25 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

25 Nisan Hangi Burç

25 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 25 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

25 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Sizin oldukça mutsuz biten bir ilişkinizi gösteriyor. Yakın bir zamanda küçük düşeceğiniz bir olaya maruz kalmışsınız. Bu olayı her ne kadar unutmak isteseniz bile aklınızdan çıkmıyor. Eski partneriniz tarafından maruz kaldığınız bu olay için partnerinize oldukça faz kin duyduğunuzu söylemem mümkün. Bir yandan intikam planları yaparken diğer yandan unutmaya çalışıyor ve kararsızlığınızda boğulduğunuzu hissediyorsunuz. Zamanın her şeyi iyileştirmede bir merhem olduğunu hatırlatmak isterim, acınız kalıcı olmayacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Elinizdekileri ve paranızı daha iyi değerlendirebilecek olanaklar aramalısınız. Maddi konular üzerinde daha çok durabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Geçmişi düşünmek motivasyonunu düşürüyor!Ay öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Duygusallığının bugün her zamankinden daha da ağır basabilir. Geçmişte yaşadığın sıkıntıları tekrar tekrar düşünerek kendine eziyet ediyorsun. Değiştiremeyeceğin şeyler için bu kadar zaman harcamak ve ruh halinin bozulması sana hiç iyi gelmiyor. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Boğa burcuysan, verdiğin karardan pişmanlık duyabilir onunla tekrar bir araya gelmek isteyebilirsin. Evli ve çocukları olan bir Boğa burcuysan, çocukların eğitim ve gelecekleriyle ilgili olumlu yönde gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise bozulan eşyan seni epey uğraştıracak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bazı konulardaki enteresan görüşleriniz, size yeni ilişkiler sağlayabilir. Bu düşünceleri etkileyip değiştirebilecek kişilerle ilişkilerinizi iyi mesafel koymanız gerekecek. Bazı gelişmeleri olumlu anlamda yönlendirme çabalarına girecek, yanlış anlamaların önüne geçmeye çalışacaksınız. Bunun getireceği sonuçlar size duyulan ilgiyi arttıracak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Miras, nafaka, sigorta primi geri ödemesi veya tazminat gibi, çalışarak kazandığınız para dışındaki gelirle alakalı olarak olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Eğer bu konularda girişimleriniz varsa, bugün oldukça şanslı olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Birçok konuda işin fiziksel yönüne odaklısınız. Yaptığınız şeyin fiziksel karşılığını görmedikçe tatmin olamıyorsunuz. Manevi yönden ruhunuzu anlamanız ve buna göre davranmanız gerekecek

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
03° 39' 59" R
Ay
Yengeç
11° 56' 15" R
Merkür
Terazi
15° 31' 21" R
Venüs
Yay
20° 34' 39"
Mars
Terazi
27° 30' 38"
Jüpiter
Kova
22° 27' 17"
Satürn
Kova
07° 05' 15"
Uranüs
Boğa
13° 09' 30"
Neptün
Balık
20° 44' 48"
Plüton
Oğlak
24° 24' 51"
Chiron
Koç
09° 38' 32"
Lilith
İkizler
11° 07' 59"
True Node
İkizler
01° 58' 31"
Son Güncelleme : 27/10/2021 00:10

Astroloji Gündemi

Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor 26 Ekim 2021, Salı Ay 00:00’da Yengeç Burcuna Geçiş Yapıyor Bugün Ay, Yengeç burcundaki yaklaşık 2.5 gün süren yolculuğuna başlıyor. Günün ilk yarısı hassas, sezgisel ve son derece uyum... Devamını Oku >>