5 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

5 Mart Hangi Burç

5 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 5 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

5 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

İçinizden bir türlü söküp atamadığınız güvensizlik hissi nedeniyle kendi dünyanıza kapanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, çevreye açılmak, güvensizliğine neden olan şeyi insanlarla paylaşmak ve onların sizi rahatlatmasını sağlamaktır. Bu, size inanamayacağınız kadar huzur verir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Gün genelinde kendinizi oldukça duygusal hissedebilirsiniz. Geçmişin özlemi içinizde olabilir. Alınganlıklara karşı daha dikkatli olmalısınız.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Kariyer alanınızda bir otorite figürünün baskısı yüzünden gerginlik yaşamanız olasıdır. Bu kısa süreli gerginlik gün boyu canınızı sıkabilir. Aile bireylerinizle vakit geçirmekten, onlarla keyifli sohbetler yapmaktan memnun kalacaksınız. Meraklı sorunlarınızın cevaplarını alabilirsiniz. Sizin burcunuzda ilerleyen Merkür/Neptün kavuşumunu fırsat bilip mali konulardaki açıklarınızı kapatmanız ve bu konuda ortaklarınızdan tavsiye ve destekler almanız için çok uyumlu göstergelere sahipsiniz. Sezgilerinizin hayatınızı yönlendirdiği bir süreçtesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Kişisel anlamda kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar ve seyahat yapmak açısından uygun bir dönemdesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları