7 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

7 Mart Hangi Burç

7 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 7 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

7 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Özellikle bugün hayatınızın kontrolünü elinizde hissediyorsunuz. Planlarınızı harekete geçirme gücüne sahip olmalısınız. Tüm işaretler yeni hedefler ve yeni girişimler için iyi görünüyor. 

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; iş hayatında ya da yakınlarınla bir aradayken fırsatlarla karşılaşabilirsin. Yoğun bir tempo içinde olabilir, beraber çalıştığın kişilerle ilişkilerinde lider rolünü üstlenebilirsin. Cesaretle aldığın riskler seni uzun vadede yorabilir ve sıkıntıya sokabilir, acele etmeden hareket etmelisin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Güneş ile Neptün arasındaki olumlu etkileşimle bugün herkesi kendinize hayran bırakırsınız. Romantik bir güne kendinizi hazırlayın. Rüyalarınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Bağışlamak, affetmek, kabul etmek ve sevgiyle bir şeyleri tedavi edebilirsiniz. Herkesin yardımına koşacağınız bir gündesiniz. Evlilik teklifi alırsanız şaşırmayın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün beklenmedik bir şekilde bir seyahat planı içerisinde olabilir ve yakın çevre ile iletişimleriniz de daha aktif bir rol üstlenmeniz gerekebilir. Bu seyahatlerde alacağınız güzel haberler sizleri heyecanlandıracak ve sizi hayatınızda yenilikler yapmaya sevk edecek. Hiç ummadığınız haberlerle ayrıca mutlu olacak ve adeta hem bedeniniz hem ruhunuz şifalanacak. Kısacası bugün sizler için sürprizlerle bir fırsatlarla dolu çok güzel bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Yapacağınız konuşma ve görüşmeler önem kazanabilir. İlişkiler üzerine önemli farkındalıklar kazanabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Sosyal yaşamınızda birtakım becerilerinizin karşılığını görebileceğiniz bir gün. Verimli yakınlaşmalar ve yeni fırsatlar sizi etkileyebilir. Biraz uç görünen düşüncelere ilgi duyabilirsiniz. İç huzursuzluğu yaşadığınız bir konuya daha kararlı ve moralli yaklaşmanız gerekiyor. Bu morali yakalayabilmeniz için, değişik cepheden bakan fikirleri önemsemek durumundasınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 15' 58" R
Ay
Koç
11° 43' 58" R
Merkür
Terazi
24° 07' 44" R
Venüs
Akrep
12° 47' 53" R
Mars
Terazi
04° 33' 51" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 49" R
Satürn
Kova
07° 10' 42" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 28"
Neptün
Balık
21° 34' 30"
Plüton
Oğlak
24° 21' 57"
Chiron
Koç
11° 10' 19"
Lilith
İkizler
07° 16' 35"
True Node
İkizler
03° 44' 00"
Son Güncelleme : 22/09/2021 04:20

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>