9 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

9 Nisan Hangi Burç

9 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 9 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

9 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Hararetli bir günün içinden geçerken sabırsızlığının önüne geçmelisin, çabuk sinirlenen yapın ikili ilişkilerindeki iletişimi yanlış yönlendirebilir. Sosyal medyadan haber almak yerine, eski dostlarınla pazar gününü değerlendirebilirsin. Dışarı çıkmak sana da çok iyi gelecek. Annenin ya da anne kadar yakın gördüğün bir sevdiğinin sözlerine kulak vermelisin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Maddi konular gündeminde. Bir süre önce verdiğin paranın geri dönecek olması seni ekonomik olarak rahatlatabilir. Günü kendini ayırmaya yönelik planlar yapacaksın. Alışverişe çıkmak ve yeni kıyafetler almak isteyebilirsin. Diş hassasiyetin kendisini belli edebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Ay Balık burcunda ilerlerken hayatı genel akışına daha fazla bırakabilirsiniz. Ancak dalgınlık, unutkanlık ve ihmallere daha çok dikkat etmelisiniz. Kontrolünüz dışı gelişmeler, etrafınızın hareketliliği gündeminize şekil verebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç, evliliğinde yaşanan duygusal sıkıntıları gideriyorsun, bu daha huzurlu bir hava yaşanmasına sebep olabilir. Evinde yaptığın değişiklikler evine daha farklı bir hava katıyor. Bu durum evinde kalma istediğini yoğunlaştırabilir. Bugün alacaklarını tahsil edebilirsin buna dayanarak bazı ödemelerini gerçekleştirebilirsin. Kendini geri plana atacağın bir gün olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Koç burcu ikili ilişkiler önem kazanıyor. Duygularınız o kadar dengede ve ahenkli ki; kendiniz bile şaşırıyorsunuz. Şimdilik bundan memnunsunuz ama ileride ne olur bilinmez. Çünkü Koç burçları bu kadar dengeyi sevmezler. İnişler çıkışlar olmalı. Yeni başlangıçlar olmalı. Kendinizle ilgili ani değişiklikler yapabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 30' 10" R
Ay
Oğlak
01° 24' 25" R
Merkür
Boğa
21° 10' 28"
Venüs
Yengeç
29° 50' 38"
Mars
Aslan
09° 05' 42"
Jüpiter
Boğa
04° 20' 04"
Satürn
Balık
07° 05' 08"
Uranüs
Boğa
20° 26' 31"
Neptün
Balık
27° 30' 42"
Plüton
Kova
00° 05' 43"
Chiron
Koç
18° 59' 55"
Lilith
Aslan
16° 33' 54"
True Node
Boğa
03° 23' 37"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:50

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>