30 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

30 Mart Hangi Burç

30 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 30 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

30 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Istekler ve zevkler önemlidir. Iddialı olun ama tiksindirici olmayın. Fazla enerjinizi dans gibi yaratıcı enerji etkinliğiyle atın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç; Bugün yönetici gezegenin Mars'ın burç değiştirmesiyle sosyal hayatında daha fazla kısıtlanacağın bir döneme giriyorsun. Önümüzdeki günlerde arkadaşlarınla arana daha fazla mesafe girebilir. Gün içinde karar almakta ya da aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, eğitim veya iletişim konularında belirsizlikler yaşayabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Hafta sonunda aykırı, orijinal, farklı, değişik fikirlere açıksınız. Farklı fikirler ortaya atıp, zihni yüksek enerjiyle çalıştırma potansiyeli olan bir gün.Duygusal ve hassas konuları bir kenara bırakıp, mantıkla ilerleme zamanıdır. Aşırı cesaretli girişimlerden kaçınmalısınız. Ayrıca elektrik çarpmalarına da dikkat etmek gerekir. Elektrikli aletler bozulabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Geçmişle ilgili nostaljik anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu halinizi, aşırı olmaması şartıyla partneriniz de paylaşıyor. Son günlerde gereğinden fazla çalışıyor olmanız dikkat çekici.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Olumlu enerjilerin devam edeceği ve bilhassa maddi konularda ilerleme sağlayabileceğiniz fırsatların peşinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Pratik alışverişler yapabilirsiniz. Yardımlaşma güdüsü artacağından manevi destek sağlayabileceğiniz insanlara ve yakınlarınıza karşı daha şefkatli ve verici davranabilirsiniz. Kalender bir ruh haliyle hem yatırımlarınızı gözetebileceğiniz hem de manevi değerlerinizi tatmin edebileceğiniz bir dört gün deneyimleyebileceksiniz. Öğleden sonra birkaç saat akışta kalmanız icap edebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca günlük rutin işlerinizi tamamlamak üzere hareket edebilir, ev, dolap, eşyaların temizliği gibi konulara öncelik verebilirsiniz. Çalışma hayatınızda işlerinizi kolayca tamamlayabileceğiniz bugün, öğleden sonraki saatlerde ilişkilerde kıskançlık, kontrol etme ve incitme gibi duygulara açık bir etkiden geçeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
11° 37' 03" R
Ay
İkizler
16° 27' 57" R
Merkür
Aslan
14° 01' 28" R
Venüs
Başak
15° 14' 15" R
Mars
Başak
03° 04' 46" R
Jüpiter
Kova
29° 17' 38" R
Satürn
Kova
10° 04' 23"
Uranüs
Boğa
14° 40' 60"
Neptün
Balık
22° 48' 38"
Plüton
Oğlak
25° 09' 47"
Chiron
Koç
12° 46' 31"
Lilith
İkizler
01° 49' 01"
True Node
İkizler
08° 54' 01"
Son Güncelleme : 03/08/2021 21:10

Astroloji Gündemi

Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri 3 Ağustos 2021, Salı Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri İmajı : Ben güvenilir ve yetkin bir insanım. Hayaca Yaklaşımı : Hiçbir yemek bedava değil. Yükselen Oğlak inatçı, saygı... Devamını Oku >>