7 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

7 Mart Hangi Burç

7 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 7 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

7 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün kafanızı ve kalbinizi yöneten tek şey aileniz ve paranızdır, çünkü dikkatinizin çoğu kesinlikle bu iki şeyle ilgili meselelere vereceğiniz gelişmeler ile karşı karşıya kalabilrisiniz. Her ikisi de yaşamınızda önemli bir yer tuttuğu için sorunları çözebilir, yeni planlar yapabilir veya yalnızca ev ve parasal konularınızı çözüme kavuşturacak fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sanatsal tarafınız bugün ağır basıyor. Sanat eserleri hakkında derinlemesine araştırma yapmak ve bu eserlerin ne anlam ifade ettiğini düşünmek için güzel bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizde niyetlerinizi ortaya koyup aksiyon almayı bekleyeceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza ve bedene ait konulara dikkat etmenizde fayda var. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konularda tartışmacı tarafınızı ortaya koymamaya çalışın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün beklenmedik bir şekilde bir seyahat planı içerisinde olabilir ve yakın çevre ile iletişimleriniz de daha aktif bir rol üstlenmeniz gerekebilir. Bu seyahatlerde alacağınız güzel haberler sizleri heyecanlandıracak ve sizi hayatınızda yenilikler yapmaya sevk edecek. Hiç ummadığınız haberlerle ayrıca mutlu olacak ve adeta hem bedeniniz hem ruhunuz şifalanacak. Kısacası bugün sizler için sürprizlerle bir fırsatlarla dolu çok güzel bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sabah saatlerini gece gördüğün rüyaların etkisinde geçirebilirsin. Akşam üzeri şaşırtıcı bir haber alacaksın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Ay bilinçaltınızı pozitif bir biçimde etkiliyor. Sezgilerinizin doğru çıkması yüzünden, çevrenizdeki bir çok olayı kısa sürede çözümleyebiliyorsunuz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyacağınız bir gün. Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Bugün ayak sağlığınız önemli.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
23° 59' 08" R
Ay
Aslan
13° 34' 28" R
Merkür
İkizler
18° 19' 17" R
Venüs
Yengeç
15° 00' 01" R
Mars
Aslan
02° 01' 24"
Jüpiter
Balık
02° 07' 51"
Satürn
Kova
13° 07' 02"
Uranüs
Boğa
13° 06' 41"
Neptün
Balık
23° 10' 04"
Plüton
Oğlak
26° 18' 12"
Chiron
Koç
12° 31' 25"
Lilith
Boğa
26° 17' 15"
True Node
İkizler
10° 41' 21"
Son Güncelleme : 14/06/2021 23:20

Astroloji Gündemi

14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Haziran 2021, Pazartesi 14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Haziran 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konular... Devamını Oku >>