4 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

4 Nisan Hangi Burç

4 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 4 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

4 Nisan 2024 Koç Burcu Yorumu

Dün yaşadıklarınız bugünü şekillendirir ve yarını planlar. Bugün hayatınızı bu cümleye göre değerlendirebilirsiniz. Planlarınız için neyin gerekli olduğunu, bunları nasıl temin edeceğinizi yine kendi imkanlarınızla bulacaksınız. Ekonomik birikimlerinizin faydasını görebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Ailene karşı duyarlılığın biraz daha artıyor; onlara karşı takındığın tavrı sorguluyorsun, beraber geçirdiğiniz zamanı kaliteli hale getirmek için yeni etkinlikler planlayabilirsin. İki seçeneğin arasında kalma hissini bugün birçok durumda yaşayabilirsin. Kararlarında net olduğunu düşünsen de yaşayacakların bu konuda tekrardan düşünmene sebep olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Hayatınızda yapmak istediğiniz büyük değişim öncesi son kez kararlarınızı alıyorsunuz. 1 Nisanda burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay’a adeta bir hazırlık içindesiniz.Kendinizi hem iş hem sosyal çevre noktasında artık hazır hissediyorsunuz. Sizi yoran her şey geride kalıyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Aşk hayatı ve çocuklarla iletişiminizde hissettiklerinizle beklentilerinizi paralel tutmanız ve tatminsizlik hissine karşı, elinizde olan değerlere odaklanmanız faydalı olacaktır. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, özel hayatınızda sizi yüksek bir enerjiye taşıyan yeni tekliflerle karşılaşabilir, enerjinizi her alanda coşkulu ve pozitif bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Ay'ın Aslan burcundaki seyahati sizi romantikleştirse de, gündeminizde kariyerinizle ilgili konular olacak. Bugün Jüpiter ile Plüton kariyer evinizde kavuşum gerçekleştiriyor.İş hayatınızda büyük değişikliklerin gündeme geldiği bir dönemden geçiyorsunuz. Merkür ile Neptün kavuşumu spiritüel konularda destekleyici etkiler sunuyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Boşlukta ilerleyen Ay 05:56'da sizlerin burcuna giriş yapıyor. Güne enerjik başlıyorsunuz. Üzerinizdeki düşük ve karamsar enerji geride kalıyor. Bugün güzelliğinizle ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Gün içerisinde Ay'ın Kiron ve Mars arasındaki açıyı aktifleştirmesi size yük olan, yara veren şeyleri hayatınızdan ayıklamak için sizleri harekete geçirecektir. Bugün sizlere şifa olacak tek kişi yine kendiniz olacaksınızdır. Kendi ideallerinizden vazgeçmeyin. Bunları başarabilecek gücün içinizde olduğunu fark etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
26° 05' 22" R
Ay
Terazi
23° 54' 25" R
Merkür
İkizler
28° 40' 15"
Venüs
İkizler
29° 23' 39"
Mars
Boğa
05° 36' 17"
Jüpiter
İkizler
05° 03' 22"
Satürn
Balık
19° 17' 13"
Uranüs
Boğa
25° 01' 38"
Neptün
Balık
29° 51' 55"
Plüton
Kova
01° 39' 54"
Chiron
Koç
22° 51' 42"
Lilith
Başak
28° 36' 06"
True Node
Koç
12° 51' 24"
Son Güncelleme : 16/06/2024 21:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>