9 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

9 Nisan Hangi Burç

9 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 9 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

9 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Kimi ya da neyi istediğinizi tespit edip aradığınız aşkı kendinize çekme fırsatı yakalayacaksınız. Aşk ilişkilerinde kararlılık süreciniz revaca...

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Motivasyonunuz yüksek olarak başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde diyalog kurarken kendinizi ön plana alarak isteklerinizin yerine getirilmesini sağlıyorsunuz. Kendi hayatınızda yeni bir döngünün ilk başlangıcındasınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi kurallı, otoriter ve hedef odaklı davranışlarla ifade ederken, aile büyükleriniz, kurumlar ve patronlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde soğuk ve mesafeli tavırlarla karşılaşabileceğiniz için, ilişkilerinizi dengelemeli, beklentilerinizi net olarak ifade etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Fırsatları değerlendiriyorsun!Ay, değişken burçta hareket ediyor. Bugün iletişim konusunda oldukça güçlüsün. Eğer iş hayatında sektör değiştirmeyi düşünen bir Koç burcuysan daha önce geri çevirdiğin bir fırsatı değerlendirmek isteyebilirsin. Gün içerisinde katılacağın organizasyonda hem aklına hem de ruhuna hitap edecek biriyle tanışabilirsin. İlişkisi olan yahut evli bir Koç burcuysan, değer verdiğin kişiyle katılacağınız davette gözler üzerinizde olacak. Yakın arkadaşının, her ne kadar özünde iyi biri olduğunu düşünsen de bazı kırıcı davranışları, arana mesafe koymana neden olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar saat 09:50 itibariyle Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, zgürce hareket edebilmenizde destekleyicidir. Yüreğinizdeki inancı, hayallerinizi gerçekleştirme kararlılığınızı, dostluklarınızı ve umutlarınızı güçlendirici bu etki altında, işlerinizi hevesli bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Saat 19:41 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, para kazanmaya yönelik proje ve hedeflerin önemini vurguluyor. Zevkli ve kaliteli bir yaşam istiyorsan, ileride çocukların için güzel bir hayat düşünüyorsan, yetenekli olduğun alanlara yönel ve kendini ifade edersen mutlu ve doyumlu hayat yaşarsın diyerek size gelişim yolunda rehberlik ediyor. Saat 22:16 Ay-Merkür görünümü, gönlünüzden geçeni, hiç çekinmeden ifade edebilmenizi sağlar. Hafta boyunca her işinizde başarı ve mutluluk dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

9 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Sizin adınızın da karıştırıldığı bir söylentinin kulağınıza gelmesi sizde günlük kızgınlıklar yaratabilir. Bu söylentilerin arkasında sizi kendinizle tartıştıracak niyetler bulacaksınız. Yakın bir arkadaşınızın ekonomik açmazları sizi üzüyor. Ona daha yakın olma çabanızın önünde, onun pek anlayamadığınız kaçışları var. Bugünlerde bu konuyu daha belirginleştirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 04' 04" R
Ay
Terazi
16° 08' 03" R
Merkür
Yengeç
03° 48' 45" R
Venüs
İkizler
16° 54' 47"
Mars
Boğa
01° 20' 53"
Jüpiter
Koç
07° 57' 35"
Satürn
Kova
24° 26' 16"
Uranüs
Boğa
17° 59' 04"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 39"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 15"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:20

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>