4 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

4 Nisan Hangi Burç

4 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 4 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

4 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Yaşadığınız problemleri çözmek için planlı olmayı tercih edebilirsiniz. Öz disiplini kendinizde hissetmek için daha çok çaba göstermeniz gerekebilir...

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Uzun süredir hazırladığınız planların eyleme dönüştürülmesine az kaldı. Hâlâ şüpheleriniz olsa bile bu işi daha fazla ertelemeyin. Dört bir yandan yardım teklifleri alacaksınız. Fakat yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek, neticede sizin iyiliğiniz isteniyor. Bu hareketli dönemde vücudunuz için de bir şeyler yapmayı unutmayın. Beslenmenize dikkat edin ve bir hobiyle uğraşarak kendi içinizde denge sağlayın. Karşılaşacağınız stresle ancak bu şekilde baş edebileceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Yakın zamanda gelecek anlara ve başarı dolu olan günlere işaret eder. İnsanlar arasında başarılı olacak ve işinizde aslında ne kadar ileri gidilecek olduğuna işaret eder. İnsanlardan alacağınız haberler sizlerin daha ileri adımlara kadar gelmesine etkili olacak. Bu noktada başarı dolu olmayı isteyin ve içinizde olan güç ile savaşın. Yeni anlar gelene kadar daha rahat devam edin. İstek dolu olan günlerde daha özel devam edeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Ay'ın Aslan burcundaki seyahati sizi romantikleştirse de, gündeminizde kariyerinizle ilgili konular olacak. Bugün Jüpiter ile Plüton kariyer evinizde kavuşum gerçekleştiriyor.İş hayatınızda büyük değişikliklerin gündeme geldiği bir dönemden geçiyorsunuz. Merkür ile Neptün kavuşumu spiritüel konularda destekleyici etkiler sunuyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Boşlukta ilerleyen Ay 05:56'da sizlerin burcuna giriş yapıyor. Güne enerjik başlıyorsunuz. Üzerinizdeki düşük ve karamsar enerji geride kalıyor. Bugün güzelliğinizle ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Gün içerisinde Ay'ın Kiron ve Mars arasındaki açıyı aktifleştirmesi size yük olan, yara veren şeyleri hayatınızdan ayıklamak için sizleri harekete geçirecektir. Bugün sizlere şifa olacak tek kişi yine kendiniz olacaksınızdır. Kendi ideallerinizden vazgeçmeyin. Bunları başarabilecek gücün içinizde olduğunu fark etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Gökyüzü yeniliklere karşı istekli davranmanız yönünde harekete geçiriyor sizleri. Yeni insanlar tanımaktan çekinmeyin, sosyal ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem verin. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanlarla karşılaşmanın getirdiği şansı yakalayacağınız çok özel zamanlardasınız. Bugün yakınlarınızla ilişkilerinizde dinleyen taraf olmaya özen gösterin. Zihninizdeki birçok problemin aslında sizin yanlış anlamanızdan kaynaklandığını fark ederek rahatlayacak ve ailenizle olan ilişkilerinizi daha sıcak bir hale getirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise özgürlük, isteğiniz yeni arayışlar içine girmenize sebep olabilir. İlişkinizde sorunlar sürekli tekrar ediyorsa karar sizin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 06' 38" R
Ay
Yay
25° 27' 35" R
Merkür
Boğa
20° 38' 12"
Venüs
Yengeç
29° 27' 12"
Mars
Aslan
08° 51' 22"
Jüpiter
Boğa
04° 14' 53"
Satürn
Balık
07° 04' 38"
Uranüs
Boğa
20° 25' 11"
Neptün
Balık
27° 30' 22"
Plüton
Kova
00° 06' 05"
Chiron
Koç
18° 58' 58"
Lilith
Aslan
16° 31' 08"
True Node
Boğa
03° 26' 04"
Son Güncelleme : 05/06/2023 03:00

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>