25 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

25 Nisan Hangi Burç

25 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 25 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

25 Nisan 2022 Boğa Burcu Yorumu

Sevdiğiniz dost ve arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz ve görüşebileceğiniz bir gündesiniz. Fikirlerinizi paylaşabilir, geleceğe yönelik planlarınızda dostlarınızın görüşlerini alabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Diğer günlere nazaran, kişisel hayatınızla ilgili keyifli bir gün. Memnun hissedeceksiniz ve kişisel başarılarınızın uyumunun tadını çıkartacaksınız. Başarınız la gururlanan yakınlarınız dan duyacaklarınız da mutlu kılacak sizleri. Aşk hayatınızda ise endişe ve gerginliklerden uzaklaşacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız sevip sevilmek güvenmek güvende hissetmek günün getirisi sizler için.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün aklından geçenleri dışarıya yansıtmakta güçlük çektiğini hissedebilirsin. Duyguların sana rehberlik etmeye başlıyor, merhametli ve cömert olacağın bir gün geçirebilirsin. Aile içinde kardeşin ile yaşadığın problemleri halletmek istiyorsun, sorunları halletmek için bir konuşma yapabilirsin. Maddi olarak beklentilerin varsa bu beklentilerinin boşa çıkmayacağını günün sonunda daha iyi görebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Geçmişi düşünmek motivasyonunu düşürüyor!Ay öğle saatlerine kadar boşlukta hareket edecek. Duygusallığının bugün her zamankinden daha da ağır basabilir. Geçmişte yaşadığın sıkıntıları tekrar tekrar düşünerek kendine eziyet ediyorsun. Değiştiremeyeceğin şeyler için bu kadar zaman harcamak ve ruh halinin bozulması sana hiç iyi gelmiyor. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Boğa burcuysan, verdiğin karardan pişmanlık duyabilir onunla tekrar bir araya gelmek isteyebilirsin. Evli ve çocukları olan bir Boğa burcuysan, çocukların eğitim ve gelecekleriyle ilgili olumlu yönde gelişmeler yaşanabilir. Akşam saatlerinde ise bozulan eşyan seni epey uğraştıracak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün, Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle sorunlarınızı aşacaksınız ve ilişkiniz daha önce olmadığı kadar iyi bir hal alacak. Eş yada sevgilinizden gelecek sevgi dolu jestlerle romantizmin doruklarına çıkacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bazı konulardaki enteresan görüşleriniz, size yeni ilişkiler sağlayabilir. Bu düşünceleri etkileyip değiştirebilecek kişilerle ilişkilerinizi iyi mesafel koymanız gerekecek. Bazı gelişmeleri olumlu anlamda yönlendirme çabalarına girecek, yanlış anlamaların önüne geçmeye çalışacaksınız. Bunun getireceği sonuçlar size duyulan ilgiyi arttıracak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 20' 47" R
Ay
Boğa
17° 38' 15" R
Merkür
Boğa
27° 11' 47"
Venüs
Boğa
00° 06' 03"
Mars
Koç
02° 46' 40"
Jüpiter
Koç
03° 12' 14"
Satürn
Kova
25° 12' 37"
Uranüs
Boğa
16° 07' 26"
Neptün
Balık
25° 11' 24"
Plüton
Oğlak
28° 24' 28"
Chiron
Koç
15° 19' 26"
Lilith
Yengeç
04° 52' 15"
True Node
Boğa
22° 33' 11"
Son Güncelleme : 28/05/2022 19:50

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>