2 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

2 Nisan Hangi Burç

2 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 2 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

2 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün Ay Oğlak’ta iken, kendinizi daha fazla sorumlu ve yüklü hissedebilirsiniz. Hafta sonu olsa da uğraştıran durumlar olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

İçinde bulunduğunuz ilişkinin günlük iniş çıkışlarını sıkıca izleyip, dengenizi korumaya çalışın. İlişkinizin tatlı yönünün tadını çıkarıyorken ilişkinizin pürüzlü yönlerini inceleyin. Bugün iş yoğunluğunuzun arttığını ve telefonlara yetişemediğinizi düşünebilirsiniz. Bu yoğunluk sizi yoruyor olsa da yaratıcı fikirleriniz ve kendinden emin tavrınızla bütün işleri başarıyla tamamlayabileceksiniz. Beklediğiniz para, istediğiniz zamanda olmasa bile, kısa sürede geliyor. Kahve tüketimini azaltın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Muhtemelen önemli bir telefon ya da ziyaretçi beklemektesiniz. Bu bekleme süreci sizin için sıkıntılı geçiyor olmalı. Kendinizi oyalayacak bir şeyler bulmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İlgi alanlarınızın oldukça uzağındasınız. Ama bu konuda suçlu aramanız yararlı olmayacak. Bazı hatalarınızı üstlenmeniz bir gereklilik olarak görünüyor. Gelecek planlarınızda bazı aksamalar söz konusu olabilir. Doğal yetenekleriniz var. Bunları hayatla buluşturma becerisini pek gösteremiyor, kendinizi gereği kadar pazarlayamıyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün, pazartesi sendromunu yaşamayacağın bir gün. İşteki anlaşmazlıkların son bulduğunu görmek yükünü alıp götürecek.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 07:16 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kazandırıcı işlere yönelmenin, tutumlu davranmanın, hesabınızı bilmenin, planlı şekilde çalışmanın göstergesidir. Saat 11:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, zihinsel açıdan çabuk öğrenmenizi, kolayca bağlantı kurmanızı, uygun sözcükler kullanarak güçlü bir şekilde kendinizi ifade etmenizi sağlar. Özgür yaklaşımlar içinde, hareket etmeniz kolaylaşır. Saat 17:43-21:27 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Çevremizdeki insanlarla daha özenli bir iletişimde bulunalım. Haksızlıkla karşılaştığımızda gergin tepkilerde bulunmak yerine, karşımızdaki kişiye neden böyle davrandığını bir soralım. Zor olsa da, bunu yapalım ki, onu böyle hareket etmeye sevk edenin ne olduğunu anlamaya çalışalım. Saat 21:27 Ay-Yengeç geçişinde, ailevi meseleler, duygusal sorunlar sizi düşündürebilir. Belirsizliklerin bir türlü aydınlanmadığı, ortak bir noktanın bir türlü tespit edilemediği durumlara çareler bulmaya çalışabilirsiniz. Gönlünüz değerli kilitli sandık gibidir. Bunu açabilecek kişinin, hakikaten anlayışlı, vicdanlı, kıymet bilen bir insan olması gerekir. Saat 21:39 Ay-Venüs görünümü, ailenizle olan ilişkiniz veya evinizi ilgilendiren konularda gerginlikten uzak duralım. Venüs gerilediği için, yapıcı tarzdaki yaklaşımlar gayet faydalıdır. Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 58' 11" R
Ay
Kova
19° 01' 09" R
Merkür
Yay
18° 21' 35" R
Venüs
Yay
16° 17' 25" R
Mars
İkizler
19° 31' 59" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 49"
Satürn
Kova
19° 44' 32"
Uranüs
Boğa
16° 06' 35"
Neptün
Balık
22° 39' 05"
Plüton
Oğlak
26° 44' 26"
Chiron
Koç
12° 12' 01"
Lilith
Yengeç
25° 28' 55"
True Node
Boğa
13° 10' 28"
Son Güncelleme : 29/11/2022 08:40

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>