2 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

2 Mart Hangi Burç

2 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 2 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

2 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Genel çalışmalardan bile memnun hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Olumlu tutumunuz  size çok şey kazandıracaktır. Kendinize güvenin ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmeyin. Birden bire size gelebilecek olan iş fırsatlarını kaybetmemelisiniz.BALIK Aşk ve İlişkiler : Aşk ilişkileriniz sorunsuz gidecektir. Bazılarınız da duygularınızı ifade etme cesaretini ortaya koyup karşılık bulabilirsiniz.BALIK Finans: Finansal gelişme bu gün boyunca sizi mutlu edecek şekilde ilerleyecektir.BALIK Sağlık: Sağlık sizin için normal olacak. Daha iyi sonuçlar almak için diyetteki tutarlılığı sürdürmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Ailenize zaman ayırmanız gerekiyor. Belki biraz daha fazla zaman geçirebilseniz, siz de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kariyer hayatınızda almanız gereken dersleri almış olduğunuzu umuyorum. Çünkü vermediğiniz veya kaldığınız sınavları verme zamanı. Her sene de yükselemezsiniz. Artık bir mevkide zaman geçirmeye alışmanız gerekir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Güne başladığınızda Oğlak burcunda hareketine devam eden Ay, pozitif etkileri de sizlere getiriyor olacak. Gündüz saatlerinde enerjiniz yüksek, dostlarınızla görüşebilirsiniz. Beraber vakit geçirmek sizlere de iyi gelecektir. Sosyal yardım kuruluşlarına destek olabilirsiniz. Akşam ise Ay'ın Uranüs'le olan açısı aniden gelişebilecek durumlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Saat 21:47-22:06 arasında kısa süreliğine boşlukta olan Ay sonrasında Kova burcuna geçiş yapıyor. Ruhunuza iyi gelecek şeylere ilgi duyabilirsiniz. Meditasyon veya yoga gibi aktiviteler iyi gelebilir. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Hareketli bir gün. İşleri planlı bir şekilde zamana yayma konusundaki becerin, olumsuzlukların da önüne geçecek.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Gün içinde hoşgörülü ve ılımlı tavrınızın yanında, ilişkiler konusunda bazı şeylerin duygusal olarak abartılması ihtimali sözkonusu olduğu için, olaylara tarafsız ve olduğu gibi bakmanız faydalı olacaktır. İkili ilişkilerde iyileştirici, huzurlu paylaşımlar ve eve ait değişiklikler için ideal bir gündesiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Kariyer alanınızda kendi özgür düşüncenizden doğabilecek bir konu ilginizi çekebilir. Yabancı kaynaklı işler veya uzak ticari bağlantılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Annenizden gelecek bir tavsiyeyle ilgili zihniniz meşgul olabilir. Mesleğinizle ilgili kendinize ait öğreti veya keşiflerle çalıştığınız işe değer katabilir ve taktir toplayabilirsiniz. Genel olarak ise; Ay saat 02:56‘da Yay burcuna geçiyor. Özgürlüğüne düşkün, neşeli, hevesli, idealist, sıcak ve iyimser Yay burcu enerjisini hissedeceğiniz bu günde siz de oldukça hareketli ve dışa dönük davranarak bu enerjiyi ve dinamizmi hayatınıza yansıtabilirsiniz. Ay Yay günlerinde arkadaşlıklar ve sosyal birliktelikler neşeli ve canlı geçer. Kendi istekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. İnancınızı, doğrularınızı, yaşam görüşünüzü ve felsefenizi öne çıkaran sohbetler yapabilirsiniz. Yolculuk, yabancı diller, üniversite ve akademik işler, kitaplar, belgeseller, basın yayın, magazin dünyası, hukuki, siyasi ve kültürel konulara daha çok ilgi gösterebilirsiniz. Yabancılarla alakalı uzak yolculuklarla ticari bağlantılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni yerler, mekanlar keşfetmek ve ufkunuzu genişleten bilgi ve belgelere ulaşmak için fırsatınız var. İçinizde saklı bir çingene ruhu varsa onu ortaya çıkarmanın tam zamanı. Açık, geniş, ferah mekanlara gitmek, rahat ve günlük bir kıyafetle şehirde yeni sokaklar denemek, bir macera için hazır olmak, bohem bir mekanda samimi bir ortam yakalamak için oldukça müsait enerjiler var.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
20° 55' 31" R
Ay
Koç
04° 04' 25"
Merkür
Koç
11° 59' 12"
Venüs
Koç
24° 49' 48"
Mars
İkizler
22° 12' 04"
Jüpiter
Kova
25° 02' 17"
Satürn
Kova
12° 03' 47"
Uranüs
Boğa
09° 31' 47"
Neptün
Balık
21° 45' 16"
Plüton
Oğlak
26° 44' 11"
Chiron
Koç
09° 34' 22"
Lilith
Boğa
19° 03' 04"
True Node
İkizler
11° 57' 18"
Son Güncelleme : 10/04/2021 17:10

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>