1 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

1 Mart Hangi Burç

1 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 1 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

1 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, bugün sezgilerinizle hareket edebilirsiniz. Yalnız kalma duygusu baskın olsa da bugün yalnız kalmamaya çalışmanız daha iyi olabilir. Duygusal desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, akşam yemeği için arkadaşlarınızla veya telefonda sohbet ettiğinizden emin olun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün sizin için büyük bir gün olacak. Gezegenlerin şu anki enerjisinden gelen manevi güce karşı duyarlı olacaksınız. Akşam eğlenemeye çıkarsanız gece boyunca arkadaşlarınızla aydınlatıcı ve moral verici sohbetleriniz olacak. Hayata dair daha önce bilmediğiniz bir şey keşfedebilirsiniz. Alacağınız bu bildirime açık olun ve uyanışınızın keyfini çıkarın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde gergin hissedebilirsiniz. Ayrıca saatsiz uyanmak da sizi biraz rahatsız edebilir ancak gün ortalarına doğru alacağınız güzel haberlerle...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün Ay Oğlak burcunda hareketini sürdürüyor. Şanslı bir güne uyanıyorsunuz. Geçmişte verdiğiniz emeklerin bugün karşılığını aldığınızı, yaptığınız işte başarı kazandığınızı görebilirsiniz. Bulunduğunuz toplulukta insanlar sizi konuşabilir. Özellikle şansa ihtiyacım var dediğiniz konularınız varsa günün ilk yarısını tercih edin. Öğle sonrasında ise durumlar biraz gerginleşiyor. Venüs-Uranüs kontağının sert etkisiyle ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dost sandığınız kişilere fazla güvenmeyin. Saat 19:45 itibariyle de Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor. 26 Mart'a kadar sağlığınızda iyi hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Eski eşiniz veya sevgiliniz geri dönmek için çabalayabilir. Korkularınızdan arındığınız hatta aksine onların üstüne gittiğiniz bir süreçte olacaksınız. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Ve bu, hiç ummadığınız şekilde verimli bir ziyaret olabilir. Bazı durumlarda sıradan problemlere bile, çözümü sanki elinizde değilmiş gibi yaklaşıyorsunuz. Sadece bu yüzden yaşadığınız birçok sorununuz var. Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Toplumsal ve arkadaşlık gruplarıyla ilgili sorumluluk almak konusunda donanımlı gözüküyorsunuz. Bugün için alışverişlerinizde, giyim kuşamınızda ve iletişim kanallarınızda daha huzurlu, verimli ve yaratıcı bir yapıya bürünebilirsiniz.Pazarlama faaliyetlerinizi yaratıcı öğelerle bezeyebilirsiniz. Maddi ve manevi değer yarattığınız konularda hem enerjiniz oldukça yüksek olacaktır hem de meseleleri çözme konusunda azami motivasyona ve iyi niyete sahip olacaksınız. Banka transferlerinde beklenmeyen arızalara dikkat ediniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 54' 49" R
Ay
Kova
18° 13' 28" R
Merkür
Yay
18° 16' 29" R
Venüs
Yay
16° 13' 14" R
Mars
İkizler
19° 33' 13" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 46"
Satürn
Kova
19° 44' 20"
Uranüs
Boğa
16° 06' 42"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 21"
Chiron
Koç
12° 12' 06"
Lilith
Yengeç
25° 28' 33"
True Node
Boğa
13° 10' 33"
Son Güncelleme : 29/11/2022 07:20

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>