1 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

1 Mart Hangi Burç

1 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 1 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

1 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Adım atmaktan daha önemli bir şey varsa o da doğru adımları atmanız olacak. Doğru adımlarla ilerlediğinizden emin olana kadar asla kesin kararlar vermemeniz gerekecek. Aksi halde rehavete kapılacak ve istediğiniz başarıyı tam anlamıyla elde edemeyeceksiniz. Ancak rehavete kapılmazsanız verdiğiniz emeklerin karşılığını kesinlikle alacaksınız. Gereken çabayı her şeye rağmen vermeye devam ederseniz ucu açık olan yoldan ilerlemeye devam edeceksiniz. Bu ara sevineceğiniz gelişmeler olacağını gösteriyor

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Kendinize bir iyilik yapın. Hangi konularda yaptığınız hareketler, sizin kendinize de zarar veriyor. Belki çevrenizdeki insanları iyileştirmeye çalışmak, kendinizi de iyileştirmenizi sağlar. Bu dönem çok ben merkezlisiniz. Sizin gibi şefkat burcuna hiç yakışmıyor. Hayat sadece sizin işiniz, sizin kariyeriniz ve siz değil.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugün Ay Oğlak burcunda hareketini sürdürüyor. Şanslı bir güne uyanıyorsunuz. Geçmişte verdiğiniz emeklerin bugün karşılığını aldığınızı, yaptığınız işte başarı kazandığınızı görebilirsiniz. Bulunduğunuz toplulukta insanlar sizi konuşabilir. Özellikle şansa ihtiyacım var dediğiniz konularınız varsa günün ilk yarısını tercih edin. Öğle sonrasında ise durumlar biraz gerginleşiyor. Venüs-Uranüs kontağının sert etkisiyle ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dost sandığınız kişilere fazla güvenmeyin. Saat 19:45 itibariyle de Venüs Kova burcuna geçiş yapıyor. 26 Mart'a kadar sağlığınızda iyi hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Eski eşiniz veya sevgiliniz geri dönmek için çabalayabilir. Korkularınızdan arındığınız hatta aksine onların üstüne gittiğiniz bir süreçte olacaksınız. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerde yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. İlişkinizde halı altına süpürülmüş konular tekrar gündeme gelebilir. Her zaman gösterdiğiniz fedakârlığı bu sefer karşınızdaki kişiden bekleyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda detaylara dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde çatışmalar çıkabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sistemli olduğunuz zaman, kendinizi daha rahat ve girişken hissediyorsunuz. Mars' ın açısı enerjinizi olumlu destekliyor. Girişimci yönlerinizi dikkatli bir şekilde kullanmalı ve ön plana çıkarmaktan vazgeçmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

1 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Mart ayına geçmiş olaylara daha fazla vaktinizi harcayarak giriş yapacaksınız. İş hayatınızda bazı gizli ilişkilerinizin size fayda sağladığını göreceksiniz. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
02° 16' 35" R
Ay
Kova
13° 54' 19" R
Merkür
Yengeç
23° 35' 26" R
Venüs
Başak
03° 33' 11" R
Mars
Aslan
26° 56' 54" R
Jüpiter
Balık
00° 22' 06" R
Satürn
Kova
10° 47' 47"
Uranüs
Boğa
14° 30' 50"
Neptün
Balık
22° 58' 34"
Plüton
Oğlak
25° 23' 30"
Chiron
Koç
12° 53' 35"
Lilith
İkizler
00° 44' 05"
True Node
İkizler
09° 28' 53"
Son Güncelleme : 25/07/2021 02:40

Astroloji Gündemi

24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Temmuz 2021, Cumartesi 24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Temmuz 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>