10 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

10 Mart Hangi Burç

10 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 10 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

10 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Geçmişe dair pişmanlıkların varsa bugün bunları üstünden atmak için güzel bir gün olacak. Geçmişte aldığın kararları geride bırakmak ve yarına odaklanmak için bugünden kendin için planlar yapman gerekecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

İçinizdeki çocuğu ortaya çıkaran herhangi bir aktivite tatmin edici olabilir. Bununla birlikte, başkalarıyla biraz gerginlikler yaşayabilir veya sorumlulukların normalden daha ağır geldiğini düşünebilirsiniz. Enerjinizi çok daha iyi alanlara yöneltebilecekken boş bir rekabetin içinde kaybolmamaya çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Hanenizdeki bazı kişilerin eline geçecek olan yüklü miktardaki parayı temsil ediyor. Siz evinizi çok güzel çekip çevirebilen bir insansınız. Maddi darlığa kolay kolay düşmüyor ve daima evinizin hesabını biliyorsunuz. Bundan dolayı çalışma ihtiyacınız hiçbir zaman olmamış. Hanenizde hiç kimse ise size çalışma teklifinde bulunmamış. Çalışmayı hem siz istemediğiniz hem de hanenizdeki kişiler de istemediği için hiçbir zaman düşünmemiş ve böyle bir adım atmamışsınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerinde karşıt burcunda ilerleyen Ay; yanındakilerin ve güçlü arkadaşlarının yardımı ile hedeflerine yaklaşmanı sağlarken, tutarlı ve uzun vadeli planlar geliştirmene yardımcı olabilir. Gün içinde iletişimden kaçmaman gerektiğini bilmeli ve eşin, ortağın ya da yakın ilişki içinde olduğun kişilerle arandaki sorunları konuşarak çözmelisin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Farkındalığınız çok düşük. Sadece kendinizle alakalı değil, çevreniz ve sevdiklerinizle de alakalı. Kendinizi düşünürken bazen büyük resmi ve sevdiğiniz resimde olan inşaları atlıyorsunuz. Bazı insanların size ihtiyacı var. Siz de haklısınız. Merkür burcunuzda geriliyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

İlginç ve hoş tesadüfler olabileceği gibi beklemediğiniz karışıklıklar da meydana gelebilir. Dikkatinizi işlerinize yöneltmeniz gerekiyor. Çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdürürken farklı yönlere kayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 22' 31" R
Ay
Akrep
29° 40' 44" R
Merkür
Boğa
18° 21' 20"
Venüs
Yengeç
27° 42' 37"
Mars
Aslan
07° 48' 03"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 51"
Satürn
Balık
07° 02' 11"
Uranüs
Boğa
20° 19' 16"
Neptün
Balık
27° 28' 48"
Plüton
Kova
00° 07' 38"
Chiron
Koç
18° 54' 43"
Lilith
Aslan
16° 18' 57"
True Node
Boğa
03° 34' 28"
Son Güncelleme : 03/06/2023 07:30

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>