5 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

5 Mart Hangi Burç

5 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 5 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

5 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bu aralar kariyer ve eğitim hayatınızda isteklerinizi başarmış olmanın verdiği huzura geçeceksiniz. Olumlu bir gün sizler için.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Yengeç burcunda seyahat etmeye devam eden Ay, Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Keyifli, romantik aktivitelerde bulunmak ve çocuklarınıza zaman ayırmak sizi mutlu edecektir.Ay ile Jüpiter karşıtlığı arkadaşlarınızla yapacağınız duygusal konuşmalara işaret ediyor. Venüs'ün Boğa burcuna girişi ile eğitim ve seyahat konularında şanslı bir döneme giriyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde ortaklar, eşiniz, partneriniz ve dostlarınızla ilgili kaygılara açık bir zaman dilimi geçirdiğiniz için ilişkilerle ilgili motivasyonunuz ve güveniniz azalabilir. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde, ilişkilerdeki problemler giderilirken, etkili ve olumlu diyaloglar geliştirip hem iş hayatınız hem de özel yaşamınızda kalıcı ve somut anlamda olumlu kararlar alabilir, kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gün içinde ortak kullandığınız maddi kaynaklar ile ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir. Bazı banka işleriniz umduğunuzdan daha uzun sürebilir. Bugün ani duygusal tepkilere ve stres yaratan durumlara hazırlıklı olmalısınız. Akşam saatlerinde hayatı daha derinden anlamak üzere farklı fikirler ve ideolojiler konusunda okumalar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı ve yeteneklerinizi yerinde ve uygun şekilde değerlendirerek somut ve yapıcı adımlar atabilirsiniz. Organizasyon, görev ve sorumluluk gerektiren işleri bu şekilde kolayca halledebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

İçinizden bir türlü söküp atamadığınız güvensizlik hissi nedeniyle kendi dünyanıza kapanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, çevreye açılmak, güvensizliğine neden olan şeyi insanlarla paylaşmak ve onların sizi rahatlatmasını sağlamaktır. Bu, size inanamayacağınız kadar huzur verir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 57' 27" R
Ay
Boğa
23° 15' 13"
Merkür
Koç
20° 09' 33"
Venüs
Koç
29° 55' 16"
Mars
İkizler
24° 40' 49"
Jüpiter
Kova
25° 46' 06"
Satürn
Kova
12° 19' 18"
Uranüs
Boğa
09° 45' 32"
Neptün
Balık
21° 53' 33"
Plüton
Oğlak
26° 45' 59"
Chiron
Koç
09° 48' 32"
Lilith
Boğa
19° 30' 26"
True Node
İkizler
11° 28' 15"
Son Güncelleme : 14/04/2021 19:50

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>