13 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

13 Nisan Hangi Burç

13 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 13 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

13 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İş hayatınızda daha fazla sorumluluk almak isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Üstlerinizle olan iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için ciddiyetle çalışacaksınız. Öğle saatlerinde sezgilerinize daha çok güvenebilirsiniz. Gün içinde annenizle zaman geçirmek size iyi gelebilir. Gizli kalmış konular açılabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Ay bugün Aslan burcunda ilerlerken, hayata daha olumlu bakıp, doğal hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Aşkta ve yaratıcı alanda dışadönük ve keyifli olabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji rahatlatıcı, güven verici, zorlukları güce dönüştürücü bir enerjidir. Kişi dış dünyada güçlü olmak istediği gibi, huzur bulmaktan da yanadır. Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, huzur verici ve kendimizi günün akışına bırakmamızı sağlayıcıdır. Ruhsal açıdan rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir. Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, hem maddi hem manevi anlamda huzur, güvence, seçkinlik duygusu verir. Rahatlatıcı ve güzelleştiricidir. Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, gerçekçi olmanın önemi büyük. Köklü, sağlam ve güvenilir olanı tercih etmeliyiz. Eğreti duran, sadece bir hevesle verilen kararların kalıcı olmayacağını bilelim. Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ruhumuzu besleyici, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Bizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Olur da bir şeyler sizi duygusal anlamda zorlarsa, şöyle geri çekilip hayata ve kendinize bir mola armağan ediniz. Çünkü hiçbir şey sizin iç huzurunuz kadar önemli değil. Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Bugün işlerinizde mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Endişeli olduğunuz konularda daha fazla güç kazanmaya çalışabilirsiniz. Finansal işlerinizi revize etmek isteyebilirsiniz. Çalıştığınız insanlara karşı sorumluluğunuz artabilir. Gün içinde banka işlerinizi halledebilirsiniz. Duygusal olarak etkilendiğiniz konular sizi zorlayabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Dünkü enerjiler bugün de devam edecek. Ancak bugüne has olarak duygusal dönüşümlerin üzerinizde baskı yaratması mümkün. Ebeveynleriniz ile birarada olmak, eski günlerden, çocukluktan konuşmak isteyebilirsiniz. Mesleki endişelerin ve size yüklenen sorumlulukların duygusal baskı oluşturmasını gözlemleyebilirsiniz. Evinizde huzur arayışı içerisinde olmayı tercih edebilirsiniz. Genel olarak ise; bugün Ay Yengeç burcundaki geçişini sürdürüyor. İlk Dördün konumundaki Ay‘ın yarısı aydınlık yarısı karanlık olarak görünür. Bu bir dengelenme ihtiyacı gibidir. Bir kısım duygularınızı saklamak, bir kısım duygularınızı açığa çıkarmak isteyebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk veya tembellik duyguları varsa bu durumdan sıyrılıp işlerinize odaklanmanız gerektiğini hissedersiniz. Bu süreç sizin planlarınıza odaklandığınız, yapılması gereken işleri organize ettiğiniz, sizi geride tutacak negatif duygu durumlarından sıyrılarak çaba göstereceğiniz bir zaman dilimidir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
06° 48' 10" R
Ay
Aslan
09° 09' 08"
Merkür
Kova
11° 56' 13"
Venüs
Kova
29° 33' 53"
Mars
Boğa
25° 59' 52"
Jüpiter
Kova
15° 44' 31"
Satürn
Kova
08° 03' 23"
Uranüs
Boğa
07° 27' 55"
Neptün
Balık
20° 06' 44"
Plüton
Oğlak
25° 55' 48"
Chiron
Koç
07° 02' 19"
Lilith
Boğa
14° 07' 22"
True Node
İkizler
16° 27' 56"
Son Güncelleme : 25/02/2021 07:50

Astroloji Gündemi

Koç Burcu Erkeği 25 Şubat 2021, Perşembe Koç Burcu Erkeği Koç burcu, burç kategorisinde yer alan ilk burçtur. Bu yazımızda, koç burcu erkeğinin temel özelliklerinde, fiziksel özellikl... Devamını Oku >>