7 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

7 Mart Hangi Burç

7 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 7 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

7 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Arkadaşlarınız sizi dansa, sinemaya ya da bir tür grup etkinliğine sürüklemek isteyebilir. Zorlu birkaç gün geçirdiğiniz ve dinlenmek isteyeceğiniz için muhtemelen canınız gitmek isteyemecek. Ancak yalnız kalmak sizin genel bir eğiliminiz, bu yüzden belki de yorgun olsanız bile diğerleriyle dışarı çıkmalısınız. Konuşmak yerine dinleyebilir ve dans etmek yerine oturabilirsiniz. Nasılsa daha sonra her zaman dinlenecek vakit bulabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Balık olmak ne anlama geliyor? Bu soruyu kendinize sormak için iyi bir gün olabilir. İşte size bir ipucu: Balık, "egonun düzeltilmesi" ni, dünyanın kendinizin bir uzantısı olmadığını kabul etme eylemini sembolize eder. Tam tersine, dünya arzularınıza karşı direniş sunuyor, ama sadece bir hedefle büyümenize yardımcı olmak için...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Maddi anlamda sürpriz gelişmelere açıksınız. Ancak sürpriz gelişmelere odaklanıp şansınızı fazlaca zorlamayın. Her zaman işi şansa bırakırsanız elbet problem yaşarsınız. Kariyer hayatınızda başkalarının yer değiştirmesi size yeni yollar açabilir. Bundan sonrası daha kolay olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Venüs 1 Nisan'a kadar Koç burcuna geçerek sizi parasal ve finansal konularda yüzünüzü güldürecek. Ani gelen tahsilatlara sevineceğiniz bir gündesiniz. Genel anlamda neşeli ve pozitif bir ruh haline sahip olursunuz. Her zaman haklı olduğunu düşünen insanlara karşı sabırlı olmayı sizden daha iyi başka kimse başaramaz. Balık

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Hatalarınızı büyütmemelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Yakın arkadaş çevrenizdeki insanlar ve sık görüştüğünüz akrabalarınızla olan ilişkileriniz çok olumlu bir seyir izleyecektir. Bu kişilerle birlikte zaman geçirme, hatta kısa bir geziye gitme fırsatı yakalarsanız değerlendirin. Oldukça tatmin olacaksınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
20° 54' 42" R
Ay
Koç
03° 54' 14"
Merkür
Koç
11° 57' 35"
Venüs
Koç
24° 48' 46"
Mars
İkizler
22° 11' 34"
Jüpiter
Kova
25° 02' 08"
Satürn
Kova
12° 03' 44"
Uranüs
Boğa
09° 31' 44"
Neptün
Balık
21° 45' 15"
Plüton
Oğlak
26° 44' 10"
Chiron
Koç
09° 34' 19"
Lilith
Boğa
19° 02' 58"
True Node
İkizler
11° 57' 26"
Son Güncelleme : 10/04/2021 16:50

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>