25 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

25 Mart Hangi Burç

25 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 25 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

25 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Kendinde yapmak istediğin değişimleri tam anlamı ile hayatına entegre etmek istiyorsun. Hayatında yenilenme zamanı dönemini başlatıyorsun. Hedeflerin için adımlar atıyorsun. İşinden memnun olmayan bir Koç burcuysan bu akşam eve geldiğinde internetten yeni işlere göz atabilirsin. Yakın bir arkadaşın ilişkisinde yaşadığı sorunları ve bunları atlatma sürecini sana anlatmak isteyebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Kendine zaman ayırıyorsun!Hareketli bir güne hazır ol! Aniden çıkan işler oradan oraya koşturmana neden olabilir. Diğer yandan rutin işlerinin dışına çıkmak iyi gelecek. İş arayışında olan bir Koç burcuysan, alanına yakın bir sektörden iş teklifi gelebilir. İşinden memnun olmayan bir Koç burcuysan, bugün çalışmak sana daha bir zor gelecek. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, eski sevgilinin geri dönme isteğine kapılarını kapatacaksın. Evli bir Koç burcuysan, eşinin bazı aile bireylerinin sözleri seni şaşırtabilir. Akşam saatlerinde duygularının yoğun olduğu bir gün geçirebilir, yalnızca kendine zaman ayırmak isteyebilirsin. Cilt maskeleri ve detoks yaparak rahatlayabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Evle ilgilenmek ya da evde başkalarını ağırlamak için güzel bir gündesiniz. Başkalarına cömertçe davranabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Bugün, zamanınızı sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla veya sevdiğiniz insanla sosyalleşerek geçirebilirsiniz. Kendinizle olan bağlantınız giderek güçlenecek. Bunun tadını çıkarın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

25 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılıp, etkinlik, davet, seminer ve toplantılarda yer alabileceğiniz, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirip, ilişkilerde dengeyi daha kolay sağlayabileceğiniz bir zamandan geçmektesiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları