12 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

12 Nisan Hangi Burç

12 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 12 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

12 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda hızlı gelişmeler söz konusu olabilir, ancak bunların biraz can sıkıcı olması mümkün. Hemen harekete geçmek isteyebilir ve sabırsız olabilirsiniz; ancak tam da sabrınızın sınandığı bir zamandasınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün partnerinizden çok özel bir hediye alabilirsiniz. İş yerinizde sıkı çalışmaya devam edin ve hata yapmaktan kaçının. Geçmişinizde bazı olumsuz olaylar yaşadınız, fakat şu an kendinizi çok enerjik ve neşeli hissediyorsunuz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İş hayatındaki yoğun tempo seni yordu, bu yorgunluğu evinde vakit geçirerek atmak isteyebilirsin. Evin eksikleri konusunda bir liste yapabilir, alışverişe çıkabilirsin. Akrabalarına karşı uzak durduğun ve koruduğun mesafeyi bu günlerde daha yakın ilişkiler kurarak kısaltmak isteyebilirsin. Hafta içi yaşanan vakit ayıramadığın kendin ile alakalı eksiklikleri halletmek isteyebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

İyi hissedeceğin aktivitelere yöneliyorsun!Bugün Merkür-Jüpiter 90'lığı gerçekleşiyor. Günler önce yapmayı unuttuğun işin ya da sözün seni telaşlandırabilir. Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, yapacağın anlaşmalardaki bazı maddeler beklentilerinle uyuşmayabilir. Daha temkinli hareket etmen avantajına olacaktır. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Koç burcuysan, bazı hataları ve yanlış anlaşılmaları fark ederek, yeniden bir araya gelmek isteyebilirsin. Evli ve çocukları olan bir Koç burcuysan ailecek evde yaratıcı etkinlikler yapabilirsiniz. Bugün aynı zamanda bilinçaltınla ilgilenmek isteyip, sana iyi gelecek dinlendirici aktivitelere yönelebilir, yaratıcılık üzerine farklı kurslar araştırabilirsin. Günün hareketliliğiyle, kendini özellikle fiziksel olarak yorgun hissedebilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bazı düşünceleri eskimiş olarak değerlendiriyor, hala taşıdıkları değerleri göremiyorsunuz. Aslında çoğu zaman tavırlarınızla bu düşüncelerin savunuculuğunu yapıyorsunuz. Aile içinde dağılmalar özlem yüklü günler getirebilir. Bu konuyla ilgili çözümsüzlüklerinizde henüz akla getiremediğiniz destekleriniz var. Bununla ilgili kısa yolculuklarınız olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi geçiyor.. Çevrenizi sınayacağınız bir gün içindesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 32' 02" R
Ay
Kova
12° 50' 18" R
Merkür
Yay
17° 42' 03" R
Venüs
Yay
15° 44' 60" R
Mars
İkizler
19° 41' 28" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 22"
Satürn
Kova
19° 42' 58"
Uranüs
Boğa
16° 07' 34"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 50"
Chiron
Koç
12° 12' 35"
Lilith
Yengeç
25° 26' 02"
True Node
Boğa
13° 11' 14"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:20

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>