4 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

4 Nisan Hangi Burç

4 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 4 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

4 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Kişisel projeler başlatın. Başlatacağınız projeler artık kişisel hırsınızın tam hükmündedir. Egonuza değil, işinize enerji sarfedin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İletişimde yoğunluğun artacağı bir gün olabilir. Kariyerinizde önemli bazı gelişmeler içinde olabilirsiniz. Öfkenizi bir kenara bırakın ve davranış modellerinizi geliştirmeye bakın. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Bugün yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için çok uygun olacak. Prosedür gerektiren konularda harekete geçecekseniz bugün çok uygun olacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar saat 09:55 itibariyle özgürce hareket etmek ve düşünmek anlamına gelen Ay-Yay burcunda seyrine başlayacak. Çevrenizdeki insanlara, yaşadığınız ortama, dünyada olup bitenleri görmek, bilmek, duymak isteyeceğiz. Okumak, bilgi sahibi olmak, araştırmak bir çoğumuz için gün boyu etkili olacak. Her görüşten insanla bağlantı kurabileceğiz. Saat 10:06 Merkür-Mars görünümü, geri hareket döneminde gerçekleşiyor. Geçmişe dönük problemler karşınıza çıkabilir. Birileri bunları hatırlatabilir. Bizim düşüncelerimiz dış dünya ile aramızda gerginlik oluşturabilir. İçgüdüsel bir hevesle atlayacağımız ve düşünmeden yürürlüğe koyacağımız bir plan, keşke dememize yol açabilir. Karar vermeden önce enine boyuna düşünelim. Gelen haberler, yaşanan gelişmeler, söz verilenler, yapılacak görüşmeler tekrarlanabilir. Onun için lütfen aklımız başımızda olsun. Gerginlikten, insanları kırmaktan ve kararsız kaldığımız konularda adım atmaktan uzak duralım. İşimizi, sorumluluklarımızı ihmal etmeyelim. Attığımız imzaya, verdiğimiz söze dikkat edelim. Miras, hukukla alakalı konular, girişim ve günlük hayattaki tüm işlerimizi iyi takip edelim. Gün boyu güzellikler yanınızda olsun. Gönülden sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde parasal konular, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz ve çeşitli toplantılarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında güçlü ilişki bağları kurabilir, artan özgüveninizle ilişkilerdeki beklentilerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Düşük bir enerjiyle haftaya başlamanız olasıdır. Dolayısıyla bugün hem ruh hem de beden sağlığınıza odaklanmalısınız. Dışsal koşullarınıza uyum sağlamak ve içsel enerjinizi bu koşullara uydurmak için mücadele verebilirsiniz. Bilinçaltı çalışmalarına katılmak için oldukça uygun bir zaman diliminde bulunuyorsunuz. Sezgileriniz harekete geçebilecektir. Genel olarak ise; Ay bugün 02:37‘de boşluğa giriyor ve 08:46'da Balık burcuna geçecek. Ay Balık burcundayken duygusallıkta artış görülür. Sezgisel yanımız ağırlık kazanır, empati kurmak ve merhamet göstermek kolaylaşır. İnsanların zayıf ve yaralanabilir tarafları daha çok açığa çıkar. Karşınızdakine anlayış ve şefkat gösterme arzusu öne çıkar. İnsanların yumuşak taraflarını ortaya çıkaracak bir tutumla ve iyi niyetli tavırlarla ilişkilerinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Sevgi göstermek, romantik anlar yaşamak, hayal gücünüzü harekete geçirmek, görselliğe odaklanmak, müzik dinlemek, dans etmek, resim yapmak, loş ışıkta yavaş bir müzikle ruhunuzun dinlenmesine izin vermek, ruhani çalışmalar yapmak, günün karmaşasından kaçmak arzusu ile elinize bir kadeh şarap alıp televizyonu kapatıp beyninizi dinlendirmek için uygun bir fırsat. Meditasyon yapabilir, mum ışığında bir yemek yiyebilirsiniz. Romantik bir film seyredebilir, tiyatro veya sinemaya gidebilirsiniz. Sevdiklerinizin dertlerine ortak olarak onların sıkıntılarını hafifletebilirsiniz. Güçlük içinde olan, yardıma muhtaç kişilere elinizi uzatabilirsiniz. Ay Balık burcundayken yaratıcı sanatçı tarafınız güçlü olur. Fotoğraf çekmek, renkleri kullanarak tasarım yapmak, dekorasyon öğeleri veya aksesuar kullanarak başarılı bir görünüm elde etmek mümkündür. Su ile rahatlatıcı anlar yaşanabilir. Deniz kıyısında olmak, banyo yapmak veya hamam-sauna gibi mekanlara gidip bakım yaptırmak size iyi gelebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 10' 06" R
Ay
Boğa
28° 33' 27" R
Merkür
Aslan
10° 54' 11" R
Venüs
Başak
13° 25' 52" R
Mars
Başak
02° 07' 38" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 18"
Satürn
Kova
10° 11' 09"
Uranüs
Boğa
14° 39' 43"
Neptün
Balık
22° 50' 20"
Plüton
Oğlak
25° 11' 52"
Chiron
Koç
12° 47' 55"
Lilith
İkizler
01° 38' 57"
True Node
İkizler
08° 53' 56"
Son Güncelleme : 02/08/2021 08:50

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>