29 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

29 Mart Hangi Burç

29 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 29 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

29 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda temkinli olmanız gereken ve partnerinizi daha sık anmanız gereken bir gündesiniz. Daha başarılı bir kariyer hayatı için de düzene girmeniz...

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Olayların seyrini kontrol etmek isteyen Koçlar gün boyu içsel katılığınızı dönüştürmek adına yaşam sınavları gelişebilir. Ortak kararlara uymak zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerde destekleyeci ve güven veren tavırlar faydalı olur.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde yaptığınız planlarda değişiklikler olabilir. Kendinizi ifade edebileceğiniz konularla ilgilenmek size iyi gelecektir. Hayatınızda yapmak isteyeceğiniz yenilikler gündeminizi etkileyebilir. İş konusunda yorucu zamanlar geçirebilirsiniz. Gün içinde işler yavaşlama gösterebilir. Fazla beklentiye girmeden, sakin kalmanızda fayda var.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Sorumluluklarından sıyrılıp tek başına vakit geçirmek isteyebilirsin. Yaşam alanın ve görünüşünle ilgili değişiklikler yapabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Mart 2016 Koç Burcu Yorumu

Görev ve sorumluluklarınızın ön plana çıkacağı ve vaktinizin çoğunu alacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer geçmişte bazı şeyleri ertelediyseniz veya ihmal ettiyseniz, bu konular veya kavramlarla bugün ilgilenmeniz gerekli olabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları