10 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

10 Mart Hangi Burç

10 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 10 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

10 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınız ve iş hayatınızdaki görüşmelerinizde başarı elde ederken, iletişim yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilir, insanları daha kolay etkileyebilirsiniz. Seyahatler, davalar ve eğitim süreçlerinizle ilgili problemli bir enerjiden geçmektesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Merkür'ün bugün düze dönmesiyle birlikte mistik, spiritüel manevi konulara ilginiz artabilir, bu konularla ilgili başka kişilerle tanışabilirsiniz. Ancak Merkür burcunuza ilerleyene kadar unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Günün başlangıcında Ay boşlukta ilerliyor olacak. Saat 10:09 sonrasında Ay Boğa burcuna geçiş yapıyor. Bugün sosyal yönünüz ortada olabilir. Kardeşinizle, akrabalarınızla planlar yapabilirsiniz. Ay-Uranüs kavuşumunun etkili olmasıyla sürpriz bir haber alabilirsiniz. Uranüs'ün Boğa burcuna geçmesiyle yaptığı ilk kavuşum olması bu haberin sizleri sevindirecek bir gelişme olabileceğini gösteriyor. Mars-Neptün arasındaki güzel açı ise iletişim kabiliyetinizi kullandıkça hedeflerinize ulaşabileceğinizi gösteriyor. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Kendinizi daha iyi hissetmeniz, bugünlerde zihninizdeki bulanıklıkları berraklaştırmanıza bağlı. Sizi bazı yanılgılardan çekip almak isteyen insanları fark etmeniz gerekiyor. Bugün hayal kırıklıklarınız var, abartılı anlamlar yüklediğiniz ilişkilerinizde kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Bu durum, arkadaşlıklarınızda daha seçici olmanıza yol açacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabaların, sizi kazandıracağı prestijleri unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz.. Kariyer evinizdeki Satürn güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor. Korkmamalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Hayatınızda odak noktası olan tüm konulardaki sezgisel farkındalıklarınız ortaya çıkabilir. Ruh ve beden sağlığınıza odaklanıp hayatınızda yeni bir sayfa açmanız gerektiğini düşündürten konu ve olaylar dizisini inceleme altına alabilirsiniz. Sezgisel yeteneklerinizde tıkanma, sorumlulukları yerine getirememe durumu yaşamanız olasıdır. Genel olarak ise; bugün 19 derece Balık burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Ay, Koç burcuna 22:56'da geçiş yapıyor. Bu tam Güneş Tutulması, alma verme dengemizi oluşturmamız gereken bir sürece işaret ediyor. Kendinizden özveride bulunduğunuz, fedakarlık yaptığınız konularda yüklendiğiniz, hayır diyemediğiniz sorumluluklara yönelik bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Hem ruh hem de beden sağlığınıza odaklanmalısınız. Dışsal koşullarınıza uyum sağlamak ve içsel enerjinizi bu koşullara uyumlamak için mücadele verebilirsiniz. Hayatınızın dağınık alanlarını toplamak, pratik ve pragmatik bir yaklaşımla detaylara önem vererek toparlanmak gerekliliği hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda sizi etkileyen konular, hassasiyetler bu dönemde yoğun bir biçimde su yüzüne çıkabilir. Bir süre gündelik hayatın akışına bırakmak ve yapmanız gereken işleri kendi temponuzda yapmak isterken, üzerinize aldığınız işleri bitirmekte zorlandığınız anlar olabilir. Enfeksiyonlar bu dönemde artış gösterebilir. Dalgınlığa, unutkanlığa karşı dikkatli olunuz. BALIK BURCU HAFTALIK VİDEO YORUMU

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
25° 19' 30" R
Ay
Boğa
27° 40' 17"
Merkür
Koç
20° 55' 24"
Venüs
Boğa
00° 23' 07"
Mars
İkizler
24° 54' 25"
Jüpiter
Kova
25° 50' 01"
Satürn
Kova
12° 20' 39"
Uranüs
Boğa
09° 46' 48"
Neptün
Balık
21° 54' 18"
Plüton
Oğlak
26° 46' 08"
Chiron
Koç
09° 49' 49"
Lilith
Boğa
19° 32' 55"
True Node
İkizler
11° 27' 18"
Son Güncelleme : 15/04/2021 04:50

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>