12 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

12 Nisan Hangi Burç

12 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 12 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

12 Nisan 2024 Koç Burcu Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerle ilgili anlaşmalara dikkat etmelisiniz. İletişimde olduğunuz kişilere karşı daha duyarlı olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Eğitimle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı konularda sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Bitişler söz konusu. Gün içinde kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

İş konusunda kendini geliştirmek için araştırmalar yapıyorsun. Kariyerinde yeni bir sayfa açmak önceliğin. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan uzun zamandır hoşlandığın biri ile birlikteliğinizin bir adını koyabilirsin. Belirsizliklerden genel anlamda kurtulacağın bir gün olabilir. Kafanın rahatlaması diğer işlere gösterdiğin ilgiyi artırıyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün alacağın bilgiler seni yorabilir. Sürekli olarak ilgilenmen gereken veya öncelik vermen gereken durumlar yaşanabilir. İnsanlarla iletişimin sürekli yeni bilgiler içerebilir. Bunları hazmetmek zaman isteyebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Toplumsal değerlerinizin ön planda olduğu bir gün. Yapacağınız işlerin çevrenizde ses getirmesini istiyor ve bu konuda gerekli alt yapı çalışmalarınızı daha da sıkı tutuyorsunuz. İnatçı yapınızı her alanda gösteriyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Merkür'ün bugün burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim ve haberleşme hız kazanıyor. İletişimde söz sahibi olabilirsiniz. Sesinizi daha fazla duyurabileceğiniz üç haftalık bir dönem başlıyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İyi hissedeceğin aktivitelere yöneliyorsun!Bugün Merkür-Jüpiter 90'lığı gerçekleşiyor. Günler önce yapmayı unuttuğun işin ya da sözün seni telaşlandırabilir. Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, yapacağın anlaşmalardaki bazı maddeler beklentilerinle uyuşmayabilir. Daha temkinli hareket etmen avantajına olacaktır. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Koç burcuysan, bazı hataları ve yanlış anlaşılmaları fark ederek, yeniden bir araya gelmek isteyebilirsin. Evli ve çocukları olan bir Koç burcuysan ailecek evde yaratıcı etkinlikler yapabilirsiniz. Bugün aynı zamanda bilinçaltınla ilgilenmek isteyip, sana iyi gelecek dinlendirici aktivitelere yönelebilir, yaratıcılık üzerine farklı kurslar araştırabilirsin. Günün hareketliliğiyle, kendini özellikle fiziksel olarak yorgun hissedebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 27' 24" R
Ay
Başak
21° 12' 24" R
Merkür
İkizler
22° 36' 58"
Venüs
İkizler
26° 00' 25"
Mars
Boğa
03° 34' 23"
Jüpiter
İkizler
04° 25' 41"
Satürn
Balık
19° 13' 17"
Uranüs
Boğa
24° 53' 01"
Neptün
Balık
29° 50' 24"
Plüton
Kova
01° 42' 50"
Chiron
Koç
22° 46' 08"
Lilith
Başak
28° 17' 46"
True Node
Koç
12° 51' 32"
Son Güncelleme : 14/06/2024 03:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>