2 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

2 Mart Hangi Burç

2 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 2 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

2 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Mars\'ın da etkisiyle özellikle eviniz veya ev hayatınızla ilgili konular hareketlenebilir. Bazen kendinizi daha yaşlı ve yorgun hissedebilirsiniz. Oysa içinizdeki çocuğa seslenmek, sizi bu ruh halinden kurtarabilir. İçinizdeki gençlik ruhu hala oralarda bir yerde duruyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık burçları, bugün karşı cinsten yeni insanlarla tanışacaksınız ve romantizm şansınız oldukça yüksek. Evde kalmamaya ve dışarı çıkıp etkileşime girmemeye çalışın. Bu akşam, yeni ve ilgi çekici insanlarla tanışma fırsatınız var. Bekarlar iletişim kurmaktan korkmamalı ve konuşma yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmalıdır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Bugün ortaklı para konuları gündeminizi oluşturabilir. Parasal konulardan dolayı bağlayıcı koşullar oluşabilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili yenileme yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Güven ve korunma konularıyla ilgili krizler yaşayabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Son bir gayretle, bir süredir aklınızı meşgul eden sorunun temeline ulaşacaksınız. Kimliğinizle ilgili sorunun cevabını köklerinizde bulamayabilirsiniz. Bir aileye ait olduğunuz kadar bir neslin de üyesisiniz. Her ikisinin de tepkilerinizde etkisi var.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Şansını deneyeceksin!Ay, bugün toprak burcunda hareket ediyor. Özel yeteneklerini ve bazı hobilerini uzun zamandır erteliyorsun. Bugün şansını deneyebilirsin, bir süredir ihmal ettiğin şey kendin için ayırdığın zamandı. Bu günlerde sadece kendine zaman ayırman her ne kadar eleştiriye açık olsa da pek umurunda olmayabilir. Ay'ın konumu maddi ve manevi kazançlarını işaret ediyor. Yersiz inatçı tavırlardan sıkıldığını belli ediyorsun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Bugün yapacağınız gezi ve seyahatler keyifli geçebilir. Uzaklardan ya da yabancı kişilerle rahat ve pozitif ilişkiler kurabilirsiniz, aşk açısından şanslı bir gün olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 57' 53" R
Ay
Oğlak
23° 46' 18" R
Merkür
Boğa
23° 15' 04"
Venüs
Aslan
01° 17' 20"
Mars
Aslan
09° 59' 13"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 16"
Satürn
Balık
07° 06' 53"
Uranüs
Boğa
20° 31' 28"
Neptün
Balık
27° 31' 55"
Plüton
Kova
00° 04' 20"
Chiron
Koç
19° 03' 22"
Lilith
Aslan
16° 44' 10"
True Node
Boğa
03° 14' 06"
Son Güncelleme : 07/06/2023 01:30

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>