30 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

30 Mart Hangi Burç

30 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 30 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

30 Mart 2024 Koç Burcu Yorumu

Toplumsal konulara gereğinden fazla takılı kalabilirsiniz. Etkin adımlar atmak için uygun zamanda olmanıza rağmen biraz olsun geriye çekilebilirsiniz. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atarken biraz daha temkinli olmaya çalışın. Sarf edecek olduğunuz sözlerin de her açıdan belirleyici olabileceğini unutmamanız gerekiyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2023 Koç Burcu Yorumu

Enerjinizi, asla gerçekleşemeyecek bir hedef için boşa harcayıp harcamadığınızı merak ediyor olabilirsiniz. Ancak bir konuda hedef koymanın büyük kısmı inanmaktan geçer. Kendinize inanmak, hedefe inanmak, evrene inanmak… Belki sonunda bir ödül olmayabilir ancak inanmak her zaman kazandırır.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2022 Koç Burcu Yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz birisi hakkındaki bazı rüyalar, bu kişinin şu anda ne yaptığını merak etmenize ve onunla yeniden iletişim kurma isteğinizi uyandırabilir. Eğer yapabilirseniz, onu arayın. Bu durum sizi çok şaşırtmış olmalı! Artan psişik duyarlılık, aile üyelerinin düşüncelerini ve duygularını daha iyi anlamanıza neden olabilir. Her türlü iletişim bugün oldukça yolunda gidecek, o yüzden dışarı çıkın ve kalabalığa karışın!

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün ileriye dönük finansal planlar ve yatırımlar içinde olabilirsiniz. Kazançlar ve ödeme arasında denge sağlayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde içten içe bazı mesafeler koyabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç; Bugün yönetici gezegenin Mars'ın burç değiştirmesiyle sosyal hayatında daha fazla kısıtlanacağın bir döneme giriyorsun. Önümüzdeki günlerde arkadaşlarınla arana daha fazla mesafe girebilir. Gün içinde karar almakta ya da aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, eğitim veya iletişim konularında belirsizlikler yaşayabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Hafta sonunda aykırı, orijinal, farklı, değişik fikirlere açıksınız. Farklı fikirler ortaya atıp, zihni yüksek enerjiyle çalıştırma potansiyeli olan bir gün.Duygusal ve hassas konuları bir kenara bırakıp, mantıkla ilerleme zamanıdır. Aşırı cesaretli girişimlerden kaçınmalısınız. Ayrıca elektrik çarpmalarına da dikkat etmek gerekir. Elektrikli aletler bozulabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
27° 57' 22" R
Ay
Oğlak
11° 31' 40" R
Merkür
Aslan
24° 46' 57" R
Venüs
Aslan
10° 26' 44" R
Mars
Boğa
29° 31' 36"
Jüpiter
İkizler
12° 11' 06"
Satürn
Balık
19° 05' 14"
Uranüs
Boğa
26° 29' 16"
Neptün
Balık
29° 50' 51"
Plüton
Kova
00° 56' 34"
Chiron
Koç
23° 30' 59"
Lilith
Terazi
02° 18' 13"
True Node
Koç
09° 25' 34"
Son Güncelleme : 20/07/2024 07:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>