7 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

7 Mart Hangi Burç

7 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 7 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

7 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık, cesaretiniz bugün oldukça yüksek. Gün, jestler ve eylemler için sözlü ifadelerden daha iyidir. Zihninizi meşgul edecek ve ruhunuzu tazeleyecek bir şeyle karşılaşabilirsiniz. Bugün sizi sakinleştiren ve iyileşmenize yardımcı olan faaliyetleri teşvik eder. Kendinize rahatlama izni verin ve endişe gibi sınırlayıcı zihinsel durumlardan kurtulun. Daha yaratıcı tarafınızdan yararlanıp ona parlama şansı vermenin zamanı geldi. Sizi geride tutan zihinsel ipleri bir kez kopardığınızda hayatınızın vardığı noktaya siz bile şaşırabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca daha esnek ve iyimser planlar yapabilirsiniz. Biraz daha sosyal hataya karışmaya çalışın. Hayatın getirdiği keyiflerin ve değişiklikleri yaşamaya gayret etmenizde fayda var. Ortaklıklarla ilgili kontratlar ve işbirlikleri son derece destekleyici görünüyor. Yabancılarla ilgili konular, gelecekle ilgili değişen planlar karşısında daha kararlı olmaya başlayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Maddi yaşantının kontrol altında olmasını istiyorsan, gereksiz masraflardan kaçınmalısın. Geçici bir süreliğine de olsa biraz kemer sıkmak isteyeceksin. İlişkisi yeni bitmiş bir Balık burcuysan, eski sevgilinden gelen bir mesajla güne başlayacaksın. Bu mesaj kafanı karıştırabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Sosyal çevrenizde özellikle deneyimli ve güçlü bulduğunuz kişilerle daha fazla iletişim içinde olabilir, kendinizi ait hissettiğiniz gruplar ve arkadaşlıklara daha fazla önem verebilirsiniz. Biraz daha ayakları yere basan, sağlam kararlar almak isteyeceksiniz. Akşama doğru telefonun ucunda ya da sosyal medyadan güzel sürpriz bir haber modunuzu yükseltebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Ay 13:48 itibariyle Başak burcunda seyahat etmeye başlıyor. Önümüzdeki dönemde gündeminizde ilişkilerinizle ve ortaklıklarınızla ilgili konular olacaktır.Yarın gerçekleşecek Dolunay ile birlikte ilişkilerinizde süregelen belirsizlikleri sonuçlandırabileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Güneş ve Neptün kavuşumu kafanızın karışık olmasına ve dalgınlıklara sebep olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Yüzleşmeler gerçekleri açığa çıkaracak!Bugün Güneş-Neptün kavuşumu meydana geliyor ve Ay, burcunda hareket ediyor. Çalışma hayatında kendi doğrularına önem verdiğin için, bazı istenmeyen durumlara kolayca hedef olabiliyorsun. Bugün düşündüğün her şeyi yaşama geçirecek enerjiye ve potansiyele sahipsin. Yeni arkadaşlar edinmen eski dostlar ile yüzleşmene neden olabilir. Kafanı karışmasına neden olabilecek özel ortamlardan uzak durmaya çalışmalısın. İlişkine sahip çıkmak istiyor ve düzenin bozulmasına izin vermiyorsun. Uzun süredir ilişkisi olmayan bir Balık burcuysan, katılacağın davet ya da organizasyonda, seni konuşmalarıyla ve duruşuyla etkileyecek biriyle tanışabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
06° 47' 56" R
Ay
Oğlak
26° 37' 18" R
Merkür
Boğa
17° 39' 18"
Venüs
İkizler
04° 37' 37"
Mars
Koç
20° 35' 01"
Jüpiter
İkizler
00° 23' 16"
Satürn
Balık
18° 31' 43"
Uranüs
Boğa
23° 55' 31"
Neptün
Balık
29° 35' 16"
Plüton
Kova
01° 57' 47"
Chiron
Koç
22° 04' 06"
Lilith
Başak
26° 22' 05"
True Node
Koç
14° 10' 44"
Son Güncelleme : 27/05/2024 17:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>