5 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

5 Mart Hangi Burç

5 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 5 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

5 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları bugün ruhsal olarak gelgitli bir durumun içinde olabilirsiniz. Hisleriniz bir kısır döngü halinde ilerlerken karar verme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Bugün özgüveniniz yüksek ve ilgi odağı olmayı sonuna kadar hak ediyorsunuz. Herkesi gölgede bırakacak bir auraya sahipsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, burcunuzdaki Güneş ve Jüpiter, önümüzdeki 48 saat boyunca olumsuz olayları lehinize çevirmeye yardımcı olacak. Kısa vadeli aksiliklerin ötesine bakın ve büyük resmin nasıl şekillendiğini görün. O resimde bir yer size özel olarak ayrılmıştı.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Yeni tanıştığın kişilerle aranda samimi bir iletişim oluşabilir. Biriktirmiş olduğun parayı değerlendirmeyi düşündüğün için bir uzmana danışmak isteyebilirsin. Aile içerisinde kırgın olduğun kardeşin ile aranı düzeltmek için ilk adımı sen atabilirsin. Akşam saatlerinde yorgunluğun iyice artabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Gün içinde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Duygusal yaralanmalar söz konusu olabilir. Kendinizi dizginlemek isteyebilirsiniz. Bazı konularda kolayca risk alabileceksiniz. Bugün değişen planlarınız size zor anlar yaşatabilir. İşlerinizde aksamlar meydana gelebilir. Sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Bugüne uyandığınızda Ay Kova burcunda ilerliyor. Saat 11:05-11:10 aralığında ise kısa süreli olarak Ay boşlukta olacak. 11:10'da Balık burcuna geçen Ay, kendinize vakit ayırmanız gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız gündüz saatleri idealdir. Sizin burcunuzda bu akşam 21:18'de Merkür retrosu başlıyor. 5-28 Mart arası sizin burcunuzda başlayan retroda işleriniz yavaş ilerleyebilir. Sıfırdan başlayacağınız yeni şeyler varsa biraz ertelemelisiniz. Buna imkanınız yoksa her şeyin eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra harekete geçin. Teknolojik olarak sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İnsanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. İçinize kapanık bir ruh haline bürünebilirsiniz. Kafanız dalgın olabilir. Detaylı yazıyı okuma için tıklayabilirsiniz. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün önemli anlaşmalar yoğun görüşme ve toplantılar maddi rahatlamaları da beraberinde getirecektir. Ortak iş yapan Balıklar ise günü iyi değerlendirmeli ve ortaklık yaptığınız insanları denetim altında tutmalısınız. Aksi halde sizin bilginiz dışında gelişen olaylar sebebi ile finansal problemler le karşılaşabilir ciddi suçlamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün önemli bir fırsat yakalayabilir iş ya da ev hayatınızda bir taşınma yeni bir yer değişimi yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşka yelken açacağınız bir dönem sizleri karşılamakta.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
13° 58' 39" R
Ay
Yay
23° 27' 05" R
Merkür
Boğa
20° 27' 22"
Venüs
Yengeç
29° 19' 14"
Mars
Aslan
08° 46' 30"
Jüpiter
Boğa
04° 13' 08"
Satürn
Balık
07° 04' 27"
Uranüs
Boğa
20° 24' 44"
Neptün
Balık
27° 30' 15"
Plüton
Kova
00° 06' 12"
Chiron
Koç
18° 58' 39"
Lilith
Aslan
16° 30' 12"
True Node
Boğa
03° 26' 52"
Son Güncelleme : 04/06/2023 23:40

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>