7 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

7 Mart Hangi Burç

7 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 7 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

7 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Duygularını açığa çıkardığın bir gündesin. Sabahın ilk ışıklarından itibaren ailenle olmak ve onlarla sohbet etmek enerji depolamanı sağlıyor. Bazı konularda arkadaşlarınla fikirlerin uyuşmayabilir. Onları bu konuda yargılamaktan ziyade empati kurmanın daha iyi olduğunu daha iyi anlıyorsun. Maddi açıdan zorlanmadığın bir gün olsa da gereksiz harcamalardan kaçınmak en iyisi. Akşam alacağın bir cevapsız çağrı yüzünün gülmesine sebep oluyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Verilen sözlerden dönmemeye özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde bazı yol ayrımları belki de yeni başlangıçlar getiriyordur. Bakış açınızı daha pozitif yönde değerlendirmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün beklenmedik bir şekilde bir seyahat planı içerisinde olabilir ve yakın çevre ile iletişimleriniz de daha aktif bir rol üstlenmeniz gerekebilir. Bu seyahatlerde alacağınız güzel haberler sizleri heyecanlandıracak ve sizi hayatınızda yenilikler yapmaya sevk edecek. Hiç ummadığınız haberlerle ayrıca mutlu olacak ve adeta hem bedeniniz hem ruhunuz şifalanacak. Kısacası bugün sizler için sürprizlerle bir fırsatlarla dolu çok güzel bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Bazı şeylere olduğundan fazla değer vermiş olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sizi destekleyenleri küçümsemeyin. Duygularınız karışık. Sorunları büyütmekten...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Ay bilinçaltınızı pozitif bir biçimde etkiliyor. Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki bir çok olayı kısa sürede çözümleyebiliyorsunuz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyacağınız bir gün. Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Bugün ayak sağlığınız önemli.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları