12 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

12 Nisan Hangi Burç

12 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 12 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

12 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ciddi gerginlikler yaşayabilir ve tepkinizi sert bir dille ifade edebilirsiniz. Bunu yapmanız birileri tarafından eleştirilse de kısa bir süre ne denli haklı bir tepki verdiğiniz için takdir edileceksinizdir. Hayalini kurduğunuz önemli bir projenizi hayata geçirmek için destek alabilir farklı alanlarda da başarıyla boy göstermeyi başarabilirsiniz. Beraberliği olmayan Koç’lar sürpriz bir beraberlik söz konusu olabilir. Bu beraberliği karşınızdaki kişinin ısrarcı tavırları sonucunda kabul etmeniz büyük pişmanlıkları beraberinde getirebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için hiç acele etmemelisiniz. İş hayatınızda yaşadığınız engeller ve başkalarının ön plana geçme isteği ile size karşı yapılan haksızlıkların farkına varılacağı haklılığınızın ortaya çıkacağı bir süreçtesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Duygusal anlamda tutkularınızın esiri olmamaya özen göstermelisiniz. Sizi kısıtlayan ilişkilerden uzak durmalısınız. İnançlarınızı ve hedeflerinizi yenileyin. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Bugünlerde sinirlenebileceğiniz durumlar özellikle aile içerisinde oluşabilir. Bazı konularda peşin hüküm vermeden önce detaylı düşünmeniz gerekmekte.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, Balık burcunda ilerleyen Ay, rahatlatıcıdır. Fakat gerçekler yerine farklı bir dünya ile temasa geçildiği için hızlı bir şekilde hareket edebilmemiz mümkün değildir. Uzun vadeli düşünerek kararlar vermek yerine, olanı olduğu haliyle kabule hazırızdır. Fakat bu enerjinin güzel tarafı, maneviyatı güçlendirmesi ve yaratıcı taraflarımızı süslemesidir. Çevrenizdeki insanları değerlendirme şekliniz ve olaylara verdiğiniz yanıtların temelinde iyi niyet, şefkat ve vefa duygusu ön plandadır. Bizden ne kadar farklı düşünürse düşünsünler kimseyle alıp veremediğiniz yoktur. Saat 15:18 Ay-Satürn görünümü, huzurlu kılan enerjisiyle işlerimizi daha iyi takip etmemizi, sorumluluk almamızı, hedefimize uygun şekilde ilerlememizde güçlendiriyor. Saat 19:26 Venüs-Neptün görünümü, hem maddi hem de manevi anlamda yaratıcı gücünüzü ön planda tutacak olan bu görünüm, ister sanatsal konularda olsun isterseniz geri planda üzerinde çalıştığınız alanda olsun sizi destekler. Rüyalar ve sezgiler olumlu tesirleriyle sizi sarıp sarmalar. Kendinize güven duymanız böyle bir etki altında gayet kolaydır. Şu sıralarda hangi meseleler üzerinde yoğunsanız, bunları sağlam ve istikrarlı bir şekilde yerli yerine oturtmanız mümkündür. Ben bu enerjiyi kişinin, ruhsal anlamda tazelenmesini, kendi kendine yeterli hale gelebilmesini, problemlerini güçlü maneviyatıyla çözebilmesini sağlayan bir yansıma olarak görüyorum. İdeallerinize sahip çıkmanız ve kendinizden asla şüpheye düşmemeniz halinde halledemeyeceğiniz bir problem yoktur. Bir alacağın tahsil edilmesi ve yolunuzda ilerlemek adına bu enerjinin size ışıklandırmasını diliyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

İlişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz.Bugün, özgürlüğünüzü özleseniz de, bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, gerçek isteklerinizi içinizde saklamak zorunda kalıyorsunuz. Ani hareketlerden uzak kalın. Kazalara müsait bir gün.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 09' 43" R
Ay
Boğa
03° 41' 21" R
Merkür
Aslan
06° 31' 25" R
Venüs
Başak
10° 55' 35" R
Mars
Başak
00° 48' 35" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 42" R
Satürn
Kova
10° 20' 30"
Uranüs
Boğa
14° 37' 46"
Neptün
Balık
22° 52' 35"
Plüton
Oğlak
25° 14' 47"
Chiron
Koç
12° 49' 41"
Lilith
İkizler
01° 25' 01"
True Node
İkizler
08° 53' 05"
Son Güncelleme : 31/07/2021 06:30

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>