10 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

10 Nisan Hangi Burç

10 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 10 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

10 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün ilişkinizde kendinize güveniniz tam olacak. Yeni bir kariyere başlamak üzereyseniz hedef odaklı çalışın. Belirsizlik en büyük korkudur. Eğer bir şeylerden korkuyorsanız bunlar ile ilgili bilgi sahibi olmaya çalışın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Şaşıracağın haberler alıyorsun!Şans gezegeni Jüpiter, bugünden itibaren 11 Ağustos'a kadar geri hareketine başlıyor. Ne zamandır maddi zorluklar yaşayan bir Koç burcuysan, gelirini artıracağın işlere yönelebilirsin. Kendi işini yapıyorsan, yatırımlarını artırmak adına, yeni anlaşmalar imzalayabilirsin. Öğleden sonra gelecek telefonla bu kadar da olmaz diyeceğin olaylardan haberdar olacaksın. Sorunlar ardından çözümleri de beraberinde getirir. O yüzden hayatındaki sorunları bu kadar büyütme. İlişkisi olan bir Koç burcuysan, bazı konuşmalarınla farkında olmadan karşı tarafı kırabilirsin. Evli bir Koç burcuysan, değer verdiğin kişiyle romantik bir akşam yemeği yiyebilirsin. Bugün aynı zamanda sosyal medyada çok ilginç sayfalara, paylaşımlara denk gelebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Yeni tanıştığınız kişilerle aniden bir işbirliği ya da dostluk gündeme gelebilir. Son derece hızlı günler ve olaylarla yaşamınızı şekillendiriyorsunuz. Aile yatırımlarına yönelik karar zamanı.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

20 Nisan'a kadar maddi konularda önemli görüşmelerden sakınmalı, riskli işlerden uzak durmalısınız. Para harcamalarından sakının ve yakın çevrenizdeki iletişim sıkıntılarına dikkat edin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Bugünlerde, bazı amaç ve hedefleriniz var ve bu doğrultuda gitmenizi gösteren çok fazla evrensel işaretle karşılaşabilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve girişimler söz konusu olabilir. Ancak yine de, 19 Nisan'a kadar olan süreç, üzerinde yoğunlaştığınız işler veya iş hayatınız açısından biraz stresli geçebilir. Diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına odaklanmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Ancak, ani ve beklenmedik hareketleriniz veya farklı şeylerle ilgilenme ihtimaliniz de yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlerine kadar Boğa'da olan Ay, istikrarlı işlerle uğraşmamızı, yapmak istediğimiz işlerle vakit geçirmemizi ve istediğimiz neticeleri almamızı sağlayabilir. Öğle sonrasında ise, ikili durumlar kararsızlıklara neden olabilir, isteksizlik, halsizlik, uykusuzluk veya belirsizlikler hareketi zorlaştırabilir. Uranüs'ün konumu ise, bir haftadır yazdığımız gibi yine, tahmin edilmesi zor gelişmeleri, ani durumları, beklenmedik olayları, ama belki de sürprizleri ön plana çıkartabilir önümüzdeki hafta boyunca. Konu Uranüs olunca nasıl hareket edeceğini bilemediğimiz bir enerji açığa çıkıyor. Yenilikler, yenilikçi fikirler veya sürprizler olabileceği gibi, kontrol edilmesi zor durumlarda temkinli davranmanın faydası görülebilir veya aşırılıklardan ve riskli hareketlerden kaçınmakta fayda vardır. Bilimsel alanda, teknoloji başlıklı konularda veya humanizm başlıklı olaylarda, önemli adımların atılabileceği, keşif ve buluşlara açık günlerdeyiz. Bizler de, kendi hayatlarımızda tesadüfen veya yanlışlıkla yeni şeyler keşfedebilir veya deneyebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
06° 49' 00" R
Ay
Aslan
09° 20' 23"
Merkür
Kova
11° 56' 34"
Venüs
Kova
29° 34' 56"
Mars
Boğa
26° 00' 21"
Jüpiter
Kova
15° 44' 42"
Satürn
Kova
08° 03' 28"
Uranüs
Boğa
07° 27' 57"
Neptün
Balık
20° 06' 46"
Plüton
Oğlak
25° 55' 50"
Chiron
Koç
07° 02' 22"
Lilith
Boğa
14° 07' 27"
True Node
İkizler
16° 27' 48"
Son Güncelleme : 25/02/2021 08:10

Astroloji Gündemi

25 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 25 Şubat 2021, Perşembe 25 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 25 Şubat 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>