13 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

13 Nisan Hangi Burç

13 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 13 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

13 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlar, arkadaş çevreniz ve etkinliklerde enerjinizle ön planda olan isim olurken, ikili ilişkilerinizde güzel tekliflerle karşılaşabilir, iş görüşmeleri ve özel yaşamınızdaki buluşmalarınızda keyifli saatler yaşayarak, mutluluk ve keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İş hayatınızda daha fazla sorumluluk almak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Üstlerinizle olan iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için ciddiyetle çalışacaksınız. Öğle saatlerinde sezgilerinize daha çok güvenebilirsiniz. Gün içinde annenizle zaman geçirmek size iyi gelebilir. Gizli kalmış konular açılabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Güzel haberler alıyorsun!Bugün Güneş-Plüton 90'lığı gerçekleşiyor. Bir süredir kafana takılan sorunları halletmeye niyetlisin. Hayata geçirmek istediğin projelerin için kendine bir alan yaratmak isteyeceksin. Geçmişten gelen iş bağlantıların bu anlamda sana fazlasıyla yardımcı olacak. Eğer yakın zamanda yayınlamayı düşündüğün yazınsal bir ürünün varsa yayınevleriyle bağlantıya geçebilirsin. Gün içerisinde beklemediğin bir yerden gelecek parayla, almak istediğin eşyayı zorlanmadan alabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Koç burcuysan, değer verdiğin kişiyle birlikte arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz. Keyifli bir akşam aynı zamanda güzel haberler almanı da sağlayabilir. Bugün aynı zamanda kişisel bakımına da zaman ayırabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji rahatlatıcı, güven verici, zorlukları güce dönüştürücü bir enerjidir. Kişi dış dünyada güçlü olmak istediği gibi, huzur bulmaktan da yanadır. Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, huzur verici ve kendimizi günün akışına bırakmamızı sağlayıcıdır. Ruhsal açıdan rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir. Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, hem maddi hem manevi anlamda huzur, güvence, seçkinlik duygusu verir. Rahatlatıcı ve güzelleştiricidir. Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, gerçekçi olmanın önemi büyük. Köklü, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. Eğreti duran, sadece bir hevesle verilen kararların kalıcı olmayacağını bilelim. Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ruhumuzu besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Olur da bir şeyler sizi duygusal anlamda zorlarsa, şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil. Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Kendinizi yenilemek, yeni idealler ve farklı istekler içinde olabilirsiniz. Bu arada iddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız...

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

BU haftanın en önemli gelişmesi, işlerinizle ilgili güzel haberler almanız olabilir. Yapmakta olduğunuz bir çalışma takdir görebileceği gibi, bu işlerde size yardım eden kişiler, karşınıza maddi gelir yaratacak fırsatlar da getirebilirler. Ancak, bu iyi etkilerin yanında, tartışmalara girdiğiniz zaman canınızı sıkabilecek durumların oluşmasına yol açacak etkilerle de karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu haftanın başlarında, tartışmalara girmemelsiniz. KARDEŞLERİNİZ veya komşularınızla bazı anlaşmazlıklar yaşamanız mümkündür. İnsanlar bazı dengesiz davranışlarda bulunsa da, alttan almayı tercih edin. Geçirdiğiniz bu güzel dönemde, insanların sizi canınızdan bezdirmesi gibi oldukça olumsuz bir durum yine de söz konusu olmayacaktır, endişelenmeyin. Duygusal yaşamınızla ilgili olarak ise olumlu bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz ve bu durum da sinirlerinizi gevşetip rahatlamanızı sağlayabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 08' 34" R
Ay
İkizler
23° 57' 25" R
Merkür
Terazi
25° 26' 01" R
Venüs
Akrep
19° 33' 28" R
Mars
Terazi
08° 28' 12" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 09" R
Satürn
Kova
07° 01' 15" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 38"
Neptün
Balık
21° 24' 47"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 19"
Lilith
İkizler
07° 56' 26"
True Node
İkizler
03° 26' 05"
Son Güncelleme : 28/09/2021 04:20

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>