18 Şubat Hangi Burç

Şubat Ayının Burçları

18 Şubat Hangi Burç

18 Şubat doğumluların burcu Kova Burcudur. 18 Şubat'da doğan Kovaların en belirgin özellikleri güçlü iletişim yetenekleridir. Aşırı sosyaldirler ve çevrelerindeki insanları kendilerine çekerler. Arkadaşlarına ve ailelerine bağlıdırlar. Oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişilerdir. Arkadaşları arasında popülerdirler.

18 Şubat 2021 Kova Burcu Yorumu

Bugün iş ve eğitim hayatınızla ilgili çözümsüz kaldığınız konularda düşüncelerine değer verdiğiniz arkadaşlarınızla fikir alışverişleri yapmanız için destekliyor sizleri. Özel yaşamınızda ise beraberliğinizde belirsizlikler söz konusu ise iç sesinize kulak verin ve yaşadıklarınızı sadece karşı tarafı suçlamadan adilce değerlendirerek kararlar almaya çalışın ve birlikte olduğunuz kişiye de söz hakkı verin.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Şubat 2020 Kova Burcu Yorumu

Ciddi anlamda ilgiye, şefkate ve özen görmeye ihtiyacınız var. Gerekirse birisi her sorumluluğunuzu üstlenmeli. Eğer hayatında yeterince ilgi gören bir Kova burcu iseniz, güzel bir dönemdesiniz parıl parıl parlıyorsunuz. Aksi söz konusu ise biraz duygusal bir dönemden geçeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Şubat 2019 Kova Burcu Yorumu

Gün içinde kişisel gelişiminize odaklanarak, kendinizi iyi hissettiren, ruhsal gelişiminize yardımcı olan ortamlarda yer alabilir, pozitif insanlarla görüşerek, günün stresli enerjisini bertaraf edebilirsiniz. Bilinçaltınızdaki olası öfke enerjisi ile yüzleşebileceğiniz bugün, ılımlı ve sakin tavırlarla kendinizi ifade etmeniz faydalı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Şubat 2018 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Şubat 2017 Kova Burcu Yorumu

Ailenle güzel bir organizasyon yapmak isteyeceksin. Beklenmedik bir misafir ile planlarının bir kısmı değişebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

18 Şubat 2016 Kova Burcu Yorumu

Bugün sağlığınızı zinde tutmak için bol bol su tüketmelisiniz. Uzun bir banyo yapabilir, cildinizi nemli tutabilir ve suyun tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Venüs'ün sizin burcunuza giriş yapması, ilişkilerinizde uzlaşıcı, empati kurma esnekliği ve toplumsal hedeflerinizde daha kollayıcı bir tavır kazanmanıza neden olacaktır. Genel olarak ise; Ay tüm gün Yengeç burcunda kalacak. Ayrıca bugün Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor. Ay‘ın Yengeç burcundayken duygusal yönümüz ağır basar. Anaç duygularımız tetiklenir. Sevdiklerimize bakmak, birilerini beslemek, çocuklarla ilgilenmek, evi çekip çevirmek isteriz. Sezgiler güçlenir. Anılar depreşir, nostalji isteğimiz artar. Ay‘ın su burçlarında ilerlediği günlerde su ile bedeni topraklamak ve bol bol su tüketmek gerekir. Ay‘ın Yengeç burcundaki seyahatinde de bu durum tekrarlanmalıdır. Venüs'ün Kova burcuna girmesi ise arkadaşlık bağları, sosyalleşme, iletişim kurmak ve fikirleri paylaşmak, fikir birliği oluşturmak, düşüncelerimize uygun fikir ve düşünce topluluklarına dahil olmak temaları ön plana çıkar. Sıra dışı kişilerle ilişkiler kurmaya yönelebiliriz. Özgürlük ve bağımsızlığa karşı olabilecek eylem ve hareketlere şiddetle itiraz edebiliriz.

Kova Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 01' 23" R
Ay
Başak
25° 18' 45" R
Merkür
İkizler
16° 59' 17" R
Venüs
Yengeç
18° 52' 23" R
Mars
Aslan
03° 59' 08"
Jüpiter
Balık
02° 10' 25"
Satürn
Kova
12° 59' 55"
Uranüs
Boğa
13° 15' 27"
Neptün
Balık
23° 11' 01"
Plüton
Oğlak
26° 14' 26"
Chiron
Koç
12° 36' 06"
Lilith
Boğa
26° 38' 24"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 03:40

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>