26 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

26 Nisan Hangi Burç

26 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 26 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

26 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Gün, ilişkinizi yeni bir seviyeye taşımak için mükemmel. Birisiyle istikrarlı bir şekilde ilerliyorsanız bugün önemli şeylerin kararlaştırıldığı bir gün olabilir. Bir aile kurmaya bile karar verebilirsiniz! 

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Ay'ın Venüs ile İkizler burcundaki kavuşumu parasal konuları ön plana çıkarıyor. Finansal konularda kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz.Burcunuzda Güneş'in Uranüs ile kavuşumu özgürlük ihtiyacınızı arttıracaktır. Ani ve beklenmedik kararlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Ay?ın Kova burcundaki seyahati sizin hedeflerinize ulaşmak için kararlı olmanıza destek verir. Toplum önünde başarılı projelerinizin hazırlığına bugün başlayabilirsiniz. Teknolojik her türlü destekten yararlanabilirsiniz. Kararlı tavırlı kişilerle iş birliğine girebilir, fütüristik projelerle iş hayatınızı canlandırabilirsiniz. İnatçı ve dik başlı tavırlardan kaçınırsanız, hayatın akışı size olumlu yansıyacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün iş konularına fazla detaycı olabilirsiniz. Pratik bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde yaratıcılığınızı kullanacağınız bir gündesiniz. Aşkta fazla fedakar bir yapıda olabilirsiniz. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz sevdiğiniz şeylere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Akşam eğlenceli planlar yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Kişisel hayatınızdaki her tür girişimi destekleyen bir yeniay olacak. Daha önceden konuştuğunuz, iletişim halinde olduğunuz insanlarla birlikte harekete geçebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

26 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Vergi ödemeleriniz için en uygun zamanda bulunuyorsunuz. Ortaklı kazanımlarınız veya başkalarının maddi potansiyelinden faydalandığınız gelirlerinizde bugün de olumlu enerjiler söz konusudur. Ancak akşam saatlerinde maddi konularda depresif ve umutsuz hissedebileceğiniz bir sorunla da karşılaşmanız mümkündür. Tedbiri elden bırakmamalısınız. Genel olarak ise; Ay bugün saat 17:51'de boşluğa girecek. Ay tüm gün Yay burcunda ilerlemeye devam edecek. Yolculuk, haberleşme, ticaret ve yabancılarla ilişkilerinizi, eğitim ve yazım işlerinizi boşluk etkisine girmeden önce halletmekte fayda var. Ay boşluğa girdikten sonra daha yavaşlayın. Yüksek tempolu işlerden uzak kalarak, arkadaşlarla veya yakınlarınızla beraber eğleneceğiniz sohbet edeceğiniz bir akşam geçirin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 48' 57" R
Ay
Terazi
06° 20' 60" R
Merkür
Yay
08° 10' 25" R
Venüs
Oğlak
19° 46' 38"
Mars
Akrep
20° 34' 17"
Jüpiter
Kova
25° 13' 49"
Satürn
Kova
08° 52' 41"
Uranüs
Boğa
11° 48' 13"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 28"
Chiron
Koç
08° 36' 58"
Lilith
İkizler
14° 53' 41"
True Node
İkizler
01° 42' 29"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:00

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>