12 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

12 Nisan Hangi Burç

12 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 12 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

12 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca arkadaşlık ilişkileriniz ve aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemlerine açık bir zaman diliminden geçmektesiniz. 17.00 sonrasında ev temizliği, hijyen ve bakımla ilgili konulara yönelebilir, çalışma hayatınızı ilgilendiren konulara hız verebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün kıymetinizi bilmeyen ancak onlar için çok şey yaptığınız kişilere sitem dolu konuşabilir, onlara hatalarını hatırlatabilirsiniz. Ancak bir anlaşmazlık yaşanması durumunda egonuza hakim olmalısınız. Tatlı dille konuşabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İyi hissedeceğin aktivitelere yöneliyorsun!Bugün Merkür-Jüpiter 90'lığı gerçekleşiyor. Günler önce yapmayı unuttuğun işin ya da sözün seni telaşlandırabilir. Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, yapacağın anlaşmalardaki bazı maddeler beklentilerinle uyuşmayabilir. Daha temkinli hareket etmen avantajına olacaktır. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Koç burcuysan, bazı hataları ve yanlış anlaşılmaları fark ederek, yeniden bir araya gelmek isteyebilirsin. Evli ve çocukları olan bir Koç burcuysan ailecek evde yaratıcı etkinlikler yapabilirsiniz. Bugün aynı zamanda bilinçaltınla ilgilenmek isteyip, sana iyi gelecek dinlendirici aktivitelere yönelebilir, yaratıcılık üzerine farklı kurslar araştırabilirsin. Günün hareketliliğiyle, kendini özellikle fiziksel olarak yorgun hissedebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, Balık burcunda ilerleyen Ay, rahatlatıcıdır. Fakat gerçekler yerine farklı bir dünya ile temasa geçildiği için hızlı bir şekilde hareket edebilmemiz mümkün değildir. Uzun vadeli düşünerek kararlar vermek yerine, olanı olduğu haliyle kabule hazırızdır. Fakat bu enerjinin güzel tarafı, maneviyatı güçlendirmesi ve yaratıcı taraflarımızı süslemesidir. Çevrenizdeki insanları değerlendirme şekliniz ve olaylara verdiğiniz yanıtların temelinde iyi niyet, şefkat ve vefa duygusu ön plandadır. Bizden ne kadar farklı düşünürse düşünsünler kimseyle alıp veremediğiniz yoktur. Saat 15:18 Ay-Satürn görünümü, huzurlu kılan enerjisiyle işlerimizi daha iyi takip etmemizi, sorumluluk almamızı, hedefimize uygun şekilde ilerlememizde güçlendiriyor. Saat 19:26 Venüs-Neptün görünümü, hem maddi hem de manevi anlamda yaratıcı gücünüzü ön planda tutacak olan bu görünüm, ister sanatsal konularda olsun isterseniz geri planda üzerinde çalıştığınız alanda olsun sizi destekler. Rüyalar ve sezgiler olumlu tesirleriyle sizi sarıp sarmalar. Kendinize güven duymanız böyle bir etki altında gayet kolaydır. Şu sıralarda hangi meseleler üzerinde yoğunsanız, bunları sağlam ve istikrarlı bir şekilde yerli yerine oturtmanız mümkündür. Ben bu enerjiyi kişinin, ruhsal anlamda tazelenmesini, kendi kendine yeterli hale gelebilmesini, problemlerini güçlü maneviyatıyla çözebilmesini sağlayan bir yansıma olarak görüyorum. İdeallerinize sahip çıkmanız ve kendinizden asla şüpheye düşmemeniz halinde halledemeyeceğiniz bir problem yoktur. Bir alacağın tahsil edilmesi ve yolunuzda ilerlemek adına bu enerjinin size ışıklandırmasını diliyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi geçiyor.. Çevrenizi sınayacağınız bir gün içindesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Parasal konulara her zamankinden daha iyimser bakacağınız nitelikte bir gün. Ailevi konularda yapılacak bir takım harcamalar gündeme gelebilir. Finansal kaynak üretmek adına yeni ve ferahlatıcı fikirler gelebilir karşınıza.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 59' 52" R
Ay
İkizler
22° 08' 27" R
Merkür
Terazi
13° 42' 09" R
Venüs
Yay
18° 52' 14"
Mars
Terazi
26° 23' 32"
Jüpiter
Kova
22° 24' 40"
Satürn
Kova
07° 02' 44"
Uranüs
Boğa
13° 13' 33"
Neptün
Balık
20° 46' 40"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 36"
Lilith
İkizler
10° 56' 52"
True Node
İkizler
01° 55' 29"
Son Güncelleme : 25/10/2021 08:00

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>