4 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

4 Nisan Hangi Burç

4 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 4 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

4 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Aşk konularında hassasiyet gösteriyor olmanız hoş. Sözleriniz narin ve dokunaklı. Herkesin sevgisini bugünlerde daha da fazla kazanacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgilinize karşı olan duygularınızı sorgulayabileceğiniz bir gün. Bu durumda hissettiklerinizi ve sebeplerini anlamaya çalışın. Çalışma hayatında ayrıntılar üzerinde daha çok durmaya çalışın. Çabalarınız gözden kaçmıyor, ilgiyle izleniyorsunuz. Başkalarının hislerine ve gereksinimlerine karşı ilgisizlik duymanız her şeyi altüst edebilir. Hesapta olmayan ödemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Rahatsızlığınızı atlatmanıza rağmen yine de kendinize karşı daha dikkatli olun.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Boşlukta ilerleyen Ay 05:56'da sizlerin burcuna giriş yapıyor. Güne enerjik başlıyorsunuz. Üzerinizdeki düşük ve karamsar enerji geride kalıyor. Bugün güzelliğinizle ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Gün içerisinde Ay'ın Kiron ve Mars arasındaki açıyı aktifleştirmesi size yük olan, yara veren şeyleri hayatınızdan ayıklamak için sizleri harekete geçirecektir. Bugün sizlere şifa olacak tek kişi yine kendiniz olacaksınızdır. Kendi ideallerinizden vazgeçmeyin. Bunları başarabilecek gücün içinizde olduğunu fark etmelisiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Oldukça cesur ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Teknoloji ile ilgili yolculuklar gündeme gelebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, Saat 03:58 Ay-Mars görünümü, evimizin, ailemizin maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı harekete geçmemizi sağlıyor. Üretime dönük düşünüyoruz ve ayaklarımızın üzerinde durabilmek için, paranın ve aile olmanın ne kadar önemli olduğunun gayet iyi farkındayız. Saat 05:31 Ay-Jüpiter görünümü, ailemizi ilgilendiren konularda herkesin ölçülü ve dikkatli davranmasını isteriz. Nazik olunmasını, adil davranılmasını bekleriz. Bir problem varsa eğer, bunu başkalarıyla konuşmaktan hoşlanmayız. Canımız sıkkın olduğunda hemen bir şeyler yeriz, içeriz. Bu bizi rahatlatır. Tabii ki kilo alımına neden olabilir. Dikkat etmekte fayda var. Partnerimizin güzel yaklaşımları bizi rahatlatır. Değerlerimize saygı göstermesi mutlu eder. Saat 06:33 Ay-Pluto karşıtlığı ailemizi, bastığımız toprağı, değer verdiğimiz her şeyi korumak adına, güçlenmek arzumuzun işaretçisidir. Saat 14:31 Ay-Uranüs görünümü, mesleki-özel hayat-ilişki- kişisel girişimlerinizle alakalı konulardaki hassasiyetin göstergesi. Size karşı olan sistem, kişi veya durumlarla hem dış hem iç anlamda mücadeleye zorlanabilirsiniz. Haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak, birileriyle çatışabilirsiniz. Yeniliklere oldukça açık bir kişi olduğunuz için, özellikle düşüncelerinize, değer verdiğiniz olgulara laf atıldığında, baskı uygulandığında kayıtsız kalmazsınız. Saat 23:45-5 Nisan 01:13 arasında boşlukta ilerleyecek Ay, geçmiş meselelerden ziyade bugünü merkez alarak düşünmeniz sizi yaşanabilecek stresten korur. Temkinli hareket etmek ve yenilik anlamındaki işler konusunda beklemede kalmak durumundayız. Her günün sabahı, bir aydınlığa işarettir. Doğan Güneş sizlere olumlu ve başarılı girişimlerde bulunmanız ve gönlünüzce ilerlemeniz anlamında şans getirsin. Kazancınız bereketli, sağlığınız yerinde olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
18° 16' 27" R
Ay
Yengeç
12° 40' 07" R
Merkür
Oğlak
05° 06' 49" R
Venüs
Oğlak
00° 16' 31" R
Mars
İkizler
15° 16' 43"
Jüpiter
Balık
29° 15' 46"
Satürn
Kova
20° 30' 17"
Uranüs
Boğa
15° 42' 48"
Neptün
Balık
22° 39' 24"
Plüton
Oğlak
27° 01' 13"
Chiron
Koç
12° 00' 49"
Lilith
Yengeç
26° 43' 48"
True Node
Boğa
12° 56' 16"
Son Güncelleme : 10/12/2022 12:10

Astroloji Gündemi

10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 10 Aralık 2022, Cumartesi 10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Hem kafamızın hem de duygularımızın karmakarışık olduğu bir güne uyanabilir, sabah saatlerinde ne istediğimizi kendimiz bile... Devamını Oku >>