2 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

2 Nisan Hangi Burç

2 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 2 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

2 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinize olan güveninizin yine yüksek. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, lider özelliklerinizle dikkat çekebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. Ancak, öğlen saatlerinde yapılan heyecan verici bazı telefon görüşmeleri sizi canlandırabilir, belki bir arkadaşınızdan veya meslektaşınızdan iyi bir haber alırsınız. 

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İnsanlarla konuşurken oldukça dürüst ve gerçeksiniz. Gerçeği gizlemek için hiçbir nedeniniz yok. Sizin bu tavırda olduğunuzu bilenler sizinle bir şeyler paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Bugün de insanların yardımına koşmak için çaba içinde olabilirsiniz. Onların güvenini boşa çıkarmamak için uğraşabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Merkür ile Neptün arasındaki yumuşak etkileşim duyarlı bir güne işaret ediyor. Meditasyon, bilinçaltı çalışmaları, yoga kampları, aile dizimi ve regresyon için harika açılımlar yaşayabilirsiniz. Ortak para paylaşımlarınızda aldanma ve aldatılmaya karşı dikkatli olun. Kredi başvuruları için uygun bir gün değil.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün finansal anlamda çözüm bulamadığınız bazı konular gündeme gelebilir ve ortaklık yürüttüğünüz kişilerden önemli taleplerde bulunabilirsiniz. Bunu karşı tarafa söylemek belki sizin için zor olabilir ancak onlardan gayet olumlu cevaplar gelebilir. Hak ettiğiniz konularda emeğinizin karşılığını istemekten çekinmeyin. Bugün başarı belki küçük adımlarla başlıyor olabilir ancak ileride giderek daha da büyüyeceklerdir, bu konuda kendinize inanın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Gün içinde ev ve yerleşime ait konular ile aile içi iletişimde iyileştirici ve etkisi iyicil konularla karşılaşacaksınız. Bugün sizin için ruhunuzu iyileştiren, hayata sevgi dolu gözlerle bakmanızı sağlayacak son derece olumlu bir etki söz konusu. Bu etki altında arkadaşlık ilişkileri, gruplar ve geleceğe yönelik beklentileriniz konusunda şanslar elde edecek ve son derece keyifli bir gün geçireceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 59' 18" R
Ay
Terazi
15° 02' 21" R
Merkür
Yengeç
03° 38' 37" R
Venüs
İkizler
16° 48' 47"
Mars
Boğa
01° 17' 23"
Jüpiter
Koç
07° 57' 14"
Satürn
Kova
24° 26' 30"
Uranüs
Boğa
17° 58' 53"
Neptün
Balık
25° 25' 18"
Plüton
Oğlak
27° 39' 46"
Chiron
Koç
16° 21' 55"
Lilith
Yengeç
09° 15' 41"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 05:20

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>