10 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

10 Nisan Hangi Burç

10 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 10 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

10 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Bugün etrafında dönen konuşmalara katılmak ve kendi fikrini ifade etmek senin için önemli olacak. Çevrendeki insanların senin fikirlerine saygı duyması bugün seni daha da mutlu edebilir. O yüzden kendini geri çekme bugün.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Uzun zamandır planladığınız projeleri gerçekleştirmek için cesaretinizi toplayın. Şüpheyle yaklaşanlar varsa onları da kendi tarafınıza çekmek için, fikirlerinizi güvenle anlatın. Çevrenizdekiler heyecanınıza olumlu tepki verecek ve sizi daha da teşvik edecek. Bu durum özel hayatınız için de geçerli. Bu yeni yönünüzü başkalarına göstermekten çekinmeyin – bu sayede ilerleyebileceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Kararlarını kendi verdiği ve mantıklı birisi olduğu anlamına gelmektedir. Mantığınız ve kalbinizin sesini dinlediğiniz zaman olayların daha güzel gelişeceğini göreceksiniz. Hayatınızdaki kişinin olan kişiye karşı içinizden geldiği gibi davranacaksınız. Bu durum da karşılıklı olarak son derecede güzel bir uyum yakalamanızı sağlayacak.  Göreceğiniz birçok farklılıklar bu gün gelebilir. Maddi anlamda bir şeylere kalkışmadan önce biraz sabırlı olmayı seçin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün küçük şeylere odaklanmak isteyebilirsiniz. Kimi zaman programlara çok dikkat etmiyorsunuz örneğin. Önemli bir randevuya gitmeyi unutmamanız gerekebilir. Bu nedenle de onu daha sonradan bulabileceğiniz bir yere not aldığınızdan emin olun! Ayrıca aldığınız her türlü yol tarifini de iyi kontrol edin. Daha önce hiç gitmediğiniz bir yere araba kullanarak gidiyorsanız, doğru güzergahta olduğunuzdan emin olun.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İletişimle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde kendinizi özgür hissedebilir ve sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgileneceğiniz zamanlar var. Ticari anlaşmalar için uygun bir gün. İkna yeteneğinizi kullanmaktan çekinmeyin. Teknik sorunlara kolayca çözüm getirebileceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Fikirlerinizle, düşüncelerinizle, sıradışı ve yenilikçi yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün. Sevginizi, tutkularınızı, yaratıcılığınızı çok farklı şekillerde göstermek isteyebilirsiniz. Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
01° 57' 53" R
Ay
Kova
04° 32' 37" R
Merkür
Başak
14° 34' 32" R
Venüs
Aslan
19° 39' 59" R
Mars
Terazi
18° 42' 48" R
Jüpiter
Boğa
14° 52' 09" R
Satürn
Balık
01° 47' 55" R
Uranüs
Boğa
22° 46' 25"
Neptün
Balık
26° 06' 40"
Plüton
Oğlak
27° 57' 01"
Chiron
Koç
18° 23' 35"
Lilith
Aslan
29° 04' 44"
True Node
Koç
25° 04' 34"
Son Güncelleme : 25/09/2023 10:00

Astroloji Gündemi

25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 25 Eylül 2023, Pazartesi 25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>