28 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

28 Nisan Hangi Burç

28 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 28 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

28 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa; yakınlarınla duygusal bağlar kurabilir; onlara ihtiyaçları olan sevgiyi ve şefkati verebilirsin. Çevrendekilere hassasiyetle yaklaşabilir, kendini iyi hissettirecek paylaşımlarda bulunabilirsin. İnternet ortamında iç dünyana ışık tutacak çalışmalar yapabilir, eğitimlere ve seminerlere katılabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Bugün olaylara bakışınızda daha pozitif olmaya bakmalısınız. Ortaklaşa bir konuda kazanç sağlayabilecek bir imkan elde edebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Hizmet duygunuzun, çalışkanlığınızın hakim olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Pek çok işinizi aynı anda halletmek için pratik çözümler arayabilirsiniz. Gündelik yaşamınızda size destek olabilecek kişileri bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bugün, çevrenizdekileri abartma eğilimine girmekten özenle kaçınmanız gereken bir gün olacaktır. Etrafınızdaki kişileri olduklarından daha büyük ve kudretli görebilir, altından kalkamayacakları şeyleri yapmalarını bekleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

28 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar 28 Nisan-22 Mayıs tarihleri arasında Merkür burcunuzda gerileyecek. Gölgeli günleriyle birlikte 21 Nisan itibariyle etkili olacak bu süreçte yeni kararlar vermek pek doğru olmaz. Çünkü sonrasında pişmanlık duyabiliyoruz. O nedenle gerçekçi olmamızda yarar var. Zaten,  geri hareket sizin burcunuzda gerçekleştiğinde ben bazı açılardan olumlu buluyorum. Neyin ne olduğunu anlamak için güvenilirliği iki kat önemsiyoruz. Maddi düşünüyoruz. Ancak bu olumsuz değildir aslında. İnsan kazanmak ve geleceğini teminat altına almak ister. Durum böyle olunca etrafındaki dünyayı iyi gözlemleyerek, nereden ne geleceğini tespit etmeye çalışır.  Bu dönemde kişisel bakımımız, sağlığımızla ilgili konularla yakından ilgilenelim. Belki de onca koşturmaca içinde birçok şeyi göz ardı ettik. Şimdi ilgilenme vaktimiz. Çiçek ekelim, toprakla haşır neşir olalım. Sevgiyi üretelim, güzelliklerin kıymetini bilelim. Ömür gelip geçiyor, şöyle bir kendimize çeki düzen verelim. Bu sürecin bir çok meseleyi anlamamızda, yeniden gözden geçirmemizde farkındalık yaratması dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları