26 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

26 Nisan Hangi Burç

26 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 26 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

26 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz. Güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemini araştırmak istiyorsunuz. Enerjiniz olumlu yönde ilerliyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Ay'ın Venüs ile İkizler burcundaki kavuşumu parasal konuları ön plana çıkarıyor. Finansal konularda kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz.Burcunuzda Güneş'in Uranüs ile kavuşumu özgürlük ihtiyacınızı arttıracaktır. Ani ve beklenmedik kararlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Günün başında boşlukta olan Ay, saatler 12:27 olduğunda Kova burcuna giriş yapıyor. Kariyer hayatınızın öncelik kazandığı bir gün geçirebilirsiniz. İş değiştirmek istiyorsanız yeni teklifler kapınızı çalabilir. Siz de artık iş aramanın vaktinin geldiğini düşünerek başvuru yapabilirsiniz. Çalışmıyorsanız bugün özgürleşme arzunuz hat safhada olabilir. Hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek için artık harekete geçmeliyim diyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Kariyeriniz ve iş yaşamınızla ilgili konularda kendinize olan güveninizi kuvvetlendirmenize sebep olacak olumlu gelişmeler mesleki konularda yeteneklerinizi daha da geliştirip hedeflerinize hızla ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu süreç içinde çabalarınızın karşılığını almaya başlar ve kazanımlarınızı akılcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle hızlı sonuçlar almaya yönelik girişimlerde bulunmalısınız. Özel hayatınızda ise sevdiğiniz insanla birlikte; Aşkın ve sevginin kutsallığının keyfini sürebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Başarısız olmaya tahammülünüz olmadığı gibi en küçük sorunda çevrenizi suçlayabileceğinizi unutmamalısınız. Derin düşündüğünüz zaman başarı size kolay geliyor.. Satürn finans evinizden sizi denetlemeye devam ediyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Kendiniz kadar çevrenizi düşünmeniz tabii ki çok güzel. Fakat zaman zaman aşırıya kaçabilir, sevdiklerinizin de, harcamalarını denetlemek isteyebilirsiniz. Artık geçmişin hesabını yapmak istemiyorsunuz. Girdiğiniz ortamlarda kendinizden emin tavırlarınız ve etkileyici cümlelerinizde arkanızda bir hayranlık ordusu bırakacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 07' 19" R
Ay
Boğa
27° 59' 03" R
Merkür
Aslan
10° 48' 08" R
Venüs
Başak
13° 22' 23" R
Mars
Başak
02° 05' 48" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 38"
Satürn
Kova
10° 11' 22"
Uranüs
Boğa
14° 39' 41"
Neptün
Balık
22° 50' 23"
Plüton
Oğlak
25° 11' 56"
Chiron
Koç
12° 47' 58"
Lilith
İkizler
01° 38' 38"
True Node
İkizler
08° 53' 54"
Son Güncelleme : 02/08/2021 07:40

Astroloji Gündemi

Yükselen Yay Burcu Özellikleri 2 Ağustos 2021, Pazartesi Yükselen Yay Burcu Özellikleri İmajı : Ben iyiyim (ahlak ve kalite açısından). Hayata Yaklaşımı : Her şey yoluna girer (Tanrı'ya güven). Yükselen Yay... Devamını Oku >>