30 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

30 Mart Hangi Burç

30 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 30 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

30 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Koç burçları bu dönem kendi bilinçaltlarında sakince yaşamayı tercih ediyor olsalar da, bugün sahnede olacaklar. Bu Cumartesi günü çok mutlu olacak ve çok eğleneceksiniz. Uzun süredir olmak istediğiniz yerdesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Haftanın son iş günü, detayları analitik bir zihinle toparlarsınız.Yarım kalan işlere odaklanın. Hepsi tamamlanır. Evdeki sempatik dostunuzu sağlık kontrolüne götürebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Olumlu enerjilerin devam edeceği ve bilhassa maddi konularda ilerleme sağlayabileceğiniz fırsatların peşinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Pratik alışverişler yapabilirsiniz. Yardımlaşma güdüsü artacağından manevi destek sağlayabileceğiniz insanlara ve yakınlarınıza karşı daha şefkatli ve verici davranabilirsiniz. Kalender bir ruh haliyle hem yatırımlarınızı gözetebileceğiniz hem de manevi değerlerinizi tatmin edebileceğiniz bir dört gün deneyimleyebileceksiniz. Öğleden sonra birkaç saat akışta kalmanız icap edebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Merkür burcunuzda ilerliyor ve zihinsel enerjinizde inanılmaz bir artış mevcut. Duygusal dengelerinizi bozmak istemiyorsunuz. İsteklerinize bir gem vurmalı ve partnerinizle olan ilişkilerinize belli bir düzen getirmelisiniz. Uç noktalarda dolaşmanız ilişkinizin zorlanmasına neden oluyor.İsteklerinize fren yapmanız bir gün.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları