9 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

9 Nisan Hangi Burç

9 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 9 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

9 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün bilinçaltınız muhtemelen geçmiş travmaları azad ettiğinden son derece aktif. Uzun zaman öncesinin hatıraları baraj kapıları açılmışçasına zihninize dolabilir. Pek çoğu hoş olmayan hatıralar olacaktır. Her şeye rağmen bu iyi bir şey, bu hatıraların meydana getirdiği engelleri bir bir yok ediyorsunuz. Gün sonuna dek kendinizi öyle hafif hissedeceksiniz ki ayda yürüdüğünüzü bile sanabilirsiniz! Keyfini çıkarın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Venüs ile hayaller, aşk, romantizm, aldatma ve aldanmaları temsil eden Neptün gezegeni birlikte seyahat edecekler. Artık kafanızdaki aşk temasına uyan bir partnerle gelecek hayatınıza ait hayaller kurabilirsiniz. Kendinizi Alice Harikalar Diyarı?nda sanmak için gözlerinizi kapatın yeter. Bazen bu kadar romantik olmak size bile iyi gelecektir. Ne de olsa temel yaşam temanız koşturmak ve mücadele.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sizin adınızın da karıştırıldığı bir söylentinin kulağınıza gelmesi sizde günlük kızgınlıklar yaratabilir. Bu söylentilerin arkasında sizi kendinizle tartıştıracak niyetler bulacaksınız. Yakın bir arkadaşınızın ekonomik açmazları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma çabanızın önünde, onun pek anlayamadığınız kaçışları var. Bugünlerde bu konuyu daha belirginleştirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Kariyerinizde ve özel alanlarınızda sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Toplumsal konuları kafanıza takabilirsiniz. Öğleden sonra özel hayatınızda daha rahat etkiler altında olacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Öğle saatlerine kadar finansal konularla ilgili fikir üretmeye devam edebilirsiniz. Ancak öğleden sonra yan gelip yatma zamanında olacaksınız. Paranın önemi ve değerlendirmesi konusunda hayaller kurabilirsiniz. Manevi değerlerinizi de gözden geçirebilirsiniz. Yakınlarınızla kurmuş olduğunuz manevi bağları ve güven duygusunu pekiştirmeye çalışacaksınız. Genel olarak ise; bugün Ay saat 12:50'de Boğa burcunda boşluğa girecek ve tüm gün boşlukta kalacak. Boşlukta kaldığı sürece kalıcı olabilecek değişiklik getirecek kararlar almaktan kaçınmalısınız. Sizi rahatlatan, sakin ve dingin olabileceğiniz, stres altına girmeyeceğiniz işlere ve faaliyetlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Masaj, vücut ve cilt bakımı, aroma terapi yaptırabilirsiniz. Saç renginizi değiştirmek, yeni bir saç modeli denemek veya tarzınıza uymayan bir giysi alma riskine girmeyin. Sonradan üzülebilirsiniz. En iyisi dostlarla yemek, içmek, sohbet ve muhabbet etmek. ' Canım Evim Güzel Evim' diyerek evde ayağınızı uzatıp dinlenmek isterseniz Boğa Ay'ının enerjilerini yansıtmış olursunuz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 56' 58" R
Ay
İkizler
21° 34' 06" R
Merkür
Terazi
13° 39' 14" R
Venüs
Yay
18° 49' 14"
Mars
Terazi
26° 21' 35"
Jüpiter
Kova
22° 24' 36"
Satürn
Kova
07° 02' 40"
Uranüs
Boğa
13° 13' 40"
Neptün
Balık
20° 46' 43"
Plüton
Oğlak
24° 23' 52"
Chiron
Koç
09° 42' 43"
Lilith
İkizler
10° 56' 32"
True Node
İkizler
01° 55' 24"
Son Güncelleme : 25/10/2021 06:50

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>