4 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

4 Nisan Hangi Burç

4 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 4 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

4 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Kişisel projeler başlatın. Başlatacağınız projeler artık kişisel hırsınızın tam hükmündedir. Egonuza değil, işinize enerji sarfedin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İletişimde yoğunluğun artacağı bir gün olabilir. Kariyerinizde önemli bazı gelişmeler içinde olabilirsiniz. Öfkenizi bir kenara bırakın ve davranış modellerinizi geliştirmeye bakın. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Bugün yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için çok uygun olacak. Prosedür gerektiren konularda harekete geçecekseniz bugün çok uygun olacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Gökyüzü yeniliklere karşı istekli davranmanız yönünde harekete geçiriyor sizleri. Yeni insanlar tanımaktan çekinmeyin, sosyal ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem verin. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanlarla karşılaşmanın getirdiği şansı yakalayacağınız çok özel zamanlardasınız. Bugün yakınlarınızla ilişkilerinizde dinleyen taraf olmaya özen gösterin. Zihninizdeki birçok problemin aslında sizin yanlış anlamanızdan kaynaklandığını fark ederek rahatlayacak ve ailenizle olan ilişkilerinizi daha sıcak bir hale getirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise özgürlük, isteğiniz yeni arayışlar içine girmenize sebep olabilir. İlişkinizde sorunlar sürekli tekrar ediyorsa karar sizin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Maddi konularınız ile ilgili geleceğe yönelik planlar yapmak size güven verebilecek. Kişisel özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissetmek sizin duygularınızın ani ve hızlı bir şekilde değişim göstermesi ve ani tepkiler vermenize neden olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar yeni haftamız saat 08:46 olana dek Ay-Boşluk etkisinde geçecektir. Kendinizi istediğiniz gibi ifade etmeniz, haksızlıklar karşısında sabır göstermeniz, işlerinizi çabucak bitirmeniz kolay olmayabilir.  Zorunluluklarınız nedeniyle, dilediğiniz gibi hareket edemeyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar kimi zaman problemleriyle sizi rahatsız edebilirler. Benim önerim, ne zamandır üstünde çalıştığınız fakat bir türlü bitiremediğiniz işlere öncelik vermenizdir. Saat 08:46 Ay-Balık burcunda seyir etkinliği altında sevgi birliğini ruhumuzun derinliklerinde hissetmemiz bizim için çok önemli hale geliyor. Aşkı tenimizde, ruhumuzda ve dört bir yanımızda görme arzumuz büyüyor. Bir insana güvenmenin, sevgiyle büyümenin ne kadar özel bir duygu olduğunu düşünüyoruz. Saat 22:02 Ay-Mars görünümü, bir yandan iç dünyanızda hassas tepkilerde bulunmaya müsait olduğunuzu, diğer taraftan keşif arzunun yükseldiğini göstermekte. Bu da gösteriyor ki, duygusal açıdan aktifsiniz. Kolayca durumları algılayabilir, amacınız yönünde hareket edebilirsiniz.Yeni haftamız hayırlara vesile olsun. Kalben sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 35' 49" R
Ay
Boğa
18° 54' 46"
Merkür
Koç
19° 24' 43"
Venüs
Koç
29° 27' 56"
Mars
İkizler
24° 27' 29"
Jüpiter
Kova
25° 42' 15"
Satürn
Kova
12° 17' 58"
Uranüs
Boğa
09° 44' 18"
Neptün
Balık
21° 52' 49"
Plüton
Oğlak
26° 45' 51"
Chiron
Koç
09° 47' 16"
Lilith
Boğa
19° 27' 59"
True Node
İkizler
11° 29' 29"
Son Güncelleme : 14/04/2021 11:00

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>