10 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

10 Mart Hangi Burç

10 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 10 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

10 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Çevrenizdeki insanlara farklı gözle baktığınız bir gün. Aynı ortamda bulunduğunuz ancak sadece arkadaşınız olan biriyle bugün yakınlaşabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Günün başlangıcında Ay boşlukta ilerliyor olacak. Saat 10:09 sonrasında Ay Boğa burcuna geçiş yapıyor. Bugün sosyal yönünüz ortada olabilir. Kardeşinizle, akrabalarınızla planlar yapabilirsiniz. Ay-Uranüs kavuşumunun etkili olmasıyla sürpriz bir haber alabilirsiniz. Uranüs'ün Boğa burcuna geçmesiyle yaptığı ilk kavuşum olması bu haberin sizleri sevindirecek bir gelişme olabileceğini gösteriyor. Mars-Neptün arasındaki güzel açı ise iletişim kabiliyetinizi kullandıkça hedeflerinize ulaşabileceğinizi gösteriyor. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Çevrenizdeki insanlar, dahil olduğunuz sohbetler bakış açınızda köklü değişimler yaratabilirler. Görmekte zorlandığınız gerçekleri görerek aydınlanabilirsiniz...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabaların, sizi kazandıracağı prestijleri unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz.. Kariyer evinizdeki Satürn güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor. Korkmamalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugün elinizdekinin kıymetini bilen ve korumaya yönelik hareket eden yaklaşımlar sizin için geliştirici olacak. Maddi açıdan destekleyici olabilir bu etkiler. Hep yakınınızda yer alan kişilerin de değerini bilme zamanı.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları