25 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

25 Nisan Hangi Burç

25 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 25 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

25 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyunca yeni iş tekliflerini değerlendirebilir, iş hayatınızda takım çalışmalarından faydalanabilir ve kendinizi değişime ve yenilenmeye açık bir şekilde pozitif olarak insanlara yansıtabilirsiniz.Aile büyükleri, patronlar, kurumlardan destek görebilir, ilişkilerinizde olumlu bir atmosferde uyum ve denge geliştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Enerjinizi dengelemek için tatlı ve asitli yiyecek ve içeceklere yöneliminiz artabilir. Bu sayede enerji alarak günün yarım kalan işlerini halletmeyi tercih edebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 00:03 Ay-Venüs görünüm nedeniyle, hem aşk hem kazancınızla alakalı konularda mantıklı düşünmeniz yerinde olur. Hayatta hiç bir şeyin mükemmel olmadığını biliyoruz. Elimizden geldiğince huzur bulmak niyetindeyiz. Oysaki bu görünüm nedeniyle bizi kimsenin anlamadığını düşünebiliriz. Sizi rahatsız edebilecek meseleleri daha sonra çözümlemeye çalışmakta yarar var. Saat 03:41 Venüs-Chiron görünümü, maddi-manevi açıdan rahat bir yaşama duyulan özlemin işaretçisidir. Kaygılardan, insanların ucuz oyunlarından, dedikodudan, kötü niyetli insanlardan uzak durmak isteriz. Kendi değerlerimize sahip çıkarız. Belki de bu nedenle daha fazla güçlü olmak isteriz. Bu görünüm bize her şey yoluna girecek, olumsuz düşünme, yaşadığın tecrübeleri de unutma, dostunu düşmanını iyi bil diyerek destek veriyor. Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, kendimizle barışık şekilde geçmesini sağlıyor. Huzur arayışında olan gönlümüz, endişelerinden kurtuluyor. Birçok meseleyi kafamızın içinde yerli yerine koymamız mümkün oluyor. Saat 15:30 Ay-Satürn görünümü, olgun davranmanın, sorunları mantıklı şekilde çözümlemenin işaretçisidir. Doğru ve yerinde kararlar verilir. Gün, tüm güzellikleriyle sizi kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Dünyevi zevklerinizden keyif aldığınız, yeme, içme ve gezme konularında vakit geçirmek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Maddi hedeflerinizi tasarlayabileceğiniz, somut getirisi olan konulara odaklanabileceğiniz enerjilere sahipsiniz. Hayatın keyif getiren maddi ve somut konularına biraz daha düşkün olabileceksiniz. Sınırları aşmak, özgürlük elde etmek, bizi kısıtlayan konu ve koşullardan uzaklaşmak kurtulmak için harika bir transittesiniz. Bilhassa bilinçaltı fenomenlerinizin ve çılgın hayallerinizin işler hale geçirilmesi mümkündür.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün,gireceğiniz ortamlarda farklı bir konu ile ilgili fikirlerinizi söylemelerini isteyebilirler. Aykırı davranmak yerine, olaylara görecelikle bakmalısınız. Taraf tutmak size çevre kaybettirebilir. Özgürce konuşmak her zaman olumlu sonuç vermiyor. Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
21° 14' 44" R
Ay
Koç
08° 03' 14"
Merkür
Koç
12° 37' 16"
Venüs
Koç
25° 14' 04"
Mars
İkizler
22° 23' 52"
Jüpiter
Kova
25° 05' 49"
Satürn
Kova
12° 05' 04"
Uranüs
Boğa
09° 32' 52"
Neptün
Balık
21° 45' 56"
Plüton
Oğlak
26° 44' 20"
Chiron
Koç
09° 35' 30"
Lilith
Boğa
19° 05' 14"
True Node
İkizler
11° 54' 06"
Son Güncelleme : 11/04/2021 01:00

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>