10 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

10 Mart Hangi Burç

10 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 10 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

10 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Partnerinizden bir etkileşim bekleyebilirsiniz. İş alanında daha şanslı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Attığınız her adımda evrenin desteğini zaten...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Arkadaşlarıyla plan yapan Balık burcu üyelerinin planlarını iptal etmesi olası. İçinizden geldiği gibi davranma özgürlüğü isteyeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün her nedense zorlayıcı geçecek gibi duruyor, bir parça hayalkırıklığı da olabilir. Yani adeta moral bozukluğuyla yükümlüsün. Görüldüğü üzere, performansın kitleleri çekme gücünü bir miktar kaybetmiş. Bunu kabul edip etmemek veya tavırlarını düzeltip düzeltmemek bugünün meselesi!

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

İletişim açısından oldukça hareketli bir gün sizi beklerken komşularınızla, kardeşlerinizle bir araya gelebilir, ziyaret ve görüşmeler yapabilirsiniz. Sabah saatleri sürpriz karşılaşmalar açısından oldukça şaşırtıcı olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, Cumartesi günümüz saat 05:05 Ay-Satürn kavuşum etkisinde başlayacak. Disiplinli çalışma, planlandığı şekilde işleri bitirme, önemli bir görüşmede bulunmak için bu enerjiden yararlanabilir, başarılı olabilirsiniz. Saat 10:00 Merkür-Satürn görünümü, bizi finansal konularda dikkatli ve tedbirli olmaya zorluyor. Bu durum rahatsız edicidir. Bir şeyler yapmak isterken, şartların zorluğu gerginlik yaratıyor. Bu saatlerde elden geldiğince sakin olalım. Saat 14:23 Mars-Uranüs görünümü, aceleyle bir işe başlamanın, parasal konularda çabucak sonuca ulaşmanın bizim için çok önemli olduğunu gösteriyor. Artık daha fazla beklemekten usandığımız için hemen harekete geçmeye istekliyiz. Peki, geçtik diyelim. Ancak sonuç umduğumuz gibi gitmedi veya beklememiz gerekti. Sabırlı olacak mısınız? Bu görünüm olumlu gibi dursa da, ben karar vermeden önce çok iyi düşünmenizi tavsiye ediyorum. Saat 14:56 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm sizi dirençli kılıyor ve ne yönde ilerlemesi gerektiğini bilmesini sağlıyor. Rüyalarınız eğer bugünlerde fazlasıyla etkiliyse, uyandığınızda kare kare gördüklerinizi hatırlıyorsanız bunları lütfen not ediniz ve size tavsiyem ne olursa olsun kendiniz için bir şey dilediğinizde olur mu olmaz mı diye şüpheye düşmeyiniz. Çelişkilerinizin hayallerinize kavuşmanızın önünde engel oluşturmasına izin vermeyin. Saat 17:42 Ay-Neptün görünümü, hayal dünyanızı renklendirici ve sezgilerinizi güçlendiricidir. Şifalandırıcıdır. Ayrıca bir yandan ciddi düşünmenizi diğer yandan hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek çaba sarf etmenizi sağlar. Güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Bugün de duygularınız daha çok dünkü gibi hizmet alanınız ve sağlığınıza odaklı olacaktır. Akşam saatlerinde Ay boşluğu nedeniyle akışta kalmanız gerekebilir. Mars 21 Nisan tarihine kadar sosyal iletişim alanınızda olacağından tembellik, bugünün işini yarına erteleme eğilimi, temasta olduğunuz insanlara haset ve kıskançlık beslemek gibi olumsuz etkilerle donanımlı olmanıza sebebiyet verecektir. Kısa yolculuklarla bedensel tembelliğinizi atabilirsiniz. Kardeşler ve komşularla baskıcı veya inatçı tartışmalardan kaçınmanız gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 07' 43" R
Ay
Boğa
10° 32' 54" R
Merkür
Yay
27° 35' 10" R
Venüs
Yay
23° 54' 55"
Mars
İkizler
17° 13' 27"
Jüpiter
Balık
29° 01' 18"
Satürn
Kova
20° 08' 12"
Uranüs
Boğa
15° 53' 12"
Neptün
Balık
22° 38' 43"
Plüton
Oğlak
26° 53' 17"
Chiron
Koç
12° 05' 07"
Lilith
Yengeç
26° 09' 44"
True Node
Boğa
13° 14' 53"
Son Güncelleme : 05/12/2022 10:30

Astroloji Gündemi

5 Aralık 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Aralık 2022, Pazartesi 5 Aralık 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Boğa burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dolunay öncesi maddi manevi güvenlik ihtiyacımızın yüksek olacağı, g... Devamını Oku >>