10 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

10 Mart Hangi Burç

10 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 10 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

10 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Başkalarıyla konuşurken dilinizi tutun. İletişim kurduğunuz kişilerin çok muhafazakar bir bakış açısı olması muhtemeldir. Onları çılgın fikirlerle korkutmayın. Tek seferde çok fazla bilgi aktarmayın. 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Gününüzün son derece hareketli geçme olasılığı vardır. Çevrenizle olan ilişkilerinizde ve her türlü iletişiminizde artış olabilir. Bu durum, sizi biraz yorabilecekse de, sosyal yönünüzü tatmin ederek size büyük keyif de verebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda yer alarak, enerjinizi gruplar ve takım çalışmalarında ortaya koyabilir, seminerler, etkinlikler ve davetlerde yer alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili sorunların size yansıyabileceği bir zamandasınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Çevrenizdeki insanlar, dahil olduğunuz sohbetler bakış açınızda köklü değişimler yaratabilirler. Görmekte zorlandığınız gerçekleri görerek aydınlanabilirsiniz...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Kendinizi daha iyi hissetmeniz, bugünlerde zihninizdeki bulanıklıkları berraklaştırmanıza bağlı. Sizi bazı yanılgılardan çekip almak isteyen insanları fark etmeniz gerekiyor. Bugün hayal kırıklıklarınız var, abartılı anlamlar yüklediğiniz ilişkilerinizde kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Bu durum, arkadaşlıklarınızda daha seçici olmanıza yol açacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor. Perşembe günümüz, bu geçiş etkinliğinde başlarken, maddi anlamda rahatça kararlarımızı uygulayabiliriz. Ancak yine de hesabı bilmekte yarar var. Piyasanın durumuna göre alış-satış, pazarlama, gereksinimlerin karşılanması yönündeki işlerimizi bitirmeliyiz. Saat 23:37 Ay-Satürn görünüm etkisinde, karşımıza çıkan zorlukları kendi gücümüzü görebilme yönünde bir atlama taşı gibi görmek gerekiyor.  Geçmişteki tecrübeleri unutmayalım tabii ki. Elimize geçeni veya karşımıza çıkan bir fırsatı bilinçli şekilde gözden geçirelim.Günün tüm enerjilerinin size olumlu yönde yansıması dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 39' 34" R
Ay
Yengeç
11° 51' 17" R
Merkür
Terazi
15° 30' 52" R
Venüs
Yay
20° 34' 13"
Mars
Terazi
27° 30' 22"
Jüpiter
Kova
22° 27' 17"
Satürn
Kova
07° 05' 14"
Uranüs
Boğa
13° 09' 31"
Neptün
Balık
20° 44' 48"
Plüton
Oğlak
24° 24' 51"
Chiron
Koç
09° 38' 33"
Lilith
İkizler
11° 07' 56"
True Node
İkizler
01° 58' 30"
Son Güncelleme : 27/10/2021 00:00

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>