7 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

7 Mart Hangi Burç

7 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 7 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

7 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Arkadaşlarınız sizi dansa, sinemaya ya da bir tür grup etkinliğine sürüklemek isteyebilir. Zorlu birkaç gün geçirdiğiniz ve dinlenmek isteyeceğiniz için muhtemelen canınız gitmek isteyemecek. Ancak yalnız kalmak sizin genel bir eğiliminiz, bu yüzden belki de yorgun olsanız bile diğerleriyle dışarı çıkmalısınız. Konuşmak yerine dinleyebilir ve dans etmek yerine oturabilirsiniz. Nasılsa daha sonra her zaman dinlenecek vakit bulabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Sudan sebeplerden dolayı partneriniz ile aranızda sorunlar var. Sevdiğiniz kişinin dikkatini çekmek istiyorsanız, bu gün elinize geçecek fırsatları iyiden iyiye değerlendirmeye çalışmalısınız. Mesleğinizde biraz sabırlı olmanız gereken bir gün. Yapıcı eleştirilere açık olmanız gerekecek. Aynı şekilde başkalarının da sizin yapıcı eleştirilerinize ihtiyacı olabilir. Parasal problem yaşıyorsunuz ama sizin için maddi fedakarlığa hazır kimseleri de görmüyorsunuz

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Bugün kendiniz ve geleceğiniz konusunda aklınız karışık olabilir, biraz daha akışta kalmak iyi olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Maddi anlamda sürpriz gelişmelere açıksınız. Ancak sürpriz gelişmelere odaklanıp şansınızı fazlaca zorlamayın. Her zaman işi şansa bırakırsanız elbet problem yaşarsınız. Kariyer hayatınızda başkalarının yer değiştirmesi size yeni yollar açabilir. Bundan sonrası daha kolay olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Çalışma sırasındaki pratikliğin ve hızlı çözümlerin dikkat çekecek. Bir öneri, seni eğitim almaya yönlendirebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde ortaklar, eşiniz, partneriniz ve dostlarınızla ilgili kaygılara açık bir zaman dilimi geçirdiğiniz için ilişkilerle ilgili motivasyonunuz ve güveniniz azalabilir. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde, ilişkilerdeki problemler giderilirken, etkili ve olumlu diyaloglar geliştirip hem iş hayatınız hem de özel yaşamınızda kalıcı ve somut anlamda olumlu kararlar alabilir, kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
28° 35' 18" R
Ay
Oğlak
16° 09' 57" R
Merkür
İkizler
01° 58' 11" R
Venüs
Koç
19° 28' 19"
Mars
Balık
25° 58' 47"
Jüpiter
Koç
01° 37' 21"
Satürn
Kova
25° 02' 04"
Uranüs
Boğa
15° 36' 55"
Neptün
Balık
25° 01' 16"
Plüton
Oğlak
28° 30' 28"
Chiron
Koç
14° 55' 51"
Lilith
Yengeç
03° 51' 23"
True Node
Boğa
22° 30' 14"
Son Güncelleme : 19/05/2022 17:10

Astroloji Gündemi

19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 19 Mayıs 2022, Perşembe 19 Mayıs 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay; 06:59 ila 09:35 saatleri arasını boşlukta geçirdikten sonra uyum ve dengenin burcu Terazi’ ye ilerleyerek ilişki ve işbir... Devamını Oku >>