2 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

2 Mart Hangi Burç

2 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 2 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

2 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

İlişkilerinizle ilgili geleceğe yönelik kararlar almak isteyebilirsiniz. Geçmişte verilen sözler bugün önünüze gelebilir. Bunların gerçekleşmesini görmek sizlere güven verecektir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Güne başladığınızda Oğlak burcunda hareketine devam eden Ay, pozitif etkileri de sizlere getiriyor olacak. Gündüz saatlerinde enerjiniz yüksek, dostlarınızla görüşebilirsiniz. Beraber vakit geçirmek sizlere de iyi gelecektir. Sosyal yardım kuruluşlarına destek olabilirsiniz. Akşam ise Ay'ın Uranüs'le olan açısı aniden gelişebilecek durumlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Saat 21:47-22:06 arasında kısa süreliğine boşlukta olan Ay sonrasında Kova burcuna geçiş yapıyor. Ruhunuza iyi gelecek şeylere ilgi duyabilirsiniz. Meditasyon veya yoga gibi aktiviteler iyi gelebilir. Sevgiler, Astromeri

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Son derece yüksek tempoda geçecek bir günde olabilirsiniz. İşlerinizin yoğunlaşması mümkündür. Tempoya bir kere ayak uydurduktan sonra, yaptığınız her işten büyük zevk almaya başlamanız, yorgunluk bile hissetmemeniz mümkündür.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Bugün yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hareketli zamanlar içindesiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular önem kazanabilir. Gün içinde eğitimler düzenleyebilirsiniz. Zihinsel konularda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bugün dalgın olabilirsiniz. Önemli kararlar almak için uygun olmayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Üzerinde uzlaşılması gereken konular, yapılması gereken pazarlıklar veya anlaşmalar istendiği gibi gitmeyebilir. Zamanınızı doğru kullanmalı, daha iyi hazırlık yapmalı, bilgi edinmeli ve elinizi güçlendirmelisiniz. Kendinizi küçük hissettirmelerine veya sizi kandırmalarına izin vermemeli, istediğiniz şartları oluşturmaya bakmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özel ilişkilerimiz, arkadaşlıklarımız veya iş birliklerimiz açısından canlandırıcı türlü hoşluklara ve sürprizlere açık, yeni şeyler deneyebileceğimiz, sevdiğimiz şeylerin kalıcı olmasını sağlayabileceğimiz , yeni ilişkiler kurmayı destekleyen günlerdeyiz. Motivasyonumuz yüksek, yaratıcıyız. Ancak, sabah saatlerinde Ay'ın olumsuz açıları zorluk çıkartarak ilerlemek istediğimiz konularda zorlanmamıza neden olabilir veya ilişkilerde diyaloğu ya da ilerlemeyi zorlaştırabilir. Öğle sonrası saatlerde aşırı harcamalar, abartılı konuşmalar, çok yeme içme v.b aşırılıklara açık zaman dilimindeyiz. Akşam saatlerinde ise, akıcı diyaloglar, sözlü ve yazılı iletişimi akışkanlaştıran etkiler, davetler, teklifler, tavsiye ve haber alışverişleri devrede. Uluslararası ilişkiler veya uluslararası başlıklardaki konularda dikkatli davranmamız gereken, dini, felsefik, turizm, uç veya fanatik fikirler bakımından hassas günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları