5 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

5 Mart Hangi Burç

5 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 5 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

5 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Beklediğiniz ve dönmeyeceğine inandığınız bir iş dönebilir Aşk hayatınızda geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Partnerinizin sizi anlamadığından şikayet...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Birisinin bencil ve dar görüşlü fikirleri bugün sizi çıldırtacak dereceye getirebilir. Herkese saygı duymaya çalışın eğer bunu yapamayacak kadar sinirliyseniz bulunduğunuz ortamdan biraz olsun uzaklaşmaya çalışmak mantıklı olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; özellikle sabah saatlerinde kendini bir tartışmanın içinde bulabilir, abartılı tepkiler verebilirsin. Yoğun duygusal beklentiler kendini ihmal edilmiş hissetmene neden olabilir, karşındakilerin zorlamasıyla baskı altında kalabilirsin. Ancak Venüs' ün burç değiştirmesi senin de işine yarayacak ve arzu ettiğin sözleri duyabileceksin.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Yanlış anlaşılmalar ve iletişim kopuklukları başlıca probleminiz olacak olsa da pes etmeden devam etmeniz hayat sınavını geçmenizi sağlayacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gün içinde ortak kullandığınız maddi kaynaklar ile ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir. Bazı banka işleriniz umduğunuzdan daha uzun sürebilir. Bugün ani duygusal tepkilere ve stres yaratan durumlara hazırlıklı olmalısınız. Akşam saatlerinde hayatı daha derinden anlamak üzere farklı fikirler ve ideolojiler konusunda okumalar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

İçinizden bir türlü söküp atamadığınız güvensizlik hissi nedeniyle kendi dünyanıza kapanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, çevreye açılmak, güvensizliğine neden olan şeyi insanlarla paylaşmak ve onların sizi rahatlatmasını sağlamaktır. Bu, size inanamayacağınız kadar huzur verir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 55' 17" R
Ay
Kova
18° 20' 01" R
Merkür
Yay
18° 17' 11" R
Venüs
Yay
16° 13' 48" R
Mars
İkizler
19° 33' 03" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 46"
Satürn
Kova
19° 44' 21"
Uranüs
Boğa
16° 06' 41"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 22"
Chiron
Koç
12° 12' 05"
Lilith
Yengeç
25° 28' 36"
True Node
Boğa
13° 10' 32"
Son Güncelleme : 29/11/2022 07:31

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>