2 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

2 Nisan Hangi Burç

2 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 2 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

2 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün yeni şeyler keşfetmek için heyecanlı olabilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda bütünü görmek daha kolay olacaktır. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Yabancılarla ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle zaman geçirmek için programlar yapabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İş hayatında yolunda gitmeyen durumlar ile karşılaşabilirsin. Hayatında bulunan ‘'iyi'' ve ‘'kötü'' ayrımını daha iyi yapmaya başlıyorsun. Artık ne istediğine daha iyi odaklanıyorsun. Bazı arkadaşlıkların sonuna gelmiş olabilirsin. Önemli kararlar alamaya başladığın bir dönemdesin. Çevren bu duruma uyum sağlayamayabilir, eleştirilere maruz kalabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İlgi alanlarınızın oldukça uzağındasınız. Ama bu konuda suçlu aramanız yararlı olmayacak. Bazı hatalarınızı üstlenmeniz bir gereklilik olarak görünüyor. Gelecek planlarınızda bazı aksamalar söz konusu olabilir. Doğal yetenekleriniz var. Bunları hayatla buluşturma becerisini pek gösteremiyor, kendinizi gereği kadar pazarlayamıyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün ilişkiler konusunda hassas dengeler olabilir. Endişe duyduğunuz olaylar daha fazla gündeme gelebilir. Finansal yatırımlarınız için kararlar almak isteyebilirsiniz. Beklenmedik konularda dönüşümler olabilir. Sizi bağlayan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda hedefleriniz doğrultusunda ilerlemelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Gün içinde ev ve yerleşime ait konular ile aile içi iletişimde iyileştirici ve etkisi iyicil konularla karşılaşacaksınız. Bugün sizin için ruhunuzu iyileştiren, hayata sevgi dolu gözlerle bakmanızı sağlayacak son derece olumlu bir etki söz konusu. Bu etki altında arkadaşlık ilişkileri, gruplar ve geleceğe yönelik beklentileriniz konusunda şanslar elde edecek ve son derece keyifli bir gün geçireceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
04° 27' 04" R
Ay
Terazi
20° 48' 26" R
Merkür
Kova
02° 02' 10" R
Venüs
Oğlak
11° 34' 09"
Mars
Yay
29° 57' 48"
Jüpiter
Balık
05° 30' 09"
Satürn
Kova
14° 35' 15"
Uranüs
Boğa
10° 49' 60"
Neptün
Balık
21° 12' 32"
Plüton
Oğlak
26° 42' 19"
Chiron
Koç
09° 00' 44"
Lilith
İkizler
21° 03' 57"
True Node
Boğa
29° 12' 56"
Son Güncelleme : 24/01/2022 14:40

Astroloji Gündemi

24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 24 Ocak 2022, Pazartesi 24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Terazi burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün boyunca ilişkiler ve işbirlikleri odak noktamız olabilir. Günü... Devamını Oku >>