28 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

28 Nisan Hangi Burç

28 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 28 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

28 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Sizi yakalayabilecek mutlulukları temsil ediyor. Her an hayatınızın aşkı karşınıza çıkacakmış gibi davranmalı ve bunun beklentisine girmekten çekinmemelisiniz. Çünkü hayatınızın aşkı çok yakında yaşamınızdaki yerini alacak ve kötü günlerin yerini mutlu günleriniz alacak. Hayata ne verirseniz onu fazlasıyla size geri verir. Evrene olabildiğince pozitif enerji vermenizi ve mutluluğu hak ettiğinize evreni de inandırmanızı istiyorum. Siz neye inanırsanız evren ona inanır. Evrenin inandığı şey sizin için gerçek olur.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Ay tüm gün Yengeç burcunda seyahat edecek. Yakın çevrenizle ilişkileriniz bugün alacağınız kararlarda etkili olacaktır.Satürn ile Merkür arasındaki sert etkileşim kendinizi ifade etmekte zorlanmanıza sebep olabilir. Önümüzdeki birkaç gün kariyer hayatında problemler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Bugün, çevrenizdekileri abartma eğilimine girmekten özenle kaçınmanız gereken bir gün olacaktır. Etrafınızdaki kişileri olduklarından daha büyük ve kudretli görebilir, altından kalkamayacakları şeyleri yapmalarını bekleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar, Ay-Terazi seyir etkinliğinde günümüz başlıyor. Verdiğiniz kararları, yaptığınız işleri doğru bulmaları gururunuzu okşar. Huzurlu bir gün geçirme ihtiyacınız ön plandadır. Sanıldığının aksine sizin için başarı, paradan çok daha önemlidir aslında. Çünkü başarılı olduğunuz takdirde her türlü arzunuzu elde edeceğinizi zaten bilirsiniz. Saat 18:19 Ay-Pluto görünümü, hem işlerimizi yoluna koymak hem de sıkıntılarımızdan, zorunluluklarımızdan kurtulmak istediğimizi işaret eder. Tedbirli olmamızda yarar var. Saat 20:17 Ay-Mars görünüm etkisinde birilerine karşı mecburen nazik davranmaya çalışırız. Ancak gelin görün ki, bu nezaket biraz da ortam şartları veya sorumluluklarımız gereğidir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bugün zihnini gereksiz konular meşgul edebilir. Kim ne derse desin, bildiğin doğrulardan vazgeçmeye hiç niyetin yok.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir gün. Bazı ödemeleriniz için geç kalmak istemiyorsanız, fatura takiplerinizi sıkı yapmalısınız. Sevdiğiniz kişinin, üzerinizdeki motivasyon etkisini yadsıyamazsınız. Bugün onun fikrini almak isteyeceğiniz bir konu, gündeme gelebilir. Aranızdaki iletişim mükemmel gelişecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 32' 53" R
Ay
İkizler
16° 49' 33" R
Merkür
Terazi
13° 15' 41" R
Venüs
Yay
18° 24' 27"
Mars
Terazi
26° 05' 27"
Jüpiter
Kova
22° 24' 03"
Satürn
Kova
07° 02' 06"
Uranüs
Boğa
13° 14' 38"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 39"
Chiron
Koç
09° 43' 43"
Lilith
İkizler
10° 53' 52"
True Node
İkizler
01° 54' 47"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>