2 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

2 Mart Hangi Burç

2 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 2 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

2 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Hafif egzersiz de size çok iyi gelebilir. Hayat sizi ilginç hatta komik diyaloglara sürükleyebilir. Mühim olan tutumunuzu mümkün olduğunca sakin...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

İlişkinizdeki sorunları başarıyla atlattınız ve eşiniz ile birbirinize karşı olan aşkınız alevlendi. İş hayatınız hakkında önemli bir karara varmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun. Geçmişi ve geleceği bir kenara bırakarak bulunduğunuz anın tadını çıkarın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Son bir gayretle, bir süredir aklınızı meşgul eden sorunun temeline ulaşacaksınız. Kimliğinizle ilgili sorunun cevabını köklerinizde bulamayabilirsiniz. Bir aileye ait olduğunuz kadar bir neslin de üyesisiniz. Her ikisinin de tepkilerinizde etkisi var.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Şansını deneyeceksin!Ay, bugün toprak burcunda hareket ediyor. Özel yeteneklerini ve bazı hobilerini uzun zamandır erteliyorsun. Bugün şansını deneyebilirsin, bir süredir ihmal ettiğin şey kendin için ayırdığın zamandı. Bu günlerde sadece kendine zaman ayırman her ne kadar eleştiriye açık olsa da pek umurunda olmayabilir. Ay'ın konumu maddi ve manevi kazançlarını işaret ediyor. Yersiz inatçı tavırlardan sıkıldığını belli ediyorsun.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Başak burcunda meydana gelen dolunay ikili ilişkilerinizde önemli bir döneme girdiğinize işaret ediyor. Havada aşk kokusu var! Yeni birine aşık olmuş olabilirsiniz. Kendinizi duygusal olarak çok zengin bir ruh hali içinde hissedersiniz. Yardım etmek, koşulsuz sevmek, karşınızdakilere iyilik yapmak bu dönem sizin vazgeçilmez mottolarınız arasında yer alacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

2 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Yorgun olsanız bile güzel amaçlar uğruna çalıştığınız gerçek. Çevrenizdeki her şeyi daha güzel hale getirebilme yeteneğiniz var. Ancak sağlığınızı ihmal...

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 35' 16" R
Ay
Balık
11° 28' 21" R
Merkür
Yay
20° 47' 54" R
Venüs
Yay
18° 17' 41" R
Mars
İkizler
18° 56' 17"
Jüpiter
Balık
28° 52' 51"
Satürn
Kova
19° 50' 27"
Uranüs
Boğa
16° 02' 59"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 46' 41"
Chiron
Koç
12° 10' 02"
Lilith
Yengeç
25° 39' 39"
True Node
Boğa
13° 09' 24"
Son Güncelleme : 30/11/2022 23:00

Astroloji Gündemi

30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 30 Kasım 2022, Çarşamba 30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hay... Devamını Oku >>