5 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

5 Mart Hangi Burç

5 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 5 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

5 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Bugün oldukça duygusal bir gün geçirebilirsiniz. İçsel dünyanızla ilgili derin düşüncelere dalabilir, içsel huzur arayışı içinde olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak ve duygusal dengeyi sağlamak için bugünü sakin geçirmek faydalı olacaktır. İletişimde uyumlu ve anlayışlı olmaya özen göstermek, olası çatışmaları önleyebilir. Sağlık konularına dikkat etmek ve dinlenmeye zaman ayırmak da önemli olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Günü kendine göre harcamak, dinlenmek, çok fazla insan ile muhatap olmamak iyi olabilir. Bugün dinlenmeye, evine, kendine daha fazla öncelik verebilirsin. Dışarıdan gelen etkilere biraz kendini kapatman olası.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Bazı iş planlarınızı, yollardan gelecek haberlere göre düzenlemeniz gerekiyor. Bu nedenle bugün beklemenin ne kadar zor olduğunu hiç kimse sizin kadar anlayamaz. Hata yapmaktan hoşlanmıyor, yoğun bir dönem içine giriyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. Bugün kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlıyorsunuz.  

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

İlişkilerinizle ilgili geleceğe yönelik kararlar almak isteyebilirsiniz. Geçmişte verilen sözler bugün önünüze gelebilir. Bunların gerçekleşmesini görmek sizlere güven verecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde ortaklar, eşiniz, partneriniz ve dostlarınızla ilgili kaygılara açık bir zaman dilimi geçirdiğiniz için ilişkilerle ilgili motivasyonunuz ve güveniniz azalabilir. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde, ilişkilerdeki problemler giderilirken, etkili ve olumlu diyaloglar geliştirip hem iş hayatınız hem de özel yaşamınızda kalıcı ve somut anlamda olumlu kararlar alabilir, kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
09° 05' 50" R
Ay
Kova
29° 52' 43" R
Merkür
Boğa
21° 52' 32"
Venüs
İkizler
07° 34' 18"
Mars
Koç
22° 23' 17"
Jüpiter
İkizler
00° 57' 00"
Satürn
Balık
18° 39' 06"
Uranüs
Boğa
24° 03' 41"
Neptün
Balık
29° 37' 54"
Plüton
Kova
01° 56' 07"
Chiron
Koç
22° 10' 33"
Lilith
Başak
26° 38' 01"
True Node
Koç
14° 02' 08"
Son Güncelleme : 30/05/2024 03:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>