26 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

26 Şubat Hangi Burç

26 Şubat doğumluların burcu Balık Burcudur. 26 Şubat'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

26 Şubat 2022 Balık Burcu Yorumu

Çevrende yaşanan tartışmalar seni oldukça şaşırtabilir. Bugün özelinde bulunduğun ortamdan uzaklaşmayı deneyeceksin.Ders çıkardığın konularda hatasız davranmak isteyeceksin. Olgunlaştığını görmek, senin için önemli bir motivasyon kaynağı olacak. Eğer ilişkisi yeni bitmiş bir Balık burcuysan, onunla ilgili eşyaları hayatınızdan çıkarmak isteyeceksin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2021 Balık Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşullar sizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla kabullenme içinde olacağınız koşullarla karşılaşabilirsiniz. Sabah saatlerinde keyif aldığınız işlerle uğraşmak size iyi gelecektir. Kolektif konulara yönelebilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalı durumlardan uzak kalmanızda fayda var.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2020 Balık Burcu Yorumu

Beş duyunuz, çevreyi doğru şekilde algılamanız konusunda yetersiz kalacaksa da, sezgileriniz imdadınıza yetişecektir. Geleceğe yönelik planlamalar yapmanızı, çok uzakta gibi görünen hedeflere ulaşmak için daha kısa yollar bulmanızı sağlayabilirler.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2019 Balık Burcu Yorumu

Yargı kapısıyla ilgisi olan Balık?lar bugün işlerinizi hayrınıza düzenlemek hususunda başarınız ile herkesi kıskandıracaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2018 Balık Burcu Yorumu

Aşk hayatınız hareketlenmeye başlayacak. Kafanızı rahatlatmak isteyeceksiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan çok güzel teklifler ve büyük bir destek almanız mümkün.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Şubat 2017 Balık Burcu Yorumu

Hayatınızda odak noktası olan tüm konulardaki sezgisel farkındalıklarınız ortaya çıkabilir. Ruh ve beden sağlığınıza odaklanıp hayatınızda yeni bir sayfa açmanız gerektiğini düşündüren konu ve olaylar dizisini inceleme altına alabilirsiniz. Sezgisel yeteneklerinizde tıkanma, sorumlulukları yerine getirememe durumu da yaşamanız olasıdır. Hedef ve planlarınızda gevşeme, motivasyon ihtiyacı ve idealist beklentiler nedeniyle bocalama gibi erteleyici etkenlerle baş edebilirsiniz. Manevi yara aldığınız konularda destekleyici de olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 21' 35" R
Ay
Boğa
17° 48' 23" R
Merkür
Boğa
27° 11' 29"
Venüs
Boğa
00° 07' 02"
Mars
Koç
02° 47' 17"
Jüpiter
Koç
03° 12' 22"
Satürn
Kova
25° 12' 37"
Uranüs
Boğa
16° 07' 29"
Neptün
Balık
25° 11' 25"
Plüton
Oğlak
28° 24' 27"
Chiron
Koç
15° 19' 28"
Lilith
Yengeç
04° 52' 21"
True Node
Boğa
22° 33' 11"
Son Güncelleme : 28/05/2022 20:10

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>