2 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

2 Nisan Hangi Burç

2 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 2 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

2 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. Ancak, öğlen saatlerinde yapılan heyecan verici bazı telefon görüşmeleri sizi canlandırabilir, belki bir arkadaşınızdan veya meslektaşınızdan iyi bir haber alırsınız. 

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Muhtemelen önemli bir telefon ya da ziyaretçi beklemektesiniz. Bu bekleme süreci sizin için sıkıntılı geçiyor olmalı. Kendinizi oyalayacak bir şeyler bulmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Bilemediğiniz konularla ilgili içsel süreçler yaşayacağınız bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kayıp duygusu yaşayabilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmemelisiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Öğle sonrasında arkadaşlarınızın konularıyla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gereksiz endişelerden uzak durun.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün Mars'ın etkisini güçlü bir şekilde hissediyoruz. Güçlü, sebatkar yönlerinizi özellikle iş hayatınızda ve iş ve para konularında ortaya çıkarabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Bütün gün konuşmaya ve iletişime odaklanacaksınız. Konu olarak daha çok medya, reklam, eğitim danışmanlığı veya pazarlama alanlarında olabilir. Ulaştırma ve haberleşme konularında yardımlaşma yapabilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz, sürprizli gelişmelerin hayatınıza dahil olabileceği bir cumartesi deneyimlemeniz olasıdır. Ani gelişmelere ve sürprizli başlangıçlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Hamlelerinizi sezgilerinize göre belirlediğiniz ve içsel sevgi prensibini güçlü hissettiğiniz bir ruh haline sahipsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
02° 27' 37" R
Ay
Boğa
21° 37' 34" R
Merkür
Terazi
25° 16' 46" R
Venüs
Akrep
16° 29' 04" R
Mars
Terazi
06° 41' 11" R
Jüpiter
Kova
23° 11' 33" R
Satürn
Kova
07° 05' 09" R
Uranüs
Boğa
14° 16' 17"
Neptün
Balık
21° 29' 11"
Plüton
Oğlak
24° 20' 44"
Chiron
Koç
11° 01' 39"
Lilith
İkizler
07° 38' 15"
True Node
İkizler
03° 25' 42"
Son Güncelleme : 25/09/2021 10:40

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda Seyretmeye Devam Ediyor 25 Eylül 2021, Cumartesi Ay Boğa Burcunda Seyretmeye Devam Ediyor Son günlerdeki gerginlik bugünde devam etmekte ancak devreye giren Mars, Satürn kontağı biraz daha sağduyulu ve diplomatik da... Devamını Oku >>