10 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

10 Nisan Hangi Burç

10 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 10 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

10 Nisan 2024 Koç Burcu Yorumu

Bugün bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız yardımlarla işlerinizi toparlayabilirsiniz. İletişiminizle ilgili konularda yara alabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Koç burcunda bulunan beş ana gezegenin verdiği gücü, akıllıca kullanmanızda fayda var. Yeni bir şeylere başlamak için en uygun zaman.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç burçları, Aslan burcunun beşinci evinize yaptığı hareket renkli bir dönemin kapılarını açacak. Kendinizi her zamankinden daha enerjik ve mutlu hissedeceksiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizde beklenmedik sürprizler geleceğe dair olumlu adımlar atmanızı sağlayacak. Günün sonlarına doğru maddi konularla ilişkin problemlerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Kararlarını kendi verdiği ve mantıklı birisi olduğu anlamına gelmektedir. Mantığınız ve kalbinizin sesini dinlediğiniz zaman olayların daha güzel gelişeceğini göreceksiniz. Hayatınızdaki kişinin olan kişiye karşı içinizden geldiği gibi davranacaksınız. Bu durum da karşılıklı olarak son derecede güzel bir uyum yakalamanızı sağlayacak.  Göreceğiniz birçok farklılıklar bu gün gelebilir. Maddi anlamda bir şeylere kalkışmadan önce biraz sabırlı olmayı seçin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Yaptığın karar değişiklikleri aile ve ilişki hayatın arasında denge kurmanda sana zorluk çıkarabilir. Yaptığın harcamaları bir plana oturtmak istiyorsun, fakat karşılaşacağın ani durumlar yüzünden bunu başaramayabilirsin. İş hayatın ile alakalı yaptığın görüşmeler bu günlerde sonuçlanabilir. Sosyal hayatını özlüyorsun, bu günlerde arkadaşlarını özleyebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Şaşıracağın haberler alıyorsun!Şans gezegeni Jüpiter, bugünden itibaren 11 Ağustos'a kadar geri hareketine başlıyor. Ne zamandır maddi zorluklar yaşayan bir Koç burcuysan, gelirini artıracağın işlere yönelebilirsin. Kendi işini yapıyorsan, yatırımlarını artırmak adına, yeni anlaşmalar imzalayabilirsin. Öğleden sonra gelecek telefonla bu kadar da olmaz diyeceğin olaylardan haberdar olacaksın. Sorunlar ardından çözümleri de beraberinde getirir. O yüzden hayatındaki sorunları bu kadar büyütme. İlişkisi olan bir Koç burcuysan, bazı konuşmalarınla farkında olmadan karşı tarafı kırabilirsin. Evli bir Koç burcuysan, değer verdiğin kişiyle romantik bir akşam yemeği yiyebilirsin. Bugün aynı zamanda sosyal medyada çok ilginç sayfalara, paylaşımlara denk gelebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 12' 18" R
Ay
Yay
18° 11' 16" R
Merkür
Yengeç
07° 56' 53"
Venüs
Yengeç
04° 41' 32"
Mars
Boğa
08° 46' 00"
Jüpiter
İkizler
06° 01' 44"
Satürn
Balık
19° 21' 53"
Uranüs
Boğa
25° 14' 47"
Neptün
Balık
29° 53' 49"
Plüton
Kova
01° 35' 03"
Chiron
Koç
22° 59' 45"
Lilith
Başak
29° 04' 47"
True Node
Koç
12° 24' 58"
Son Güncelleme : 21/06/2024 05:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>