusunda yetersiz kalacaksa da, sezgileriniz imdadınıza yetişecektir. Geleceğe yönelik planlamalar yapmanızı, çok uzakta gibi görünen hedeflere ulaşmak için daha kısa yollar bulmanızı sağlayabilirler.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
25° 35' 59" R
Ay
Yay
08° 20' 52" R
Merkür
Aslan
22° 03' 10" R
Venüs
Aslan
07° 24' 38" R
Mars
Boğa
27° 48' 31"
Jüpiter
İkizler
11° 41' 52"
Satürn
Balık
19° 09' 50"
Uranüs
Boğa
26° 24' 05"
Neptün
Balık
29° 52' 08"
Plüton
Kova
01° 00' 03"
Chiron
Koç
23° 29' 59"
Lilith
Terazi
02° 01' 48"
True Node
Koç
09° 48' 52"
Son Güncelleme : 17/07/2024 20:03

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>